پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: اولین باخت فصل یوونتوس

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
54 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
فقط میلانه که ممکنه برامون مشکل درست کنه وگرنه همه جهنما( اینتر تو سن سیرو و ناپولی تو سن پائولی،رم و لاتزیو تو المپیکو) رو پشت سر گذاشتیم. هفته دیگه تو رکوردمون خیلی موثره.نبازیم رفتیم تا آخر فصل :Juveflag:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آخه اینم شد نظر سنجی :king_Aragorn:

جدا از شوخی راستش رو بگم حدود یک ماه پیش بود که خواب دیدم یوونتوس تو بازی برگشت مقابل میلان بازی رو باخته و من در حال تماشای اون بازی از تلویزیون هستم. :f:

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
باخت بی باخت یووه قهرمانه

ehsan-barzideh

ehsan-barzideh

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
man fekr mikonam age be fio nabazim rom az baqiye khatar nak tare :onesmiley2: :onesmiley2: :onesmiley2:

JUVE_HFZ

JUVE_HFZ

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال

آخه اینم شد نظر سنجی :king_Aragorn:

جدا از شوخی راستش رو بگم حدود یک ماه پیش بود که خواب دیدم یوونتوس تو بازی برگشت مقابل میلان بازی رو باخته و من در حال تماشای اون بازی از تلویزیون هستم. :f:

پس حتما میبریم ؛

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بار پیش تو این نظر سنجی از اول گفتم چرا بدون باخت رو اضافه نکردید . این بار می بینم که از اول اضافه شده . بازم هم مثل خیلی ها فصل رو بدون باخت زدم تا بیش از پیش امید به نباختن داشته باشیم . هر چند بازی با میلان خیلی سخته سربلند بیاییم بیرون . یک مساوی فوق العاده میتونیم داشته باشیم تو سن سیرو

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
اصلا خوشم نمیاد اینو بگم ولی با این وضعیت بدی که ما تو چندتا بازی آخرمون داشتیم و این رونده رو به رشده میلان حس میکنم اولین باخته فصلمون شنبه رخ میده ! ما تو چندتا بازی آخرمون خیلی ضعف داشتیم . با این روحیه ای هم که از رییس گرفته تا ماروتا و کونته دارن قبله این بازی , قشنگ حس میکنم که دارن میرن ببازن این بازی رو ! امیدوارم که شنبه 1 اتفاق خاصی بیوفته که ما بازی رو نبازیم !

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
اگر هم ببازیم عمرا به تیم های قوی مثل میلان و ناپولی نمیبازیم . اینو مطمئمن هستم . شاید تو بازی هایی مثل بازی با فیورنتینا و ... با سوتی های بازیکنای خودمون ببازیم . چون تیم ما جلو تیم های قدرتمند واقعا با انگیزه بازی میکنه ... من گزینه آخر رو زدم و امید هم بهش دارم که یوونتوس این فصل رو بدون شکست تمام میکنه .. اگر خودش بخواد .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اصلا خوشم نمیاد اینو بگم ولی با این وضعیت بدی که ما تو چندتا بازی آخرمون داشتیم و این رونده رو به رشده میلان حس میکنم اولین باخته فصلمون شنبه رخ میده !

اگر هم ببازیم عمرا به تیم های قوی مثل میلان و ناپولی نمیبازیم . اینو مطمئمن هستم . شاید تو بازی هایی مثل بازی با فیورنتینا و ... با سوتی های بازیکنای خودمون ببازیم . چون تیم ما جلو تیم های قدرتمند واقعا با انگیزه بازی میکنه ...

دقیقا همینه
یووه تو بدترین اوضاعش هم جلوی تیم های بزرگ خوب نتیجه گرفته
مگه کسی یادش رفته زمان فرارا بعد از 6 باخت متوالی ، اینتر رو شکست دادیم؟ اونم چه اینتری ، اینتری که قهرمان اروپا شد
نظر منم با این دوستمون یکیه ، یووه اگر قرار باشه خدایی نکرده ، باخت هم بده ، به تیم های در پیت روی اشتباهات فردی میده
باتشکر

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال
اگه جلو میلان نباخیم بدون شک دیگه جلو هیچ تیمی نمیباخیم اینو قول میدم

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
من گزینه اخر رو زدم . اگر تو میلان نبازه می تونه تا اخر فصل بدون شکست باشه

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال

من گزینه اخر رو زدم . اگر تو میلان نبازه می تونه تا اخر فصل بدون شکست باشه

منم نظرم همينه...اگه اين بازيو نبازه که حتما ميبره قطعا بدون باخت اين فصل تموم ميشه

dani..juve

dani..juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
روم در حال حاضر تیم آماده ای بید فکر کنم با توجه به بازی در زمین یووه بازی سختی خواهیم داشت

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
حالا که تو میلان نباختیم من فقط از بازی با پالرمو میترسم :f:

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
و فیورنتینا

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
به نظرم براى ما خطرناكتر از ناپولى هيچ تيمى نيست اميدوارم بتونيم تو اون بازى يه مساوى بگيريم!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
من که میگم بالاخره میبازیم.هیچ چیز غیر ممکن نیست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کمی کمتر از 90 نفر توی این نظرسنجی شرکت کردن. 18 نفر میلان، 1 نفر کاتانیا و 1 نفر کیه وو رو گفتند و هیچکس هم بولونیا رو نگفت. تا الان 20 نفر یعنی تقریبا 20 درصد افراد اشتباه گفتند :1: جالبه برام 60 درصد افراد اعتقاد دارند یووه این فصل نمی بازه، من خیلی بعید می دونم این اتفاق بیفته. :1: خودم به هفته 31 یعنی پالرمو در پالرمو رای دادم.

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
هیچ چیز 100% نیست ولی واقعا نماش یووه با کونته برام جالبه البته مساوی هاش! میشه اینجور تصور کرد اگه این نباختن و مساوی های زیاد رو نقطه قوت و خوب بدونیم البته بخاطر اینکه زیاد مهر های قابلی نداشتیم پس چرا جلوی تیم هایی مثل بولونیا کیه وو سیه نا پارما کالیاری و.... که شاید از نظر مهره کم نداشتیم چه بسا بیشتر داشتیم مساوی کردیم! گرچه همیشه مهره ی بهتر داشتن دلیلی بر بهتر بودن از حریف نیست ولی این بحث برای 1 یا چند بازی صدق میکنه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من فکر می کنم بازی با جنوا باشه، تیم اصلاً شرایط خوبی نداره، از طرفی جنوا تیم خیلی خطرناکی هستش

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی