Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

برترین کاربران سال 90 فروم بیانکونری.آی.آر

• This topic is locked This topic is locked
87 replies to this topic

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,958 posts

ما که نتونستیم رای بدیم نفرات برتر کیا بودن؟؟؟؟

مسئول مربوطه قراره امار رو اعلام کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
به دلیل مشغله مدیران مربوطه کار شمارش رو من انجام دادم. و با پخش زنده نتایج این آمار در خدمت شما خواهم بود :1: با ما همراه باشید :1:

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

اولین بخش رای گیری مربوط به فنی نویس ترین کاربر انجمن بود که کاربر فرهیخته ( :1: ) آقای رضا 327 تونست یکی از یک طرفه ترین رقابت رو رقم بزنه و براحتی به مقام قهرمانی برسه. اما بی شوخی بعد از لطفی که بچه ها داشتند رقابت جالبی برای مقام های بعدی بود. اول کاری TIFOSI DELLA JUVE و Atomic Ant رقابت صفت و سختی رو شروع کردند ولی در صفحات 2 و 3 رای گیری بهار هم خودش رو بالا کشوند و سینا کم آورد :1: جالب اینجاست که بهار بعد از من در این بخش بیشترین تعداد حضور در لیست ها رو داشت (توی لیست 10 نفر بود) ولی اکثرا رای هاش 3 و 1 امتیازی بود و رقابتش با رای های 5 امتیازی atomic ant خیلی سخت بود و فقط در انتهای کار یه رای 5 امتیازی آورد. و در بالاخره جدول رده بندی فنی نویس ترین ها به شکل زیر شد :

Spoiler

بخش دوم رای گیری مربوط به فعال ترین کاربر بود. تو این بخش رقابت خیلی وسیع تر بود و چند کاربر خیلی پایاپای در حال پیشروی بودند. ابتدا ADP10 و Alex74 بودند که شروع کردند رای جمع کردن. ولی بصیر برعکس رقیبش اکثرا رای 5 امتیازی داشت و یکمی اختلاف گرفت از بقیه. بعد ازون بود که از وسط کار یهو Krasic و سبزه به ناز و Juve's fan هم شروع کردند به رای جمع کردند و خودشون رو خیلی بالا کشوندند. بصیر و سبزه به ناز (به یک تعداد) بیشترین حضور رو در لیست ها داشتند. بعد ازون هم محمد بود و Alex74 که در بیشترین لیست ها بودند. و در نهایت :

Spoiler

بخش با سلیقه ترین بخش انجمن جایی بود که شاهد یکه تازی بیانکا بودیم که در تمام مدت رای می آورد و بیشترین حضور رو داشت و از بخش فنی نویس ترین هم یه طرفه شد قضیه. ثبات بیانکا رقابت رو تقریبا یه طرفه کرده بود. بعد از بیانکا این gigi joon بود که خوب رای داشت و حضور زیادی در لیست ها داشت ولی اکثرا رای های سوم بود. در کنار اونا بصیر هم بود که رای می آورد. بصیر در ابتدا رای های کمتری نسبت به مهرنوش داشت ولی امتیاز رای هاش بیشتر بود و در رقابت باقی موند. اما در ادامه رای های بیشتری جمع کرد و نتیجه این شد که :
Spoiler

برعکس بخش قبلی در انتخاب با اخلاق ترین کاربر انجمن شاهد پراکندگی رای خیلی شدیدی بودیم جوری که هرکسی 2-3 تا رای 5 امتیازی می آورد میومد توی رقابت اصلی. مثلا در شروع بصیر با 2 روی 5 امتیازی که آورد خودشو جدا کرد و پشت سرش قاسم و سهیل داشتند رقابت می کردند ولی با امتیاز های پایین. بعد رای ها خیلی پراکنده شد و رای ها 5 امتیازی بین همه پخش شد و باعث شد امتیاز ها ریز ریز بالا بره. امتیاز گیری گاه و بیگاه سهیل و قاسم ادامه داشت. اواسط کار مانی 3 تا رای 5 امتیازی داشت که یهو خودش رو آورد وسط معرکه. همزمان با مانی پرهام هم 3 رای 5 امتیازی آورد و محمد اصفهانی هم که رای های از قبل داشت دوتا 5 امتیازی گرفت و یه گروهی از کاربرها شروع کردند رقابت. در آخر سهیل و قاسم بیشترین تعداد حضور در لیست ها رو داشتند و رنکینگ به این شکل شد که مشخصه چقدر رقابت تنگاتنگ بود:
Spoiler

بعد می رسیم به پدیده انجمن که ذاتا یکی از جذاب ترین بخش ها بود. از همون شروع krasic شروع کرد به رای جمع کردن. La Fidanzata D Italia به همراه Mohammad_juve و Batigoal هم پست سر محمد داشتند میومدن. در ابتدا این محمد یووه بود که رای جمع می کرد ولی رای هاش کمتر شد و این بار باتی گل بود که شروع کرد رای آوردن. محمد کراسیچ به ثباتش ادامه داد و اواخر این پرهام بود که یهو سرعت گرفت نشون داد نمی خواد تسلیم بشه. و بالاخره :

Spoiler

و لحظه ی حساس فرا رسید. انتخاب بهترین کاربر سال انجمن، پرستیژترین عنوان این رای گیری و رقابت حساس بین کاربرها :1: من خودم پیش بینی کردم بصیر خیلی رای بیاره. در شروع ماجرا بصیر همونطور که قابل پیش بینی بود رای خوبی جمع کرد. در کنارش ehsan-alex رو داشت که رای جمع می کرد و محمد یووه و حسن هم که قابل پیش بینی بودند. من از غیبت مسعود تعجب می کردم و حضور این چنین پررنگ محمد کراسیچ هم غافلگیرم کرد. alex74 هم بنده خدا حضور داشت ولی اکثر رای هاش 1 امتیازی بود و نتونست خودش رو در رقابت نگه داره. همینطور که پیش می رفتیم احسان تقریبا محو شد و دیگه رای نیاورد. کراسیچ هم یه غیبت طولانی داشت. حسن رای هاش کمتر شد و عملا از کورس خارج شد. یکمی پراکندگی رای داشت ولی این وسط مسعود وارد بازی شد و شروع کرد به شکل خوبی رای جمع کردن. محمد کراسیچ هم غیبتش رو با 2-3 تا رای 5 امتیازی جبران کرد و بلافاصله بعدش بصیر 2-3 تا رای 5 امتیازی گرفت. رقابت محمد کراسیچ و بصیر تا آخر ادامه پیدا کرد و مسعود هم اواخر ماجرا یه پایان طوفانی داشت و کارش رو با 3 تا 5 امتیازی تمام کرد و در نهایت :

Spoiler

در آخر عنوان بهترین مدیر انجمن بود. قرار بود انتخاب بهترین کاربر و بهترین مدیر از هم مجزا باشه. تعداد افراد کم بود و رای ها بالا بود. حسین درخواست کرده بود کسی بهش رای بده در نتیجه رقابت بین باقی مدیرها بود که ابتدا من و مهرنوش خیلی نزدیک پیش می رفتیم ولی از یه جایی مهرنوش کم آورد و من تنها رفتم و از دور براش دست تکون دادم :1: احسان و بیانکا هم خیلی نزدیک به هم رای می آوردند و باهمدیگه رقابت می کردند.
Spoiler

نکته1: شمارش خیلی وقت گیر بود و خیلی خسته کننده. من با صبر و حوصله زیاد سعی کردم انجام بدم ولی باز هم احتمال خطا هست. اگر کسی اشتباهی دید اعلام کنه.
نکته2: به دلیل مشکلات فروم و خراب بودن پنل مدیریت دسترسی به تنظیمات مدال ها فعلا نداریم.

ویرایش1 : رای مدیران تصحیح شد.
ویرایش2 : خط خوردن رای محمد یووه از بهترین کاربران.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
تاپیک هم باز شد.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
رضا به چند نفر اول قراره مدال برای پروفایل داده بشه ؟
نفرات برتر از بالا تا پایین گذاشته میشه تا حداکثر همینه آماره و نفرات برتر همین تعدادن ؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
آهان الان بهم PM دادن كه بايد تشكر كنم :fp: :1: مرسي ممنون ، در حال حاضر خودم هم ميدونم وقبول دارم بهترين كاربر انجمن نيستم اصلا و ابدا و اين لطف شما ها بوده و ممنونم ازتون ولي خب قبول دارم سالي كه طي شد نسبتا فعاليت و نوعش حداقل براي خودم راضي كننده بود . مرسي از همه :gol: :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

رضا به چند نفر اول قراره مدال برای پروفایل داده بشه ؟
نفرات برتر از بالا تا پایین گذاشته میشه تا حداکثر همینه آماره و نفرات برتر همین تعدادن ؟

والا من توی تنظمات فروم مدال هایی که صفحه اول می بینی رو وارد کرده بودم و قرار بود برای هر بخش یه مدال اختصاص داده باشه. اما با وضعیت فعلی فروم نمی دونم چی بشه. من سعی کردم توی امار تا جایی که رقابت بود رو بزارم. یعنی امار همه رو از بیشترین تا کمترین حساب کردم ولی فقط اون رده های بالا که رقابت داشتند رو گذاشتم.

حسین هم می خواست جایزه بده ولی من خبر ندارم به چه کسی یا کسانی باشه. قانونا بصیر باید جایزه نفر اول رو بگیره :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
نه بحث نفر اول کلا نیست و جایزه نفر اول مشخصه و قرار بوده یه لباس یوونتوس باشه . منظور من تعداد پروفایل هایی که قرار بهشون مدال داده بشه چند نفرن ؟ همین الان هم کسی انتظار نداره تو پرفایلش مدالی بیاد منظور بعد از درست شدن پروفایل هاست. و اینکه مثلا قراره نفرات اول تا آخر ذکر بشه مثلا اول بصیر دوم رضا سوم محمد و .... ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

نه بحث نفر اول کلا نیست و جایزه نفر اول مشخصه و قرار بوده یه لباس یوونتوس باشه . منظور من تعداد پروفایل هایی که قرار بهشون مدال داده بشه چند نفرن ؟ همین الان هم کسی انتظار نداره تو پرفایلش مدالی بیاد منظور بعد از درست شدن پروفایل هاست. و اینکه مثلا قراره نفرات اول تا آخر ذکر بشه مثلا اول بصیر دوم رضا سوم محمد و .... ؟

نه اونا فقط برای جذابیت رقابت بود :1:

فقط نفرات اول مدال می گیرند.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,883 posts

ابتدا من و مهرنوش خیلی نزدیک پیش می رفتیم ولی از یه جایی مهرنوش کم آورد و من تنها رفتم و از دور براش دست تکون دادم :1:

نیم ساعت داشتم به این تیکه می خندیدم :1: حقت بود ماشینت رو بزنم تو بولوار که دیگه زبون درازی نکنی :1:

رضا مدالتو میدی به من؟ :1: تو مدال میخوای چیکار؟ :1: من نیاز به تشویق شدن دارم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
من حاضرم ٢ تا مدال و ٤ تا عنوان كاربري كه دارم ( ٢ تاش اين برترين هاي الان ، يكيش مدير انجمن مجله ، يكي هم همين عنوان فعلي بيشبيني كننده برتر ) رو بدم به بقيه ، فقط مثل سال قبل ، جايزه واقعيم فر نخوره به باد فراموشي الصاق نشه :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
بصیر مدال هات رو بده خیریه :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts

بصیر مدال هات رو بده خیریه :1:

تقدیم آستان قدس رضوی کنه ثوابش بیشتره :lol:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
من خونه رضا اینا بودم که متوجه شدم جایزه چیه :1: روزهایی بود که فروم نمیامدم ، امار گرفتم چندان امیدی نبود شاید رای ها خریده شده بود :1: خواستم بیام و با قدرت سهمی داشته باشم که با توجه به ارا باید حتما لابی میکردم :1: اما واقعا اگه جایزه واقعی باشه جایزه خیلی خوبیست .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
بهت قول عكس با تيشرت(م :1: ) رو داده بودم همون موقع :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
دست تو باشه راه دوری نمیره :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,958 posts
خوب ضمن تبریک به بصیر ابتدا از همه ی دوستانی که لطف کردند و توی نظر سنجی شرکت کردند تشکر می کنم و از رضا هم به خاطر شمارش ارا سپاسگذارم !!

راستی شانس بصیر با این عنوان برای مدیریت بیشتر هم شد :دی:

این هم جایزش که اول هفته ی اینده برای ارسال می شود بدون شک

تصویر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
حسین آدرس بصیر رو نداری من دارم ها :1:
خراسان جنوبی شهرستان قاین . خیابان امام خمینی 2 . سیسمونی قد و نیم قد :lol: :lol:
بصیر تمنا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,958 posts

حسین آدرس بصیر رو نداری من دارم ها :1:
خراسان جنوبی شهرستان قاین . خیابان امام خمینی 2 . سیسمونی قد و نیم قد :lol: :lol:
بصیر تمنا

ممنون عزیزم ! ادرسش رو خودش برام می فرسته :دی: ! شما زحمت نکشید

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

ممنون عزیزم ! ادرسش رو خودش برام می فرسته :دی: ! شما زحمت نکشید

حسین از شما بعیده خودتون که بهتر میدونید یکم اختلال حواس داره :Facepalm: :lol: آدرسش هم عوض شده این آدرس جدیدشه :111: . می ترسم آدرس اشتباهی بده به یکی دیگه برسه . گناه داره ها :1: . حالا خود دانی :3:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
حسين من اذيتت نميكنم :1: اولا باشه قابلي نداره ها :1: جدي عرض ميكنم :1: بعدشم ، بفرستي به نويد يا محمد ، من جمعه ميبينمشون ، حالا هر جمعه اي شد :3: در كل مرسي ، ممنونم :rose: :1:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users