پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یک عکس ، یک خاطره !

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
718 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
الکس و سونیا دو زوج خوشبخت و عاشق همدیگه هستند بدون حاشیه و راحت . بی نظیر ترین زوج فوتبالی جهان هستند بدون شک

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
تصویر

این ارم یووست یا نه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اقا چرا اینقدر زود عکس ها رو عوض می کنید بزارید عکس ها یه مدت باشه بعد عوض کنید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
والا خیلی تو ذوقم خورد وقتی احسان این عکسو گذاشتت . اون عکسه هنوز 2 روزش نشده بود .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من از اين پس عکسها هفته اي يک بار عضو ميشن در مورد عکس احسان بايد بگم که معلومه لوگو يوونتوس نيست ضمنا يک عکسهايي بزاريد که طرف احساسش رو در موردش بگه نه نظرشو با تشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
تصویر

خیلی وقت بود که عکسی نزاشته بودید
این عکس این هفته (از دوستان خواهش میکنم که تا یه هفته عکس دیگه ای نزارید)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
اخ داویدز هم یادش بخیر من خیلی دوستش داشتم تو کل بازیکنان جهان تک بود . دوست دارم به عنوان مربی بیاد تو یووه

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
داویدز و خاطره ها......... با اون عینکش همیشه یکی از بحث های داغ من و داداشم بود وقتی رفت خیلی خورد تو پرم راست می گی کاش برگرده یووه اون موقع ها چه دوست داشتنی بود همه خوش و بدون اعصاب خط خطی.....!

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
فکر میکنم کلاً یکی از محبوبترین بازیکنهای یووه بود

من هم خیلی دوستش داشتم :-*

خیلی زیاد اخراج میشد ولی من با تمام وجود از اخراج شدن ناراحت نمیشدم

هیچ وقت صحنه ی اخراجش جلوی بارسا رو یادم نمیره. کارت زرد دوم رو گرفت...دوتا کارت زرد باهم ادقام شد ورنگش شد قرمز
یادمه اون موقع خندیدم و کاملاً از بازیش رضایت داشتم ! و مطمئن بودم که برای یووه اتفاقی نمی افته.
آخرش هم یووه بارسا رو برد و به دور بعدی رفت.

خاطره ازش زیاد دارم ولی یکی دیگش هم میگم

بازی با میلان بود که یووه گل اول رو از میلان خورد. بلافاصله داویدز با یک حرکت انفجاری از سمت چپ یه سانتر دقیق کشید روی سر ترزگه و ترزگل هم توپ رو به تور دروازه ی میلان دوخت...خیلی از این گل به وجد اومدم...خیلی حرکت داویدز رو پسندیدم.

ولی الان فقط میتونم بگم : يادش به خيــــر :-*

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
ادگار داويدز چي بگم كه هر چي بگن كم گفتم

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
یه ذره زیادی نامردی کرد

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
درود ... یادش به خیر ....

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
نه نامردی نکرد ..... یووه دیگه نمی خواستش و اینتر هم با یک قیمت خوب میخواستش . خوب چیکار میکرد ؟ رفت دیگه . اما یکی از بازیکننی بود که الکی اخراج نمیشد . یعنی وقتی میدید اخراجش به تیمشش ضرر زادی میزنه اروم بازی می کرد . بازی با بارسا هم اخراجش کاملا استادانه بود . با اخراجش بیشتر بازیکنان بارسا رو تحت فشار گذاشت تا بازیکنان یوونتوس . بازم میگم دوست دارم به عنوان مربی بیاد یووه

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
زوج داویدز و ندود رو خیلی دوست داشتم . مخصوصا وقتی که با کونته و کامورانزی مچ میشدن . تاکیناردی هم از پشت پوشش میداد و الکس و دی وایو هم جلو بودن . کاپیتان فرارا با مونترو و یولیانو هم که کمربند دفاع بودن و جیجی عزیز هم از قلعه محافظت میکرد . با این تیم خیلی از تیمهای اروپایی رو نابود کردیم خیلیاشونو ولی افسوس و صد افسوس :'(

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من ياد عينك خفنش مي افتم.همين و بس...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من منم ياد زماني ميوفتم که يک چپ پا و شوت زن بي نظير توي تيم بود من عاشق چپ پاها هستم و داويدز هم مشمول اين قضيه بود واقعا شماره 26 او هميشه توي ذهن ها به يادگار مونده با تشکر

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
این چی؟

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
یاد پوزخندهای پست کاپلو و افکار زشت مسئولین در اون لحظه و کیف کردن اینتری ها بعد از پس گرفتن این کاپ از یووه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من ياد اون روزايي ميفتم كه همه بهم مي گفتن اين چيزا ارزش نداره چرا داور خريديد ولي: يوونتوس قهرمانه تا ابد تا هميشه مثل يووه تو دنيا عمرا پيدا نمي شه به ما زدن تهمت ساختن و پاختن اين چيزا دوره از مرام مون تو مرام ما يووه اي ها فقط هست جوونمردي و عشق و جنون

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
قهرمانی.................

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی