پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 0-2 یوونتوس ( هفته سی و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
610 پاسخ برای این موضوع

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
سه ستاره 30 قهرمانی تبریک به همه

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
این لحظات غرور افرینه :cryer: ایکاش همه یوونتوسی های ایران هم دورهم جمع بودن و این شب رو باهم جشن میگرفتن که مطمعنن شیرین تر هم میشد امشب :rose: هواداران دارن اونجوری خوشحالی میکنن و من باید سر جام بشینم و خفه شم و فقط از درون خوشحال باشم :np: خیلی دوست داشتم بتونم خودمو خالی کنم ایکاش میشد منم مثل خیلی از هواداران ی پرچم دستم میگرفتمو میومدم تو خیابون ایکاش....... حرف خیلی زیاد دارم ولی نمیدونم چرا پشت این خوشحالی ناراحتم هستم! قهرمانی رو به همه ی یووه دوستان تبریک میگم :rose:

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
من که یه آرامش خاصی دارم!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

همه یوونتوسی ها هم ریختن تو شهر :1: جای همه ما خالی :1: :cry2:

و نکته جالب تعدد کچل تو تورینه :1:

Walker

Walker

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
به عنوان یک اینتری قهرمانیتون تبریک میگم. چه شبی بود امشب میلان 4 تایی شد.در اصل 6 تایی باید میشد 6-1 اینتر یه جوری بازی میکرد انگار میخواست یووه قهرمان شه گرچه بیشتر برای اراده ی حیثیت بود.

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
:flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3:من هنوز تو شوک هستم؛ امیدوارم تا صبح حالم بهتر بشه. :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3:

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
امشب چه شبي ست? شب مراد است امشب!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
کی جام را میدن شش سال انتظار به پایان رسید

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
داشتم یه کلیپ میدیدم خودمو تخلیه کنم :-" وقتی صحنه هایی از میلوس نشون داد گریم گرفت کجاست این پسر :cry2: حداقل بیا با ما قهرمانی رو جشن بگیر خدا کنه بازی بعد بازی کنه :cry2:

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3446 ارسال
تورین چقدر باشکوه شده :Juveflag: :Juveflag: :flag3: :Juveflag: :flag3

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
فقط باید یادمون باشه ادعای هر کسی مبنی بر طرفداری قدیمی یووه رو قبول نکنیم :دی:

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
این لینک رو ببینید خیلی باحاله،توی رختکن :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

فقط باید یادمون باشه ادعای هر کسی مبنی بر طرفداری قدیمی یووه رو قبول نکنیم :دی:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
این دیگه آخرش بود حسین

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
این است بانوی پیر :flag3: :flag3: :flag3: :Juveflag: :flag3: :Juveflag: :flag3: :juvefan2: :scarf: :scarf: :scarf: :Juveflag: :flag3:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

من هنوز تو شوک هستم . هیچ حسی ندارم . انگار اتفاقی نیفتاده

دقیقا منم همینطوریم الان میدونی باید چیکار کنیم تا درست شه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفون : - بهترین روز زندگی من بود امروز. بدون شک بعد از جام جهانی امشب بزرگترین روز زندگی من بود. - سه روز گذشته وحشتناک ترین روزهای زندگی من بود. می ترسیدم ازینکه مانع از این قهرمانی شده باشم. حس وظیفه ی سنگینی روی دوش هام بود. - خوشحالم که اینطور نشد و کار سخت و تلاشمون جواب داد. - دوست دارم این شادی رو به کسایی تقدیم کنم. اول از همه به الساندرو دل پیرو، که خوشحالم دوباره باهم می تونیم جشن بگیریم. بعد به کامورانزی، ترزگه و ندود که ای کاش کنار ما بودن. - از خانواده ام برای اینکه همیشه در کنارم بودن و حمایتم کردن تشکر می کنم. - من در زمین بازی 5 قهرمانی بای یووه دارم. ولی اونا توی رزومه ام 3 تا نوشتن. چیکار می تونم کنم؟ مهم برای من اون شادی که در زمین با اون جام ها کسب کردم. - ماه آگوست وقتی ورزشگاه رو دیدم یه حس عجیبی بهم دست داد. یادم اومد که ما در چه باشگاه بزرگی هستیم و به چه تاریخی تعلق داریم. همون لحظه یه حسی بهم دست داد که ما نباید دو فصل گذشته رو تکرار کنیم. برای بازی های ملی وقتی رفته بودیم به چند تا از دوستان میلانی گفتم ما این فصل قهرمان میشیم، ولی بهم خندیدن. - ماه آگوست من یه رویا رو دوباره کشف کردم، و این یعنی دردسر برای دیگران !

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

بوفون :

- بهترین روز زندگی من بود امروز. بدون شک بعد از جام جهانی امشب بزرگترین روز زندگی من بود.
- سه روز گذشته وحشتناک ترین روزهای زندگی من بود. می ترسیدم ازینکه مانع از این قهرمانی شده باشم. حس وظیفه ی سنگینی روی دوش هام بود.
- خوشحالم که اینطور نشد و کار سخت و تلاشمون جواب داد.
- دوست دارم این شادی رو به کسایی تقدیم کنم. اول از همه به الساندرو دل پیرو، که خوشحالم دوباره باهم می تونیم جشن بگیریم. بعد به کامورانزی، ترزگه و ندود که ای کاش کنار ما بودن.
- از خانواده ام برای اینکه همیشه در کنارم بودن و حمایتم کردن تشکر می کنم.
- من در زمین بازی 5 قهرمانی بای یووه دارم. ولی اونا توی رزومه ام 3 تا نوشتن. چیکار می تونم کنم؟ مهم برای من اون شادی که در زمین با اون جام ها کسب کردم.
- ماه آگوست وقتی ورزشگاه رو دیدم یه حس عجیبی بهم دست داد. یادم اومد که ما در چه باشگاه بزرگی هستیم و به چه تاریخی تعلق داریم. همون لحظه یه حسی بهم دست داد که ما نباید دو فصل گذشته رو تکرار کنیم. برای بازی های ملی وقتی رفته بودیم به چند تا از دوستان میلانی گفتم ما این فصل قهرمان میشیم، ولی بهم خندیدن.
- ماه آگوست من یه رویا رو دوباره کشف کردم، و این یعنی دردسر برای دیگران !

من هیچی از ایتالیایی نمی فهمم :1: ، از ترزه گه ، ندود و کامورانزی هم اسم برد ، فکر کنم جاشون رو خالی کرد :hc: :hc:
واقعا جاشون خالیه ، امیدوارم هفته دیگه همشون تو جشن قهرمانی باشن :hc: :hc: دیوید ، پاول ، کامو :cryer:

الان هم کونته اومد برای مصاحبه

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
ای بابا،ساعت 4.30 باید پاشم برم سمت دانشگاه،خوابم نمیبره امشب،واقعا ارزش داره بعد 6 سال اینجوری قرمان شدن. مصاحبه بوفون هم عالی بود،به قل یکی از بچه ها بخاطر بوفون م که شده باید قهرمان میشدیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

من هیچی از ایتالیایی نمی فهمم :1: ، از ترزه گه ، ندود و کامورانزی هم اسم برد ، فکر کنم جاشون رو خالی کرد :hc: :hc:

- دوست دارم این شادی رو به کسایی تقدیم کنم. اول از همه به الساندرو دل پیرو، که خوشحالم دوباره باهم می تونیم جشن بگیریم. بعد به کامورانزی، ترزگه و ندود که ای کاش کنار ما بودن.

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
دوستانی که میتونن خواهشا در اولین فرصت لینک دانلود خوشحالیها و مصاحبه ها را بذارن.ممنون

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی