پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 لاتزیو ( هفته سی و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
237 پاسخ برای این موضوع

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

چندمین برد متوالی بود?چهار یا پنج

پنجمین برد

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
وای به حالت آنیلی اگه با این بازی الکس قراردادشو تمدید نکنی!!!!!!!!!

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
ولی خودمونیم ها ووچینیج بدترین بازیکن یووه بود ودر دادن یه پاس سالم هم عاجز بود فکر کنم کمال همنشین روش اثر کرده وبازی بد بوریلو والبته مدل موهاش به میرکو هم منتقل شده :furious: اما اشکال نداره همین که بردیم اونم با گل الکس خودش یه دنیا ارزش داشت :drill: :clapx:

amirkhan123

amirkhan123

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
من دیروز نتونستم بازی را ببینم اما صبح که اومدم سر کار و نتیجه را توی نت دیدم از خوشحالی انچنان از جا پریدم نزدیک بود صندلیمو بشکنم امیدوارم امسال قهرمان بشیم حال این تیم داغون میلان را بگیریم

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
1تبريك ميگم اين برد 2نكته ديگه اينكه اين بازى خيلى حساسيت داشت واسه ما به دو دليل اول اينكه اگه نميبرديم صدر جدول مال ميلان بود دوم اينكه بازى پخش زنده شبكه3بود و به رفيقام گفته بودم بازيو ببينند و دوست داشتم آبرو دارى كنند كه الان ميتونم با گل دلپيرو افتخار كنم الان ميتونم بگم اين اسطوره منه اين اسطوره باشگاه منه اين تيم منه 3ديشب خيابانى تو حالت آرمانى قرار داشت! فكر نكنم بهتر از اين بتونه گزارش بكنه ولى اوايل بازى برگشت گفت يووه امشب ميره صدر جدول از كجا مطمئن بود يووه ميبره! الكس يدونه اى دردونه اى!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اما رکورد های این بازی :1: - یووه از هفته 32 هم بدون شکست رد شد. این طولانی ترین رکورد نباختن در سیستم لیگ "3 امتیاز برای پیروزی" ه. هیچ تیمی تا به حال بدون باخت به هفته 33 نرسیده. - یووه با احتساب بازی آخر فصل قبل الان 33 بازی نباخته. این دومین رکورد نباختن تاریخ ایتالیاست. - لاتزیو از سال 2003 تا الان یووه رو شکست نداده. - الکس با یک گل دیگه در سری آ، یه پله بالا میاد و نهمین گل زن برتر تاریخ سری آ میشه. آمار بازی : شوت به دروازه : یووه 26 - لاتزیو 7 در چهارچوب : یووه 9 - لاتزیو 3 کرنر : 12 یووه - 2 لاتزیو خطا : 17 - 17 کارت زرد : 3 یووه - 5 لاتزیو کارت قرمز : 1 لاتزیو مالکیت توپ : 72 یووه - 28 لاتزیو پاس های یووه : 530 پاس، 88 درصد صحیح پیرلو : 93 پاس، 87 درصد صحیح. 10 توپ بلند، 10 تاش صحیح. 3 توپ عمقی، 2 تاش صحیح. 6 پاس کلیدی. ویدال: 76 پاس، 95 درصد صحیح، 9 توپ بلند، 8 تاش صحیح، 3 توپ عمقی، 2 تاش صحیح. 4 پاس کلیدی. مارکیزیو : 49 پاس، 90 درصد صحیح، 2 توپ بلند، یکیش صحیح. 1 توپ عمقی صحیح، 4 پاس کلیدی.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

تعدادی از تماشاگران دیشب با سر دادن شعارهای نژاد پرستانه به دیاکیته بازیکن لاتزیو توهین کردن ، خبرنگار توتوسپورت اعلام کرده که اورساتو داور چهارم به این مورد توجه کرده و به احتمال زیاد در گزارش داور این رفتار هواداران درج میشه ، بعد از بازی برابر ناپولی به هواداران یووه هشدار داده بودن که چنین شعارهایی سر ندن چونکه ممکن هست یووه مجبور بشه یک دیدار رو بدون حضور تماشاگران برگزار .

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
ای بابا این تماشاگرا چرا این جوری میکنن جدیدن! تو این چند ساله زیاد از این کارا کردن یووه قبلن اینجوری نبود!

pooya_ghame

pooya_ghame

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
مرسی کونته که دست از لجبازیش برداشت و مرسی اصلی برای کاپیتان

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
به نظرم الکس در همین لحظات کمی که این فصل بازی کرده از لحاظ تمرکز و همکاری با بازیکنان و خودخواه نبودن تغیر زیادی نسبت به بازیهای کامل خودش داشته و متل اینکه هر چه فشار روش بیشتر باشه بهتره نمونه دومش گل به مکزیک در ورد کاب 2002 که عمو تراپ در اوج ناامیدی بازیش داد

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

کونته :

- ازین بازی ها در این فصل زیاد داشتیم، بازی های که اکثرا با مساوی تمام می شدند و این بازی هم داشت به همون سرنوشت مبتلا می شد.

کونته و باز هم مصاحبه های جالبه بعده بازیش :np:

این حرفی که کونته زده به هیچ وجهی صحت نداره .

بنظره من بازی ای که تیم کونته دیشب تو نیمه اول نمایش گذاشت بهترین نمایش یووه از هر نظر تا اینجای فصل بوده !

اتفاقا از این همه مساوی که کونته گرفته تو این فصل , ما تو اکثرش واقعا مساوی حقمون بوده .
اینکه بگیم تیم حریف 11 نفری دفاع کرد , بد شانس بودیم و از این جور حرفا فقط و فقط توجیه خودمونه !

نمایش دیشب یووه خیلی با بازی هایی که مساوی میشد فرق داشت , تیم کونته تو اون بازی ها ( رونده تساوی ها ) صرفا فقط مالکیت توپ رو بعهده داشت و تا پشته محوطه حریف میومد ولی بعدش حتی نمیتونست موقعیت ایجاد کنه !
ما تو هیچکدوم از تساوی هامون به این خوبی بازی نمیکردیم و فقط مالکیت توپ رو بعهده داشتیم !

اینکه هر هوادار یوونتوس میل قلبیشه تیم امسال قهرمان بشه هیچ شکی توش نیست , آرزوی همه کسایی که میان اینجا ولی امیدواری زیاد خوب نیست ...

هنوزم شانس میلان واسه قهرمانی بیشتر از ماست چونکه میلان سخت ترین بازیش جلو اینتره و بقیه تیمای ضعیف رو راحت میبره اما یووه تنها بازی آسونش با رمه و 6 تا بازیه دیگه اش خیلی سخت تره بنظره من و احتمال اینکه تیم کونته دوباره امتیاز از دست بده خیلی زیاده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یه نکته ای که هیچ کس نگفت
دیشب کاملا مشخص شد چرا کونته و مسئولین یووه اصرار دارند که با میلان همزمان بازی کنند و دوست ندارن دیرتر بازی کنند
دیشب نیمه دوم بچه ها خیلی عصبی شده بودند ، فقط میخواستند یه جوری به پیروزی برسند ، بخشی از این عصبانیت به اون همه موقعیت نیمه اول بر میگرده ولی بخش دیگش این بود که میلان بازی کرده و بازیشو هم برده بود
ما از هفته های دیگه باید همزمان بازی کنیم ، امیدوارم مسئولان یووه به اعتراضشون ادامه بدند

کونته و باز هم مصاحبه های جالبه بعده بازیش :np:

فکر کنم دو روز پیش بود که مصاحبه گواردیولا از اخبار پخش شد ، خیلی دوست داشتم همون لحظه بیام برات مصاحبشو بنویسم ولی گفتم شاید این مساله رو فراموش کردی :1:
مربی ای که بهترین مجموعه رو در اختیار داره ، از وقتی که از رئال عقب افتادند همش میگه رئال قهرمانه ، همش میگه ما امکان نداره بهشون برسیم ، اینها همش سیاسته
باتشکر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کمال یکی از مهمترین دلایل عصبی بودن بازیکن ها تو نیمه دوم و گرفتن دو اخطار پشت سر هم بیشتر نشون دهنده اینه که بعد 5 6 تا موقعیت 100 درصد یک گل زدن ، از اون طرف لاتزیو یک موقعیت یک گل . بازم میگم خیلی خوب اومد اوایل نیمه دوم اون گل رو نخوردیم و الا تا آخر بازی جمع کردن تیم مشکل میشد .
هر چند که یوونتوس بازم نیمه دوم نتونست برگرده به بازی و بیشتر بازی احساسی رو شاهد بودیم و فقط هنرنمایی الکس بود که گل زدیم و الا تو اون وضعیت 45 دقیقه بعدش هم بازی می کردیم بازم به گل نمی رسیدیم.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

فکر کنم دو روز پیش بود که مصاحبه گواردیولا از اخبار پخش شد ، خیلی دوست داشتم همون لحظه بیام برات مصاحبشو بنویسم ولی گفتم شاید این مساله رو فراموش کردی :1:
مربی ای که بهترین مجموعه رو در اختیار داره ، از وقتی که از رئال عقب افتادند همش میگه رئال قهرمانه ، همش میگه ما امکان نداره بهشون برسیم ، اینها همش سیاسته

ببین من فقط منظورم این نیست .

کلا کونته تو مصاحبه های بعده بازیش از اوله فصل تا حالا 1 حرفایی زده که ...
سیاستش تو مصاحبه های بعده تساوی فقط وفقط این بوده که توجیه کنه !

بعدش هم این قضیه گواردیولا خیلی فرق داره , اون وقتی این حرفو زد که تیمش هیچ نتیجه بدی نگرفته بود !
بعد بنظرت گواردیولا چند بار تا حالا از اوله لیگ این حرفو زده باشه ؟
فک کنم اولین و آخرین بارش هم باشه !

اینطوری میشه گفت طرف داره با سیاست حرف میزنه ولی من از فصل هرچی یادم میاد این بوده که سرمربی یووه گفته میلان قهرمان میشه !
آقا اگه این سیاستته , ترفندته , ... هرچی هست نباید همش تکرار بشه ! چه قهرمان بشیم چه نشیم .

ولی قطعا این حرفایی که کونته زده هیچ سیاستی توش نداشته !
اینجا نمیخوام بگم چون ...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

بعدش هم این قضیه گواردیولا خیلی فرق داره , اون وقتی این حرفو زد که تیمش هیچ نتیجه بدی نگرفته بود !

اینطوری میشه گفت طرف داره با سیاست حرف میزنه ولی من از فصل هرچی یادم میاد این بوده که سرمربی یووه گفته میلان قهرمان میشه !
آقا اگه این سیاستته , ترفندته , ... هرچی هست نباید همش تکرار بشه ! چه قهرمان بشیم چه نشیم .

ولي دوست عزيز من هم فكر ميكنم كونته با فكر كامل و با سياست اين حرفا رو ميزنه
تو تمرين به بازيكناش ميگه كاري كنيد كه ميلان حتي اگه قهرمان بشه تا هفته آخر خون بالا بياره‏(اين صحبت قبل از صدرنشيي دوباره يوونتوس تو سري آ بود‏)‏ و از اون طرف ميگه قهرماني تو دستهاي ميلانه،ما كار سختي داريم،ميلان تيم قدرتمنديه،ما2فصل هفتم شديم....
به نظرم كونته خيلي خوب حس رقابت رو بين بازيكناش و غرور كاذب رو بين بازيكناي حريف ايجاد ميكنه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

همون صحبت پیرلو با داور تا حدی ذهن دفاع را پراکنده کرد سوخت تیم در سکند هاف کم شد الکس گرانده کامپیونتا گراندیسیمو الکس حالا میلانی ها چون هیچ حرفی ندارند رفتن رکورد کپلو را میارن لیختن و پپ تو تهاجم چرا فشل هستند

کلا چی گفتی ؟ یه بار دیگه بگو :1: :1:

به دفه الان یاد شوت ویدال افتادم . عجب شوتی بود و وای اگه گل میشد . خیلی خوب شده این ویدال . داره کامل میشه اگه یکم . فقط یکم رو پاسهاش دقت بیشتری کنه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کدوم قسمتش?دیوار دفاع لازیو کاملن شکل نگرفته بود تصاویر مجدد نگاه کنید

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

یووه الان شرایط عادی مثل بارسا نداره, حرف شما درست ولی نه تو این شرایط , اگه یووه این فصل قهرمان شد و کونته باز فصل بعد اینطوری حرف زد اون موقع حق با شماست.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
خدایی دیشب از هر تیمی بگید بهتر بازی کردیم. هماهنگی بچه ها عالی بود ولی مثل همیشه یه مشکل داشتیم: ضربه آخر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
چقد امروز سره تمرین به خاطر بازیه یووه کلاس گذاشتم :1: هیچ کدوم از بارسایی ها و ورئالی ها بحث نمیکردن. بشون میگفتم ساله دیگه جام باشگاه ها میبینمتون :king_Aragorn: فقط یکی از روالی ها میگفت اله رو دیگه ندارین که بخواد کاری کنه... . وقتی گفت دلم شکست. :sorry:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی