پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 اینتر میلان ( هفته بیست و نهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
229 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
نبودن اسنايدر خيلي به يووه كمك ميكنه خدا كنه بازيكناي يووه تمركز كامل داشته باشن و به اختلاف 7 امتيازي با ميلان فكر نكنن من تو بازي امروز از همه بيشتر نگران مايكون هستم، شايد تو اين فصل خيلي خوب نبوده اما بازم خيلي خيلي خطرناكه اگه بهش اجازه نفوذ بدن ميتونه دردسر ساز بشه ده چليه بايد پدرشو در بياره امشب

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
بازی امشب همون 23:15 شروع میشه نشون به این نشون که بازی های عصر 17:30 شروع شد .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

5 فاکتور اینتر که امشب باید مراقبش بود:

سبک بازی اینتر:

مساوی امشب برای اینتر دست کمی از باخت نداره و قطعا برای برد میان و ممکنه انتحاری بازی کنن و باید آمادگی مقابله با این سبک بازی رو داشته باشیم.

کلودیو رانیه ری:

رانیه ری به شدت جایگاهش رو در خطر میبینه و به خوبی میدونه اگه نتیجه نگیره احتمال بازگشتش به میلان کمه و تمام سعی و تلاشش رو برای موفقیت جلوی ما میکنه.

دیه گو میلیتو:

همونطور تو مصاحبه های قبل بازی ازش شنیدیم و خوندیم میلیتو تا حالا تو لباس اینتر موفق به گشودن دروازه یووه نشده.انگیزه زیاد همیشه تو دربی ها کارگشاست.

لوسیو و ساموئل:

تو چندتا پست بالا گفتم یکی از نقاط ضعف اینتر این دو نفرن البته تو کارهای دفاعی.اما این نکته نباید از نظرمون دور شه که تو شرکت برای ضربات شروع مجدد این دو نفر تو سری آ بهترینن.
به خصوص تو ضربات کرنر.بازیکنان کیه وو گواه خوبی بر این ادعا هستن. :1:

مایکون:

اگه به من میگفتن اگه یه بازیکن رو بخوای از اینتر برداری که تو این بازی نباشه من یکی بی درنگ مایکونو برمیداشتم.واقعا تو پستش هنوز از بهترین هاس گل بازی رفتش هنوز از یادمون نرفته.

ALI-S

ALI-S

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 56 ارسال
مایکون دیگه مایکون نیس تو حمله خوب تو دفاع افتضاح انشالا اینتر میبریم خیلی خوشحال شدم کراسیچ هس خذاکنه بهش بازی بده باور کنید از په په و چاکرینی و بوریلو وماتری و از همه بجز دل پیرو وچیلینی و بوفون بهتره اگه به روزهای اوجش برگرده خیلی خوب میشه راستی خدا کنه بازی 23:15 باشه چون اونوقت تو رادیو در برنامه پنجره ای رو به شب پخش میشه اگه 00:15 باشه توی برنامشون نمیگنجه پخش نمیشه تو ورزش 3 تو بخش نتایج زنده زده 00:15

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

هوادارای یووه اعلام کردند که برای بازی امشب برنامه ویژه ای دارند که همه رو انگشت به دهان می کنه
گفتند به برای این برنامه به همه احتیاج دارند حتی، به افرادی که در VIP هستند

همون طور که سینا گفت هوادارا امشب قراره بترکونن.از اونجایی که اینتر اولین باره داره میاد به استادیوم جدیدمون قراره یه حال اساسی بدن به اینتریا که به کالچوپولی هم بی ارتباط نخواهد بود.
قراره تصاویری جالب توسط هوادارا تو جایگاه ها خلق شه.

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال

درسته بازی همون ساعت 23:15 آغاز میشه

چون امشب ساعت مرکز اروپا طبق روال همیشگی 1 ساعت عقب کشیده شد و اختلاف ساعت ما با مرکز اروپا مثل قبل شد یعنی بازی امروز یووه - اینتر 23:15 خواهد بود

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
خدا كنه حسابي اينتري ها رو مسغره كنن و تحقيرشون كنن تا يادشون بياد كه هيچي نبودن و نيستن و فقط به خاطر مشكلات يوونتوس تونستن قهرمان بشن

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
خیلی باید مراقب ضربات ایستگاهی و کرنرهای اینتر بود، با بازیکنایی که دارند رو این ضربات خیلی خطرناک هستند. ترکیب هم مشخص شده و بارزاگلی به جای بونوچی در ترکیب قرار گرفته.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
http://bianconeri.ir...?topic=6674.120

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نزدیک بود گل بخوریم . دم بوفون گرم . توپ میلیتو رو فوق العاده گرفت

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
فقط ماتری میتونس این موقعیت رو گل نکنه همه چی محیا بود سانته به این خوبی رو زد تو دست سزار

8813222

8813222

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 45 ارسال
هر كي لينك پخش بازي رو داره بذاره

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
http://www.oleoletv....nter-milan.html

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
عجب بازی داریم مکنیم فوق العادس فقط گل کم داریم

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
بوفون = بهترین گلر حالِ حاظر دنیا .

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اون لینکی که من داشتم ازش می دیدم بسته شد:
این فعلا بد نیست:
http://www.oleoletv....nter-milan.html

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
الان داریم بد بازی می کنم احتمال گل خوردن هست

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
مایکون چه بازی ای داره میکنه . دی چلیه رو کرده تو قوطی .

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
نیمه اول به صورت متعادل تموم شد . هم اینتر حمله میکرد هم یووه . ولی حمله های اینتر خطرناک تر بود و در صورت نبودن بوفون 2-3 تا خورده بودیم . ماتری هم نبود 2 تا زده بودیم فکر کنم اینتر نیمه دوم خسته بشه و اونوقتِ که پپه , ووچینیچ و ماتری باید بزنن پدرشون رو در بیارن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یاد ندارم توی این همه دیدار که توی سری آ برگزار کردیم این همه به تیم حریف موقعیت گل داده باشیم ! نمی تونم بگم خیلی بد بودیم اما اینتر بهتر از ما بازی کرد و موقعیت های زیادی به دست اورد !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی