پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یک عکس ، یک خاطره !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
718 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یادم نمیره بازی تو سنسیرو بود و یجورایی قهرمان برنده این بازی معلوم می کرد و یوو با درخشش الکس و این ضربه استثنایی تونست بازی رو ببره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مشكلات كاپلو با الكس رو بيادم مياره...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منو یاد قهرمانی میندازه که اینتر لاشخور دزدیدش ولی روزای سختی بود که علیرغم بی مهری های کاپلو الکس کبیر پاسخ های دندون شکنی توی زمین به کاپلو می داد واقعا ً دلمون به گلای الکس خوش بود

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
وای اون بازی برای رو کم کنی يه بنده خدا خوب بود همون که از اول تا آخر بازی الکس رو کوبيد.ولی آخرش مجبور شد بگه"نمیشه کتمان کرد که الکس خوب بازی کرد" يادمه بازس استقلال-ملوان زمانش به خاطر اين بازی عوض شد حالا کار به جایی رسیده و ایتالیا از ناحیه مادر(ولی انصافا يووه هم پدر بود واسه سری ا هم مادر)یتیم شده که بازی اینتر-میلان پخش مستقیم نمیشه(بهتر)ولی تو اون بازی بچه ها برگردون الکس خیلی با حال بودا اگه رونالدینیو میکرد تا 2 سال بحثشو می کردن و لی الکس ای ول تموم میلانیا کلاس رو تبدیل به یه حشره قهوای شاخک دار کردم!!!!!!!

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
چی بود این بازی من یاد گریه میلانیای مدرسمون میوفتم راستش اونروز من با  بچه های مدرسمون اردو بودیم چه فاز عجیبی داد برگردون دل پیرو!

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
واقعا لحظات غرور آفرینی بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
[img width=480 height=320]http://images.alice.it/sg/sportuni/upload/dv1/dv170546_v0.jpg[/img]

============================================
یوونتوس ناپولی
این صحنه ماله وقتی هست که الکس گل میزنه و لباسش رو در میاره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كار بدي مي كنه... چون كارت زرد مي گير و احتمال محروميت پيش مياره... از الكس بعيده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
این دومین یا سومین کار زرد الکس هست . کار بدی هم نمی کنه . خب اینم بازیکنه دیگه در ضمن به نظر من این کارت زرد ارزش داشت

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من از نظري كه دارم عكس ندارم اما خيلي چيز جالبي بود:گل ده روسي به منچستريونايتد...
فكر كنم زيبا ترين و در عين حال تلخ ترين گل دنيا بود.

این دومین یا سومین کار زرد الکس هست .
کار بدی هم نمی کنه . خب اینم بازیکنه دیگه
در ضمن به نظر من این کارت زرد ارزش داشت

ارزش چي رو داشت؟
نبود الكس در يه بازي به يووه آسيب روحي 100% مي زنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
بهش حق بده که وقتی جلوی ناپولی اونم تئ این بازی حساس گل میزنه پیرهنش رو در بیاره . من نمی دونم چرا اینجوریه . وقتی الکس بعد از گل خوشحالی نمی کنه میگن چرا خوشحالی نمی کنه وقتی هم خوشحالی می کنه میگن چرا خوشحالی می کنه . بابا اینم دل داره . جوونه حالا درسته میگن پیر اما برای فوتبال میگن پیر اما در زندگی که جوونه بیچاره . یه بازی هم نباشه . میاد تو ورزشگاه که . میاد تو تمرین ها که . اصلا اسمش که هست . نه ؟ همین برای بازیکنانی نظیر بوجینوف و پالادینو کلی انگیزه هست .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

من نمی دونم چرا اینجوریه . وقتی الکس بعد از گل خوشحالی نمی کنه میگن چرا خوشحالی نمی کنه
وقتی هم خوشحالی می کنه میگن چرا خوشحالی می کنه .

آخه خوشحالي مي تونه قانوني هم باشه آخه اين كه لباستو در بياري چه ربطي به خوشي داره؟

جوونه حالا درسته میگن پیر اما برای فوتبال میگن پیر اما در زندگی که جوونه بیچاره .

غلط كرده كسي كه بگه الكس پير شده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
عزیز نگاه کن . اصلا دلش میخواد لباسش رو دربیاره . من و تو چیکاره الکس هستیم ؟ به نظر من که ارزش داشت . تو اعصاب و روان داغون الکس رو هم در نظر بگیر . این روز ها خیلی فشار روشه . حالا میاد گل می زنه خب طبیعی هست که خوشحالی اینجوری بکنه اگه من بودم که میرفت مربی حریف رو می بوسیدم !!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اینجا کی جرات کرده به داداشم توهین کنه داداشم هم جوونه هم اینکه حال کرده پیرهنش و در بیاره به کسیم ربطی نداره االبته ببخشیدا

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
تصویر
یاده چی میوفتید؟

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
یاد مظلومیت الکس شماره ی 10 فقط و فقط وفقط لایق الکس هست و بس

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام شايان جان کدوم مظلوميت ؟ ؟؟؟؟ ؟؟ ؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ آلکس به طوطي لطف کرد و ديد اين بچه به عشق شماره 10 شبها خوابش نميبره ، براي همين گفت بيا بگير اين شماره رو بپوش تا شبها خواب ببره ، آلکس اين رو ميدونه که عظمتش بخاطر خودشه نه شمارش با تشکر

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
من با کمال موافقم.... کمتربازیکنی تو دنیا پیدا میشه که مثل الکس روح بزرگی داشته باشه. الکس =گذشت

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
گذشت که خوبه نه اینقدر زیاد که بیزاری این طوطی هر کار بخواد بکنه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فعلا ً که توی این تصویر توتی پشت سر آلکسه در حقیقت پشت عظمت الکس محو شده