پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 ناپولی ( هفته سی ام سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
221 پاسخ برای این موضوع

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
کلی حرف دارم ولی هیچچیییییییییییی نمیگم......اینه یووه ... اینه یوونتوس بارسا و رئال و منچستر و بایرن و میلان و اینتر و همه پدر سوخته ها!!!!!!! اینه دل پیرو .. بی نظیر بودیم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

:worship: :worship:اندره آ انیلی - انتونیو کونته - الساندرو دلپیرو :worship: :worship:

majiddeniro

majiddeniro

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
FORZAAAAAAAA JUVEEEEEEEEEEE :onesmiley2:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بوريلو واقعا مفت نمي ارزه الكس بجاش بود حتما 2تا ميزد، همچنين كوا كاش كونته بيشتر ازش استفاده ميكرد

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال
دل پیرو تو یه صحنه چند نفرو دریبل کرد؟ 5 نفرو؟ :1: من یاد امضای فصل پیش آقای نادر خان شیرازی افتادم اصلا دقیقشو یادم نیست ولی واقعا با قمه اومدیم این فصل انتقام بگیریم!

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
دل پیرو . . . یک نفر رو جا می ذاره نفر دوم رو هم جا می ذاره دل پیرو ... از نفر سوم هم عبور می کنه ... دل پیرو . . . ناپولی رو جا می ذاره دل پیرو. بوریلو روش نمی شه بازی کنه.خودش راضی هست که دل پیرو به جاش بازی کنه :-)

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
تبریک این برد به تموم یوونتوسی ها . شب به یاد ماندنی رو برامون رقم زدند. با تعویض بوریلو روند بازی کلا عوض شد . الکس قبل از پاس گلی که داد یه حرکت جالب داشت . تو همون 10 دقیقه کار خودش رو کرد . دروازبان ناپولی هم کلا داغون . شوت کوا رو نباید گل میخورد . رو دو تا صحنه هم از دروازه بیرون اومد که از راه دور ممکن بود گل بخوره که توپ دقت لازم رو نداشت . جنگندگی ویدال هم که منحصر به فرد بود . هر توپی رو که از دست داد رفت و پس گرفت . الکس رو دو تا موقعیت دیگه هم می تونست گل بزنه که یکی رو با بی دقتی کامل بیرون زد یکی دیگه رو هم دروازبان گرفت . پیرلو تو این بازی پاس اشتباه زیاد داد ولی بازم تاثیر گذار بود. بونوچی هم بر خلاف چیزی که ازش انتظار داریم فوق العاده بود . دی چیلیه تو دفاع اصلا مطمئن نیست . سوتی هاش رو کیه لینی جمع می کرد فقط .

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1603 ارسال
نتیجه عالی بود، فقط کاش الکس هم گل میزد، ولی پاس گل داد و چندتا حرکت خوب هم داشت. نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم. کونته کاشکی توضیح می داد که چرا از بوریلو استفاده می کنه، دفعه قبل گفته بود حفظ توپ داره، حفظ توپ بقیه که بیشتر هست تازه این قدر هم موقعیت خراب نمی کنن. کاشکی با الکس تمدید کنن یا الکس مثل یک اسطوره این فصل خداحافظی کنه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نمیدونم از کجا شروع کنم از بازی بدون نقصه بونوچی بگم؟ امروز نزاشت کاوانی جون بخوره از پا به توپ های جورجو بگم؟ چقدر پا به توپ هاش عالی شده ، چقدر تکنیکی شده باز هم از بازی بدون نقص بارتزالی بگم؟ لامصب این فصل بازی بد داشته ؟ از ویدال بگم؟ کجای زمین نبود ؟ جایی بود پاس بدن ، گزارشگر نگه ویدال ؟ فقط چند تا پاس اشتباه داشت که اونها جلوی بازی عالیش گم بود پیرلو مثله همیشه فوق العاده مارکیزیو کولاک بود ، چه چرخش هایی میکرد ، بازیکن بهش آویزونه ، گفتم الانه که بیوفته ولی میچرخید بازیکنه رو جا میزاشت !!! فوق العاده است ووچینیچ ، دچلیه و لیخت متوسط بودند ، بوریلو افتضاح کاسرس خیلی بهتر شده ، هر چند زیادم دفاع نکرد ، بیشتر تو حمله بود کوا داره بر میگرده ؟ دو تا شوت زد بی نظیر ، یکیش از وسط زمین که داشت میرفت تو گل ، یکی هم که گل شد در آخر از الکس؟ فکر کنم فقط میخواست کونته رو تحقیر کنه ، آخرم کونته اولین نفری که تو زمین بغل کرد الکس بود پاس گلش کوچیکترین کاری بود که الکس کرد ، چند تا شوت به دروازه داشت ؟ اون دریبل هاشو دیدید؟ چطوری انقدر راحت همه رو دریبل میکرد ؟ بی نظیره این الکس ، بی نظیر ، اصلا داشتم از بازیش لذت میبردم این 10 دقیقه ای که الکس بازی کرد ، به اندازه کل عمر بوریلو موثر و فوق العاده بود در آخره آخر هم از کونته واقعا ممنونم آنالیزش بی نظیر بود ، لاوتزی و کاوانی و همشیک گم بودند ، اصلا انگار بازی نمیکردند ، طوری بسته بودشون که لاوتزی همش برمیگشت عقب توپ میگرفت این بازی بدترین باخت ناپولی در این فصل بود راستی یادمون نره سه برد پیاپی ، 10 گل زده ، بدون گل خورده !!! باتشکر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
يووه برد ولي من ناراحتم از يه چيز... از اين كه اين بازي هاي فوق العاده يووه مستقيم پخش نميشه و خيلي از كسايي كه يوونتوس رو تموم شده ميدونستن ميديدن يووه دوباره داره ميشه نماد ايتاليا، ميديدن يووه ديگه يكي نميزنه و نميره تو دفاع و مثه گذشته پر افتخارش باز هم همه رو له ميكنه و همه واسه پيراهن يووه تا آخر ميجنگن اين يووه ديدنيه

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
کی کارت قرمز گرفته؟ یکی زده تو دهن کیلینی اسمشو نمیدونم دونیکا یه همچین چیزی

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
دوست من بوریلو بازی تاثیرگذاری داشت... دوندگی و مشغول کردن و خسته کردن مدافعین ناپولی یکی از وظایف اش بود...من ازش راضی بود خدا هم راضی باشه :)

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
ای کاش این الکس رو تو بازیایی که مساوی می دادیم بازی می داد!!!!!:|

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

دل پیرو . . . یک نفر رو جا می ذاره نفر دوم رو هم جا می ذاره دل پیرو ... از نفر سوم هم عبور می کنه ... دل پیرو . . . ناپولی رو جا می ذاره دل پیرو.
بوریلو روش نمی شه بازی کنه.خودش راضی هست که دل پیرو به جاش بازی کنه :-)

عالي گفتي...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
انتقام شکست پارسال رو هم گرفتیم . و همچنان شکست ناپذیر موندیم . اون صحنه دریبل های الکس تصویر من استپ شد . لینک دانلودش رو بزارید ممنون

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
آخر بازی بیخیال بازی کردند 2-3 دیگه میتونستیم بزنیم:دو تا الکس یکیم پیرلو پاس ندادن راستی دروازه بان یووه کی بود؟؟یادم رفت :Facepalm: بازیو دیدم ,شوخی کردم تا دقیقه 55 یووه 15 تا توپ لو داده بود که فکرکنم 10 تاش کاربوریلو بود.من ازش بدم نمیاد.دلم براش سوخت.گناه داره :cry2:.تقصیر خودش نیست که بازی میکنه. تیمی که از چلسی 4 تا بخوره باید اینجا 5 تا میخورد.ولی مجموع 6 تا خوردند.حیف اون سه گلی که بازی رفت از اینا خوردیم قیافه ی ماتزاری بعد گل سوم دیدن داشت.شبیه گلدون!!!!!!! شده بود. :losersmiley:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

واقعا نیمه دوم بازی از این رو به اون رو شد.گلی که زدیم باعث شد سازمان ناپولی به هم بریزه و به نظر میرسید که هیچ تاکتیکی برای رسیدن به دروازه یووه نداشتن یا به
عبارت صحیح تر طوری از طرف کادر فنی یووه آنالیز شده بودن که همه شون علی الخصوص مهاجماشون تو زمین گم بودن.بعد از خوردن گل روآورده بودن به بازی احساسی که همون
بلای جونشون شد.به نظر من بهترین بازیکن زمین ویدال بود و بعد اون سه تا مدافعامون .اصلا بوفون سیوی داشت؟؟؟ :1:.تازه تازه بعد مدت ها لذت شیرین داشتن یه مرد بزرگ رو
نیمکت رو میچشیم.واقعا وقتی امسال رو با دو فصل قبل مقایسه میکنم یه جوری میشم :1:واقعا باید به این مرد(کونته)ایمان آورد یه تاکتیسین فوق العاده س

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
من که همش تو فکر فينال کوپا هستم...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
حالا اينكه ما با 3 گل برديم خيلي لذت بخش هست و خيلي خوبه اما بنظرم اون چيزي كه از همه بهتر و شيرين تر بود از كار انداختن 2تا از بهترين هاي سري آ تو اين فصل بود 2 بازيكني كه انصافا كابوس هر تيمي بودن اين بنظرم كنار غرور برد يه غرور ديگه اي هم داره كه اين بازيكناي خوب‏(لاوتزي و كاواني‏)‏ رو بخوبي مهار كرديم و فكر ميكنم 390 دقيقه هست كه دروازه يووه باز نشده‏!‏

Juve_Alex

Juve_Alex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال

خدا كنه كه ناپولي ره هم شكست بديم
بايد خيلي مراقب كاواني و لاوتزي باشيم
هيچوقت هتريك كاواني رو جلو يووه فراموش نميكنم، بازيكن خيلي خوبيه
اما ما تو استاديوم اونا تونستيم يه مساوي ارزشمند بگيريم اينجا هم با حمايت تيفوسي ها و خط دفاع خوبمون گل نميخوريم و ايشالا با گل الكس،ميركو و ماركيزيو ميبريمشون

گفتی "ایشالا با گل الکس، میرکو و مارکیزیو میبریمشون" هر سه نفر پاس گل دادن. میرکو پاس گل بونوچی رو داد، مارکیزیو پاس گل ویدال و همچنین الکس کبیر هم درست یه دقیقه بعد ورودش به زمین پاس گل کوالیارلا رو داد. تا باشه از این جور پیش بینی ها باشه مستر سهیل بیانکونری ;-)

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی