پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چزنا 0-1 یوونتوس (هفته سی و سوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
165 پاسخ برای این موضوع

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
یادمه زمان بازی های سخت یووه یعنی دقیقا از بازی فیورنتینا تا بازی با رم گفتم که فکر کنم بیشترین امتیازات رو توی اون بازی ها بیاریم،برد این تیم های کوچیک واقعا سخته.امیدوارم نیمه دوم گره بازی باز بشه.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اصلا خوب نبودیم نیمه ی اول مخصوصا پیرلو و ووچینیچ ماتری هم که گم هست و بی خاصیت یک دفاع فشرده که کفر آدم رو در میاره نمیدونم چرا پنالتی رو باید پیرلو بزنه تو این شرایط .تو بازی قبل هم خراب کرد تو برگشتش گل زد اینجوری کار سخته واسه نیمه ی دوم.اگه دلپیرو جای ماتری بود فکر کنم مفیدتر باشه یا حتی جاکرینی.بازیکن تکنیکی میخوایم خطا بگیره و دریبل بزنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
متری نسبت به قبل افت کرده ! اگر درست گفته باشم بعد از 4،5 بازی که داره میاد تو ترکیب و بازی میکنه ! بهتره کونته ریسک نکنه و از الکس به جاش استفاده کنه ، ویدال هم فکر کنم با این کارت زردی که گرفت بازی آینده یوونتوس و از دست داد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
زمين آشغاله و به وضوح كيفيت بازي رو تحت شعاع قرار داده ، ميركو هم شديدا تو مخ هست ! بدجور دفاع ميكنن ! شايد رو ضربات آزاد بشه كاري كرد ، در جريان بازي شايد با شانس بتونيم حركتي بزنيم !

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
چرا میگین خدا رو شکر گل نشد؟؟؟ بذارید هر چی میخوان بگن.اگه قهرمان هم بشیم بدونه این اشتباهات بازم بهمون از این حرف ها می زنن. حاضرم تا آخره فصل 100 تا از این پنالتی ها واسمون بگیرن ولی قهرمان بشیم. پیرلو تو دیگه چرا خراب کردی ... ؟!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
یعنی صد رحمت به چلسی !! واقعا فکر نمیکنم با این بازی که چزه نا داره انجام میده بتونیم گل بزنیم !! اون پنالتی واقعا تیم رو تحت تاثیر قرار داد ...!!

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
با این که کیفیت لینک آنلاین من پایینه ولی معلومه چمن وضعش مثل وضع بارساست :1: ازون طرف هم دروازبان چزنا فعلا مرد برتر زمینه و پیرلو هم فدای سرش که پنالتیو از دست داد 20 تا پاس گلاش روی این پنالتیو میپوشونه. در ضمن متری و ووچینیچ بدجوور رو اعصابند.کلودیو هم کم کم داره میشه میرکوی 2.خیلی تک روی میکنه.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
پیرلو فدای سرت. پیرلو اگر 4 بازی بعدی هم 4 گل به خودی بزنه و 10 پنالتی خراب بکنه باز هم یکی از بهترین های ماست. همه ی ما قدر نشناس نیستیم و قدر ستاره ای مثل تورو میدونیم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کسرس بیرون بیارید گل میزنیم

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
بازی میلان - جنوا هم مث بازی یووه صفر-صفر هستش (تا دقیقه 75). امیدوارم که میلان امتیاز دست بده

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
بوریلو چه گلی زد !! :102: دروازبانشون یه سوپر ضربه از الکس گرفت

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
گللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
بالاخره بوریلو به یه دردی خورد و باز هم پاس گل ووچینیچ

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
لعنت به تو بوریلو اخه حالا چرا.. :1:

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
گلللللللللللللللللللللللللللللللللللل گللللللللللللللللللللللللللللللللل آقا تبریییییییییییییییییییکککککککککککککککککککک گللللللللللللللللللللللل بوریه لو گللللللللللللللللللللللللللللللللل

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يا ابوالفضل بوريلو فيكس شد :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بوريلو ، عاشقت بودم به خدا ديوونت شدم ! :hug: :hug: :hug: :worship: :worship: :worship: ديوونتشم ، فوق العاده ، خدايا شكرت :worship: :hug:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بوریلو هیچ کس را تحویل نگرفت الا کنته

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
لینک؟؟؟؟