پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 لاتزیو ( هفته سی و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
237 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
چون برای اروپا امید زیادی دارند میان که بی امتیاز نروند!این حساسترین بازی است و بردن متل میدان پالرمو نیست

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال
بازی سختیه ولی نبود کلوزه به نفع یووه میشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

چون برای اروپا امید زیادی دارند میان که بی امتیاز نروند!این حساسترین بازی است و بردن متل میدان پالرمو نیست

اینکه به انگیزه کسب سهمیه اروپا بیان که حتما امتیاز بگیرن از نظر من کار یووه رو راحت تر میکنه
کار وقتی سخت میشه که لاتزیو به حداقل امتیاز راضی باشه و بازی بسته و تدافعی رو انجام بده، اما وقتی هجومی بازی کنن و به دنبال برتری باشن فضای بیشتری برای یووه بوجود میارن و بخصوص روی ضد حملاتی که احتمالا نصیب یووه میشه فرصت های بیشتری برای گلزنی به دست میاد، و دیگه مثل بازی با پالرمو نیست که بخواد از بین لایه های متعدد دفاعی حریف به دنبال راهی برای نفوذ به دروازه باشن.
من بازی سرعتی و پر هیجانی رو پیش بینی میکنم به توجه به انگیزه مضاعف و سبک بازی دو تیم.

حضور کلوزه تو ترکیب لاتزیو هم جالب توجهه و به جذابیت های این بازی اضافه میکنه و همینطور میتونه مدافعان ما رو به دردسر بندازه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
برخی بازیها که یووه مساوی کرد به شکلی بود که تیم حریف مطلقن دفاعی نبوده!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من سخت ترین بازی های یووه بازی با لاتزیو نوارا و چزنا خواهد بود. البته شرایط جدول در همون بازی و اتفاقاتی که هفته قبل افتاده در بازی بعدی خیلی تاثیر گذاره الان لاتزیو با برد هفته قبلش کمی فاصله گرفته و رقیب اصلیش اودینزه هست و این بردش کمی کار یووه رو ساده تر کرده چون با شکست از یووه هم باز هم شانس رسیدن به سهمیه سومی رو داره

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بازي لاتزيو ديدار واقعا سختيه اما به نظر من بازي با رم سخت تره هم تو كوپا باختن بهمون و تو خونه خودشون هم كه مساوي كردن لاتزيو اگه گل اول رو بخوره كارش تمومه

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
چون تو هفته های پایانی اکثر تیما میان واسه بردن کمی کار ما راحتتر میشه به خاطر اینکه فضای بیشتری برای بازیکنای یووه هست ولی نباید از این غافل شد که تو هر کدوم از بازی ها اگه گل اول رو بخوریم بازی خیلی خیلی گره میخوره , در ضمن نیاید ساده گرفت چون همه تمتم تلاششون رو خواهند کرد در کل اگه یووه خودش باشه و یازیکنا تلاش کنن کار ختی نداریم..

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
لاتزیو معمولا 4-2-3-1 بازی می کنه که اون 4 نفر جلویی خیلی خوب و هماهنگ بازی می کنند و خطر ناک هستن کاندروا -هرناندز-مائوری 3 نفر پشت مهاجم و روکی نوک روکی درست سنش بالاست اما فوق العاده زهر دار بازی می کنه و با هوش هست و از هر توپی گل می سازه هرناندز که به عقیده من این فصل جز پدیده های سری آ هر طور شده باید مهار بشه کاندروا هم که بازیکن سابق خودمون هست بازیکنی که بازیش نوسانی البته جدیدا بازیکن خوبی نشون داده و فیکس بازی می کنه و بازی قبل هم گل اول رو زد --------------------------------------------------------------------- امیدوارم این بازی بلاخره در خط حمله زوج کوا و ماتری رو ببینم وچینیچ خیلی تک روی می کنه و به راحتی بازیکنان حریف توپش رو می زنن استیگاریبیا هم این بازی رو نیمکت می شینه بزای قبل واقعا چیزی ازش ندیدم و همون دچلیه خیلی بهتر بازی می کنه کونته احتمالا به خاطر خستگی به استیگاریبیا بازی داده بود این بازی فکر کنم با توجه به این لیخشتاینر درمقابل تیم سابقش بازی می کنه انگیزه بیشتری داره و کونته این بازی اون رو به کاسرس اماده ترجیح می ده خوشحالم که 2 تا دفاع راست (با تو جه سیستم 3-5-2 هافبک راست) عالی این فصل داریم واقعا فصل قبل از این ناحیه خیلی ضربه خوردیم در کل با توجه به این که لاتزیو دفاعی بازی نخواهد کرد و یووه فضای کافی رو داره بازی سختی نخواهد بود ---------------------------------------------- تو این چند بازی اخیر که بازی های سختی بودن توجه کردید که تمام نیمه های اول 0-0 شده و یووه نیمه مربی ها رو برده؟؟؟ بازی با اینتر نیمه دوم 2-0 بردیم ناپولی 3-0 و پالرمو 2-0 این کاملا نقش یک مربی بزرگ رو نشون می ده

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
یووه تو 5 بازیه اخیر خودش گل نخورده! امار خط دفاعی یا درواقع گل نخوردن بوفون هم خیلی جالب هست,البته این جالبی وقتی شدیدتر میشه که میدونیم یووه با تیم های بزرگی از جمله پالرمو ناپولی اینتر فیورنتینا بازی کرده و گل نخوردن جلوی این تیمها بسیار کاره دشواری بوده! واقعا خط دفاعی خوبی داریم مخصوصا با بهتر شدن بونوچی و البته گل زنی هاش!اعتمادبنفس این بازیکن بیش از اندازه شده! امار گل زدن تیم هم که خیلی پیشرفت داشته که احتمالا چند درصدش بخاطر فیکس بازی نکردن ماتری میتونه باشه! دوست داشتم جاکرینی هم فیکس بازی کنه ولی انگار اینطور نمیشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

لاتزیو تیمیه که مثل ناپولی فوتبال بازی میکنه . کثیف بازی در نمیاره . فکر میکنم میتونیم راحت ببریم

البته از زاویه دیگه نگاه کنیم تیم خیلی کثیفیه
تیمیه که به خاطر قهرمان نشدن رم حاضر شد اون بازی کثیف رو مقابل اینتر انجام بده

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
گل نخوردن یووه تو بازی های قبل 70% به بوفون ربط داره... این تو هر بازی 5 تا سوپر سیو داره:1: تو این بازی ما باید از کلوزه بترسیم . کلوزه هم باید از بوفون و یووه بترسه!!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
لاتزیو به شدت توی بازی های خارج از خانه ضعیف کار کرده در پنج بازی اخیر خارج از خانه ای که داشتن 4 باخت اوردن یه برد که اون برد هم برمیگرده به دربی دلاکاپیتاله که توی خود المپیکو برگذار شد در مجموع توی این 5 بازی 13 تا گل خوردن 6 تا هم گل زدن کلوزه هم تا اخر فصل مصدومه و شانسی برای بازی کردن نداره در مجموع دوست داشتم بازیشون با ناپولی یا مساوی میشد یا میباختن الان تیم سوم که لاتزیو باشه با تیم چهارم 3 امتیاز اختلاف داره کسب 1 امتیاز هم میتونه برای اون ها راضی کننده باشه ولی اگه توی بازی قبلشون امتیاز از دست میدادن برای کسب سهمیه احتیاج به پیروزی داشتن که کار رو برای یووه راحت تر میکرد در ضمن اگه چهارشنبه رو هم با پیروزی پشت سر بذاریم رکورد فیورنتیا و اینتر رو با 33 بازی بدون باخت در سری ا میشکنیم

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال

گل نخوردن یووه تو بازی های قبل 70% به بوفون ربط داره... این تو هر بازی 5 تا سوپر سیو داره:1:

تو این بازی ما باید از کلوزه بترسیم . کلوزه هم باید از بوفون و یووه بترسه!!

کلوزه؟ :13: کلوزه که مصدومه ؛ چرا باید ازش بترسیم؟ :1:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
هنوز هم لاتزیو تنها تیمیه که بعد از 2006 توی لیگ بهش نباختیم (البته بین تیم هایی که همیشه هستن سری آ) من این بازی هیچ ترسی ندارم فقط ترسم از بازی هایی مثل چزنا و آتالانتا و ... که میان واسه مساوی . مطئنا بازم شاهد یه یووه مسلط به بازی هستیم و امیدوارم متری و ووچی گل بزنن مخصوصا متری که از بازی میلان گل نزده . هیچ بازیکنی هم از دو تیم محروم نیست و فقط کلوزه مصدومه .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
من از بازي با چزنا و آتالانتا زياد ترسي ندارم چون كونته نشون داده كه تيمه خودش رو ديگه كاملا ميشناسه و زماني كه بازي گره ميخوره ميدونه چي كار بايد بكنه...اين رو تو نيمه هاي دوم بازي هايي كه نتونستيم گل بزنيم ثابت كرده بازي لاتزيو هم ميتونه واسه يووه خوب باشه اگه كه يووه به بازيش سرعت بده، لاتزيو هم خودش بازيهاش و به خصوص حملاتش سريعه ، به نظرم يوونتوس با سرعت دادن به بازي و توان بالاي بدني ميتونه ببره لاتزيو رو

miladgigi

miladgigi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
juve storia di un grande amore juve per sempre sara nel mio cuore no alex no party

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

juve storia di un grande amore
juve per sempre sara nel mio cuore
no alex no party

پست اولشه دیگه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

پست اولشه دیگه

پستهاي اول خيلي باحالن‏!‏
حالا معني پستش چي هست؟؟‏!‏‏!‏؟

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
تقریبا به این معنیه یووه داستان عشقی بزرگ است یووه همیشه در قلب من جا داره

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

به نقل از sky sport کونته در دیدار با لاتزیو همانند دیدارهای قبلی تیم را با آرایش 2-5-3 وارد زمین خواهد کرد.ترکیب سه نفره مدافعین تغییری نخواهند کرد. در میانه میدان به احتمال زیاد
از لیختشتاینر به جای کاسرس و دی چلیه به جای استیگاریبیا استفاده خواهد شد و در خط حمله ماتری در کنار ووچینیچ قرار خواهد گرفت.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی