پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 0-2 یوونتوس ( هفته سی و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
610 پاسخ برای این موضوع

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال

من یه حسی داشتم قبل بازی با لچه که حسن و قاسم و بهار و مهرنوش در جریانن :Facepalm: الان خبری از اون حس نیست راحت باشید :1: راحت میشه بازی رو برد و یه حسی هم بهم میگه نتیجه ای برای میلان و اینتر اتفاق می افته که باعث میشه یکشنبه قهرمان بشیم :-"

تحلیل خاصی هم رو بازی ندارم جز اینکه امیدوارم مهاجما حداکثر استفاده رو برخلاف همیشه از موقعیت ها ببرن . فکر می کنم دلپیرو بازم به عنوان جانشین اضافه بشه به سود تیم خواهد بود !

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
من موندم شما برچه اساسی میگی ورود اله به عنوان جانشین سودمنده بابا به خدا اله همیشه سومنده اگه نباشه امیدوارم قهرمان نشیم

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

من موندم شما برچه اساسی میگی ورود اله به عنوان جانشین سودمنده بابا به خدا اله همیشه سومنده اگه نباشه امیدوارم قهرمان نشیم

محسن جان همه ما الکسو دوست داریم.. اما باید بپذیریم الکس با 37 سال سن بیشتر از 45 دقیقه نمیتونه اون کارایی لازمو داشته باشه .. تازه توی همچین بازی که دوندگی حرف اول رو میزنه..

من فکر میکنم که اگه نیمه اول مهاجمای سرعتیمون بتونن حسابی دوندگی کنن و تیم حریف رو خسته کنن و البته با زدن حداقل 1 گل به رختن برن... کالیاری واسه نیمه دوم هم خسته شده ( پایان فصل هستیم ) هم اینکه نیاز داره به گل برسه تا بازی رو دوباره برگردونه.. خب قطعا با توجه به اینکه کالیاری تو حملس ما کمتر فرصت میکنیم حملات دامنه دار داشته باشیم و بهترین موقعیت هامون توی ضد حملات اتفاق میوفته .. خب توی ضد حملات به بازیکنانی نیاز داریم که بتونن از تک موقعیت ها بهترین استفاده رو ببرن.. تجربه کافی رو داشته باشن..
فک کنم همه با من موافقا که ووچینیچ و بوریلو که اینهمه موقعیت از دست میدن توی طول بازی واسه این شرایط مناسب نیستن...

بنابراین بهترین حالت استفاده از الکس ، ورودش از ابتدای نیمه دوم هست به نظر من البته!

حالا دوستان اگه در این مورد نظری دارن بفرماین که تبادل نظر کنیم..

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یک نکته ای هست و اون اینکه ما می تونیم نیمه اول را با فشار زیاد رو دروازه حریف اغاز کنیم که این امر اگر بدون گل باشه افت بدنی و روانی تیم رو در سکند هاف به دنبال داره یک سناریو دیگر هم بازی با صبر و حوصله است که تا پایان بازی بتونیم فشار بیاریم که سناریو دوم بهتره چون تو این سناریو تعویض الکس در سکند هاف به احتمال زیاد نتیجه میده

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ولي اكثر بازيكن ها سابقه تجربه كردن اين فشارها و جنگيدن واسه قهرماني رو ندارن و هرچي از بازي بره بيشتر فشار روشون هست و كارشون رو سختر ميكنه به نظرم برنامه بايد گلزني تو نيمه اول باشه، من فكر ميكنم خوبه 15 دقيقه اول و آخر هر نيمه‏(مخصوصا نيمه اول‏)‏ بيشترين فشار رو بياريم بهتره

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

ولي اكثر بازيكن ها سابقه تجربه كردن اين فشارها و جنگيدن واسه قهرماني رو ندارن و هرچي از بازي بره بيشتر فشار روشون هست و كارشون رو سختر ميكنه
به نظرم برنامه بايد گلزني تو نيمه اول باشه، من فكر ميكنم خوبه 15 دقيقه اول و آخر هر نيمه‏(مخصوصا نيمه اول‏)‏ بيشترين فشار رو بياريم بهتره

درسته .. ولی اگر شرایط بازی به سمتی بره که دقایق پایانی حساس بشه. به نظر شما بهتر نیست که از مهره های با تجربمون تو اون شرایط استفاده کنیم..

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
وای خدای من . انگار الآن اردیبهشت 84 ِ . حساسیت داره از سر و روی این بازی میریزه . بوفون این چه نونی بود که گذاشتی تو سفرمون ؟!؟!؟! همه چیز این فصل دقیقا شده مثل 05-2004 . اَی سوزشم میگیره از پس گرفتن ِ اون اسکودتو . واقعا این بازیکنا به خاطر جی جی هم که شده باید از جون و دل مایه بذارن . اصلا دوست ندارم فصل رویایی ش اینطوری تموم بشه . طوری که یه اینتری و میلان بیان بهم بگن بوفون اسکودتو رو ازتون گرفت . حالا بیا بهشون بگو که فلان کار و کرده و فلان توپ رو گرفته !!! اگه اسکودتو از دست بره ، عملا دیگه یورو هم واسه آتزوری تموم شده ست . از این هم که یه اینتری بیاد بگه که ما اسکودتو رو دادیم بهتون هم حالم بهم میخوره . چه دراماتیک بشه قهرمانی تو روز آخر . همینطوریش بعد از 6 سال وقتی تمام این اتفاقات لحظه ی سوت ِ آخر داور بیاد تو ذهنم ... . نه ، واقعا نمیشه تصور کرد . مصاحبه های موجی قبل از رای نهایی ، گرفتن جام جهانی ، مصاحبه ی ستاره ها بعد از برگشتن از آلمان ، حرف هایی که دشان زد ، اون لباس مشکی ، قهرمانی و رفتن ِ دشان و برگشتن تیم ، اون اتفاق های داوری ، ضجّه های رانیری بعد از هر بازی ، تقدیم اسکودتو به اینتر با داوری ، بردن رئال سال بعدش و باز همون اتفاقات ، مصاحبه ی الکس ضدّ رانیری دقیقا وقتی که به یک امتیازی ِ اینتر رسیده بودیم ، ترکوندن چیرو آخر اون فصل و گند زدن سال بعدش و تحقیر جلوی بوردو و بایرن ، باز حرفای الکس علیه چیرو ، هاج و واج موندن زاک از اون تیم ، اشتباه همیشگی و آوردن یه مربی ِ کوچیک ، رفتن دیوید و کامو با اون غم ، یوونتوس هاسپیتال ، 6 تا مساوی جلوی تیمهای ... !!! ، باز شعار ها به نفع موجی ، باز حسرت چمپیونز ، اومدن مربی از جنس تیم ، استادیوم جدید ، یه حقیقت تلخ واسه الکس و سکوتش و ثابت کردن کلمه ی کاپیتان به همه با حرکت 2 شب پیشش و ........... . اینا همش تو اون لحظه ی سوت میاد جلو چشمام . افتخار به این که موندم پای تیمم . وای که اون لحظه فرشته ی مرگ هم نشسته داره با من بازی رو می بینه . به خاطر این اتفاق ها هم که شده باید تیم قهرمان شه . باید قهرمان شه . سزاوار نیست اسم بوفون اینطوری خراب شه . اسوه ی وفاداری ، تعصب . این اولین باری ِ که دوست دارم تیم با بازوبند جی جی بیاد تو زمین . نشون بده که هنوز خیلی ها نمیتونن اسمش رو تو دهنشون بچرخونن . وای که اگه قهرمان شیم ...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

درسته .. ولی اگر شرایط بازی به سمتی بره که دقایق پایانی حساس بشه. به نظر شما بهتر نیست که از مهره های با تجربمون تو اون شرایط استفاده کنیم..

بله، منم كه گفتم اكثر بازيكن ها تجربه بازي تو اين شرايط رو ندارن منظورم اينه كه تو نيمه اول كه بايد فشار بياريم و بيشتر بدوييم بهتره از بازيكنهاي جوون تر استفاده كنيم و از دقيقه 60 به بعد در صورت گره خوردن بازي الكس با تجربه بياد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب احتمالی با توجه به تمرینات امروز : Juventus (4-3-3): 1 Buffon, 26 Lichtsteiner, 15 Barzagli, 19 Bonucci, 3 Chiellini, 22 Vidal, 21 Pirlo, 8 Marchisio, 7 Pepe, 23 Borriello, 14 Vucinic

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
ای‏!‏ بابا اگه اله نباشه امیدوارم ببازیم درضمن کی میگه الکس نمیتونه کامل بازی کنه مگه بازیهای حذفیو ندیدین

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

=
با توجه به مصدومیت په په و دچیله دیگه امکان 4-3-3 بازي کردن نیست قطعا 3-5-2 بازی میکنیم احتمالا بوریلو هم فیکس بازی میکنه به همراه جاکرینی "خوش به حال بصیر" :1:

خوش خبر باشي جوون :P:

بوريلو ، جاكريني ، قهرماني با يه بسته شيريني :1:

اين شعار منه :1:

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

ای‏!‏ بابا اگه اله نباشه امیدوارم ببازیم درضمن کی میگه الکس نمیتونه کامل بازی کنه مگه بازیهای حذفیو ندیدین

محسن جان شما یعنی فکر میکنی الکس مثل 25 سالگیش میتونه دوندگی و قدرت بدنی و ... داشته باشه؟ اصلا شدنیه ؟
من میگم الکس کلیدی ترین بازیکنمون تو این بازیه ، به شرطی که درست ازش استفاده بشه.

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال

محسن جان شما یعنی فکر میکنی الکس مثل 25 سالگیش میتونه دوندگی و قدرت بدنی و ... داشته باشه؟ اصلا شدنیه ؟
من میگم الکس کلیدی ترین بازیکنمون تو این بازیه ، به شرطی که درست ازش استفاده بشه.
؛

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
کاملا معلومه که میتونه؛چرارائول؛پیرلووتوتی میتونن ولی سالار الکس نمیتونه درحالی که ازهمه آماده تره؛به هر حال بدون اله میبازیم تا کنته بخوره؛امیدوارم؛جانم فدای الکس

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
یه نکته ای که این بازی داره اینه که اگه این یکشنبه ای که خیلی دیر داره میاد بگذره و کالیاری رو ببریم همه این حرف حدیثا تموم میشه و باد میلانیا به کل خالی میشه :1: فارق از نتیجه میلان اگه یه برد پر گل جلو کالیاری داشته باشیم ، آسمونم به زمین برسه بازی آخر جلو آتالانتا رو برنده ایم ! خیلی استرس دارم ولی واقعا حس می کنم همین فردا شب قهرمان میشیم :1:

کاملا معلومه که میتونه؛چرارائول؛پیرلووتوتی میتونن ولی سالار الکس نمیتونه درحالی که ازهمه آماده تره؛به هر حال بدون اله میبازیم تا کنته بخوره؛امیدوارم؛جانم فدای الکس

پیرلو 4-5 سال جوون تره ! توتی و رائول هم با اینکه یکی دو سال جونتر هستن ، اگه قرار بود این کیفیت فعلیشونو تو یووه داشته باشن به زور روی سکو بودن احتمالا :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ورزشگاه "نِرِئو رِکو" میزبانِ دو تیم خواهد بود. گنجایش این ورزشگاه 32,454 نفر ـه. جدید ترین عکس از این ورزشگاه (چمنش افتضاح رو هم رد کرده ... :np: ) :

تصویر

این ویدئو هم مربوط میشه به این استادیوم :

+ همونطور که فرهاد هم گفت ، مدیر عاملِ کالیاری ، ماسیمو چلینو ، از تغییر ساعتِ بازی بدون اطلاع با اونا ، انتقاد کرده : "ما برای هر کاری به حساب نمیایم ! به یاد داشته باشید که لیگ 20 تا تیم داره. من شنیدم که رئیس سازمان لیگ در مورد ساعت بازی به یووه زنگ زده ، اونا فکر نکردن که باید به ما هم خبر بدن. اما مهم تر از همه ، اینه که اونا (یوونتوس رو میگه) احترام نمیذارن ، از وقتی که این جا هستن مغرور شدن. آیا اونا میخوان داور رو هم انتخاب کنن ؟!"

++ ویرایش : ترکیبِ پیش بینی شده برای دو تیم (اسپورت مدیا ست) :

[img width=480 height=173]http://up.vatandownload.com/images/o5oek4wrpaa4qv1k9cgc.jpg[/img]
برای دیدن توی سایز اصلی : کلیک کنید.

نیمکتِ یوونتوس (به نظر میرسه په په مشکلی برای این بازی نداشته باشه) :

On Sub. Bench (Juventus) : Storari, Caceres, Estigarribia, Pepe, Del Piero, Quagliarella, Matri

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
اضطراب از دست دادن 1 امتیاز خیلی بدتر از انگیزه جبران 1 امتیاز خواهد بود. من حاضر بودم جای دومی بودیم - یعنی انگیزه جبران به هر صورت از دست دادن 2 امتیاز در این شرایط کار را بسیار دشوار کرده . 36 هفته تحلیل کردیم ، تشویق کردیم، گاهی اوقات انتقاد کردیم همه اینها به کنار معیار تیمی یووه در روز یکشنبه مشخص خواهد شد. باید ببنیم استرس حفظ یک امتیاز به ساق پاهای بازیکنان تاثیر دارد یا نه ؟ به نظر من بازی با کالیاری از همین امروز در ووینوو آغاز میشه - کادر فنی مهمترین نقش را در خارج از زمین به عهده داره - ایجاد حفظ تعادل روحی و روانی در بین بازیکنان مهمترین وظیفه کادر فنی خواهد بود. در روز یکشنبه با ضربه هایی که با توپ زده خواهد شد میشد میزان این استرس را فهمید . بی صبرانه منتظر روز یکشنبه هستیم .

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
روحیتون ازدست ندید قهرمانی برا یوونتوس هستش

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
مصاف هفتاد و دوم یوونتوس و کالیاری .

یوونتوس و کالیاری 71 بار به مصاف هم رفته اند که نتیجه ی آن 30 برد برای یوونتوس ، 27 مساوی و 14 برد برای کالیاری بوده است .

همچنین این دو تیم 63 بار در سری آ به مصاف هم رفته اند که 28 برد برای بیانکونری ، 11 برد برای کالیاری و 24 مساوی ثبت شده است .

در مصاف این دو تیم یوونتوس توانسته 87 بار دروازه ی کالیاری را باز کند که 78 بار آن در سری آ بوده و همچنین 62 بار دروازه ی خود را فرو ریخته دیده که 54 بار آن در سری آ بوده است .

در 31 بازی ای که در کالیاری برگزار شده 10 برد برای یووه ( آخرین برد 5 / 2 / 2011 ) ، 9 برد برای کالیاری ( آخرین برد 29 / 11 / 2009 ) و 12 بازی نیز با نتیجه ی مساوی ( آخرین مساوی 15 / 4 / 2006 ) به پایان رسیده است .

26 گل برای یووه و 28 گل برای کالیاری !!!

کاپیتان دل پیرو با 10 بازی و خوزه ژائو آلتافینی با 3 گل رکورددار بیانکونری مقابل کالیاری هستند .

بهترین نتیجه ی یووه در کالیاری ، برد 3-1 فصل گذشته و بهترین برد کالیاری در خانه ، برد 3-0 فصل 95-1994 می باشد .

متداول ترین نتیجه در خانه ی کالیاری ، برد 1-0 یوونتوس بوده که 7 بار اتفاق افتاده است .

نتیجه ی 10 بازی اخیر یوونتوس و کالیاری مقابل هم :

تصویر

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
:whaat: :whaat: :whaat: :whaat:منم از ديشب تا الان هر موقع كه خوابيدم خوابه بازيه يووه كالياري و ميلان اينتر رو ديدم !!!!!!!!!!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی