پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 0-2 یوونتوس ( هفته سی و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
610 پاسخ برای این موضوع

mr_mnp

mr_mnp

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 4 ارسال
تباني چيه ما خودمون با قدرت تيكه پارشون ميكنيم

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اینجوری که پیداست کالیاری تو زمین خودش بازی نمیکنه یه ورزشگاه دیگه هست و این میتونه خیلی به نفعمون باشه

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
یکی نیست به این کونته بگه آخه آدم عاقل این بازی های حساس جای تغییر پست بازیکناست؟؟؟؟؟؟؟؟ کاسرسی که تو رفت کوپا جلو میلان دو گل زد ؛ دیروز بدترین بازیکن زمین بود!!!! خدا کنه تو این بازی به سرش نزنه. :flag3: :Juveflag: به امید اسکودتوی سی ام :Juveflag: :flag3:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب پس از ، از دست رفتن دو امتیاز شیرین که میرفت خیال همه رو راحت کنه دوباره همگی استرس گرفتیم ! یکشنبه و به طور همزمان در ساعت 23:15 یوونتوس با کالیاری بازی میکنه تو تریسته و اونور در شمال ایتالیا اینتر با میلان. بازی رفت کالیاری 1-1 شد تو تورین که ووچینیچ گل زد و N تا موقعیت هم نزدیم از جمله میلوش کراسیچ که عملا گند زد توی اون بازی ، کالیاری و میشه برد فکر کنم دیگه همگی با توانایی های کونته آشنا شدیم و اینقدر اطمینان داریم که میدونیم با برنامه میاد و کار کنه خدا میدونه الآن برای این بازی چه طرح و برنامه ها تو سرشه ! به هر حال آخرین بازی که در زمین کالیاری بازی کردیم بازی و 3-1 بردیم ، با دو گل متری و یک گل تونی ، اون بازی اولین بازی متری برای یوونتوس بود که مقابل تیم اسبقش بازی میکرد و فوق العاده هم بود ، در بین مهاجمان من دوست دارم بازی با کالیاری متری از ابتدا بازی کنه ، خیلی دوست دارم په په هم برگرده و این بازی یه 3-3-4 دیدنی و از یوونتوس داشته باشیم ، یه 3-3-4 که از چپ و راست حمله کنه و هر لحظه تشنه گلزنی باشه. به میلان اعتباری نیست پس بهتر یوونتوس بازی خودش و بکنه ، بازیکنان یوونتوس اگر جی جی بوفون دوست دارند ومیخواهند خاطر بد از دست دادن اسکودتو با اشتباه جی جی تو حافظه و تاریخ یوونتوس ثبت نشه باید این دو بازی آینده رو فقط "بخاطر جی جی بوفون بازی کنند و از %120 توان خودشون استفاده کنند" .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یووه همیشه تونسته بر استرسی که روش بوده غلبه کنه اما مهم ترین بازی فصل برای یووه رسیده و شاگردان کونته باید اینجا نشون بدن که استرس و هیجان بازی تاثیری توی کارشون نداره ! از لحاظ فنی و کیفیتی که اصلا دو تیم قابل قیاس نیستند اما مهم اینه که بتونیم کیفیت واقعی خودمون رو نشون بدیم ! اونقدری که واسه بازی مقابل لچه استرس داشتم واسه این بازی ندارم !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کاش فاصله بین دو بازی یک هفته بود تا تیم فرصت بیشتری برای فراموش کردن اتفاق بازی دیشب داشت توی این شرایط مهمترین نقش رو کادر مربیگری تیم ایفا میکنن که باید دید چگونه میتونن بازیکنای تیم رو از بعد روحی برای جبران امتیاز از دست رفته و تداوم صدر نشینی اماده کنند. بحث سر قدرت کالیاری نیست که ضعیف باشه یا قوی الان همه چیز به تیم خودمون و آمادگی تیم برای حفظ صدرنشنی بستگی داره. امیدورام اتفاق دیشب اتحاد و انگیزه بازیکنا رو برای تقدیم جام به بوفون دو چندان کرده باشه. این قهرمانی برای یوونتوس نیست حتی برای ما هوادارا هم نیست، این قهرمانی فقط به دو مرد تعلق داره: الکس و بوفون، دو مردی که به خاطر شاد کردن دل ما از خیلی چیزها چشم پوشی کردن، چشمشون رو روی خیلی چیزا بستن به خاطر دل هوادارا و حالا این قهرمانی پاداشیه برای وفاداری اونا، این اسکودتوی سی ام نیست، اسکودتوی الکسو جیجیه! و این جام فقط باید تو دستای این دو نفر قرار بگیره و نه هیچ کسی دیگه!

JUVE_HFZ

JUVE_HFZ

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال

کاش فاصله بین دو بازی یک هفته بود تا تیم فرصت بیشتری برای فراموش کردن اتفاق بازی دیشب داشت
توی این شرایط مهمترین نقش رو کادر مربیگری تیم ایفا میکنن که باید دید چگونه میتونن بازیکنای تیم رو از بعد روحی برای جبران امتیاز از دست رفته و تداوم صدر نشینی اماده کنند.
بحث سر قدرت کالیاری نیست که ضعیف باشه یا قوی الان همه چیز به تیم خودمون و آمادگی تیم برای حفظ صدرنشنی بستگی داره.
امیدورام اتفاق دیشب اتحاد و انگیزه بازیکنا رو برای تقدیم جام به بوفون دو چندان کرده باشه.
این قهرمانی برای یوونتوس نیست حتی برای ما هوادارا هم نیست، این قهرمانی فقط به دو مرد تعلق داره: الکس و بوفون، دو مردی که به خاطر شاد کردن دل ما از خیلی چیزها چشم پوشی کردن، چشمشون رو روی خیلی چیزا بستن به خاطر دل هوادارا و حالا این قهرمانی پاداشیه برای وفاداری اونا، این اسکودتوی سی ام نیست، اسکودتوی الکسو جیجیه!
و این جام فقط باید تو دستای این دو نفر قرار بگیره و نه هیچ کسی دیگه!

ایدت عالیه :thankyou:. این دو شاید تنها مردایی باشن که تو این زندگی پر از نامردی نشون دادن هنوز انسانهایی وچود داره که میشه رو اسمشون قسم خورد.
زنده باد الکس و زنده باد جیجی :confeti:
بازی با کالیاری = بازی به طعم اسکودتو 30
با توجه به همزمانی دو تا بازی پیش بینی میشه چه شبی بر ما بگذره . لحظه به لحظه یه چشمون تو بازیه خودمونه و یه چشمون تو سن سیرو .
ما که قهرمانیمون دست خودمونه ولی اسکودتویی که به کمک اینتر کسب بشه یه چیز دیگست . :yesssmileyf:
اسکودتوی 28 و 29 رو ازمون گرفتن ولی ما یه جا 28 و 29 و 30 رو ازشون میگیریم ( بگو ایشالله ) :yesssmileyf:

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
ديشب خواب ديدم با گل كراسيچ كالياري رو برديم!!!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ولی من نگران استرس بازیکنا نیستم واسه این بازی . ببینید درسته که دل پیرو این فصل کم بازی کرده و بیشتر بازی ها رو نبوده تو زمین که نقشی داسته باشه . ولی یه بازیکنی مثل دلپیرو با این همه تجربه و ارتباط خوبی که با بازیکنا داره و همه بازیکنا دوسش دارن نقش این قبیل بازیکنا در پشت صحنه خیلی بیشتره تا توی زمین . مطمنا دلپیرو میتونه در فاصله این 4 روز نقش زیادی در جمع کردن روحیه از دست رفته بازیکنا داشته باشه . همون طور که توی بازی هم دلپیرو تموم طول زمین رو طی کرد تا خودش رو به بوفون برسونه و بهش روحیه بده . چون انقدر فهم فوتبالیش بالاست که این موضوع رو فهمید که اتفاقی بود که افتاده و کاریش نمیشه کرد و برای فراموشیش باید از همون دقیقه و از توی زمین شروع کرد . مطمئنا بقیه بازیکنا هم با دیدن این حرکت کاپیتانشون قوت قلب گرفتن . کلا اینقدی که من واسه بازی اخر با اتلانتا استرس دارم واسه کالیاری ندارم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
جیجی فقط و فقط بازیکنا در این بازی به خاطر تو وارد زمین خواهند شد و فقط برای حمایت از تو بازی خواهند کرد :rose: :rose: :rose:

قهرمانی بدون تو برای یووه کاملا بی ارزشه :flower:

نشان خواهیم داد که بازیکنان برای بازیکنان دیگر قابل ارزش هستند ....

( پیشاپیش قهرمانی رو تبریک میگم :thankyou: )

I HOPE ....

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
استرس همه ي ما و بازيكنا واسه اين بازي خيلي زياده.من فكر ميكنم اگه الكس از اول تو زمين باشه خيلي به تيم كمك ميكنه و انگيزه ي بازيكنا رو زياد ميكنه.الكس ميتونه يه وزنه ي روحي تو اين بازي باشه.من با توجه به شرايط تصميم كونته تو بازياي قبل رو درست ميدونم اما به نظر من اين دفعه خيلي به نفع تيمه كه الكس از اول بازي كنه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من که خیلی نا امید هستم، الان تیم روحیه خودش رو از دست داده، بازیکنا خسته هستند، تو همین بازی با لچه هم خستگی بازیکنان کاملاً مشخص بود. از طرف دیگه میلان فقط 1 بازی داره که اونم با اینتر هستش،3 امتیاز بازی با نوارا رو همین الان باید به حسابشون واریز کرد.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
دوستان مثه اينكه يادتون رفته بعد از اون تساوي هاي لعنتي كه تيم خوب هم بازي نميكرد چه جوري يوونتوس دوباره بلند شد و لاتزيو-ناپولي-اينتر-رم رو برد... كونته باز هم يوونتوس رو سربلند ميكنه و با دو برد قهرمان ميشيم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ترکیب احتمالی دو تیم از دید گازتا:

تصویر

Arm1n

Arm1n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال
این یوونتوسه ... همون تیمی که چند سالیه قهرمانیای پشت سرش رو یادمون رفته ... یه زمان هیچ استرسی نداشتیم و قهرمان رو میشناختیم ... از سال بعد هم همینطور میشه دوباره ... امسالم قهرمانـــــــــــــــــــــــیم ! راستی خوش اومدم ... مگه نه D: ?

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
منم با ترکیب گازتا موافقم.. بهترین حالت حضور الکس و ماتری از ابتدای نیمه دومه :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ولي به نظرم ماتري بهتر از بوريلو هست چندين بازي هست كه بازي نكرده و وقتشه بازي كنه و خودش رو نشون بده، بيشتر از اينم رو نيمكت باشه ديگه شرايط بازي رو كامل از دست ميده

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ضریب گل خراب کردن بوریلو بیش تر از متری است. این بازی دیگه نباید فرصت گل زنی از دست داد. به هر حال اگر گل نرنیم در نیمه اول حضور متری و الکس در سکند هاف قطعی است.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
رئیس گالیاری هم امروز حرف زیادی زده بود! باید تو زمین بریم جوابشو بدیم.

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال

ضریب گل خراب کردن بوریلو بیش تر از متری است. این بازی دیگه نباید فرصت گل زنی از دست داد.

به هر حال اگر گل نرنیم در نیمه اول حضور متری و الکس در سکند هاف قطعی است.

در هر صورت به احتمال زیاد تو نیمه اول موقعیت های گل زیادی میتونیم داشته باشیم البته با توجه به حضور مهاجم های جوونتر و سرعتیمون..
به نظر من حد اقل یک گل رو تو نیمه اول میزنیم..

اما تو نیمه دوم با توجه به حساسیت کار و با توجه به اینکه موقعیت های کمتری احتمالا نصیبمون میشه استفاده از بازیکنای با تجربه جهت استفاده بهتر از معدود موقعیت ها اجباریه.
ضمن اینکه هر نتیجه ای رو تو نیمه اول داشته باشیم تو نیمه دوم احتمال جلو کشیدن کالیاری بسیار زیاد میشه که موقعیت برای ضد حمله مناسب میشه.
پس ترکیب الکس و ماتری بهتر میتونه از این موقعیت ها استفاده کنه.

اگه الکس از اول بازی تو زمین باشه حداکثر تا دقیقه 70 میتونه اون سرعت و کارایشو نشون بده.
با توجه به آمار از دست دادن موقعیت توسط مهاجمینمون ، من ترجیح میدم الکسو تو نیمه دوم داشته باشیم که اگه اوضاع به گونه ای بود که نیاز به گل داشتیم شاهد خراب کردن موقعیت های گل تو دقیقه 90 !!! توسط بوریلو و ووچینیچ و ... نباشیم ! :thankyou:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی