پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 0 - 5 یوونتوس ( هفته بیست و هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حسین به نکته ی خوبی اشاره کردی ! ترکیب خط میانی خیلی عالی بود و هر کدوم هم در نقش انفرادی بی نظیر بودند به خصوص ویدال که کیف کردم ! فقط دوست داشتم الکس هم نقش داشت تو این بازی ! شاید برای بازی سه شنبه گذاشته بودش دقت کردید ووچینیج یه گل زد و سه تا پاس گل زد ؟

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
لینک زیر اگه اشتباه نکنم گل های این بازی هست.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تبریک میگم یه بازی رو نتونستم ببینما ، ببین چیکار کردن نمیدونم چرا بعضی از بچه ها انقدر به خودشون سخت میگیرن همش دوست دارن برد رو به چیزهای دیگه ربط بدن ما مشکلمون گله اوله ، هر تیمی که گله اول رو بخوره ، مطمئن باشید همین بلا سرش میاد این نتیجه باید بازی با چنوا هم رقم میخورد ولی متاسفانه اون بازی توپ نمیخواست بره تو گل ووچینیچ ترکوند ، دیدید وقتی یک بازیکن خلاق داشته باشیم چه میکنیم؟ باتشکر

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

دقت کردید ووچینیج یه گل زد و سه تا پاس گل زد ؟

آره حاجی !
البته درسته که Assist Goal میرکو تو این بازی از نظره آماری 2 تا حساب میشه ولی سره گل ویدال هم واقعا هوششو نشون داد !

کرنری که کاملا مشخص بود تمرین شده بود ! پیرلو زمینی انداخت واسه میرکو , اون هم تو محوطه حریف 2 , 3 نفرو مشغول کرد و بعد پاس عالیش واسه ویدال !

ولی خب چون گل از ریبانده شوت بدست اومد از نظره آماری Assist Goal حساب نمیشه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

آره حاجی !
البته درسته که Assist Goal میرکو تو این بازی از نظره آماری 2 تا حساب میشه ولی سره گل ویدال هم واقعا هوششو نشون داد !

کرنری که کاملا مشخص بود تمرین شده بود ! پیرلو زمینی انداخت واسه میرکو , اون هم تو محوطه حریف 2 , 3 نفرو مشغول کرد و بعد پاس عالیش واسه ویدال !

ولی خب چون گل از ریبانده شوت بدست اومد از نظره آماری Assist Goal حساب نمیشه !

اره اره حواسم نبود اصلا ! ولی واقعا کاش میرکو همیشه دلش بخواد خوب بازی کنه ! راستی بازی په په هم چنگی به دلم نزد و سانترهای واقعا بی هدفی می کرد !!! از بازی کاسرس هم توی چند صحنه دلم لرزید !

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اقا چرا پپه اینجوری سانتز می کنه و توپ رو می کوبونه به پای حریف؟ منظورم اینه که وقتی توپ در اختیارش است و بازیکن حریف پاشو جلو اورده تا پپ سانتر نکنه پپ محکم توپ رو می کوبونه به پای بازیکن حریف و توپ الکی از دست میره حیف سرعت و قدرتی که داره ولی عقل نداره

mage_fozooli56

mage_fozooli56

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
آقا لینک دانلود هایلایت بازیو بزارین مرسی

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
انتونیو کونته : بهترین یووه فصل - ما می دانستیم فیورنتینا در این بازی با تمام توان برای مقابله با ما می آید، ما در این بازی خوب بودیم وشاید این بهترین نمایش یوونتوس در این فصل بود. - من گفته بودم برای ما اسان نخواهد بود که به فلورانس بیاییم وپس از یک دوره طولانی در کسب تساوی های عجیب و غریب دوباره در راه پیروزی قرار بگیریم. بازیکنان ما حرفه ای کار کردند وبه توانایی های خودشان اعتقاد داشتند، ما میخواستیم برنده باشیم واین کار را انجام دادیم - به بازیکنانم گفته بودم فقط تمرکزشان به روی بازی خودشان باشد وکاری به سایر نتایج نداشته باشند،این برد برای ما خیلی مهم بود تا پایان فصل 10 هفته باقی مانده وتا اخرین لحظه به مبارزه خود ادامه خواهیم داد و نکته مهم این است که بدون حسرت فصل را به پایان برسانیم. =============================================================== این برد بهترین برد یووه مقابل فیورنتینا در فلورانس بود، یوونتوس در سال 1995 در فلورانس این تیم را با نتیجه 1-4 شکست داده بود

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
به نظر من ابعد از ووچنیج که یه جرقه بود تو این بازی و عالی بازی کرد ( برخلاف بازیهای قبل ) بهترین بازیکن کسی نبود جز لیخشتاینر ( البته با اختلاف ناچیز نسبت به ویدال ) من تو گزارشم هم گفتم فکر نمیکنم وارگاس بعد از این بازی هیچ وقت اسم لیخشتاینر رو فراموش کنه . هر جا که وارگاس بود لیخ هم جلوش بود و کلا نزاشت هیچ کاری انجام بده . کاسرس هم غیر از اون پاس اشتباهی که به امائوری داد دیگه نزاشت غیبت بارتزالی احساس بشه

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
این نتیجه عیدی یووه بود به تیفوسی ها :thankyou: :confeti:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
مث که طرفدارای فیورنتینا برای مسخره کردن کونته کلاه گیس سرشون گذاشته بودن که در این مورد از کونته خبرنگارا پرسیده بودن و کونته از ایده شون استقبال کرده و گفته ایده جالب و خلاقانه ای بود گفته یه کلاه گیس بنفش هم دارم که خونه میذارمش :1:

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
واي!!!يعني كونته كلاه گيس ميذاره!!?? تو دوران بازيگرش تاس بود!از وقتي فوتبالو كنار گذاشته به خودش بيشتر ميرسه!فك ميكردم موهاش طبيعيه!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
یه چیز دیگه . به نظرم یووه تو تموم بازیهاش بلا استثنا یه توپ به تیر دروازه کوبونده . از میلان و اینتر بگیر تا این تیمای کوچیک . اگه فقط یک سوم این تیر دروازه ها گل میشد الان با اختلاف صدر جدول بودیم . واقعا بد شانسی هم زیاد اوردیم . از اون ور هم میلان شوتی رو که داره میره بیرون میخوره به دفاع و در و دیوار و اخر میره تو گل .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

یه چیز دیگه . به نظرم یووه تو تموم بازیهاش بلا استثنا یه توپ به تیر دروازه کوبونده . از میلان و اینتر بگیر تا این تیمای کوچیک . اگه فقط یک سوم این تیر دروازه ها گل میشد الان با اختلاف صدر جدول بودیم . واقعا بد شانسی هم زیاد اوردیم . از اون ور هم میلان شوتی رو که داره میره بیرون میخوره به دفاع و در و دیوار و اخر میره تو گل .

پژمان جان ببخشید یکی از عجیب ترین حرفهایی بود که تا بحال شنیدم

پس نتیجه میگیریم یووه تو این فصل مشکلی بجز جادو جنبل و بدشانسی نداشته و همه دارند وظایفشون رو عالی انجام میدند
احتمالا پس این 15 تا مساوی همش بخاطر بدشانسی بوده !!!!

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
نتیجه رو اشتباه نزدید ؟ :13: واقعا 5-0 !؟؟ :13: ، گلها رو کیا زدن ؟ :13:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

پژمان جان ببخشید یکی از عجیب ترین حرفهایی بود که تا بحال شنیدم

پس نتیجه میگیریم یووه تو این فصل مشکلی بجز جادو جنبل و بدشانسی نداشته و همه دارند وظایفشون رو عالی انجام میدند
احتمالا پس این 15 تا مساوی همش بخاطر بدشانسی بوده !!!!

نخیر . منظورم این نیست . میگم در کنار همه این مشکلات این مورد هم هست که تو هر بازی یه توپ هم به تیر دروازه میخوره . اونم همه مدل . از شوت راه دور ووچنیچ تو بازی رفت با میلان بگیر تا په په که از دو قدمی کوبید به تیر

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

نخیر . منظورم این نیست . میگم در کنار همه این مشکلات این مورد هم هست که تو هر بازی یه توپ هم به تیر دروازه میخوره . اونم همه مدل . از شوت راه دور ووچنیچ تو بازی رفت با میلان بگیر تا په په که از دو قدمی کوبید به تیر

این همه تیم ها رو شامل میشه و انحصاری نیست و درصده زیادیش برمیگرده به بازیکن و تواناییهاش

مسلما مشکل یووه تو این فصل و فصل های قبل این مورد نبوده

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

نتیجه رو اشتباه نزدید ؟ :13: واقعا 5-0 !؟؟ :13: ، گلها رو کیا زدن ؟ :13:

تمام هافبکا یعنی مارکیزیو پیرلو ویدال پادویین به همراه ووچینیچ

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

تمام هافبکا یعنی مارکیزیو پیرلو ویدال پادویین به همراه ووچینیچ

از این مهاجم های ما بخاری بلند نمیشه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خوب یه برد خوب به دست اوردیم یه بازی خوب و کم نقص انجام دادیم من چند نکته میگم 1 یکی از دلایل بازی مسلط و روان ما 10 نفره شدن فیوره بود و واقعا اونا دیگه توان نداشتند هر چند یووه قبل از 10 نفره شدن هم برتر بود 2 بازی خوب دچلیه در دفاع چپ بود خیلی مقتدر و پر جنب و جوش بازی کرد 3 سانتر های افتضاح په په که داره بد جور رو مخ میره ولی نکته مثبت بازیش همچنان زور داشتن تو حمله هستش 4 در مورد ماتری اتفاقا من یکی از بهترین بازی ها شو دیشب دیدم خیلی جنگید رو همه توپ ها تاثیر میزاشت رو فضا سازی عالی عمل کرد به قول شاعر من دیشب مو رو ندیدم پیچش مو رو دیدم :1: دلیلم هم اومدن کوا و بعد بوریلو تو همون پست بود که عملا هیچ نبردی رو مقابل یاران ویولا نبردن 5 بازی خوب هر 3 هافبک بود واقعا خوب بازی کردن ولی از نکات منفی دریبل های پیرلو هستش که تو بازی های مهم میترسم کار دستمون بده 6 باز هم یه واکنش عالی از بوفون تو این دو هفته دو سوپر واکنش داشت تا به همگان ثابت کنه هنوز هم همون بوفون بزرگ هستش 7 اشتباه های کاسرس و بونوچی تو پاس دادن که اگه جلو تیم های بزرگ باشه شک نکینید گل میشن این توپها 8 اصرار کونته بر تعویض بوریلو که دیشب هم هیچ پخی نبود و بجز و دادن توپ هیچ نکته مثبتی نداشت و حتی توجه کرده باشید تو جاگیری هاش هم افتضاح بود من فکر میکردم جاکرینی بیاد ولی احتمالا برا کوپا نگه داشته اونو و چون نتیجه رو گرفته بودیم بوریلو اومد وگرنه واقعا دلیلی برای همزمان بازی کردن بوریلو و کوا تو این سیستم نمیبینم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی