پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 0 - 5 یوونتوس ( هفته بیست و هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
:lol: :lol:
[img width=480 height=285]http://shiaupload.com/images/69347618462178415311.jpg[/img]

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

مث که طرفدارای فیورنتینا برای مسخره کردن کونته کلاه گیس سرشون گذاشته بودن که در این مورد از کونته خبرنگارا پرسیده بودن و کونته از ایده شون استقبال کرده و گفته ایده جالب و خلاقانه ای بود
گفته یه کلاه گیس بنفش هم دارم که خونه میذارمش :1:

کونته گفته یه کلاه گیس بنفش هم من تو استادیوم پیدا کردم که با خودم می برم تا هر وقت مو نداشتم از اون استفاده کنم.

واي!!!يعني كونته كلاه گيس ميذاره!!?? تو دوران بازيگرش تاس بود!از وقتي فوتبالو كنار گذاشته به خودش بيشتر ميرسه!فك ميكردم موهاش طبيعيه!

در ضمن کونته مو کاشته کلاه گیس نمی زاره

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بعد از شکست دیشب حدود 1000 نفر از هواداران ویولا بیرون استادیوم جمع شدند و بر ضد دلاواله و دلیو روسی و بازیکنانشون شعار دادند.

دلاواله: شرمنده هواداران شدیم

"من از همه هواداران و مردم فلورانس عذرخواهی می کنم.هیچ بهانه ای برای این شکست وجود ندارد.ما ساعاتی در اتاق حبس بودیم! ما باید دوباره شروع کنیم و توانایی این کار را نیز داریم
این شکست خیلی دردناک است و هیچ توجیهی هم ندارد.من فقط میتوانم از هواداران عذرخواهی کنم
زمانی که 11 نفره بودیم حداقل چند موقعیت روی دروازه حریف ایجاد میکردیم اما بعد از 10 نفره شدن خیلی افت کردیم.
حال ما باید با آرامش تیم را آنالیز کنیم و به مسیر اصلی مون برگردونیم
من همچنین بخاطر اشتباهات فردی که کار را برای ما سخت کرد عذرخواهی میکنم.حال ما باید به دیدار بعد مقابل جنوا بیاندیشیم
قطعا مربی نیز مثل بازیکنان بسیار ناراحت و عصبانی است.بازی کردن با 10 نفر مقابل حریفی قدرتمند ساده نیست
شاید در ژانویه مرتکب اشتباهی شدیم.من نمیترسم اما نگران و عصبانی ام زیرا در این شرایط اگر ناراحت و نگران نباشم خیلی نادانم!
یکشنبه روزی است که ما باید مشکلاتمون رو بررسی کنیم . هفته بعد با جنوایی روبرو خواهیم شد که شرایط مشابهی به ما دارند.ما در ادامه سعی میکنیم اتحادی در تیم ایجاد کنیم و فاز بعدی کار ما در ماه می خواهد بود

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

:lol: :lol:
[img width=480 height=285]http://shiaupload.com/images/69347618462178415311.jpg[/img]

کسی کلیپ اون تیکه مسخره بازی در اوردنو نداره نمیدونم رگبار بسته بودن پی بود. مشت میزد یا همین بود.

یه خبر دیشب فلورانس یه زلزله اومده 5 ریشتری با خاک یکسان کرده

خدایی این قیافه بوچیو ببین تو جون مادرت سوتی نده واسه ما حالا کلیپم میسازه حداقل خوبه یه کاری کرده یه کلیپ ساخته قسافشو ببین یکم تو دلبرو خنده دارم هست

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این حرکتشون برای مسخره کردن شایعه ای بود که دربارشون گفته شده بود

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
ایول گفتی خیلی قشنگ بود تو اخبار یه تیکشو دیدم هر بازی اینجوری کنن کیف کنیم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
معلوم نيست چرا بعد اين برد پر گل، كانون اخبار زيادي در مورد اين بازي نزاشته و مصاحبه كونته هم خيلي كوتاه و البته دير قرار دادن نكنه يووه باز مصاحبه ها رو تحريم كرده‏!‏

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
واسه اينكه ديگه همه دلسرد شديم!مسابقات يوونتوس ديگه زياد حساس نيست!فقط بايد دومي رو حفظ كنيم!همه ميدونيم ميلان قهرمان ميشه!افسرده شديم و ..ك

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال

واسه اينكه ديگه همه دلسرد شديم!مسابقات يوونتوس ديگه زياد حساس نيست!فقط بايد دومي رو حفظ كنيم!همه ميدونيم ميلان قهرمان ميشه!افسرده شديم و ..ك

ایه یاس نخون ، 4 امتیاز ، 10 بازی ، حالا موقع افسردگی نیست ، افسردگیت رو بذار برا آخر فصل که اله میره.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

ایه یاس نخون ، 4 امتیاز ، 10 بازی ، حالا موقع افسردگی نیست ، افسردگیت رو بذار برا آخر فصل که اله میره.

وااااي...

ALI-S

ALI-S

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 56 ارسال
تبریک بخاطر برد خوب

ALI-S

ALI-S

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 56 ارسال
یووه قهرمانه میلان تو لیگ قهرمانان بازی داره انشالا خسته میشن میان تو لیگ امتیاز میدن

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بچه ها یه نظر سنجی از یووه اومده تو فیس بوقم که گله مورد علاقه تون تو بازی دیروز کدوم بود !!!!! 3 تا گزینه داره ویدال . ووچینیچ . مارکیزیو من بازی رو ندیدم کدوم از همه قشنگ تر بود ؟؟؟؟؟؟

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
شك نكن ووچينيچ!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بچه ها یه نظر سنجی از یووه اومده تو فیس بوقم که گله مورد علاقه تون تو بازی دیروز کدوم بود !!!!!
3 تا گزینه داره ویدال . ووچینیچ . مارکیزیو

من بازی رو ندیدم کدوم از همه قشنگ تر بود ؟؟؟؟؟؟

گل ویدال و مارکیزیو که اصلا قشنگ نبود .
گل ووچینچ فوق العاده بود حالا باز گل پیرلو قشنگ بود

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
کلا نظر سنجی برای همه گلها بود پیرلو و پپه و مارکیزیو و ووچینیچ و ویدال اما برحسب علاقه به میرکو و بازیش و نظر شما میرکو رو انتخاب کردم

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
مگه په په هم گل زد؟!

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
پادويين گل زد !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
الان داشتم خلاصه بازی رو میدیدم سر خوشحالی گل ،ویدال دل هیچ کس رو نشکوند اولش با بونوچی خوشحالی کرد ، بعدش با ووچینیچ ، بعدش با په په ایده هر سه تاشونم به خوبی پیاده کرد :1: باتشکر

ramin2012

ramin2012

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
همون بازی بودکه همیشه ازیووه انتظارشوداشتیم امیدوارم تاآخرفصل همین جوری پیش بره! قهرمانی حق یووه است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی