پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 0-2 یوونتوس ( هفته سی و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
610 پاسخ برای این موضوع

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
باو نمیخاین بخوابین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ صبح شد

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال

باو نمیخاین بخوابین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صبح شد

نه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
نخوابيييييد بايد 7 سال بيدار بمونيم‏!‏

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

مراسم اهدا جام که الآن نیست.
هست؟

نه جام موند واسه بازی با آتالانتا

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
این قهرمانی تقدیم به همه ی یوونتوسی های عزیز :clapx: :friends: :juventus: :hylove: :fd: :onesmiley2: :blissysmile:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حسین اصلا تو مصاحبه الکس سایت فوتبال ایتالیا نوشته، دل پیرو یکی از معدود افرادی بود که موقع مصاحبه هوشیار بود :lol:

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

بابا اینو من یک ساعت پیش گذاشتم :دی:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
نمیدونم چی بگم .چه گذشت بهمون تو این دو سه روز.اضطراب و استرس اما پایانی خوش.همه ی اتفاقات به نفع ما رقم خورد حتی دهن این میلانیها رو هم خدا بست که اینقدر زر نزنن گل اینتر از خط گذشت و قبول نشد پنالتی بیخود براشون گرفتن که پنالتی نبود و در نهایت شکست به بدترین وضع از اونطرف بردیم و جای بحثی باقی نذاشتیم که تیم ما خیلی تیم تر و بهتر از میلانی بود که بازیکن بیشتر از ما داشت هنوز نمیدونم باید چی بگم یه حسی دارم که سالهاست از اون دور بودم و گیجم نمیدونم چجوری باید باور کرد و چه چیزی باید گفت تبریک به تمام هواداران که بینظیرن

khaledibehnam

khaledibehnam

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
تبریک به همگی

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
به خودم افتخار می کنم توو این شهر با این مردمایه رنگی 6ساله سخت سیاهو سفید موندم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نکات بازی : - 37 بازی لیگ و 41 بازی رسمی شکست ناپذیری، طولانی ترین دوره شکست ناپذیری در یک فصله. - 19 گل خورده در یک فصل، بهترین رکورد تاریخ ایتالیا در لیگ های 20 تیمیه. - ششمین اسکودتوی کونته (5 تا به عنوان بازیکن با یووه داشته)، پنجمین* اسکودتوی بوفون، چهارمین اسکودتوی پیرلو (3 تا با میلان) - هرچند به صورت رسمی این ششمین اسکودتوی دل پیروئه، ولی دل پیرو هشت اسکودتو داره، و این یعنی فقط 4 بازیکن در تاریخ ایتالیا 8 اسکودتو داشتند که الکس چهارمی فردی میشه که به این رکورد می رسه. ویرایش: الان فهمیدم اگر اسکودتوی حذف شده رو برگردونیم، رکورد تاریخ ایتالیا میشه برای چیرو فرارا که 7 بار با یووه و 2 بار با ناپولی قهرمان ایتالیا شده.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
الف مبروک لکل عشاق یووه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
مثل همیشه دنبال پست نادر خان گشتم ولی پیداش نکردم

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

الف مبروک لکل عشاق یووه

الله یبارک فیک :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه ها. کیلینی : - ما جشن میگیریم ولی نه برای مدت زیادی. - ما هم می خوایم فصل رو شکست ناپذیر تمام کنیم. هم می خوایم قهرمان کوپا بشیم. هم می خوایم با ایتالیا قهرمان اروپا بشیم. - دفاع یوونتوس ؟ نه همه ی تیم خوب بودند. اگر یووه کم گل خورده به خاطر تلاش همه ی بازیکن هاست. - خوشحالم که تلاش های تیم نتیجه داد و مزد از خودگذشتی و زحماتمون رو گرفتیم. مارکیزیو : - اروپا منتظر ما باید باشه! یووه با بازگشت به لیگ قهرمانان بهتر هم خواهد شد. - مربی ما کونته، معمار این قهرمانی، کسیه که به این تیم دوباره هویت داد. - ما تیم بزرگی هستیم که در حال رشده، فصل دیگه با بازی در اروپا بیشتر هم رشد خواهیم کرد. - من از روزی که به یووه اومدم منتظر این اسکودتو بودم (مارکیزیو از بچگی توی سیستم پرورش بازیکن یووه بوده)، خصوصا بعد از دو فصل سختی که سپری کردیم. کوالیارلا : - این اولین اسکودتوی منه، و احساسی فوق العاده دارم. - ما هنوز شکست ناپذیریم، باور نکردنیه ! - من این پیروزی رو به خانواده ام تقدیم می کنم که در اون دوران سخت مصدومیتیم کنار من بودن و بهم روحیه دادن. - کونته از همون روز اول مارو به این باور رسوند که می تونیم، و کاری کرد که ما با تمام وجود تلاش کنیم. - نتیجه ای که بدست آوردیم، مزد زحمات و از خودگذشتی های ما بود. ندود : - جنگ برای اسکودتو از سکوها خیلی سخت تره، تا وقتی که توی زمین هستید. - (می پرسند آیا فکر می کنی یووه مستحق اسکودتو بود؟) من فکر نمی کنم یووه مستحق اسکودتو بود، من مطمئنم که حقیقتا یووه مستحق اسکودتو بود ! - ما به شانسمون باور داشتیم چون فوتبال خیلی عالی بازی می کردیم. - آینده؟ ما تیمی داریم که قهرمانه، پس یعنی همین الان هم قدرتمنده. حالا باید به ضعف های این تیم نگاه کرد و اونا رو ترمیم کرد. ماتری : - اتکای ما در این فصل پیرلو بود. - اون مستحق این ستایش هست چون، مثل بقیه قهرمان ها، تونست برای ما تفاوت ایجاد کنه. - بعد بقیه تیم بودند که هرکدوم به سهم خود نقشی در این قهرمانی ایفا کردند. پیرلو : - هیچ انتقام گیری برای من وجود نداره. - من میلان رو ترک کردم چون به انگیزه ی تازه ای نیاز داشتم. - به یووه اومدم چون این پروژه رو می پسندیدم و می خواستم باز قهرمان بشم، کاری که به سرعت تونستم انجام بدم. - من می خواستم ثابت کنم هنوز یه بازیکن درجه یکم، و فکر کنم تونستم این رو نشون بدم. - من همیشه وظیفه ام رو انجام میدم، در این فصل فرم خوبی داشتم و اشتیاق زیادی برای پیروزی داشتم. - اسکودتویی بود که از لحظه اول دنبالش بودیم، و مستحق بدست آوردنش بودیم. دنبال انتقام نبودم هیچوقت. - جانشین من ؟ من فکر می کنم هنوز بتونم چند سال دیگه در این سطح بازی کنم. می خوام از فوتبالم هنوز لذت ببرم.

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
بچه ها به همه تبريك ميگم ديروز تا ١ ساعت بعد بازي خوابم نبرد آلگري برو بمير !!!!!

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
تو مثل منی منم همینطور .چقدر بعد بازی به الگری فحش دادم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

بچه ها به همه تبريك ميگم ديروز تا ١ ساعت بعد بازي خوابم نبرد
آلگري برو بمير !!!!!

من تا 5 صبح تو فروم بودم و خوابم نميبرد‏!‏‏!‏
آلگري واقعا با اون گلي كه اينتر زد و داور نگرفت و پنالتي كاملا اشتباهي كه واسشون گرفتن و آخر هم 4 تايي شدن ديگه واقعا بايد خودش بره بميره....

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
شما ها تا کی بیدار بودین؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی