Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

برترین کاربران سال 90 فروم بیانکونری.آی.آر

• This topic is locked This topic is locked
87 replies to this topic

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 posts

فنی نویس ترین كاربران انجمن
zdnek greagera
batigol
Mati Goal

× فعالترین كاربران انجمن
Krasic
adp10
سبزه به ناز

× با سلیقه ترین كاربران انجمن
krasic
gigi joon
Ƒ.Ϥʋɑɡɭɩɑгϵɭɭɑ

× با اخلاق ترین كاربران انجمن
bianca
سبزه به ناز
adp10

× پدیده های انجمن
batigol
krasic
سبزه به ناز

× بهترین كاربران انجمن
krasic
adp10
19-0

× بهترین مدیران انجمن
Mohammad-Juve
gigi joon
ehsan
با این که من تازه کارم و زیاد نمیشناسم ولی وظیفه درونستم دین شرعی :1: خودم رو نسبت به *** به انجام برسونم :1:
دوستای دیگه ای هم هستن که جا داره اسم ببرم ولی این کلیت آشنایی من با فروم , کلا دوستایی که بیشتر با پستاشون حال میکردم رو اسم بردم :flower:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,427 posts
× فنی نویس ترین كاربران انجمن 1-327 2-TIFOSI DELLA JUVE 3-BAHAR_JUVE × فعالترین كاربران انجمن 1- ADP10 2-327 3-Mohammad-Juve × با سلیقه ترین كاربران انجمن 1-Bianca 2-ADP10 3- × با اخلاق ترین كاربران انجمن 1-قاسم 2-سبزه به ناز 3-Ƒ.Ϥʋɑɡɭɩɑгϵɭɭɑ × پدیده های انجمن 1-Mohammad_Juve 2-ghazal 3-KRASIC × بهترین كاربران انجمن 1-Andrea Agnelli 2-ehsan_alex 3-alex74 × بهترین مدیران انجمن 1-327 2-Admin 3-Bianca

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
× فنی نویس ترین كاربران انجمن
1- 327
2- Bahar juve
3- Mohammad-Juve

بصیر ، بهمن و امیر یووه ای و خیلی های دیگه پست های فنی خوبی میزنند
مخصوصا بچه های جدید ، واقعا 3 تا انتخاب خیلی کمه

× فعالترین كاربران انجمن
1- Batigoal
2-Amir-Delpiero
3- Bianconeri 1897

اینجا هم خیلی کاربر داشتیم ولی کسانی که بیشتر پستهاشون رو دیدم رو نوشتم
میخواستم به سبزه ناز ، La Fidanzata D Italia ، احسان الکس و خیلی های دیگه رای بدم ولی مجبور شدم فقط 3 نفرو انتخاب کنم

1- Bianca
2-Mohammad-Juve
3- بهمن

تو جایی که 90 درصد کار متنی هست ، دایره ی سلیقه زیاد گسترده نیست ، به نظر من پاراگراف بندی مناسب میتونه پارامتر اصلی سلیقه باشه ، رنگ آمیزی پست ها پارامتر بعدی

1- Nader Shirazi
2- Bianco Vino
3- Farshad

ما جلوی این بزرگان درس پس میدیم
همه ی کاربرهای فروم با اخلاق هستند ، اگر تنشی هم بوجود میاد ، بخاطر نا آشنا بودن با جو فروم هست
هر کسی که با این جو آشنا میشه ، به جمع با اخلاق های فروم اضافه میشه

× پدیده های انجمن
1- Batigoal
2- La Fidanzata D Italia
3- ehsan-alex

× بهترین كاربران انجمن
1- ADP10
2-Andrea Agnielli
3- Mohammad-Juve

و
همه ی کاربران فروم یوونتوس دات آی آر

× بهترین مدیران انجمن

1- 327
2- Gigi joon
3-bianca

به نظرم بهترین مدیر ، کسیه که مدیریت درست داشته باشه
چون فروم ما همه بچه های با شعوری هستن ، مدیریت زیادی نمیخواد
ولی فکر میکنم مدیریت پارازیت واقعا سخت باشه ، برای همین بیانکا رو انتخاب کردم
رضا هم که کاملا از فعالیتش مشخصه ، همه بخش های فروم رو مدیریت میکنه
مهرنوش از وقتی کارش رو شروع کرده ، بخش فوتبال جهان جون تازه ای گرفته

همه مدیرهامون خوب هستند ، هر کدومشون یه گوشه کار رو گرفتند و باعث بهتر شدن انجمنشون شدن
مثلا کسی شک نداره احسان واقعا پاتوق رو زنده کرده یا بهمن و حسن ، تاریخ یووه رو به همه ی ما شناسوندن
یا مانی عزیز که به نظر من حضورش باعث بالا رفتن وجهه مدیریت شده

در آخر چند نکته بگم
- اسم های کاربری رو با استفاده از حضور ذهنم نوشتم ، ممکنه خیلی ها رو اشتباه نوشته باشم ولی منظور رو میرسونه
- همونطور که همه میدونید ما کاربرهای خیلی خوبی داریم ، الان به لیست من نگاه کنید، اسمی از بصیر ، تیفوسی دلا یووه ، کوالیارلا ، محمد کراسیچ ، الکس 74 و خیلی های دیگه نمیبینید ، در حالی که بی شک این افراد میتونستند به راحتی هر کدوم از عنوان ها رو تصاحب کنند ، واقعا انتخاب سخت بود ، منم انتخاب نکردم ، فقط از میان باغستان ، چند شاخه گل رو چیدم
- اسم بابک رو میخواستم خیلی جاها بنویسم ولی به نظرم سال 90 کلا تو فروم نبود ، اینطور نیست ؟ برای من سال 90 خیلی سریع گذشت ، برای همین نمیتونم بازه زمانیشو مشخص کنم
- به نظر من وجود اینگونه تاپیک ها ، فقط برای اینه که به دوستهامون بفهمونیم کارشون رو میبینیم و ارزششو درک میکنیم
- در آخر یه تشکر ویژه از بصیر بکنم ،از وقتی وارد فروم شده ، خیلی به پیشرفت فروم کمک کرده ، مثل ساخت مجله ی فوق العاده ی اینترنتی
باتشکر

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1,378 posts
اول از همه بگم من تو بخشهایی که از لفظ کاربر استفاده شده مدیر ها رو دیگه وارد نکردم و تو قسمت مدیر فقط نوشتم و الا مدیرهامون تو هر زمینه ای جزو بهترینها هستن و حرفی توش نیست :hc: و هم اینکه خواستم با نوشتن نام صرفا کاربران انگیزه بیشتری بهشون بدم دیگه اگه کسی ازش نام نبردم به بزرگی خودش ببخشه :nish: -فنی نویس ترین كاربران انجمن 1-atomic ant ADP10 -2 3-john dillinger (مهدی) از MatiGoal - Andrea Agnelli - bahar.juve تشکر میکنم -فعالترین كاربران 1-ALEX74 2- سبزه به ناز 3- KRASIC از juve's fan و LA FIZDNTA ITALYA , AMIR DELPIERO(مهدی) تشکر میکنم - با سلیقه ترین كاربران انجمن 1- حامد 2-ali godfather bahar.juve -3 از La Fidanzata D Italia - kamal - ghazal تشکر میکنم - با اخلاق ترین كاربران انجمن 1-parham bianconeri alex74-2 3-سبزه به ناز از ,kamal و بصیر و حامد تشکر میکنم × پدیده های انجمن 1-alex 74 batigol-2 parham bianconeri-3 از خیلی از دوستان جدید و خوب از جمله La Fidanzata D Italia و فرهاد, Amir Delpiero تشکر میکنم × بهترین كاربران انجمن Andrea Agnelli -1 ADP10 -2 DRUGHI -3 از KRASIC - italy2006 - La Fidanzata D Italia تشکر میکنم × بهترین مدیران انجمن 1-gigi joon EHSAN-2 327 -3 از حسین صالحی عزیز و همینطور بیانکا و محصوصا محمد قمی تشکر میکنمتشکر میکنم باز هم از دوستایی که اسمشون نبردم پوزش میطلبم و همینطور مدیرهایی مثل رضا یا محمد قمی که اگه قرار بود تو همه قسمتها شرکتشون بدم مطمئنن جزو 3 نفر برگزیده من بودند

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,940 posts
اول از همه تو بخش بهترین مدیران ، به درخواست حسین صالحی ، اعلام کردم که به ادمین رای ندید ، چون عملا بی فایده می شه ، نمی خواد که به خودش جایزه بده :1:

دوما ، تنها در بخش بهترین کاربران انجمن ، (تو پست اولم اعلام کردم) اسمی از مدیرها برده نشه ، تو بقیه ی بخش های محدودیتی وجود نداره :wink2: برای برترین مدیرها ، بخش بهترین مدیران انجمن رو داریم :wink2:

ممنون

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,863 posts

تو فروم یوونتوس همه خوبن ، همه ! ولی به ناچار تو هر قسمت چند نفر رو انتخاب میکنم :

فنّی نویس ترین كاربران انجمن
1- 327
2- Atomic Ant
3- حـامد

فعالترین كاربران انجمن
1- ADP10
2- juve's fan
3- سبزه به ناز

با سلیقه ترین كاربران انجمن
1- Bianca
2- ADP10
3- Ali Godfather

با اخلاق ترین كاربران انجمن
1- Parham Bianconeri
2- alexi kourd
3- Bianconeri1897

پدیده های انجمن
1- Parham Bianconeri
2- La Fidanzata D Italia
3- Batigoal

بهترین كاربران انجمن
1- Krasic
2- ehsan-alex
3- wildfire

بهترین مدیران انجمن
1- Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ
2- Juventus FC
3- gigi joon

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts

1- Parham Bianconeri
2-حامد
3- BAHAR.JUVE

فعالترین كاربران انجمن
1- Krasic
2- Amir Delpiero
3- ADP10

1- Parham Bianconeri
2- ADP10
3- Bianca

1- Parham Bianconeri
2- 1985 alessandro
3- alexi kourd

پدیده های انجمن
1- Krasic
2- Parham Bianconeri
3- Ƒ.Ϥʋɑɡɭɩɑгϵɭɭɑ

بهترین كاربران انجمن
1- Krasic
2- Alex 74
3- Amir Delpiero

بهترین مدیران انجمن
1- gigi joon
2- Juventus FC
3- Mohammad -Juve

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 posts

قبل از هر چیز از همه شما دوستان گل و مهربونم تشکر میکنم که چراغ این محیط دوستانه و گرم رو روز به روز با حضور و تلاش بی مثالتون روشنتر از قبل میکنین. من در جایگاهی نیستم که بخوام تو این انتخابات شرکت کنم، چون به تازگی وارد پنجمین ماه حضورم تو این فروم بی نظیر شدم، به رسم ادب و جهت تشکر و قدردانی از زحماتی که دوستای عزیزم برای ارتقای روزافزون سطح کیفی فروم میکنن تو نظرسنجی شرکت میکنم که صد البته همه شما دوستان که اینجا زحمت میکشین تو هر کدوم از این زمینه ها صاحب سبک هستین و همتون خوبین. پیشاپیش از دوستانی که اسمشونو بنا به محدودیت انتخاب ذکر نمیکنم عذرخواهی میکنم؛ همتونو دوست دارم.

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

1- 327
2- BAHAR.JUVE
3-
sina1897

با سپاس فراوان از Mati Goal - ADP10 - BatigoL - alexi kourd - 19-0 - John Dillinger - La Fidanzata D Italia - سبزه به ناز - Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ و سایر دوستان

فعالترین كاربران انجمن

1- ADP10
2- سبزه به ناز
3-
Krasic

با سپاس فراوان از Ƒ.Ϥʋɑɡɭɩɑгϵɭɭɑ - juve's fan - Drughi (که فعلن درگیر کنکوره!) - Bianconeri1897 - gigi joon - Bianca - Mohammad-Juve و سایر عزیزان

1- ADP10
2- gigi joon
3-
Bianca

با سپاس از Drughi - Mohammad-Juve - John Dillinger - alessandro1985 - BatigoL - La Fidanzata D Italia - Ehsan و سایر دوستان خوبم

1- Nader Shirazi
2- 1985 alessandro
3-
327

با سپاس از ADP10 - سبزه به ناز - gigi joon - Bianca - Drughi - قاسم - Kamal - alex74 - Krasic و سایر دوستان که هر کدومشون خوش اخلاق ترینن

پدیده های انجمن

1- Krasic
2- Batigol
3-
Amir Delpiero

با سپاس از La Fidanzata D Italia - Mikaeil del piero - سبزه به ناز و سایر عزیزان که باعث رونق و ارتقای سطح کیفی فروم شدند

بهترین كاربران انجمن

جواب این سوال قراره نتیجه پایانی این پروسه باشه و به نظر من عنوان کردنش تو این نظرسنجی خیلی زودتر از موعده؛ اما با توجه به اینکه باید پاسخ داده بشه پیشاپیش از همه دوستان تشکر میکنم که الحق هر کدومتون بهترینین...

1- ADP10
2- Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ
3-
Drughi

بهترین مدیران انجمن

1- alessandro 1985
2- gigi joon
3-
Bianca

با سپاس از 327 - قاسم - Mohammad-Juve و سایر مدیران عزیز و پرتلاش فروم

و با تشکر ویژه از حسین صالحی عزیز که این جمع و این کانون گرم رو مدیون زحمات بی دریغ ایشون هستیم

مخلص همتون

:scarflong: [glow=green,2,300]FOR[/glow][glow=white,2,300]ZA J[/glow][glow=red,2,300]UVE[/glow] :scarflong:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,695 posts

موارد انتخاب :

[center]
1-327
2-TIFOSI DELLA JUVE

× فعالترین كاربران انجمن
1-ADP10
2-Krasic
3-Mohammad.juve

1-Bianca
2.ADP10

1-Bianco vino71
2-Hamed

× پدیده های انجمن
1-Krasic
2-juve's fan
3- 0 - 19

× بهترین كاربران انجمن
1-ADP10
2-Drughi
3-Krasic

× بهترین مدیران انجمن

1- -327
2- Mohammad.juve
3- Ehsan

اول خواستم بگم از این که بعضی ها دوتایی هستن انتخابهام شرمنده هستم، خیلی کلنجار رفتم نفر سوم رو بنویسم اما نشد :smile:
همه خوبن :smile: و انتخاب کردن خیلی سخته! اگه اسم کسی رو یادم رفت شرمنده ام :smile:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
× فنی نویس ترین كاربران انجمن 1- 327 2- bahar.juve 3- bianco vino71 با تشکر فراوان از alessandro1985 - TIFOSI DELLA JUVE و zednik grigera و ... × فعالترین كاربران انجمن 1- ADP10 2- Krasic 3- سبزه به ناز با تشکر فراوان از alessandro1985 - Mohammad-Juve - Amir Delpiero - batigol و ... × با سلیقه ترین كاربران انجمن 1- Bianca 2- ADP10 3- ehsan با تشکر فراوان از حامد و gigi joon و ... × با اخلاق ترین كاربران انجمن 1- bianco vino71 2- kamal 3- alexi kourd همه بچه ها با اخلاق هستن و از همه اون هایی که اسمشون رو نیاوردم تشکر میکنم. × پدیده های انجمن 1- Krasic 2- batigol 3- John Dillinger با تشکر فراوان از سبزه به ناز - La Fidanzata D Italia و ... × بهترین كاربران انجمن 1- ADP10 2- batigol 3- Krasic × بهترین مدیران انجمن 1- 327 2- bianco vino71 3- ehsan با تشکر فراوان از زحمات BIANCA - alessandro 1985 - Mohammad-Juve و ... من کلا حسین(admin) رو تو نظرسنجی لحاظ نکردم.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,457 posts

موارد انتخاب :

[center]

Batigol

alex 74

× فعالترین كاربران انجمن

سبزه به ناز

Nobody

Bianco vino71 (مانی)

یوونتوس 1985 (نیک کبیر)

:worship:

× پدیده های انجمن

Krasic
سبزه به ناز
La Fidanzata D Italia
alex 74

کلا با بچه های جدید خیلی حال میکنم از محد کراسیچ و عباس و مهدی بگیر تا امیر دلپیرو و ...............

× بهترین كاربران انجمن

alessandro1985
قاسم
حامد

× بهترین مدیران انجمن

فقط و فقط و فقط سهیل رو به عنوان مدیر خوب قبول دارم

JAHAN_UOVE

JAHAN_UOVE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 75 posts
سلام به همه شرمنده من نمیتونم کسی انتخاب کنم چون زیاد نمیام که دوستان بشناسم و به همین خاطر چون حق کسی ضایع نشه ..... اما از همه دوستان به خاطر زحماتی که میکشند کمال تشکر دارم . امید به سلامتی و موفقیت طرفداران یوونتوس در ایران و سراسر دنیا که واقعا با مرام و با معرفت هستن .ارزوی قلبی همه تیفوسی ها سربلندی و یکه تازی یوونتوس اندکی صبر سحر نزدیک است.

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 posts

1- 327
2- ADP10
3-TIFOSI DELLA JUVE

× فعالترین كاربران انجمن

1-ADP10
2- Ehsan
3- gigi joon

1-ADP10
2-Bianca
3- gigi joon

1-Bianconeri1897
2- ADP10
3-gigi joon

× پدیده های انجمن

1- قاسم :1:

× بهترین كاربران انجمن

1- ADP10
2- Pinturicchio10
3- Bianconero amore

× بهترین مدیران انجمن

1-Bianca
2-Ehsan
3- 327

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,112 posts
  • Locationطهران

1- Bianco vino71
2- Admin
3- 327

× فعالترین كاربران انجمن

1- alex74

1- Bianca
2- ADP10

1- Kamal
2- قاسم
3- یوونتوس 1985

× پدیده های انجمن

I Don't Know

من خودم تازه اومدم تو این فروم نمیتونم تشخیص بدم !

× بهترین كاربران انجمن

1- Admin
1- Bianco vino71

من کاری ندارم که حسین و مانی مدیرن !

واقعا از بین کاربرایی که این چند وقته شناختم فقط و فقط این 2 نفر رو میتونم بعنوان بهترین کاربرای این فروم نام ببرم .
بغل جفت اسما عدده 1 ! اینم که اول حسین رو نوشتم بر اساس حروف الفبا بود چون واقعا جفتشون عالی ان !
با اینکه فعالیت جفتشون خیلی کمه از نظره پست دادن ولی همین فعالیت کم رو هم که ازشون دیدم واقعا خیلی با ارزش بوده و غنیمتیه واسه این فروم !

کلا با اینکه چند بار گفتم ولی بازم میگم , هرچی فعالیت این 2 نفر بیشتر بشه قطعا فروم از همه نظره پیشرفت میکنه

× بهترین مدیران انجمن

1- Admin

انتخابم واسه این بود که من تو برخورده اکثره مدیرای اینجا ( جز مانی ) قشنگ احساس میکنم 1 باندی با هم راه انداختن و دارن حال میکنن !
حالا با چیش حال میکنن واقعا نمیفهمم چون واسه من به شخصه هیچ لذتی نداره .

کلا خیلی ها هستن که رفاقتاشون رو بصورت خیلی تابلویی تو کارها هم نشون میدن .
من حسین رو واسه این انتخاب کردم چون واقعا احساس میکنم مدیریت رو بلده و تو کاراش حتی با کسی که بشناسه شوخی نداره !
تو همین چند وقتی که اینجا بودم خیلی مثال دارم که بزنم از کاراشون ولی خب ...

حسین شده تا حالا پسته منو ویرایش کنه , ولی خودش وقتی برگشت دلیلشو گفت بم واقعا دیدم داره راست میگه ! خیلی هایی که میگن من حرفه هیچکیو جز خودم قبول ندارم ولی برخورده حسین با من جوری بود سره 1 قضیه که خودم برگشتم بش گفتم حسین 2 تا پسته منو پاک کن اصلا .

کاشکی به همون اندازه که حسین مدیریت رو بلد بود بقیه اشون هم میتونستن کارشون رو انجام بدن نه که بخوان هرکاری دوس داشته باشن بکنن !

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
اعتراض دارم به سایت. همه باید بتونن نظر بدن نه افرادی مه بیش از 4 ماه عضویت دارن من خودم 5 ساله میام تو سایت و فروم ولی خب چند ماه عضو فروم شدم.ما جز جامعه و کانون هواداران حساب نمیایم پس!!!!!!!!!!!!!!!!! :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :cryer: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: در ضمن من وقتی میبینم آقای صالحی یا 327 یا محمد یووه چیزی مینویسا مطالبشونو کامل میخوندم کاش این سه تارو حذف میکردین.میگفتین بقیه رای بدن خیلی قشنگ تر میشد به نظر من.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,007 posts

327-1
2- Drughiخدا بیامرز
3- Atomic ant

× فعالترین كاربران انجمن
1-سبزه به ناز
2-Juve's fan
3- 327

1-ADP10
2-Mohammad Juve
3-bianca

1-alessandro 1985
2-bianconeri1897
3-قاسم

× پدیده های انجمن
1-batigol
2-parham bianconeri
3-La Fidanzata Di Italia

× بهترین كاربران انجمن
1- Andrea Agnelli
2-juve's fan
3-Mohammad-juve

× بهترین مدیران انجمن

1- 327
2- alessandro 1985
3- Ehsan

manashf

manashf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,044 posts
× فنی نویس ترین كاربران انجمن 1-327 2-BAHAR.JUVE × فعالترین كاربران انجمن 1-327 2- gigi joon 3-alex74 × با سلیقه ترین كاربران انجمن 1-bianca 2-327 × با اخلاق ترین كاربران انجمن 1-327 2-قاسم × پدیده های انجمن 1-327 2-gigi joon 3-ADP10 × بهترین كاربران انجمن 1-Andrea Agnelli alex74-2 3-ehsan-alex × بهترین مدیران انجمن 1-327 2-bianca 3-gigi joon

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,940 posts
من تو این هفته نبودم و گویا بحث ها زیادی راجع به این مسائل و انتخاب برترین ها صورت گرفته ! اول از همه اون شرایطی که تو صفحه اول اعلام کردم ، با هماهنگی تمام مدیرها و شخص خود حسین صالحی بوده و هیچ شرطی به خاطر حرف دیگری نبوده ! دوما ، اینقدر رو مسئله انتخاب بهترین ها حساس نباشید ! واقعا ارزش نداره بحث راجع بهش ! اهدای مدال رو هم به این خاطر گذاشتیم که بعدا مشکلی پیش نیاد ( مثل جریانات جوایز اهدایی پارسال ) سوما ، اینقدر مدیران رو از کاربران جدا نکنید ، مدیرها هم یه زمانی کاربر بودن عین خود شما ( الانم کاربرن اما با یه سری مسئولیتها ) ، و مسلما فعالیت مفیدی از خودشون نشون دادن که واسه مدیریت انتخاب شدن خواهشا اینقدر حالت تدافعی نگیرید مقابل همدیگه !! پارسال یه سری مشکلات بود به دلیل اینکه بچه ها تو بهترین کاربران بچه ها اسم مدیرها رو می نوشتند ، اعتراض شد که حق کاربرا ضایع می شه و امسال هم با مشورت بین مدیران اصلی قرار شد ، 2 شاخه داشته باشیم یکی برای برترین کاربرا اختصاص به خود کاربرها ، یکی هم برترین مدیرها بین مدیرها تو بخش های دیگه محدودیتی وجود نداره برای انتخاب ، چون مسلما کسی که مدیره هم ممکنه به همون اندازه ای پست فنی بده که یه کاربر معمولی هم پست فنی بده که دیگه این انتخاب به عهده خود بچه ها س ! این نظر سنجی رو هم تا آخر اسفند ( به دلیل درگیر بودن یه سری از بچه ها ) تمدید می شه و در آخر هم هروقت مدیر بخش پاتوق " احسان " از مسافرت برگشت امتیازها محاسبه می شه تو این تاپیک گذاشته می شه من تمام پستهای اضافی این تاپیک رو پاک می کنم ، خواهشا دیگه پست غیر مربوط ندید ( در صورت داشتن هر حرفی تاپیک آلاچیق پست بدید )

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,061 posts
  • Locationiran
[CENTER]× فنی نویس ترین كاربران انجمن
1- bahar.juve
2- 1985 alessandro
3- 327

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

× فعالترین كاربران انجمن
1- سبزه به ناز
2- Juve's fan
3- Amir Delpiero

با تشکر از : ADP10 - gigi joon - La Fidanzata D Italia - alexi kourd - Krasic - Ali Godfather

1- Juve's fan
2- gigi joon
3- bianca

[/COLOR][/B]+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

1- alessandro 1985
2- bianconeri1897
3- 327

با تشکر از : Bianconero amore - alexi kourd - 19 - 0 - Parham Bianconeri - MHF 123 - alessandro 1985

× پدیده های انجمن
1- Juve's fan
2- سبزه به ناز
3- Amir Delpiero

با تشکر از : 0 - 19 - La Fidanzata Di Italia - Krasic - Parham Bianconeri

× بهترین كاربران انجمن
1- حامد
2- Kamal
3- Juve's fan

با تشکر از :alexi kourd - ADP10 - Kamran - Ali Godfather

× بهترین مدیران انجمن

1- gigi joon
2- 327
3- Ehsan

با تشکر از : alessandro 1985 - bianconeri1897 - Mohammad.juve - Bianca

=============================================

واقعا انتخاب کردن از بین این همه کاربر کار سختی بود، سعی کردم از بین خوب و خوب تر خوب ها رو انتخاب کنم البته به نظر خودم که در این مدت کوتاه اینجا عضو شدم و در اخر از همه کاربرا ومدیرای عزیز صمیمانه تشکر کنم.

a.matri

a.matri

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 posts
ما که نتونستیم رای بدیم نفرات برتر کیا بودن؟؟؟؟

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users