پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چزنا 0-1 یوونتوس (هفته سی و سوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
165 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
واقعا این ووچینیچ یه نعمتٍ برا تیم هم نیمه اول یه پنالتی (!) گرفت هم نیمه دوم یه سوپر پاس گل داد ، بوریلو هم گل قشنگی زد دمش گرم اخر گل سه امتیازی که دوست داشت رو زد ، تعویض های کونته هم عالی بود ، خصوصا جاکرینی که داشت خیلی راحت از خستگی بازیکنای چزه نا استفاده میکرد به هر حال بازی خوبی رو جلوی تیم سابقش انجام داد ، در کل خیلی زشت بود که نتونیم تیم 20 جدول رو ببریم ...

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

بدترین موقع به لچه و نوارا خوردیم ، جفتشون احتمال اینکه بتونن با برد بیان جای جنوا رو بگیرن خیلی زیاده ، همین باعث میشه با تمام وجود بازی کنند
باتشکر

تبریک به همه.

اتفاقا به نظر من بهتر شد که اینجوری شد، چون با این وضعیت این دو تیم چیزی برای از دست دادن ندارند و نمیان که از یووه فقط یه امتیاز بگیرن. انگیزه برد دارند و

در نتیجه بازتر بازی می کنند و یووه راحت تر میتونه حمله کنه. تنها نکته منفی موجود انگیزه مضاعف این دو تیم هست که اگه یووه بازی همیشگی خودش رو انجام

بده این انگیزه حتی درصدی هم نمی تونه بهشون کمک کنه (بعلاوه انگیزه بازیگنای خودمون واسه برد و قهرمانی رو هم باید در نظر بگیریم)

در کل، این برد خیلی خیالمون رو راحت کرد. از بازی های پیش رو روی کاغذ 9 و به اعتقاد من 8 امتیاز اگه بگیریم قهرمانیم به امید خدا....

و یه نکته دیگه، بهترین مرد این نبرد به عقیده من کسی نبود جز، دون آتونیـــــــــــــــــو کونتـــــــــــــــــه.

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
این اولین بازی بود که با کارت dvb دیدم و از لینک های اعصاب خورد کن راحت شدم.خیلی خوشحالم که پنالتی گل نشد.میدونستم میتونیم گل سالم بزنیم که بالاخره بوریلو شانسی زد :1:.پیش بینی من هم اینه از بازی های بعدی: 3 تا برد و 1 مساوی.میلان هم احتمالا 3 برد و 1باخت. قهرمانی پیشاپیش مبارک عاشقان یووه :hylove:.بعد از مدت ها ناحقی این حق طرفداراست که ستاره نقره ای و طلایی روی پیراهن کاپیتان ببینند. :yesssmileyf:

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
گل بوریلو
http://glumbouploads.com/iupbnt9q87eg
امار بازی
[img width=480 height=298]http://shiaupload.com/images/11256524210987421715.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نیمه دوم مهمون اومد برامون دیگه نفهمیدم بازی چطور شد ! :1: هر از گاهی نگاهی به تلویزیون می کردم ولی آن چنان تمرکز نداشتم. تحیلی در مورد نیمه دوم ندارم. فقط ضربه آزاد الکس خیلی حیف بود.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

من نیمه دوم مهمون اومد برامون دیگه نفهمیدم بازی چطور شد ! :1: هر از گاهی نگاهی به تلویزیون می کردم ولی آن چنان تمرکز نداشتم.

تحیلی در مورد نیمه دوم ندارم. فقط ضربه آزاد الکس خیلی حیف بود.

رضا خیلی امیدوار بودم که تعویض کونته رو تحلیل کنی
واقعا خیلی دوست دارم بدونم ، کونته چیکار کرد که یکهو انقدر یوونتوس تغییر کرد

آخر بازی همه به بوریلو تبریک گفتند
امیدوارم این باعث نشه که محبور به تحملش در بازی با نوارا بشیم
با اینکه امشب یه گل زد ولی یک گل خیلی راحت روی پاس جاکرینی رو نزد
باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

من نیمه دوم مهمون اومد برامون دیگه نفهمیدم بازی چطور شد ! :1: هر از گاهی نگاهی به تلویزیون می کردم ولی آن چنان تمرکز نداشتم.

تحیلی در مورد نیمه دوم ندارم. فقط ضربه آزاد الکس خیلی حیف بود.

باید مثل من tv capture بگیری بشینی بازی ها رو از اتاق خودت ببینی :1: تو پذیرایی حال نمیده .

ronin

ronin

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال
Al Jazeera Sports News 11862.00 V دوستان این کانال رو روی بدر(عربست) بگیرین اخبار تمام بازی های ایتالیا رو نشون میده گلا رو هم می تونید ببینید

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
وای کونته یک تیکه توپ به الگری انداخته تو کنفرانس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - قلم ها روی میز اند، می تونیم تاریخ بنویسیم ! - پنالتی که گرفته شد هیچ تاثیری در جریان بازی نذاشت. دقیقه 9 بود و تمام بازی باقی مونده بود. البته اگر گل می شد داستان فرق می کرد و چزنا از هم باز می شد. - بعد از تمرین ها بازیکن ها می موندند برای تمرین پنالتی، من می گفتم بی فایده است، کسی برای ما پنالتی نمی گیره ! ولی حالا 2 پنالتی توی 2 بازی از دست دادیم، ولی با این حال بردیم، پس مشکلی نیست. - در مورد بوریلو صادقانه بگم، بوریلو در فرم بدی به یووه اومد، ولی خیلی سخت تلاش کرد، خیلی سخت تمرین کرد تا به سطح بقیه تیم برسه، ولی خیلی باهاش بد رفتار شد. اون مستحق این گل، و لذت که امروز از زدنش داشت هست. - بازی خیلی سختی بود برای ما در مقابل تیمی که با 11 نفر دفاع می کرد. ولی ما ازین تست سخت سربلند خارج شدیم. - بازیکن ها امروز مقابل تیمی که هرکاری برای متوقف کردن ما می کرد عرق ریختیم و پیروز شدیم. - به بازیکن هام گفتم کاری به نتایج بازی های دیگه نداشته باشند، فقط تمام تلاش خودشون رو بکنند جوری که چیزی برای افسوس خوردن نداشته باشند. - ما امروز پشت یه میز پر از غذا نشستیم، در حالی که سال ها قبل هیچی نداشتیم. بازیکن های من دیدم که دیگران چطور ازین میز غذا خورده اند و بسیار گرسنه اند ! - این فرصت استثنایی، فرصتی یکتا برای نوشتن تاریخ، و قلم هم روی میزه...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

کونته :

- بعد از تمرین ها بازیکن ها می موندند برای تمرین پنالتی، من می گفتم بی فایده است، کسی برای ما پنالتی نمی گیره ! ولی حالا 2 پنالتی توی 2 بازی از دست دادیم، ولی با این حال بردیم، پس مشکلی نیست.

این تیکه خدا بود :lol: :lol: :lol:

کونته :

- در مورد بوریلو صادقانه بگم، بوریلو در فرم بدی به یووه اومد، ولی خیلی سخت تلاش کرد، خیلی سخت تمرین کرد تا به سطح بقیه تیم برسه، ولی خیلی باهاش بد رفتار شد. اون مستحق این گل، و لذت که امروز از زدنش داشت هست.

این تیکه و خوشحالی بعد از گل بوریلو نشون میده که کونته با بازیکناش واقعا رفیقه :np:

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
کونته : آلگری هر هفته پیشرفت میکنه و صحبت های جدید تری میزنه(خنده)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بدون شک یوونتوس می دونست توی این بازی با چنین سیستمی از بازی حریف رو به رو می شه و کونته هم فکرش رو کرده بود اما دفاع فوق العاده ی اونا اجازه نداد یووه کاری بکنه و از اون دیدارهایی بود که مالکیت کامل توپ و میدان رو در اختیار داری اما نمی تونی کاری بکنی ! بعد از اون یوونتوس توی اوایل نیمه دوم سعی داشت با سرعت دادن به بازی جریان رو عوض کنه اما باز هم موفق نشد چون چزنا خیلی خیلی فشرده دفاع می کرد و واقعا کسی هم نبود که بتونه جریبان بازی رو عوض کنه و به نظر من یکی از روزهای نه چندان خوب پیرلو بود چون خیلی توپ از دست داد واقعا در ادامه کونته باز هم تغییرات خودش رو شروع کرد و با ورود جاکرینی و دو تا مهاجم سیستمش تیمش رو یه جورایی 4 - 3 - 3 کرد که دقیقا همین موضوع چواب داد و تغییر بازیکنان در پست ها باعث شد یووه به گل برسه بعد از اون چزنا که برای گل زدن دفاع رو بی خیال شده بود فضای خوبی به یووه داد اما ضربات هیچ کدوم از بازیکنان نرفت تو گل ! کاری به این ندارم که اون پنالتی نبود اما اگه اون دقیقه ی 9 گل می زدیم نتیجه چیز دیگری بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نکات بازی : - یووه 7 بازی متوالی پیروز شد، آخرین با تیم کاپلو یووه 10 بازی پیروزی شد 7 سال پیش. - اما یووه توی این 7 بازی، تنها 1 گل خورده ! - یووه 34 بازی در یک فصل شکست نخورده. میلان کاپلو در فصل 91-92 تنها تیمی که همچین رکوردی داشته. - یووه 19 امتیاز این فصلش رو نیمه دوم بدست آورده، بیشتر از هر تیم دیگه ای. - یووه همچنان هر بازی که 0-0 تمام کرده در پایان نیمه، تا آخر بازی کلین شیت نگه داشته. این بازی ها به 12 رسیده. - این پنجمین پنالتی از 16 پنالتی دوران فوتبال پیرلو بود که خراب میشه. - توی 4 فصل اخیر پیرلو از 5 پنالتی که زده 3 تا رو خراب کرده.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
درسته که صاحب نظران فوتبال با ساخت سافتویر توانسته اند معیاری مانند درصد مالکیت توپ را برای هر تیم محاسبه کنند و گر چه تیمی مثل دورتموند که درصد مالکیت کمی داشته قهرمان المان شده اما در هر صورت مالکیت توپ شاخص مهمی است. اما من می خاهم برای اولین بار یک شاخص جدید را معرفی کنم تا کارشناسان اونو رو طراحی کنند. دوستان ایا در میان این همه امار و ارقام توجه کرده اید که در هیچ کدامشان عامل سرعت وجود ندارد. باید بشود کاری کرد که سرعت یک تیم را به صورت کمی و عددی دراورد.. کار مشکلی است. اگ بشود سرعت را به صورت عملی دراورد با در کنار نهادن با مالکیت توپ بهتر می توان به قدرت تیم ها پی برد.

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال

- یووه 34 بازی در یک فصل شکست نخورده. میلان کاپلو در فصل 91-92 تنها تیمی که همچین رکوردی داشته.

اگه یووه فصل رو بدون شکست تموم کنه، اولین تیمی میشه که لیگ 20 تیمی رو بدون شکست تموم کرده.

فکر کنم رکورددار تعداد بازی بدون شکست پشت سر هم (چه لیگ، چه کوپا و چه سایر رقابتها) میلان باشه با چیزی بیش از 50 بازی! حالا سوالم اینه که یوونتوس با حساب این 34 بازی و چند بازی کوپا، تا الان چندتا بازی بدون شکست مونده؟ و سوال دیگه اینکه بازی برگشت نیمه نهایی جام حذفی که یووه تو 90 دقیقه با حساب 2-1 از میلان شکست خورد، نوار این رکورد رو پاره میکنه؟

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
توی لیگ های دیگه چطور تیمی بدون شکست قهرمان شده؟ و لیگش چند تیمی بوده؟

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال

توی لیگ های دیگه چطور تیمی بدون شکست قهرمان شده؟ و لیگش چند تیمی بوده؟

منظور من لیگ سری آ بود، میلان زمانی به این رکورد رسیده که سری آ با 18 تیم برگزار میشده و حالا اگه یووه بدون شکست فصلو تموم کنه اولین تیمی میشه که تو دوره ای که سری آ با 20 تیم برگزار میشه لیگو بدون شکست به پایان رسونده.

تو لیگهای دیگه تا جاییکه یادمه همین فصل 04-2003 آرسنال لیگ 20 تیمی انگلیس رو بدون شکست تموم کرد و قهرمان شد.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
بازی جالبی بود. دوباره از اون بازی ها بود که توپ را داری ولی نمی تونی گل بزنی. چند مورد باعث خوشحالی من شد: 1- پنالتی پیرلو گل نشد چون اصلا هند در داخل محوطه اتفاق نیافتد و یک ضربه آزاد باید اعلام میشد. 2- ضربه آزاد خیلی قشنگی که دل پیرو زد ولی کاش چند سانت اون ورتر بود اون وقت یک گل معرکه دیده بودیم. 3- بازی چزنا، چون با اینکه می دونستند سقوطشون به دست دو تقریبا قطعی هست جوانمردانه جنگیدند تا حقی از کسی ضایع نشه مخصوصا دروازبانشون که هم خیلی خوب ضرب الکس را مهار کرد و خیلی خوب لاپایی که خورد را جبران کرد و از روی خط توپ را کشید بیرون. نمی دونم تو این سن و سال دیگه چه انگیزه ای داره که اینطور بازی می کنه. 4- و آخری اینکه باز هم شاهد این بودیم که در تیممون همه جور بازیکنی داریم از سرزن، شوت زن، دریپ زن و ... و با اینکه سطح بعضی هاشون بالا نیست و کونته با استفاده از توانایی هر کدوم اجازه نمی ده تاکتیک حمله تیم ثابت باشه و از زمین و هوا به توپ می بنده دروازه حریفان را. 5-پیشرفت ده چلیه: خیلی خوب پیشرفت داشته فقط باید از نظر دفاعی بیشتر بهمون اطمینان بده و مثل مدافعان بارسا نشه که فقط حمله کردن بلد هستن. همنطوری پیشرفت کنه تا دو سال دیگه یک دفاع چپ کامل هست. فقط باید یکم سفت تر هم بازی کنه. 6- کلین شیت های بوفون که دوباره یکی بهش اضافه شد. 7-چیزی که از اول فصل بهش اعتقاد داشتم و اون هم به یک مدافع سطح اول تبدیل شدن بونوچی هست. امیدوارم که همینطور به پیشرفتش ادامه بده تا حدی که اسمش را بشه به عنوان یک ستاره در کنار دیگر ستاره های ورزشگاه بعدی گذاشت. و اما بزرگترین چیزی که نه تنها من بلکه هر طرفدار واقعی را هر هفته ناراحت می کنه: این هست که نکنه این آخرین بازی کاپیتان محبوبمون توی سری آ باشه. واقعا وقتی می بینم که هنوز سرشار از انگیزه هست( مثل دروازبان چزنا :D ) خیلی ناراحت میشم ک می بینم این فصل این قدر نیمکت نشین بوده و همانند یک اسطوره باهاش برخورد نمی کنند و مدیر به راحتی میگه این آخرین فصل بازمانده نسل افسانه های یوونتوسی هست. موفق و پیروز باشید. به امید جشن قهرمانی.

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران
سلام بچه ها برد رو تبریک میگم به همه بازی سخت و حیاتی بودش... فقط یه سوال اون سانتر رو کی کشید روی سر ووچینیچ ؟؟؟ خودم فکر کنم جیاکرینی بودش ولی شک دارم چون اون سمت بازی نمیکنه...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی