پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 0-0 یوونتوس (هفته بیست و هفتم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
205 پاسخ برای این موضوع

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

یا کونته یا دل پییرو؟
شما کدومو ترجیح میدین؟
من کاپیتانو به کونته ترجیح میدم
اخه چرا کراسیچ و دل پییرو بازی نمیکنن؟امئوری مگه چش بود؟یاکوینتا؟....
الآن باید بهترین خط حمله رو داشته باشیم؟
نه؟
اونی که مشکل داره کونتس

هیچ کدوم یوونتوس را ترجیح میدم.
با تمام احترامی که برای کاپیتان سابق، و اسطوره یوونتوس قائل هستم ولی این فصل یا باید به آمریکا بره یا کفش هاش را آویزان کند. الکس بعد این فصل 38 ساله میشه و در زمانی که مهاجم ها باید در کار دفاعی شرکت کنند نمی تونه همچین توانی داشته باشه،و باید دقیقه 60 به بعد وارد داخل مستطیل سبز بشه که البته برای تیم هایی که در مقابل یونتوس خیلی دفاعی کار می کنن می تونه گرون تمام بشه به شرطی که الکس آماده نشون بده و نه مثل دو بازی قبل.

کونته هر چی که هست سرمربی فعلی تیم هست و مسئول تصمیم گیری های تیم و با تمام اشتباهاتی که داشته شرایط بازیکن ها را در تمرین دیده و بهتر میدونه کی آماده هست تا در زمین قرار بگیره.

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

هیچ کدوم یوونتوس را ترجیح میدم.

این بهترین جمله دنیا بود.تعصب بی جا کشندس.ما همه یووه رو دوست داریم.مگه غیر اینه؟؟

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال

این بهترین جمله دنیا بود.تعصب بی جا کشندس.ما همه یووه رو دوست داریم.مگه غیر اینه؟؟

دلپیرو س ..ش شرف داره به هرچی بازیکن بی غیرت و اشغاله
خدایی کدومیک از مهاجم های یوو به اندازه دلپیرو خلاقه؟
چرا زود اسطورتونو فراموش می کنین؟
چرا زود زیر دلپیرو رو خالی میکنین؟
اصلا کونته چند بار به الکس فرصت بازی داده؟
بخدا ما بازیکن ستاره نداریم و از این داریم میسوزیم
مشکل ما ماروتا هست
تا زمانی که ماروتا تو یونتوسه باید غم بازکن های بی کیفیت و اشغال رو بخوریم

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

دلپیرو س ..ش شرف داره به هرچی بازیکن بی غیرت و اشغاله
خدایی کدومیک از مهاجم های یوو به اندازه دلپیرو خلاقه؟
چرا زود اسطورتونو فراموش می کنین؟
چرا زود زیر دلپیرو رو خالی میکنین؟
اصلا کونته چند بار به الکس فرصت بازی داده؟
بخدا ما بازیکن ستاره نداریم و از این داریم میسوزیم
مشکل ما ماروتا هست
تا زمانی که ماروتا تو یونتوسه باید غم بازکن های بی کیفیت و اشغال رو بخوریم

با حرفات موافقم.ولی می گم که یادمون نره هممون الکس رو به خاطر یووه دوس داریم نه یووه رو به خاطر الکس.
من می گم این سوال اشتباه که شما طرف کونته هستین یا دل پیرو؟؟؟
حداقل من یکی فقط طرف یووه هستم.فقط.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
اگه يكي مثه هيگواين رو داشتيم عالي ميشد واقعا يووه هم بازيكني كه بتونه نتيجه رو عوض كنه نداره،بعدم همه ميدونيم كه وقتي يووه گل بزنه و تحت فشار نباشه ميتونه خوب گل بزنه،نه فقط يوونتوس هر تيمي اينجوريه اگه يووه اين تساوي هاي خسته كننده رو تو بازي هاي قبل بدست نمياورد و بازيكنا تحت فشار نبودن و مثلا تو اين بازي تا دقيقه 10 ميتونست يه گل بزنه ، شك نكنيد ديگه په په اونقدر راحتر گل خالي رو از دست نميداد

pooya_ghame

pooya_ghame

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
اولا اینا شعاره دوما من نمیگم یووه رو نمیخام سوم اینکه خیلی از کسایی که من میشناسمشون به خاطر الکس طرفدار دو اتیشه و عاشق یووه شدن
کسی یووه رو دوست داره که موقعی که تیم دسته 2 بود بازم نتایجشو دنبال میکرد و تو پلی استیشنم موقع کل کل بازم یووه رو بر میداشت

اگه به گذشته سری بزنید میفهمید کدومشون واسه یووه جونشو میده...
ما کسی رو دوست داریم که واقعا عاشق تیممون باشه
ببینید کدومشون ول کرد رفت و کدومشون ابرو رو دوباره برگردوند به تیم؟

ما تا سال دیگه جایی نمیریم و میبینیم کونته چه گلی به سرمون میزنه
من که میسوزم وقتی میبینم میلان 3.4 تا 3.4 تا میزنه ولی ما؟؟؟؟؟
واقعا مگه چی کم داریم؟؟؟؟

البته من نمیگم کونته بده ولی خیلی لج باز و چپه
با همه چپه
اخه بورییلو و ووجینیچ که اگه خوب بودن که تیم خودشون بیشتر بهشون احتیاج داشت مفت نمیداد برن که....

ویرایش مدیر: ارسال چندین پست متوالی با فاصله ی زمانی کم ممنوعه!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کونته و تیمش کارشان را درست انجام می دهند و احساس نمی کنم که مشکل جدی داشته باشیم. بهتره بحث های بیهوده نداشته باشیم و اینقدر مقابل هم دیگر قرار نگیریم. امروز کونته حتی بازیکنانی که مدیا خواهان ورود آن ها به بازی بود را به میدان فرستاد اما من اعتقاد دارم بدشانسی گرفتار تیم رو گرفته. بدشانسی یعنی اینکه شما 99 درصد کارهای مور نیاز برای گل زنی را انجام می دهید و فقط یک درصد کار عیب داره. حمله به ماروتا هم کاری بیهوده است. مگر شما از میزان پول در اختیار ماروتا خبر دارید؟ این که به گذشته باز گردیم و هی بگوییم کاش فلانی خرید دیگه تکرارش ارزشی نداره... حداقل شما صحبت های پیش فصل خود را در مورد مقام احتمالی این فصل بازنگری کنید. ما با کونته بالا رفتیم و با کونته هم باید پایین بیاییم. امروز بیش از ده بار کونته از تریبون نشون داده شد و مشخص بود که نگرانی داره و حتی ماروتا هم یک لحظه نشونش داد که از دست رفتن فرصت ووچینیچ ناراحت شده روی سخن من با همه شما عزیزان نیست. لطف کنید رفیق نیمه راه نباشیم.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

اگه يكي مثه هيگواين رو داشتيم عالي ميشد

یووه برای هیگواین خیلی کوچیکه !!!!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

یووه برای هیگواین خیلی کوچیکه !!!!

يووه واسه اون كوچيكه؟‏!‏
انتظار اين حرف رو از هواداره يووه نداشتم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
شاید عجیب ترین چیز از نظر من توی نظرها انتقاد از بازی بوریلو باشه. دقیقه 88 یووه همه چیز رو امتحان کرده. همه کار کرده و همه ی مهاجم ها هم بازی کردن. بازی داره تمام میشه، یه هافبک قد کوتاه مثل جاکرینی کم شده و یه مهاجم قد بلند به تیم اضافه شده. واقعا خیلی سخته ایراد گرفتن به این مسئله. دومین چیز عجیب انتقاد از ووچینیچه. بعد از پیرل فکر می کنم وویچینچ بهترین بازیکن امشب یووه بود. به عقیده ی خیلی های چه توی این فروم چه توی یوونتوز ووچینیچ از خوب ها و بازیکن های مفید امشب بود. + یووه بعد از تحریم کنفرانس خبری بیانیه ای داده که "تصاویر گویا بودند".

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم دليل انتقاد از ووچينيچ رو متوجه نميشم شايد چون يه خورده تنبل بازي مي كنه اينطوري باشه ولي مهم كارآيي يه بازيكنه كه من ووچينيچ رو از خوب هاي اين فصل مي دونم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ما همه طرفدار یووه هستیم . نیم فصل اول با همین تیم و با همین کونته اوج گرفتیم . هر جا نشستیم گفتیم که تیم ما امسال خوب شده . بدون شکستیم . صدر جدولیم . خوب بازی می کنیم و خوب هم نتیجه میگیریم . واقعا انصاف نیست تو مواقعی که تیم نتیجه نمیگیره پشت این تیم رو خالی کنیم . من فکر می کنم بعضی از دوستان وقتی یووه خوبه طرفدارشن وقتی کمی نتیجه نمیگیره میگن اول بارسا یا رئال بعد یووه . یوونتوسی واقعی این طور اخلاقی نداره . ما همون طرفدارهایی هستیم که وقتی سری ب هم رفتیم با سربلندی میگفتیم طرفدار یووه هستیم . با استوره هایی مثل الکس و بوفون و کامو و ... سرمون رو بالا می گرفتیم. صفحه گوشی یا کامپیوترمون هم همون سالها رنگ یوونتوسی به خود داشته . واقعا درست نیست بعد چند تا مساوی به زمین و زمان بد و بیراه بگیم و اگه فروم اجازه میداد اجداد کونته و ماروتا رو هم جلو چشماشون بیاریم. این فصل اگه فقط به لیگ اروپا هم بریم ناراحت نمیشم . بازی تموم شد و پریدن کاربرا به هم فایده نداره . چرا همیشه دنبال مقصر می گردید نمیدونم

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
دیدین متاسفانه الیا و دل پیرو ( :sad3:) هم که بشون امید داشتیم کاری نکردن. متری هم یا گم بود یا میزد اوت 14مین تساوی :102: رو تسلیت میگم :furious:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
اما فصل هنوز تموم نشده كه، يووه هنوز هم فرصت داره ميلان قطعا تيم سازمان يافته و منظم تري هست ولي اين تيم هم بالاخره به مشكل ميخوره،شك نكنيد ميلان هم افت ميكنه و بحران هم تجربه ميكنه اما يووه هم بالاخره توپاش گل ميشه و روحيه بازيكنا بالا ميره

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
جورجو کي خوب ميشي دلم برات يه ذره شده ه ه ه ه ه ه ه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
خب نباید انتظار بیجا از تیم داشت این تیم در همین حده که تساوی هاش از بردهاش بیشتر باشه کسب سهمیه لیگ قهرمانان هم از سرمون زیاده _ اگه تا یک چهارم هم بالا بیایم که جای بسی افتخار داره و هیجان زده میشیم از تیم برتر دوم قرن به کجا رسیدیم !!!!! از اون همه فر و شکوه بکجا رسیدیم !!!! و بکجا خواهیم رفت ؟؟؟؟؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
مارینو:

"یووه بهتر بازی کرد و در طول بازی ما رو تحت فشار قرار دادند و مالک توپ و میدان بودن.بنابراین از کسب این امتیاز خوشحالم"

پرزیوزی:

"در زمین برتری یووه واضح بود و اونها مستحق پیروزی بودن.این درسته که ما خیلی کم موقعیت داشتیم و یووه خیلی موقعیت داشت و اونها یک کلاس از ما بالاتر بودند.اگر نتیجه 2-0 به سود یووه تمام میشد شاید ما مقداری شاکی میشدیم پس مطمئنا از این نتیجه راضی هستیم
برخلاف بازی ای که 4 شنبه انجام دادن امروز نمایش فوق العاده ای داشتند و این اتفاق نیست زیرا آن ها برای اسکودتو می جنگند.
در پایان میشه گفت ما میتوانستیم یک پنالتی داشته باشیم همونطور که گل په په میتوانست سالم باشد.
در مورد سکوت مطبوعاتی یووه من فکر نیکنم که این حرکت درست باشه اگر فقط بخاطر اشتباهات داوری باشه
من میخوام بدونم که چرا داور پنالتی ما رو نگرفت اما به دنبال جنجال نیستم.اما من خیلی از این امتیاز بدست آمده که شانس هم در آن دخیل بود راضی ام و به یووه به خاطر نمایش فوق العادشون تبریک میگم"

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

دومین چیز عجیب انتقاد از ووچینیچه. بعد از پیرل فکر می کنم وویچینچ بهترین بازیکن امشب یووه بود.

ووچنیچ؟؟؟؟؟!!!!!!! . رضا نظرت محترم . ولی غیر از اون پاس تو عمقی که به ماتری داد به جرات میگم تک تک توپها رو خراب کرد و از دست داد . بازی قبلی هم فقط و فقط یه گل زد

ما همه طرفدار یووه هستیم . نیم فصل اول با همین تیم و با همین کونته اوج گرفتیم . هر جا نشستیم گفتیم که تیم ما امسال خوب شده . بدون شکستیم . صدر جدولیم . خوب بازی می کنیم و خوب هم نتیجه میگیریم . واقعا انصاف نیست تو مواقعی که تیم نتیجه نمیگیره پشت این تیم رو خالی کنیم . من فکر می کنم بعضی از دوستان وقتی یووه خوبه طرفدارشن وقتی کمی نتیجه نمیگیره میگن اول بارسا یا رئال بعد یووه . یوونتوسی واقعی این طور اخلاقی نداره . ما همون طرفدارهایی هستیم که وقتی سری ب هم رفتیم با سربلندی میگفتیم طرفدار یووه هستیم . با استوره هایی مثل الکس و بوفون و کامو و ... سرمون رو بالا می گرفتیم. صفحه گوشی یا کامپیوترمون هم همون سالها رنگ یوونتوسی به خود داشته . واقعا درست نیست بعد چند تا مساوی به زمین و زمان بد و بیراه بگیم و اگه فروم اجازه میداد اجداد کونته و ماروتا رو هم جلو چشماشون بیاریم. این فصل اگه فقط به لیگ اروپا هم بریم ناراحت نمیشم . بازی تموم شد و پریدن کاربرا به هم فایده نداره . چرا همیشه دنبال مقصر می گردید نمیدونم

عباس من اصلا متوجه این پستت نمیشم . یعنی چون همه طرفدار یووه هستیم و با همین کنته اوج گرفتیم الان باید بعد از این که کیوو و بولونیا رو نتونستیم ببریم و از همه بد تر جنوایی که بد ترین خط دفاعی لیگ رو داره رو هم نتونستیم بهش گل بزنیم و ببریم و فصلی که به راحتی میشد با گرفتن امتیاز از این تیما قهرمان شد حالا 4 امتیاز عقبتریم الان بیایم به به چه چه کنیم که آی کونته اول فصل اینطوری کرد و اونطوری کرد ؟؟؟؟ کسی نمیگه الان که اول رئال و بارسا . هممون هنوز هم ییونتوسی هستیم . ولی از نتیجه گرفتن تیم خوشحال میشیم و تعریف میکنیم و بر عکسش هم اعتراض . اینجور که شما میگی پس فرقی نمیکنه نتیجه بازی چی بشه یا تیم اول بشه یا اخر . فقط تماشا کردن بازیه و یه جور بی تفاوتی

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
پژمان !!!؟ من منکر خل بازیهاش توی بعضی از مسابقات نمیشم ولی این بازی دیگه خیلی خوب بود وجدانا دو بار ماتری رو تقریبا تک به تک کرد که اگه یه مقداری شعور فوتبالی ماتری بیشتر بود میتونست ازشون گل بسازه یه بار هم که مارکیزیو رو تک به تک کرد که اون هم به بدترین شکل ممکن توپ رو تقدیم فری کرد حالا از دریبل ها و دید خوبش هم که بگذریم این بازی خیلی هم تنبل نبود تا محوطه خودی عقب میومد البته گاهی هم توپ لو میداد ولی خوب برا یه مهاجم توی یه بازی عادیه ...

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من قبلا هم گفتم یووه قدر ووچینیچ رو نمیدونه هر تیمی دوست داره ووچینیچ داشته باشه اما نمیدونم چرا اینجا جواب نمیده مطمئنا بخاطر ترکیب است و اینکه 4 تا بازیکن خوب دور و برش نیستن و امثال ماتری که هیچ کاری بجز جلو واستادن بلد نیستند کنارش دارن فعالیت میکنن کلا میرکو بازیکنی که میتونه دفاع حریف رو بهم بریزه اونارو بخودش مشغول کنه و واسه بقیه موقعیت سازی کنه

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی