پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان 1 - 1 یوونتوس (هفته بیست و پنجم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
367 پاسخ برای این موضوع

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
کونته امشب هر چی داره باید رو کنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^
به نظر من با حضور ایبرا میلان اسیر تره
چون قابل پیش بینیه ، همش میخوان توپ رو برسونن به زلاتان
ولی وقتی زلاتان نیست ، معلوم نیست کی نقش زلاتان رو بازی میکنه

تو فروم یوونتوز ، تو تاپیک هر بازی ، ویدئوهای خیلی باحالی میزارن
همش خاطره انگیزه

تصویر
باتشکر

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال

ایبرا که سه جلسه محرومیتش بخشیده نشد و امشب حضور نداره و مدافعان بیانکونری باید کلاهشون رو بندازن هوا

بواتنگ هم که اونچنان اش دهن سوزی نیست که بخاطرش نگران باشیم

بواتنگ بازي نميکنه.آلگري تو مصاحبه اش گفت.مصدومه

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
اولا اومیدوارم که ببریم ولی ولی ولی.... اگر خدایی نکرده .... من از باخت نمیترسم ... از بازیه بعد از باخت میترسم ! از حمله رسانه ها ! از این هفته ی بعد از بخت ! از فشاری که ممکن تیم رو تو بحران ببره... امیدوارم دیگه همچین اتفاقاتی رو نبینیم به امید پیروزی تو این بازی و بازیای بعدی :Juveflag: :flag3:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
گویا کونته برای این بازی نکته و طراحی خاصی رو در نظر گرفته که بر همه پوشیده است. غیبت بازیکنان مهم میلان لزوما برای یوونتوس خوب نیست. اگر مارکیزیو و پپ به مانند بازیهای قبل باشند امکان نتیجه گیری کم است. گذاشتن بوریلو برای این بازی حساس هیچ معنی نداره این طور که معلومه از ترکیب یوونتوس میخاد توان توپ گردانی رو از میلان با گذاشتن چهار هفبک مرکزی و با بی توجهی به بازیکنان گوش بگیره.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
بازی امشب فوق العاده غیر قابل پیش بینی و خاصه. به نظر من اتفاقات میتونه نتیجه رو رقم بزنه. آلگری مربی خوبیه،ولی اونقدر باهوش نیست که تیمش نسبت به دوتا بازی قبلی تغییر چندانی بکنه. سن سیرو در تمام این سال ها ورزشگاه ترسناکی برای یووه نبوده،حتی بنظر من خوب هم بوده. پس امشب اگر یووه خوب بازی کنه میتونه ببره و اگر بد بازی کنه میتونه بازنده به رختکن بره.

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
من به بازی امشب امیدوارم البته که واقعا بازی سختی و تعیین کننده بچه ترکیبرو من ندارم کسی هست بتونه ترکیب بازی رو بزار!!!؟؟؟ Thank's

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اگه این ترکیبی که گذاشتید باشه به نظرم زیاد جالب نیست

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
یعنی این پادویین ارزشش از کراسیچ بیشتره که همیشه دعوت میشه!!!!!!!! :cray: :sad53:بوریلو فیکسه!!!!!!!!!!! :furious:

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
شاید کونته بخواد بوریلو شخصیت بازی کردن در بازی های بزرگ رو پیدا کنه ! شاید هم میخواد کوالیا و بوریلو یه زوج هماهنگ تو ترکیب یووه بشن! به هرحال فکر نکنم تا دقیقه ی 60 تو ترکیب بمونه !! امان از دست این انتونیو.................................................

Walker

Walker

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
بهترین کار استفاده از روشیه که توی بازی اینتر یووه انجام داد بازی روی زمین و چند تا پاس و تمام!و در کنار اون بستن فضا بازی میلان همون کاری که اینتر کرد و پاتو و بواتنگ اصلا توی زمین انگار نبودن یا هیمن زلاتان که تنها شانس یووه عدم حضور زلاتانه البته طبق اخباری که شنیدم.من بازی رو تا حد زیادی تساوی با گل ولی در کنار شانس بیشتر یووه برای پیروزی.در هر صورت هر تیمی فاتح میدان بشه عکسش شاید توی بازی در کوپا ایتالیا اتفاق بیوفته

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
الساندرو نستا هم بازی امشب رو هم از دست داد. طبق بررسی هایی که امروز بعداز ظهر روی نستا انجام شد مشخص شد که این بازیکن حتی قادر نخواهد بود روی نیمکت بشینه به احتمال زیاد فیلیپ مکسس جایگزین نستا خواهد شد .

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
واسه این بازی خیلی امید دارم من فکر میکنم نباید خیلی خیلی تهاجمی بازی کنیم چون واقعا ابزارش رو به اون صورت نداریم بازی منطقی در کنار حمله های پر بازده که البته یووه تو این مورد ضعیفه میتونه مفید باشه همونطور که یکی از بچه ها اشره کرده بود تقریبا مثل بازی با اینتر باید بازی کنیم هر چند کمی میتونه خطرناک باشه من فلسفه دعوت نشدن کراسیچ رو نمیفهمم یعنی به اندازه پادووین هم نیست؟؟؟؟؟!!!!!!!!!؟؟؟!؟!؟!؟!؟! نمیدونم چرا حس میکنم امشب بوریلو گل اولش رو میزنه ولی با این وجود حضور الکس رو بیشتر ترجیح میدم الکس پارسال همینجا گل زد امسال هم میتونه

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
یعنی واقعا این بازی رو تلویزیون... خودمون پخش نمیکنه؟؟؟ :sad53:

یوسف

یوسف

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 94 ارسال
امیروارم امشب پیرلو عالی باشه نتیجه دیدار به بازی اون خیلی بستگی داره

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
تو سایت رادیو ورزش هم هیچ چیزی درباره پخش بازی نزده.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
قراره بچه ها تو ریدکال پخش مستقیم بکنن بازی رو

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
چیزی که از تمرینای یووه تو میلان مشخص شده اینه که کوا قطعا فیکس خواهد بود و متری هم روی نیمکت خواهد نشست ! انتخاب آخره کونته از بین ووچینیچ - بوریلو هنوز مشخص نشده ! میلان واقعا غایب زیاد داره ! بواتنگ - سیدورف - آکوییلانی - یپس - کاسانو - گتوزو - مرکل - ایبرا . وضعیت نستا هم که هنوز معلوم نیس ! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - نتیجه این بازی اصلا واسه من مهم نیست ! من تنها چیزی که میخوام اینه که تیم کونته مثله 3 تا بازی آخرش بازی نکنه , همین ! حتی اگه امشب باختیم ولی فوتبال رو تو سن سیرویی که فک کنم بعده مدت ها دوباره کامل پر میشه ( دیروز 1 خبر خوندم که همه جایگاه های سن سیرو بغیر از 2 تا جایگاهش بلیط هاش کامل پیش فروش شده ) بتونیم قشنگ بازی کنیم واسه من هوادار بسه ! درسته که شاید خیلی ها فک کنن اگه یووه این بازی رو ببازه دیگه شانسشو واسه قهرمانی از دست داده ولی تیم کونته تا همین جا هم خیلی بیشتر از اون چیزی که انتظار میرفت ازش انجام داده ! چیزی که مسلمه تک تک کسایی که حتی ذره ای به یووه علاقه دارن آرزشون قهرمانیه یووه اس ولی من جلوتر از اینکه بخوام تیمم قهرمان بشه اول میخوام که قشنگ فوتبال بازی کنه ! چیزی که واقعا از اوله فصل مشخص بود واسه من این بود که تیم کونته واقعا شرایط قهرمانی نداره ! درسته ما چندین و چند هفته بدون باخت صدر جدول بودیم و ممکنه همین امشب هم دوباره بدون باخت به صدره جدول برگردیم اما بنظره من اینکه یووه فوتبال زیبا ارائه بده خواسته بجا تری از تیم کونته اس ! من دارم شرایطه تیمه خودمون رو میبینم پس نمیخوام از کونته توقع زیادی داشته باشم بعنوان هوادار , که بعدش هم باعث بشه از کونته بدم بیاد و همش حسرت آرزوهایی که تو خیالم ساختم رو بخورم ! من امشب فقط و فقط دوس دارم یووه قشنگ باری کنه چه ببره چه ببازه !

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
[img width=480 height=301]http://up.vatandownload.com/images/6womag6fkvs4ua2laeds.jpg[/img]

ترکیب قطعی میلان روی اسکای اسپورت

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
کانال اجتماعی نشون میده دیگه؟؟؟

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی