پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 لاتزیو ( هفته سی و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
237 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این آخریا گذارش گر JSC هی میگفت رکورد سری آ و فابیو کاپلو و میلان و یه همچنین چیزی کسی میدونه داستان چیه ؟ دوباره سنت شکنی کردیم :1: ؟ یکی یه آمار بده ببینیم.

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران
په په بازیکن خوبی نیست فقط حسابی خوش شانس هستش و پرتلاش... :waiting: ووچینیچ :Facepalm: فردوسی پور در مورد اینجور بازیکنها همیشه یه حرف خوبی میزنه...اینکه بازیکنی هستش ک بازیش بگیر نگیر داره اگه قرار باشه بازی کنه خیلی خوب بازی میکنه(در مورد میرکو "خیلی خوب" صدق نمیکنه "خوب" کلمه بهتری هستش) و اگه قرار بد بازی کنه خیلی بد بازی میکنه... :Facepalm:

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال

این آخریا گذارش گر JSC هی میگفت رکورد سری آ و فابیو کاپلو و میلان و یه همچنین چیزی کسی میدونه داستان چیه ؟ دوباره سنت شکنی کردیم :1: ؟ یکی یه آمار بده ببینیم.

کاپلو با میلان یه فصل بدون شکست قهرمان شده

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
1. من هنوزم باور نمی کنم که بردیم! جدی می گم. منتظرم بزنم یه سایتی، جایی ببینم نوشته 1-1 ! 2. بازی که تموم شد، واقعا حس می کردم 10 دقیقه ست دارم می دوم! قشنگ داشتم نفس نفس می زدم! 3. خیابانی در یک شب به یاد ماندنی واقعا سوتی گنده ای نداد! خیلی عجیب بود! 4. دل پیرو از کجا فهمید مارکتی می ره اونور، که زد اینور؟ دیگه هر چیزی یه حدی داره، دل پیرو شورشو درآورده :np: ( :1: )

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
اين خياباني ديوانه رو ديديد چي ميگفت؟‏!‏‏!‏ پيرلو داره كاشته ميزنه ميگه كرنر دوازدهم واسه يووه‏!‏‏!‏ آخه.....

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
تبریک بابت پیروزی و تبریک بابت گل اله همه ی کسانی که تو سالن تلویزیون بودن وبازی رو میدیدن یووه رو تحسین کردن و به وجد اومدن هیچ کس هم از تاخیر بازی رئال شاکی نبود فقط به خاطر بازی زیبای یووه و اون لحظه که الکس اومد تو همه چه طرفدار یووه و چه غیره شدیدا از اومدنش خوشحال شدن لب به ستایش وا کردن.... واقعا تموم نشدنی ترین بازیکن ماست

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
خب این بازی خوشم اومد به مدیرای شبکه سه نشون دادیم که یووه یووه که میگن که الکی نیست نیمه اول یووه همیشگی رو داشتیم: مالکیت توپ بالا پرس و فشار همیشگی که به لاتزیو اجازه نفس کشیدن نداد اگه اون گل بد موقع رو نمی خوردیم نیمه دوم هم مثل نیمه اول یه طرفه می شد خوشم میاد کونته هر وقت بازی گره می خوره دست به دامان الکس می شه و فقط از او می خواد که بازی رو باز کنه الکس هم که خدایی نامردی نمی کنه و میاد گل زدن که چه "عرض" کنم شعبده بازی می کنه. آنیلی نامرده اگه بعد این بازی در مورد تمدید قرارداد الکس صحبت نکنه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
لا لا لای لای لای لا لای لا لا لای لای لای لا لای لا لا لای لای لای لا لای لا لا لای لای لای لا لای یوونتوس قهرمان می شخ خدا می دونه که حقشه به لطف یزدان و الکس یوونتوس قهرمان می شه ............... ------------------------------------- باور کنید اگه په په و وچینیچ تو بازی می مندن نمی بردیم خیلی وچینیچ نوسانیه خیلی په په هم که اصلا هیچ بویی اصل یک گوش راست نبرده سانتر کردن اصلا بلد نیست می بینمش یاد ارش برهانی می یفتم الکس ...............

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من آمار رو کامل خواهم گذاشت ولی این بازی با رکورد 33 بازی شکست ناپذیری اینتر و فیورنتینا برابری کردیم. اگر یه بازی دیگه نبازیم دومین رکورد شکست ناپذیری تاریخ سری آ رو به تنهایی خواهیم داشت.

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
اولیش کدوم تیمه تو شکست ناپذیری؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

کاپلو با میلان یه رکورد دست نیافتی 58 بازی بدون باخت داره.

+ تو این بازی مالکیت توپ 72 یووه و 28 لاتزیو بود !!

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

آ.ث میلان با 2 فصل شکست ناپذیری با کاپلو .

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
واقعا بازی پر هیجانی بود،بعد از مدتها تا دقیقه 90 هیجان داشتیم چون بازی های قبل رو تا دقیقه 70 میبستیم :1: موقعی که دل پیرو اومد گفتم خدایا یعنی میشه الکس به لاتزیو هم گل بزنه؟وقتی پشت توپ ایستاد گفتم کاش همینو گل کنه و در نهایت بله،خیلی دوست داریم لاتزیو هم بازی نسبتا خوبی داشت ولی قطعا برد حق یووه بود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی تو یوونتوز نوشته بود : Pirlo is the man of the match, Alex is man of the whole club :1:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
رکورد اول برای چه تیمی هست رضا و چند بازی ؟؟

؟

من آمار رو کامل خواهم گذاشت ولی این بازی با رکورد 33 بازی شکست ناپذیری اینتر و فیورنتینا برابری کردیم. اگر یه بازی دیگه نبازیم دومین رکورد شکست ناپذیری تاریخ سری آ رو به تنهایی خواهیم داشت.

خوب جواب رو گرفتیم

اون رکورد که یه چیز عجیب غریبه !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
واقعا 10 کیلو وزن کم کردم . بازی که باید نیمه دومش رو دیگه با خیال راحت و یه استکان چایی و یه مشت تخمه نگاه میکردیم کاری کردن که تمام ناخن هامون رو به جای تخمه بجویم . چقدر گل نزدن اینا . یعنی ارش برهانی هم 2 تا از اینا رو میزد ( با این که خودم استقلالیم ) . و راحت تو تفاضل هم باید میلان رو میگرفتیم . ولی باز هم پیروزی جالبی بود . تبریک به همه . همونطور که در مورد ووچنیچ حرفی ندارم بگم در مورد دلپیرو هم واقعا چیزی نمیتونم بگم . حرکت اهسته گلش رو که از زاویه پشت دیدم مارکتی فکر میکرد به چپ میزنه ولی اخرین لحظه الکس پاشو چرخوند . بد جور فریب داد مارکتی رو تو دیگه کی بودی الکس

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

کاپلو با میلان یه رکورد دست نیافتی 58 بازی بدون باخت داره.

+ تو این بازی مالکیت توپ 72 یووه و 28 لاتزیو بود !!

این 58 بازی فقط در سری آ هست یا بازی های کوپا و جام باشگاه را هم حساب کردن؟؟

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
تبریک تبریک تبریک چه شبی بود عجب استرسی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از شدت استرس تمام بدنم عرق کرده بود :1: ... ووچینیچ واقعا بد بازی کرد، پپه هم به جزد صحنه گل خوب بازی نکرد، پیرلو و ویدال عالی بودن، بوفون شب کم کاری داشت، رو گل هم نمی تونست کاری کنه مدافعا در مجموع خوب بودن ...... کلا یه توپ اومد رو دروازه که گل شد و این خوب نیس واسه یووه الکسو اگه نداشتیم باید چی کار می کنیم، خدایاااااااااااااااااااااا شکررررررررررررررررررررررررررت forzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa alexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
یادم نمیاد تو چند سالِ اخیر به خاطر مسئله ای انقدر استرس و هیجان داشته باشم. ولی این بازی، از اول تا آخرش به طرز وحشتناکی عصبی بودم! اصلا عجیب بود واسه خودمم! :1:
یووه نیمه اول رو خوب شروع کرد، ولی باز هم و باز هم جا داره بگیم که این مهاجمای ما "تمام کننده" نیستند. چقدر موقعیت هایی که کوالیارلا و په په گل نکردن. ووچینیچ چقدر خراب کرد :np: . . از موقعی که گل خوردیم، تا سوپر گلِ الکس به طور ممتد بخشی از ذهنم درگیر این مسئله بود که اگه مساوی شه یا ببازیم،حسرت و پشیمونیِ تک تکِ اون موقعیتا میمونه رو دلمون.

و یه چیز دیگه اینکه من به عنوانِ یک هوادار ـِ یوونتوس، از خودم شرمم شد امشب. بعدِ دریافت گل با خودم گفتم باکی نیست. اگه همینجوری بازی کنیم میزنیم. ولی با شروعِ نیمه دوم تیم تحتِ فشار وحشتناکی بود. یوونتوس واقعا "خوب" بازی نمیکرد. من با اون شرایط، اصلا توقعِ برد نداشتم، و حتی فکرم پیرامونِ "اولین باختِ فصل" هم میچرخید. . . :1:

3. خیابانی در یک شب به یاد ماندنی واقعا سوتی گنده ای نداد! خیلی عجیب بود!

یه جا تو نیمه دوم، خطا پشتِ محوطه 18 متری بود. که پیرلو رفت بزنه توپو.
خیابانی: دوازدهمین کرنر ـِ یوونتوس! :Facepalm:

بعد یه جوری هم نبود که بگی نزدیکِ نقطه کرنر بوده، اشتباهِ چشمی کرده. صرفا چون متمایل به کناره ی زمین بود، "کرنر" حسابش کرده بود. یه سری مفاهیم واسش تعریف نشده است مثه اینکه...

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
Lazzio Juventus 18 Shots 4 9 Shots on Target 4 3 Saves 7 12 Corners 2 1 Offsides 0 4 Goalkicks 15 22 Throws 22 16 Fouls (Committed) 17 72% Ball Possession 28%

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی