پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 لاتزیو ( هفته سی و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
237 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
من مربی لاتزیو رو قبول دارم هرچند ما میبریم ولی لاتزیو بیشتر میخواد روی یووه رو کم کنه...با لاتزیو بازی سختی داریم

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
اگه یه گوشه چشمی هم به بازی این هفته میلان تو زمین کیه وو داشته باشیم میبینیم که میلانی ها کار سختی رو در برابر تیم نهم جدول دارن. میلان با یه خط فافبک محروم به بازی با کیه وو میره. آمبروزینی آکوئیلانی آباته از محرومای میلان تو این بازی هستن. از طرفی میلان واس خاطر اتفاقات اخیر فشار زیادی روشه و روحیش رو باخته... یه حسی بهم میگه میلان بازم امتیاز از دست میده و ما قبل از هفته پایانی قهرمانیمون مسجل میشه. بگو ایشالا... ;)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اصلا حرف از لاتزیو میشه یاد گل دقیقه 94 کراسیچ بهشون میوفتم عجب استارتی زد ، دقیقه 94 امیدوارم میلان به امتیاز از دست دادن ادامه بده ، این فاصله یک امتیازی خیلی استرس زاست باتشکر

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
خدا کنه میلان بازهم فردا امتیاز از دست بده که من خیلی امیدوارم.اون موقع ما لاتزیو رو ببریم دیگه عالیه اختلافمون بشه سه امتیاز خیالمون تا حدی راحت تر میشه و از طرفی روحیمون بیشتر میشه و روحیه ی میلان کلا داغون میشه

plzdr

plzdr

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
ضمنا تفاضل گلمون هم نسبت به میلان بهتر میشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ضمنا تفاضل گلمون هم نسبت به میلان بهتر میشه .

نیازی به تفاضل نیست. اگر یووه و میلان هم امتیاز بشند در پایان فصل، یووه قهرمان میشه.

قانون تای بریکیر ایتالیا بازی رودروئه. یووه یه پیروزی و یه مساوی داره مقابل میلان در نتیجه در صورت تساوی امتیاز یووه قهرمانه.

JUVE_HFZ

JUVE_HFZ

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال

نیازی به تفاضل نیست. اگر یووه و میلان هم امتیاز بشند در پایان فصل، یووه قهرمان میشه.

قانون تای بریکیر ایتالیا بازی رودروئه. یووه یه پیروزی و یه مساوی داره مقابل میلان در نتیجه در صورت تساوی امتیاز یووه قهرمانه.

در واقع ما انگار 2 امتیاز از میلان جلوییم ؛ 1 امتیاز عادی و 1 امتیازم بازی رو در رو و در صورت برابری امتیازات در پایان فصل ( که انشالله به اونجاها نمیرسه ) این یووه است که به خاطر همون 1 امتیاز بازی رو در رو قهرمانه :confeti:

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

تو ورزش3 نوشته بود میرسلاو کلوزه تا پایان فصل بازی ها رو از دست داده. خبر این مصدومیت درسته؟

کاملا درسته خوشبختانه

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
بونرا، آمبروسینی، و آکویلانی به دلیل محرومیت در این بازی غایب خواهند بود. همچنین، فلاویو روما، تیاگو سیلوا، جمال مصباح، ایناتسیو آباته، لوکا آنتونینی، الکساندر مرکل، مارک فن بومل، کوین-پرینس بواتنگ، پیپو اینزاگی، و الکساندر پاتو همگی به خاطر مصدومیت از میلان دور خواهند بود!!!

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

در واقع باید به یک نکته هم توجه کرد که لاتزیو در هفته های اخیر رقابت های سری A نتایج خوبی کسب نکرده و به نوعی در روند نه چندان با ثباتی در حال حرکت است.
لاتزیو در 5 بازی آخریش 3 بار نتیجه رو به حریفانش واگذار کرده. اون حریف هایی که جزو تیم های پر قدرت ایتالیا نبودن. البته با برد مقابل اصلی ترین رقیبشون یعنی ناپولی در هفته پیش در آستانه بازی مقابل یووه به تمرکز و آرامش رسیدن اما اوضاع لاتزیو در یک ماه اخیر حداقل می تونه این نوید رو به یوونتوس بده که علی رغم قرار گرفتن این تیم در رده سوم جدول اما می تونیم یک پیروزی خوب رو بدست بیاریم. شاید اگر امتیازهایی که لاتزیو پیشتر جمع کرده نبود و روند متزلزل اودینزه و ناپولی به این تیم کمک نمی کرد الان در رده سوم جدول نبود.
نکته دیگه ای که بد نیست بهش اشاره کنم، وضعیت فدریکو مارکتی است. دروازه بان اول این روزهای لاتزیو عملکرد خوبی رو از خودش نشون نمی ده. مارکتی به طور متوسط در هر بازی لاتزیو در یکی دو ماه اخیر، یک گل خورده رو داشته و آمار بالای گل های خورده نسبتاً زیاد لاتزیو به نوعی می تونه بیانگر افت این دروازه بان و البته خط دفاعی این تیم باشه.
برای پیروزی یووه و کسب هر 3 امتیاز بازی و گذاشتن یک گام دیگه به سمت قهرمانی دعا می کنم.

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
لاتزیو هم عددی نیست میزنیم میترکونیمشون :fighting29: :2qcmh45:

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
لاتزیو رو هم می بریم البته اگه مث همین هفته های اخیر بازی کنیم. یووه 4 تا بازی خانگی دیگه داره (لاتزیو - رم - لچه - آتالانتا) که من بیشتر از همه واسه بازی با رم استرس دارم چون اصلا تیم با ثباتی نیس. یه بازی تو اوجه و یه بازی دیگه افتضاح بازی می کنه. 3 تا بازی هم خارج از خونه داریم (چزنا - نوارا - کالیاری) که اگه بدشانسی نیاریم می تونیم این بازی ها رو هم ببریم. اگه بازیکنا با همین انگیزه ای که نشون دادن بازی کنن ایشالا قهرمان می شیم. Juventus always and forever درضمن امیدوارم الکس هم این بازی گل بزنه تا هم به تیم های همشهری اینتر و میلان و هم به تیم های همشهری رم و لاتزیو گل زده باشه ویرایش مدیر: پست متوالی

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
[img width=480 height=294]http://up.vatandownload.com/images/7p0as3jodhkpd8zimvu0.jpg[/img]

آنتونیو داماتو به عنوان داور دیدار یوونتوس و لاتزیو انتخاب شد .

او در این فصل بازی یوونتوس و رم در کوپا ایتالیا که با نتیجه ی 3-0 به نفع بیانکونری به پایان رسید را قضاوت کرد .

نتایجی که یوونتوس در دیدار های تحت قضاوت او به دست آورده است ، 10 برد ، 2 تساوی و 5 شکست بوده است .

آقایان فاورانی و استفانی او را در این دیدار همراهی می کنند .

دانیله اورساتو هم به عنوان داور چهارم این دیدار انتخاب شده است .

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
من واقعا بازیکن خاصی تو ترکیب لاتزیو نمی بینم که بخواد واسه ما دردسر ساز شه. به راحتی با یک بازی منطقی مثل همیشه موقعیتهای گل واسمون ایجاد خواهد شد ولی باید به خوبی از اونا استفاده کنیم. من بازم زوج ووچینیچ و کوا رو ترجیح میدم چون کوا تازه داره روحیه می گیره و ووچینیچ هم انگیزه زیادی داره تا مقابل همشهری سابقش قرار بگیره و خودش هم دور رفت گفته بود که همیشه بازی با لاتزیو رو دربی می دونه.

یوسف

یوسف

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 94 ارسال
اگه یووه بخواد قهرمان بشه باید هر طوری شده ببره یعنی تمام تلاشش رو بکنه و به اما اگر نرسه . من دلم روشنه که می بریم تنها ترسم از بازی رم هستش چون بیشتر از میلان و اینتر تونسته حال یووه رو بگیره .نمیدونم چرا خیلی وقته کونته از لخشتاینر استفاده نمیکنه اون که اوایل فصل عالی بود.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
احتمال اینکه بونوچی و مارکیزیو بازی رو از دست بدن هست .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منظورت چیه؟ مصدومن یا ممکنه با گرفتن کارت تو این بازی بازی بعد رو از دست بدن؟

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال

من واقعا بازیکن خاصی تو ترکیب لاتزیو نمی بینم که بخواد واسه ما دردسر ساز شه.

البته چند تا بازیکن خوب داره ها، هرنانس بازیکن خطرناکیه یا لدسما، ماتوزالم، استفانو مائوری اینا همه بازیکنای خوبی هستن. اما باهات موافقم که اگه یووه مث این چند هفته بازی کنه می بره.

البته من به دلم افتاده که امشب میلان امتیاز از دست می ده و با برد احتمالی یووه، فاصله مون با میلان بیشتر می شه. امیدوارم این اتفاق بیفته

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

منظورت چیه؟
مصدومن یا ممکنه با گرفتن کارت تو این بازی بازی بعد رو از دست بدن؟

مثل اینکه مشکلی براشون پیش امده .

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
یه نگاهی به نتایج چند بازیه قبل لاتزیو بکنیم : پالرمو 5 لاتزیو 1 لاتزیو 1 فیورنتینا 0 رم 1 لاتزیو 2 لاتزیو 1 بلونیا 3 کاتانیا 1 لاتزیو 0 لاتزیو 1 کالیاری 0 پارما 3 لاتزیو 1 لاتزیو 3 ناپولی 1 یه چیزی مشخصه که تو خونه خودشون خوب نتیجه گرفتن! این یجور امتیاز واسه ماست نباید زیاد بازیه سختی باشه البته اوناهم با شکست دادن ناپلی روحیه گرفت و نمی خوان بازنده باشن!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی