پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مجمع هواداران پرسپولیس تهران

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4438 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

شوک

متاسفانه هادی نوروزی کاپیتان با اخلاق و متعصب باشگاه پرسپولیس امروز صبح بر اثر سکته در گذشت. باشد که خداوند بزرگ اورا مورد آمرزش قرار دهد. و همچنین این ضایع بزرگ رو به جامع فوتبالی ایران به خصوص هواداران پرسپولیس تسلیت عرض می نماییم.

واقعا شوکه شدم. حرفی ندارم در مورد ش بگم متاسفم

hadi1.jpg

• mory, alexdelpiero, Prince Claudio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خدا بیامرزتش دلم برای بچه هاش میسوزه و خانمش .....خدا رحمتش کنه حیفقه تو این سن

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

پرسپولیس دوتا بازیکن خوب داشت , یکیش هم فوت کرد !!! :22: 

خدا بیامرزش :53:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
والا شب میخوابی صبح بلند میشی خبر فوت میشنوی

اون از طباطبایی این هم از آقا هادی واقعا سخته و جز خانواده اش کسی درک نمیکنه این ضایعه بزرگ رو

خدا بهشون صبر بده 🌷🌷
  • mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

باور نمیکنم :2: :141:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1365 ارسال
  • Locationقزوین

خدایش بیامرزد بازیکن خوب و بی حاشیه ای بود

adp.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

خدا رحمتش کنه... :53: :53:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

صبح دیدم خبرش رو واقعا شوکه شدم اول فکر کردم مثل همه ی خبرای از این دست شایعه است بعد... :2:

خدا بیامرزه :2:  :53:

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

خدا بیامرزه.

به همه دوستان عزیز پرسپولیسی هم تسلیت میگم :53: :53:

• mory, Signora Omicidi, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

هادی بازیکنی بی حاشیه و در خدمت تیم بود که تمام تلاشش رو برای موفقیت پرسپولیس به کار می گرفت ...

خدا به خانوادش صبر بده .

چقدر جوونمرگی زیاد شده ...

• eⁿzº, Signora Omicidi, Prince Claudio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

فکرش هم نمی کردم ولی بغض کردم ! :2:

بی حاشیه ... و امسال بهترین سالش تو دوران بازیگریش برا پرسپولیس بود !

تو قلب همه پرسپولیسی ها موندگاری ! :2:

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

VIDAL

VIDAL

عضو جدید

• اعضا
  • 38 ارسال

شوک

متاسفانه هادی نوروزی کاپیتان با اخلاق و متعصب باشگاه پرسپولیس امروز صبح بر اثر سکته در گذشت. باشد که خداوند بزرگ اورا مورد آمرزش قرار دهد. و همچنین این ضایع بزرگ رو به جامع فوتبالی ایران به خصوص هواداران پرسپولیس تسلیت عرض می نماییم.

واقعا شوکه شدم. حرفی ندارم در مورد ش بگم متاسفم

hadi1.jpg

چیزی که خیلی تعجب آوره اینه که کسی مثل نوروزی هر چند ماه یک بار تست پزشکی کامل میدن.در سالم بودنش هیچ شکی نیست.اما خب این وضعیت که جوون ها سکته می کنن شایع شده متاسفانه.

شاید نفر بعدی من باشم. :22:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال

خسته ای از تموم بازی ها
داوری که خطا نمیگیره
پرسپولیسی که ۱۰ نفر داره

توی دستای مافیا گیره

دوباره توپ رسید به نوروزی
دشمنامون تو رو نشون کردن
نصف ایران صدات کرد "هادی!"
-هادی رو باز سر نگون کردن-

توی ۱۸ قدم زمین خوردی
افتادی توپو باز ازت بردن
کارشناسا میگن پنالتی بود
حق تیمت رو باز هم خوردن

آپاچی پاشو! مافیا داره
بی تو از شیر، گربه میسازه 
پرسپولیسِ بدون تو خسته
به حریفاش همیشه میبازه

قلب هادی گرفت از این دنیا
آخرین مردِ با تعصب رفت
پیرهن بیست و چار، بی صاحب
بایگانیش کنید مثل هفت

:2:

• mory, Signora Omicidi, Prince Claudio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
هیچ حرفی نمیمونه جز افسوس . اصلا نه به عنوان یک فوتبالیست . به عنوان یک انسان که دو فرزند داره مگه میشه دردناک نباشه . فقط کافیه پا به بهشت زهرا گذاشت تا دید که از بین 10 نفر حداقل 7 نفر بین 28 تا 35 سال هستند . چه اتفاقی افتاده که عمرا هم تو این مملکت بی برکت شده .
خدایش بیامرزد . خیلی دردناک بود

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال

:2: :22: :20: :20: :20: :20: :20: :20: :20:  از صبح که پا شدم فقط اینجوریم

ای خداااااااااااااااااااااا 2 تا بچه اش رو ندیدی ی ی ؟؟؟؟ هانی و هانا چیکا کنن ن ن ن ؟؟؟؟؟ :20:خانومش چی ی ی  ی ؟ :20: :20: :20:

ای خدااااااااااااااااااااااااا بسه دیگه بخدااا بسه

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

خدا حافظ کاپیتان محجوب و آرام و دوست داشتنی  :fp:  :2:  :446:

3wbtmt9wpk8fqts9iy8t.jpg

y183136_.jpg

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

خدا رحمتش کنه... :53:  :53:

تصویر

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته :(

01042105.jpg

01042111.jpg

01042112.jpg

01042120.jpg

01042119.jpg

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال

سومین باره برای فوتبال اشک میریزم ! 

1 - خداحافظی دل پیرو

2 - خداحافظی مهدوی کیا

3 - خداحافظی هادی نوروزی ... 

متن زیر رو حتما بخونید :

بدجور منو سوزوند ! 

• Signora Omicidi, Prince Claudio, Soheil Bianconeri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

سوگل طالب لو همسر وحید طالب لو که دستی در نویسندگی دارد در یادداشتی پر سوز و گذار از زبان همسر هادی نوروزی یادداشتی را منتشر کرده است که خواندن آن خالی از لطف نیست.

سوگل طالب لو متاثر از فوت کاپیتان پرسپولیس و البته غمی که این روزها در بین خانواده هادی نوروزی و همسرش و فرزندانش وجود دارد این یادداشت را از زبان آنها نوشته است.
تنهایى، انتظار، پرواز، استرس، حمد و قل هو الله، لحظه شمارى براى شروع مسابقه، تپش هاى قلب من ،تپش های قلبی که با هر کوبش اسم تو را فریاد می زد.

خاموش کردن تلویزیون از دقیقه ٥ بازى، ٩٠ دقیقه هایى که هر تیک تاکش یک عمر بود،یک قرن. اردوهاى شبانه روزى، بهونه هاى بچه ها، چک هاى برگشتى، شایعه ها، حواشی،اخبار زرد و هجوم همیشگی سایه ها از پس دیوارهای خانه مان، خانه ای که تو ساخته بودی برایم، خانه ای که سقفش مهر بود و دیوارهایش عشق و زندگی در لحظه لحظه هایش جریان داشت.زندگی، زندگی، زندگی از جنس همسر یک فوتبالیست.

نقش مرد بازى کردن را بلدم. خوب بلدم. در روزهاى نبودنت نقشم را خیلى زود یاد گرفتم . دوستت دارم ها به من گفتند که زندگى با یک فوتبالیست، سخت است و متفاوت . حواسم بود. بعضى وقت ها آنقدر که استوک هایت به تو نزدیک بود ما نبودیم. میشنیدمت، کم میدیدمت. صدایت برایم صمیمى تر از نگاهت بود. زندگى را دوست داشتم با اینکه دور بودى ولى بودى. قران رو میبوسیدى و میرفتى و من با ساکى از مسولیت ساعت ها به عکس هایت خیره میشدم. از لحظه بلند شدن هواپیما تسبیح در دستم بود تا وقتى صداى زنگ تلفن حالم را خوب میکردو این کاره یک هفته در میان من بود. تنها دعایم در شب هاى بازى سلامتى تو بود. گل زدى خندیدم، پاس گل دادى پریدم... راستى چرا رفتن اوت ندارد ؟ تابستان ها با شربت و خاک شیر منتظر چهره آفتاب سوخته ات مینشستم. تابستان براى ما فصل بدنسازى پرفشار بود. روزى دو سه جلسه تمرین. فصل حسرت یک دل سیر همدیگه رو دیدن . تو که میخوابیدى کارها را تعطیل میکردم که مبادا صدایى آزارت بدهد. دلم برایت تنگ میشد.فقط نگاهت می کردم، چهره آرامت را در خواب نگاه میکردم ...

01040226.jpg

زمستان ها با آب پرتقال منتظر چهره یخ زده و خسته ات بودم. واى که وقتى لباس هاى تمرین گِلى میشدند چقدرسخت بود شستنشان.

زمستان در کوران مسابقات بودیم و من به تنهایى انارها را دان میکردم. چه شب یلداها که از پشت تلفن، فرسنگ ها فاصله را جا گذاشتیم، صداهامون رو بهم نزدیک کردیم و تفال زدیم به حافظ. بلندترین شب سال را به امید برگشتنت تا صبح فیلم بازى هایت را میدیدم و به داشتنت افتخار میکردم.

زودتر از همه آجیل عید میخریدم. آخه تو میرفتى و سال جدید را بدون آجیل آغاز کردن، در اردو هیچ صفایى نداشت. سال تحویل میشد و من با صداى تو سال را شروع می کردم. حالا صدایت کجاست؟

یادم نیست چند بار زودتر عیدى ام را دادى و رفتى. پرسپولیس بازى داشت. باید میرفتى. راستى چرا رفتن اوت ندارد ؟

سایت هاى خبرى، روزنامه ها، برنامه بازى ها و خودکار رفیق شب هاى تنهایى ام بودند. روز بازى، ساعت بازى، ورزشگاه محل بازی، همه را حفظ حفظ بودم. براى تعطیلى لیگ روزها رو میشماردم آخه تو را کم داشتم. راستى شب بدنیا اومدن پسرمان کجا بودى ؟ دربى بود نه فکر نکنم. بازى هاى آسیایى بود ؟ یادم نیست... نبودن هایت، موهایم را، رنگ پیراهن تیم ملى کرد. راستى چرا رفتن اوت ندارد ؟

از تاریکى میترسیدى پس چرا زندگییم را تاریک کردى ؟ چرا یادم ندادى بى تو چه کنم ؟ بى معرفت نگفتى بچه ها دلتنگت میشن و بى تابیهایشان پیرم میکند. نقش مرد را بازى میکنم ولى نقش پدر کار من نیست...

لباس هات را کجا بذارم ؟ بیست و چهار را چه کنم ؟ دخترت خواست با بابا هادى بازى کنه بگم کجایى با چه تیمى بازى دارى ؟ سوال هاى بى جواب را پیش کى قایم کنم؟

من زنم یک زن . تکیه گاهم بودى. سقف خانه ام بودی.تحملِ نبودنت را ندارم. من زنم یک زن توانا اما حالا ناتوانم. رفتنت رمقم را برده.طاقت دورى زیاد را ندارم. خنده را از یاد بردم. اشک هایم خشک شد...

آقاى سر مربى این اردو کى تموم میشه ؟ دلتنگى خیلى اذیتم میکنه. هادى ! نمیشه تو اجازه بگیرى و برگردى !

تو برمیگردى. بلند شو. هیچ به فکرت رسیده بود یک روز آبى ها هم طرفدارت میشن ؟ باور کن. به خدا استقلالى ها این روزها پرسپولیسى شدند. دیگه از کرى خوندن خبرى نیست. آبى و قرمز یکى شدند... زشته پسر. بلند شو خودت ازشون تشکر کن. زبان من قاصره.

هادى ! بلند شو مرگ را دریبل بزن و بازى را ادامه بده. بلند شو بچه هات بابا میخواهند و من کاپیتان زندگییم ام رو...

01042137.jpg

ماه مهر شد. پاییز آمد. همیشه فصل زرد و نارنجى را عاشقى میکردیم. ابر شد. تو رفتى. بى قرارم. باران بارید و من بى مهر باید ادامه بدهم. تقویم من دیگر ماه مهر ندارد. خورشید را چنگ میزنم . به ماه نگاه نمیکنم. انتظار را به بادها میسپارم و خاطراتت را در قلبم حکاکى میکنم. هادى ! کاش رفتن را گل نمیکردى این بار به اوت میزدى٠ دقیقه هایى که هر تیک تاکش یک عمر بود،یک قرن. اردوهاى شبانه روزى، بهونه هاى بچه ها، چک هاى برگشتى، شایعه ها، حواشی،اخبار زرد و هجوم همیشگی سایه ها از پس دیوارهای خانه مان، خانه ای که تو ساخته بودی برایم، خانه ای که سقفش مهر بود و دیوارهایش عشق و زندگی در لحظه لحظه هایش جریان داشت.زندگی، زندگی، زندگی از جنس همسر یک فوتبالیست.

01042134.jpg

پاییز بى مهر ١٣٩٤ سوگل طالب لو

• alexdelpiero, Soheil Bianconeri, sia10 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی