پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 0-0 یوونتوس (هفته بیست و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
205 پاسخ برای این موضوع

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
بچه ها قبول کنید کونته مسئول بازی دادن به بوریلوه،نه عمه من.چطور دارین از این کارش دفاع می کنید؟؟؟ انگار شما اصلاً دلتون واسه یووه نمی تپه...

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال

یا کونته یا دل پییرو؟
شما کدومو ترجیح میدین؟
من کاپیتانو به کونته ترجیح میدم
اخه چرا کراسیچ و دل پییرو بازی نمیکنن؟امئوری مگه چش بود؟یاکوینتا؟....
الآن باید بهترین خط حمله رو داشته باشیم؟
نه؟
اونی که مشکل داره کونتس

دليل اين حرفاي مسخره رو نميفهمم.بيشتر شبيه جوک ميمونه پستت دوست عزيز

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بچه ها قبول کنید کونته مسئول بازی دادن به بوریلوه،نه عمه من.چطور دارین از این کارش دفاع می کنید؟؟؟
انگار شما اصلاً دلتون واسه یووه نمی تپه...

این همه انتقاد از بازی بوریلو برای چیه ؟!

بوریلو دقیقه 88 اومد توی بازی. شاید فقط برای استفاده احتمالی از سانتر ها یا کرنر های لحظات آخر.

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
3تا بازی بعدمون توی لیگ خیلی سرنوشت سازه،با فیوره در فیرنتزه،با اینتر و ناپولی در تورین،اگه این 3تا رو ببریم این مساوی ها جبران میشه.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

بچه ها قبول کنید کونته مسئول بازی دادن به بوریلوه،نه عمه من.چطور دارین از این کارش دفاع می کنید؟؟؟
انگار شما اصلاً دلتون واسه یووه نمی تپه...

قبول دارم حداقل تو دادن ياكوئينتا اشتباه كرد اما خوب ديگه بوريولو رو آخر بازي نمياورد ،چي كار ميكرد؟‏!‏‏!‏
الكس رو كه اورد‏،ميركو و ماتري هم كه بودن، خب يه بوريلو رو داشت كه ميتونست شانسش رو باهاش امتحان كنه كه آورد اما بنظرم دقيقه 88 دير بود

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
امروز خوب بازی کردیم و گل نزدیم من اینو پای بد شانسی نمیدونم اقا بازیکن گلزن نداریم و همش تقصیر ماروتاست فک کنم امروز اگه اینزاگی هم داشتیم میبردیم کنته یه چیزیش میشه ها امروز که په په نسبتن خوب بود تعویضش کرد با الیا این بدبخت واقعن اینقدر بازیش بده یا چون اصلن بازی نکرده اینقدر منگ میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نمیدونم چقدر میتونست عملی بشه ولی وقتی تیم تو فاز حمله هست چرا تعویض مهاجم ؟!! تو 10 دقیقه آخر میشد ویدال رو کشید بیرون و علنا 3 4 3 بازی کرد. فکر کنم ترس از نباختن باعث میشه نخوان این ریسک رو بکنن . رضا اگه میتونی در این مورد توضیح بده ممنون به هر حال هنوز بی شکست موندیم :1: اختلاف 4 امتیازی با میلان هم خیلی سخته کم بشه ولی خوب بعید هم نیست . البته ممکنه بیشتر هم بشه . تو چند هفته دیگه سخت ترین بازی های نیم فصل دوم رو داریم .

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال

این همه انتقاد از بازی بوریلو برای چیه ؟!

بوریلو دقیقه 88 اومد توی بازی. شاید فقط برای استفاده احتمالی از سانتر ها یا کرنر های لحظات آخر.

آخه بوريلو توانايياشو تو بازي هاي قبل ثابت کرده.. ونشون داده که حتي اگه همه مهاجمامونم مصدوم باشن نايد بازي کنه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
همون بیرون کشیدن ماتری خودش اشتباه بود . اون کاری که بوریلو تو 3 دقیقه قرار بود انجام بده همون ماتری هم میتونست .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
فيورنتينا رو ببريم مطمئن هستم ناپولي و اينتر رو ميبريم ناپولي كه مثه نيم فصل اول نيست بنظرم، با اينتر هم كه تو خونه بازي داريم و ميبريم راحت ايشالا

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
حالا فکر کنم همه متوجه شدیم که چرا از الیا و کراسیچ استفاده نمیشه... به هر دلیلی این دو بازیکن افتضاح هستند در حال حاضر!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
تصویر
اینم کادوی دیگه ای از ریتزولی به عمو برلوسکونیش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هیچکدوم از مربیان یا کادر مدیریتی یووه برای مصاحبه حاضر نشدند. مربی جنوا گفته واضحه که حق یووه پیروزی بود. اون یه کلاس بالاتر از ما بودن. بعد هم اعتراف کرده گل په په گل بود ولی گفته پنالتی برای هردوتیم باید گرفته میشد. و از حاضر نشدن یووه در کنفرانس خبری هم انتقاد کرده و گفته این فقط باعث جنجال میشه.

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

آخه بوريلو توانايياشو تو بازي هاي قبل ثابت کرده.. ونشون داده که حتي اگه همه مهاجمامونم مصدوم باشن نايد بازي کنه

منم دقیقاً همینو می گم.از اول آوردنش اشتباه بود.ولی حالا که هست اصرار به بازی کردنش عجیبه.آخه دوست عزیز کدوم قدرت سرزنی؟؟پس چرا ما قدرت سرزنی ش رو ندیدیم؟؟؟سرزن یعنی ترزگه.امیدوارم که یادتون بیاد چطور با ضربه های سرش اشک شادی تو چشامون میوورد.
در ضمن به امید کدوم سانتر کننده بود کنته که بوریلو رو آورد؟؟؟اصلاً یک سانتر کننده درست حسابی تو تیم هست؟؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من کاملا مقصر رو کونته میدونم . دلپیرو رو باید به جای ووچنیچ میاورد نه ماتری . اگه ووچنیچ رو میکشید بیرون و 10 نفره بازی میکردیم قول شرف میدم که میبردیم . اتفاقا به نظر من کونته اصلا وظایفش رو خوب انجام نداده . . اگه نیم فصل اول خوب بازی میکردیم و نمیبردیم حرفی نبود . ولی وقتی هنوز بعد از گذشت این همه هفته باز هم خوب بازی میکنیم و گل نمیزنیم مقصر کونتست . مقصر کونتست چون هنوز نتونسته با بازیکنان تفهیم کنه که اقای کواریارلا وقتی تو بازی با میلان از دو قدمی توپ رو هدر میدی اقای مارکیزیو . وقتی تو بازی قبل از یک قدمی توپ رو میکوبی به دروازبان اقای جاکرینی . وقتی دقیقه 5 از یه متری تو رو میزنی تو اوت اقای په په . وقتی از نیم متری توپ رو میکوبی به تیرک اقای بوریلو . وقتی از نیم متری توپ رو اینطوری هدر میدی این رو بفهم که شاید این موقعیتی که هدر رفت اخرین موقعیت بازی باشه و منجر بشه به از دست دادن امتیاز . پس زحمت بکش و با دقت بیشتری ضربه بزن . تو داری برای یوونتوس بازی میکنی و ما تو کورس قهرمانی هستیم .

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
بدون شرح!!
[img width=480 height=285]http://shiaupload.com/images/06487874322195042553.jpg[/img]

pooya_ghame

pooya_ghame

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
فصل قبل هم تا نیم فصل اول دوم بودن؟نه؟پس کونته جز کنار گذاشتن کسایی که ما به خاطرشون یوونتوسی شدیم چیکار کرده؟یعنی دل پییرو تو هر بازی نمیتونه ۲۰ دقیقه بازی کنه؟میگی پتانسیلشو نداره؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
اين عكسارو ميزارين آدم گريش ميگيره بخدا...

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
در راستای حرفای پژمان فیروز کریمی چند سال پیش حرف قشنگی زد گفتش اگه مهاجم من رو خط دروازه توپ رو گل نکنه مقصر بازم منم و مربی مسئول همه تیم هستش کونته هم نمیتونست این چند وقته با این تیم تمرین گل زنی کنه اخه هی میگید الیا بد بود مگه چندتا بازی انجام داده اخه جاکرینی با این همه بازی هنوزم داره بد بازی میکنه نه الیا و کراسیچ بدون شک بازیکنای خوبی هستن و اینو بعدا تو تیمای دیگه 100% میبینیم همینطور که امسال دیگو داره تو اسپانیا خوب بازی میکنه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

فصل قبل هم تا نیم فصل اول دوم بودن؟نه؟پس کونته جز کنار گذاشتن کسایی که ما به خاطرشون یوونتوسی شدیم چیکار کرده؟یعنی دل پییرو تو هر بازی نمیتونه ۲۰ دقیقه بازی کنه؟میگی پتانسیلشو نداره؟

دوست عزيز بخدا ما هم الكس رو از شما كمتر دوست نداريم و عاشق بازيش هستيم،اما يكم تعصبي نظر ميدي
الكس حقش هست بازي كنه اما اينقدر هم نبايد رو اين قضيه پا فشاري كرد و به كونته حساس شد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی