پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مجمع هواداران پرسپولیس تهران

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4438 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

البته هم استقلال هم پرسپولیس به هیچ وج نباید چش به قهرمانی داشته باشن

درسته تیمشون داره از ریشه و از نو بنا میشه و کم کم داره خوب میشه ولی نباید توقع قهرمانی ازشون داشت

حالا بماند فدراسیون اصفهانی کمیته داوران اصفهانی و دست پشت پرده مافیا اصفهانی یه پا رقیب سرسخت هستن برا همه تیما اما استقلال پرسپولیس نیاز به ارامش دارن که هیچوقت این رسانه ها نمیزارن به ارامش برسن ومهمتر از همه وضعیت مالیه که تیم رو از هم میپاشه

• mory, alexdelpiero و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

یکی از آرزو هام اینه که داوری بازی سپاهان فقط و فقط عادلانه باشه حالا به نفع ما که هیچی!! واقعا  کسی هست این جا فکر کنه تیم سپاهان پاکه؟؟ :fp:

تنها بی عدالتی که علیه سپاهان یادم میاد کسر امتیاز در سال قهرمانی پرسپولیس بود که اونم عین عدالت بود چون سازمان پول بازیکن خارجی نداد و به ناحق از تیم کسر شد و اون سال  حق تیم قهرمانی بود.پول ندادن بازیکن چه ربطی به کسر امتیاز داره بازیکن غیرقانونی که وارد زمین نشده یا تبانی نکرده اون که پولش نداده بندازین زندان :62: .دوپینگ تمام بازیکن ها کسر امتیاز نداره وحتی برگشتن نتیجه و پس گرفتن جام نداره :fp:  ولی پول ندادن داره!؟حداقل پول ندادن ناجوانمردی و حق خوریه ولی دوپینگ نه تنها ناجوانمردی و حق خوری و غیر اخلاقی و تقلب هست ربط مستقیم به جریان بازی و نتیجه بدست اومده  هم داره.

در ضمن اون ساکت عجب مارموزی بود همش دست پیش میگیرفت که پس نیفته :22:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

الان یعنی باخت دیشبتون تقصیر داور بود ؟ البته اگه اجازه دارم اینجا پست بدم ... من تا یادم میومده تو این پرسپولیس همش حاشیه بوده .. چه بازیکن چه مربی چه مدیر چه لیدر ... همشون درگیر حاشیه اند ... من شخصا 7-8 سال قبل پرسپولیس رو دوست داشتم و حتی قبل ترش .. به خاطر امثال کریم باقری ... و شخص علی دایی ... یکی از محبوب ترین بازیکن هام هست ... 

سپاهان فوق العاده مدریت قوی داره ، فوق العاده با ثباته ... مافیا و ... هم یه مشت چرت و پرته محظه ... همون طور که اعتقاد دارم یوونتوس مافیایی نیست ... سپاهانم نیست ... (نظر شخصیمه که ربطشون میدم بهم ! ... )

الان بازی دیشب به عنوان نمونه ! مشکلش چی بود ؟

+ در ضمن بحث رو نبرید سمت تمسخر و ... ! بیایید نوید کیا رو مسخره کنید ! نوید کیا از نظر اخلاقی تو ایران کم نظیره ... کوچیک کردن همچین بازیکنی نشون میده نمیخوایید درست بحث کنید ... 

+ پارسال تراختور و نفت حاضر بودن تبانی کنند سپاهان قهرمان نشه .. علنی گفتند ! گفتند ما چرا باید مساوی کنیم که سپاهان قهرمان بشه ... اما عاقبت بلایی سرشون اومد که تا سال ها تو ذهنشون بمونه ... خیلی کیف داد ! خیلی !

• Signora Omicidi, Georgia , juvenista و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

سهیل الکی سپاهان رو به یوو نچسبون

تو به خاطر تعصبت به سپاهان مجبور نیستی همه چیزو هاشا کنی

کسی نیست واقعا قلبن اعتقاد داشته باشه سپاهان پاکه

فقط کافیه یه دارو رو مثال بزنم فغانی دیگه باید تا تهشو بخونی و دیگه نیازی نیست اصلا از قهرمانی صحبت کنیم

اینچیزا تو فوتبال ما مد شده و متاسفانه الان مدیران اصفهانی ورزش رو قروق کردن و هیچ کسی هم از بسشون بر نمیاد

• alexdelpiero, sia10, NedVed 11 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^

خیلی ببخشید .. رک میگم ... همین یه بارم میگم .. دیگه ام نمیگم ... تو قضیه ویدال و کل کل های دیگه ای که کردی دیدم .. هیچ استدلالی پشت حرفات نیست ... من سپاهان رو به یووه نچسبوندم ! تیمی که موفقه دشمن زیاد داره ! مثل یووه تو ایتالیا ! ... الان دارید از داوری بازی دیشب مینالید :22: بیایید بگید کدوم صحنه مشکل داشت ؟ شما که همتون کارشناسید ! برنامه نود هم کارشناس میاره ... اونم ببینید .. بازی دیشب هیچ مشکلی از نظر داوری به ضرر پرسپولیس نداشت .. 

+ همین که میبینم یه استقلالی پشت پرپولیس در اومده حال میکنم .. آی حال میکنم  :24:  :2laugh: عین وقتیه عنتر و میلان پشت هم در میاند ... یا رم و فیوره  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:

• Signora Omicidi, Georgia , juvenista و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

سهیل واقعا ذهن ها رو خوب هدایت میکنی

من حرفام پشت ویدال کشک بودن؟؟؟؟؟

واقعا که تو فقط میخای الکی جو بدی

نمیدونم چرا سپاهان رو داری الکی الکی به یوو نسبت میدی

من هیچ وقت پشت پرسپولیس در نمیام اما واقعیت ها رو هم انکار نمی کنم

مثال بارز دیروز برا پرسپولیس پنالتی گرفته نشد

حالا بازم دوست داشتی بیا بحث کن چون چیز خاصی ندارین که بگین با این پرونده سیاه سپاهان

• alexdelpiero و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

سهیل فک کنم من نمیشناسی من خودم به پاک نبودن کل فوتبال  فعلی ایران اعتقاد دارم همین الانش  استقلال و پرسپولیس بعضا بازیکن ها با پول زیرمیزی میگیرند!!ممکن برانکو مثلا پولکی نباشه ولی شنیدم دروازه بان جدید پرسپولیس یکی از دستیارها یا کارکنان باشگاه به برانکو پیشنهاد داده حالا ممکن اصلا پولی هم بین واسطه و بازیکن رد و بدل نشده باشه ولی بازم مطمئنااز این دست  بازیکن ها تو تمام تیم های لیگ برتری زیاده!

فک نکنم کسی به پاک نبودن سپاهان و تراکتور تو این چند سال اعتقاد داشته باشه تو این چند ساله کل فدراسیون و مجلس و ... به نفعشون بوده.اگر فک میکنی طرفدار استقلال و پرسپولیس از موفقیت هاشون (که همچین موفقیتی هم نمی بینم)حسادت میکنند برو نظر طرفدار سایر تیم ها مثلا ملوان و فجر و فولاد و... بپرس که فدراسیون و داوری بیشتر به نفع این دوتا غش میکنه یا سرخابی؟

------------

بازی دیشب هم پنالتی سپاهان مسخره بود یه برخورد کوچیک که میتونست به جبران همه پنالتی های مسخره ای که این چند سال جلوی پرسپولیس براشون گرفتن و برعکس برای ما نگرفتن, پنالتی نگیره.پنالتی که حتی تو اروپا هم سخت میگیرند(به جز برای رئال و بارسا)عوضش پنالتی به اون واضحی روی عالیشاه نگرفت. این قدر این  سال ها  داوری یک طرفه بوده  برات عادی شده برای ما هم عادی شده بخدا :2laugh:

-------------

اما درباره نویدکیا یا مصاحبه ها و رفتارش ندیدی یا تعصبت باعث میشه ندیده بگیری.حالا که مثال از ایتالیا زدی برای من هم نویدکیا مثل توتی میمونه فقط ورژن بیحالش :fp:  اگر هم حرکت نمیکنه بخاطر اینه که حال نداره :2laugh:  ندیدی داور روش خطا نمیگیره چه شکلی میشه یا وقتی تیمش میبازه :22: و یا حتی مصاحبه هاش و سوزش هاش از قهرمانی های تاریخ استقلال و پرسپولیس .اون عکس هم برای این زدم که من اخبار لیگ ایران خیلی کم دنبال میکنم دو تا دفاع چپ پرسپولیس نه قیافشون دیده بودم نه اسمشون شنیده بودم تاایم که دیشب شنیدم گزارشگر چی گفت فهیمدم قهر کرده :fp:  آخی نازی :53:  :2laugh:

علی کریمی و دایی هم قهر میکردن ولی فوقش یه روز دو روز و قبل بازی آشتی میکردن نه چند ماه.الان به این میگی اسطوره؟؟؟ :22:  :fp:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

افشین ،  alexdelpiero  دقیقا حرف من رو زد ..

کل کل بحثش با توهین جداس داداش ..

افشین من به شخصه با کری خوندن مشکلی ندارم ولی از اینکه به تیم محبوبم توهین بشه نمی تونم به راحتی بگذرم و بدون اگه جای دیگه ای غیر از این فروم که برام مقدسه به تیمم توهین می شد اینجوری بیخیال از کنارش رد نمی شدم !  :22: و اینکه به شدت از این متنفرم که از کلمه "لنگی" استفاده بشه ! 

خدایی تیم خوب و آینده داری داریم ! فقط یه کم فرصت میخوایم ! کم یش میاد تیمی بیاد تو اصفهان با این همه ستاره اینجوری تحت فشار قرارشون بده و شاید یه کم بدشانسی و ناداوری باعث شد ما از این بازی امتیاز نگیریم !

در آخر هم تف به ذات اونایی که آخر بازی شعار " علی دایی ؛ علی دایی " سر دادن ! 

اون بی همه چیزها جیره خودش هستن و البته 99 درصد شعارهایی که ما شنیدیم از تلویزیون ، صدای سپاهانی ها بود نه هوادارای پرسپولیس 

• The_God_of_Goalkeepers , alexdelpiero, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

همین که استقلال باخته یه جور برده برامون :1:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Soheil Bianconeri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

من به شخصه به عنوان یه استقلالی واقعا ناراحتم برا نتایج پرسپولیس

درسته پرسپولیس رقیب ماست اما  اینجور زمین زدنش نامردی محضه

مافیای اصفهانی از رو نمیرن واقعا

اخه چه احمقی میاد  (فغانی= داور متعصب سپاهان)  رو برا بازی پرسپولیس ذوب اهن میزاره

اگه واقعا اینا ریگی به کفششون نیست چرا دیروز یه دارو دیگه رو نزاشتن؟

معلومه امروز داره به ریش این ملت ورزش دوست میخندن :22:

• alexdelpiero, conte, Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

حال میکنم از همدیگه حمایت میکنید  :24:  :2laugh:

• Signora Omicidi, conte, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

نیازی به حمایت شماها نیست :/ برید بیرون ازینجا  :45: 

:8: پرسپولیس :8:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Soheil Bianconeri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نتیجه تو این فوتبال کثیف مهم نیس

نمیذارن نتیجه بگیره هر فرد خارجی .......چون دلال بازی پدر سوخته باز تو فوتبال این مملکت بیداد میکنه 

دادکانم مث همیشه حرفای خوبی زد 

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Soheil Bianconeri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

40 میلیون هوادار . یعنی 40 میلیون آدم ناراحت . 40 میلیون ادم مستعد برای اینکه با کوچکترین مشکلی از کوره در برن . یعنی طرف عصبانیه موقع رانندگی یکی یه ترمزی جلوش میزنه سریع پامیشه میاد از ماشین پایین یه مشت میخوابونه تو چش طرف . طرف میاد خونه زنش یه گیری میده پامیشه کتکش میزنه . برای هر مشکلی پدر خانواده که عصبانی هست پا میشه به بقیه گیر میده . ..... این چند نمونه کوچیکشه اگه این مسئولین اینو بفهمن با نابود کردن پرسپولیس دردسر جامعه برای خودشون زیادتره . جناب وزیر هم که تو باغ نیست کلا میگه میخوایم بررسی کنیم تبانی شده یا نه وقتی پول خرج نکنی آخرش باید خودت مثل آهو تو عسل گیرکنی هرجوری هست تیمو از سقوط در بیاری .

یه لحظه فکرکن پرسپولیس سقوط کنه ؟؟؟ یعنی میشه 88  :fp:  :fp:  :fp: کفاشیان که اصلا هیچی 

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

از اون طرف یه سری هم حال میکنند  :nish: اینم باید در نظر داشت ... اول 20 میلیون بود حالا شد 40 میلیون  :24:  :2laugh:

• Signora Omicidi, Georgia , Andrés Iniesta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

از اون طرف یه سری هم حال میکنند  :nish: اینم باید در نظر داشت ... اول 20 میلیون بود حالا شد 40 میلیون  :24:  :2laugh:

کی میگه 20 میلیون ؟

هر بچه ای تو ایران متولد میشه مادرزادی طرفدار یوونتوسه و پرسپولیه . مثل سیستم عامل داس میمونه که بعدش ویندوز هایه تقلبی مثل استقلال و سپاهان و تراختور روش نصب میشه .

آقای عادل پور وقتی نشون میداد بازیو چرا میخند ؟

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

فیاض همیشه وقتی داغ میکنی حرفای جور واجور میزنی؟ 40 میلیون پرسپولیسی؟ بابا بیخیال

زهرا من نگرانت بودم خوب شد که اومدی فروم گفتم دیگه شاید نیای :2laugh:

سهیل نیازی به حمایت من نیست

همه ما انتظار بازی فوتبال و کری خونی داریم اما بازی کثیف و مافیایی تیمای اصفهانی که یکیش(ذوب) تیم شهر من هم هست داره فوتبال رو به فنا میده

• alexdelpiero, sia10, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

زهرا من نگرانت بودم خوب شد که اومدی فروم گفتم دیگه شاید نیای :2laugh:

من با یه برد طرفدار پرسپولیس نشدم که با باختش بخوام جایی نیام بخاطر چنتا کیسه کش ! :33:

شیر هر جای جنگل باشه مهم نیست ! مهم اینه که تا ابد سلطان جنگله !

پرسپولیس :435:  هم جاش مهم نیست مهم اینکه تا ابد سرور هرچی کیسه کش هست !

تصویر

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

من با یه برد طرفدار پرسپولیس نشدم که با باختش بخوام جایی نیام بخاطر چنتا کیسه کش ! :33:

شیر هر جای جنگل باشه مهم نیست ! مهم اینه که تا ابد سلطان جنگله !

پرسپولیس :435:  هم جاش مهم نیست مهم اینکه تا ابد سرور هرچی کیسه کش هست !

به به چه شیر پاستوریزه ای :2laugh:

پاک یادت نره :1:

ولی جدی میگما ما اصلا هرچقدر شما بگین کیسه کش و این حرفا ناراحت نمیشیم چون پشتش منطقی وجود نداره

جدی زهرا اون پاین پاینا شیرنی یا حلوا میدن که از اونجا دل نمی کنین :1: :nish:

• Soheil Bianconeri, NedVed 11 و skyfall_007 از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

شک ندارم اگه به این تیم فرصت داده بشه تا چند هفته دیگه داورها هم نمیتونن باعث باخت پرسپولیس بشن .

• Signora Omicidi و conte از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی