پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: اولین باخت فصل یوونتوس

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
54 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
+ تو لیست بالا من شهرهایی هم که مطمئن نبودم همون اسم تیم رو نوشتم، اگر غلطه گیر ندید :1: یووه الان 22 بازی نباخته، خواستم تاریخچه ای از نباختن ها در سری آ بدم : - رکورد قبلی خود یووه 28 بازی در فصل 2005-2006 بود. - در فصل 55-56 فیورنتینا 33 بازی نباخت. - فصل 68-69 باز هم فیورنتینا 25 بازی نباخت. - سال 78-79 تیم پروژیا یه رکورد تاریخی زد و یک فصل کامل در سری آ نباخت. هرچند 19 بازی مساوی کردن و فقط 11 برد داشتن (30 بازی) - اما برترین رکورد نباختن تاریخ سری آ با میلان کاپلو بدست اومد. تیم کاپلو دومین تیم تاریخ سری آ شد که بدون باخت فصل رو تمام کنه و اولین تیمی شد که بدون باخت قهرمان بشه. میلان کاپلو مجموعا 58 بازی شکست نخورد، رکورد کاپلو از اواسط فصل 90-91 شروع شد، فصل 91-92 بدون باخت بود و تا اواسط فصل 92-93 هم طول کشید. جالبه بدونید شروع و پایان رکورد کاپلا مقابل پارما بود ! - و در نهایت سالی که یووه به سری بی رفت و اینتر در لیگ یکه تازی کرد، با 33 بازی نباختن و 1 شکست فصل رو به اتمام رسوند. پس به ترتیب : - میلان 58 بازی - فیورنتینا و اینتر 33 بازی - پروژیا 30 بازی - 28 بازی یوونتوس به نظر من خطرناک ترین بازی ها یکی بازی تو سن سیرو مقابل میلانه، و یکی بازی مقابل پالرمو توی پالرمو. بازی های مقابل اینتر به دلیل استعداد رانیری تو نتیجه گرفتن در بازی های بزرگ با یه سیستم بسیار تدافعی و همینطور بازی مقابل ناپولی هم خطرناک اند. اینتر و ناپولی و پالرمو هفته های 29 تا 31 هستند. یعنی دقیقا جایی که یوونتوس می تونه توی رکورد نباختن ها بالا بره و چهارمین تیم تاریخ ایتالیا بشه. من فکر می کنم اگر بازی با میلان نبازیم، توی یکی ازون سه هفته می بازیم.

obsidian

obsidian

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 146 ارسال
من با خوش بینی محض گزینه آخر و زدم اما با این بازیای نامطمعن از یووه هر بازی می تونه خطرناک باشه.مثلا تو بازی دیشب اگه گل می خوردیم چه تضمینی بود که بتونیم جبران کنیم؟!!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
دیشب با دیدن بازی میلان و بازی خودمون در مقابل پارما گزینه 25 رو زدم.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اتفاقا من با دیدن بازی دیشب مطمئا شدم از هیچ تیمی نمی بازیم

obsidian

obsidian

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 146 ارسال

اتفاقا من با دیدن بازی دیشب مطمئا شدم از هیچ تیمی نمی بازیم

میتونم دلیلت و بدونم؟
وقتی برای رسیدن به گل پیروزی بخش تلاش کافی نداریم و همه موقعیت ها رو آسون از دست می دیم وقتی با یک گل زود هنگام و اتفاقی عقب باشیم و حریفم بره تو لاک دفاعی چیکار می خوایم بکنیم؟
درسته سنگربان بوفونه اما اونم بالاخره یه وقتایی اشتباه می کنه.

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
فک میکنم پتانسیل، روحیه و توانایی نباختن تا آخر فصل رو داریم. یعنی به شخصه شانس نباختنمون تو این فصل رو از شانس قهرمان شدنمون بیشتر میدونم.

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

فک میکنم پتانسیل، روحیه و توانایی نباختن تا آخر فصل رو داریم. یعنی به شخصه شانس نباختنمون تو این فصل رو از شانس قهرمان شدنمون بیشتر میدونم.

به نظر من یه که ببازیم بهتره.چون از مساوی دیگه خسته شدم.
لااقل با باختن تیم به خودش میاد.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

میتونم دلیلت و بدونم؟
وقتی برای رسیدن به گل پیروزی بخش تلاش کافی نداریم و همه موقعیت ها رو آسون از دست می دیم وقتی با یک گل زود هنگام و اتفاقی عقب باشیم و حریفم بره تو لاک دفاعی چیکار می خوایم بکنیم؟
درسته سنگربان بوفونه اما اونم بالاخره یه وقتایی اشتباه می کنه.

اینکه نمی بازیم یا می بازیم دلیل نداره چون اصلا قابل پیش بینی نیست که چه اتفاقی می یفته
اما نظر من اینکه چون کل بازی دست ما هست و دفاعمون هم کاملا همهانگ هست سخت گل می خوریم پس سخت می بازیم
اونی که تو گفتی هست و هزار اتفاق دیگه که باعث شکست یوو می شه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
منم آخرین گزینه رو زدم ما فقط مشکلمون گلزنیه ما الان بهترین خط دفاع لیگ رو داریم یه لیگ 18 تیمه ، فرسایشی میشه یعنی امکان اینکه یک دوره تیم افت کنه و اون بازیهای درخشان رو انجام نده خیلی زیاده ولی تیم های بزرگ معمولا بازیکنی دارند که توی این دوران افت ، با یک گل از روی نبوغش ، پیروزی رو به همراه میاره ما اگر فقط یک بازیکن بزرگ داشتیم ، راحت پارما و سیه نا رو برده بودیم باتشکر

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
من هم گزینه آخر رو زدم،چیزی که میتونه اتفاق بیوفته.ولی خوب ممکن هم هست ببازیم،باید دید،خیلی نظرسنجی نسبیی هست

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
یه مسئله ای که ذهن من رو مشغول کرده اینه که اگه این تیم ببازه چه اتفاقی میفته؟! همه می دونیم که کونته شاید 80% توانایی اش در ایمان عمیقی که به موفّقیت داره و تا حدی خوشبینی اش خلاصه بشه. حالا اگه این تیم ببازه چه جلوی میلان ـ که بعد از 4 تا زدن به آرسنال هم خیلی اعتماد به نفسشون رفته بالا و هم ما تا حدی ته دلمون خالی شده ـ چه هفته های بعد به تیم های دیگه ببازیم ، این باخت چه تأثیری میذاره. که این تأثیر هم شامل شخص کونته میشه، هم بازیکن ها و هم رقبا و در آخر هوادارها ... به نظر من دو مورد اوّل به هم مرتبط اند و در واقع دومی تابع اوّلی هست. این تیم تمام اعتماد به نفسش رو از کونته گرفته. از فریادهاش، از حرف های امیدوارانه ای که قبل از بازی می زنه ... کما این که سوای بازیکن های جدید ، در دو فصل گذشته دیدیم که چطور بازیکن هامون از در زمان مشقت از نظر روحی افت شدیدی می کنن. نمونه ی بارزش مارکیزیو یا حتی بوفون! حالا اگه ببازیم و کونته وا بده ، فکر نمی کنم بازیکنی توی این تیم باشه که خودش رو جمع کنه و دست دیگران رو هم بگیره و بلندشون کنه ... (و در نهایت کارمون تمومه :1: ) امّا اگه کونته وا نده و حتّی این باخت براش انگیزه ی مضاعف ایجاد کنه فکر می کنم نتیجه ی بهتری از این مساوی های متوالی بگیره :rainbow: رقبا! ما چون خودمون هوادار یووه هستیم و به نوعی داخل مجموعه قرار داریم شاید ارزش این شکست ناپذیری رو درک نمی کنیم. یه راه ساده برای فهمیدنش سرک کشیدن به فوروم های هواداری رقبا (نه از نوع ایرانی اش صرفاً ) هست. این شکست ناپذیری فشار روحی و بار سنگینی زیادی بر شانه ی حریفان ماست! این 11 نفره دفاع کردن و دفاع اتوبوسی و کمپینگ جلوی دروازه ی خودی ( :1: ) همش نشون دهنده ی اینه که این آخرین سلاح تیم های کوچیک جلوی یه تیم شکست ناپذیر ئه. تیم های بزرگ تر مثل میلان و اینتر اما به دلیل رقابت و بعضاً دشمنی ای که با یووه دارند در شأن خودشون نمی بینن که نشون بدند ترسیدن. جرئت اعتراف به قدرت یووه رو ندارن وگرنه مطمئن باشید اون ها هم تیمشون رو به صورت یه خط ده نفره یا شاید هم دو خط 5 نفره ( :1: ) جلوی دروازه می چیدن. و مورد مهم اینه که با شکست این رکورد ، خدشه ی عظیمی به این ترس رقبا وارد نمی شه! چون حقیت نباختن در مثلا 23 بازی به اندازه ی کافی بزرگ هست! امّا هوادارها :1: اگه از نوع ایرانیش باشن فکر کنم دو دسته میشن :1: یا با اوّلین باخت تیم رو می فرستن سری ب ، کونته رو هم گوانتانامو :1: یا از باخت خوشحال میشن و امیدوار به این که این یه دونه باخت سلسله ی مساوی هامون رو قطع کنه اما زهی خیال باطل ....

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به جرات ، اين تيم با اين وضعيت بازي كردن ، نخواهد با خت ، تا وقتي بوفون تو دروازش و كيه ليني و بارتزالي جلو روش هستن و تفكر تيم مون Pressing تو يك سوم دفاعي تيم حريف باشه . حالا ميخواد مهاجم ما متري و ميركو باشن يا رونالدو و مسي . هر ايرادي رو ميشه به مهاجمين وارد دونست ، اما تاكتيك تيمي و ارنج دفاعي اين تيم و البته جوي كه همراهش هست ، فكر برد رو از ذهن ٨٠ - ٩٠ درصد از تيم ها ازز بين برده خدا رو شكر . شايد يه لغزش و اشتباه فردي باعث باخت ما بشه !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
پیش بینیش خیلی سخته که میبازیم یا نمیبازیم؟کی میبازیم؟ برای به دست آوردن رکورد یه فصل بدون شکست تو این سطح از فوتبال به نظر من چندتا فاکتور لازمه: 1.توانایی تیم از لحاظ فنی (بخصوص دروازه بان و دفاع مطمئن) 70 % 2.انگیزه برای نباختن 20 % 3.شانس 10 % ما این فصل عامل اصلی که توانایی تیم باشه رو داریم. انگیزه هم داریم.باید ببینیم شانس هم خواهیم داشت؟؟؟ یکی دیگه از دلایلی که میتونه به شکست خوردنمون کمک کنه اینه که ما تو کورس قهرمانی هستیم و اگه همینطوری ادامه بدیم به جایی میرسیم که مساوی برامون هیچ ارزشی نداره و بازی هایی میاد که فقط و فقط به برد احتیاج داریم و اگه بازی گره بخوره و نتونیم تا دقیقه 70 گل برتری رو بزنیم باید ریسک کنیم و با تعداد بیشتری حمله کنیم .اون موقعست که اگه یه تیم حرفه ای مثل ناپولی مقابلمون باشه هرلحظه ممکنه برخلاف جریان بازی گل بخوریم و این نوار شکست ناپذیری هم پاره بشه ولی به نظر من بعیده تیمی بتونه با اقتدار ما رو شکست بده و شکست احتمالیمون برحسب اتفاق خواهد بود

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اصلا من به این چیزها توجه نمیکنیم !! همین ترس از باختن باعث شده محتاط باشیم !! شاید کلید رهایی از این همه تساوی یه باخت باشه !! شاید باخت و قرار گرفتن در رده دوم باعث بشه بچه ها انگیزه شون بیشتر بشه !! در این صورت ترجیح میدم هر چه زودتر ببازیم نه اینکه تعداد تساوی هامون دو رقمی بشه !!

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
منم گزینه ی اخرو زدم :1:چون کونته تبحر خاصصی تو مسساوی گرفتن داره :nish:تا اخر فصل شاید نبازیم اما تعداد مساویامون بالا میره :nish:بنظر من دو سه تا مساوی کمتر از باخت نیست :stopsign:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
این نباختن تا یک حدی خوبه اگه قرار باشه تیمی از ترس به اینکه یک وقت نبازه بازیکنه,باعث مساوی های زیاد میشه,اتفاقی که فکر میکنم کم کم داره شکل میگیره تو یووه این ترس از نباختن خوب هست ولی تو یووه بیش از اندازه فکر میکنم وجود داره این ترس از نباختن باعث محتاط شدن تیم تو حمله ها میشه,مخصوصا وقتی خارج از خونه بازی باشه البته موارد دیگه ی هم وجود داره مثل نداشتم یک مهاجم حداقل متوسط! با اینکه یووه نباخته این فصل ولی من احساس میکنم اگه یووه تو بازیهای خارج از خونه عقب بیفته تواین شرایطی که من احساس میکنم مخصوصا با تیمهایی مثل پالرمو یا میلان احتمال شکست وجود خواهد داشت! امیدوارم من غلط زیادی کرده باشم!

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
منم گزینه آخر زدم :1: هرچند فکر میکنم احتمال باختمون جلوی میلان وناپولی :confused2: خیلی زیاد باشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا تنها کسانی که میتونن بدون باخت بودن رو جلوه منفی بدن ، همین هواداران یوونتوسه مثلا اگر یوونتوس ببازه ، دیگه مساوی نمیکنه ؟ الان دوست داشتید جای اینتر بودیم ؟ فقط 3 تا مساوی دادنا باتشکر

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

+ تو لیست بالا من شهرهایی هم که مطمئن نبودم همون اسم تیم رو نوشتم، اگر غلطه گیر ندید :1:

یووه الان 22 بازی نباخته، خواستم تاریخچه ای از نباختن ها در سری آ بدم :

- رکورد قبلی خود یووه 18 بازی نباختن بود که برای 62 سال پیش بود.
.
.
.
.

نمیدونم اماری که دادید فقط مربوط به سری آ میشه یا کوپا و چمپیونز لیگ رو هم حساب کردید
ولی تا اونجایی که من میدونم تیم کاپلو هم فصل 2005-2006 پس از باخت مقابل میلان 28 بازی نباخت - تا اخر فصل - که بعدش هم رفتیم سری ب ولی بعد از صعود دوباره دوبازی دیگه هم این رکورد توی سری آ ادامه داشت که با این حساب میشه 30 بازی که خودش یه رکورد حساب میشه توی سری آ ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نمیدونم اماری که دادید فقط مربوط به سری آ میشه یا کوپا و چمپیونز لیگ رو هم حساب کردید
ولی تا اونجایی که من میدونم تیم کاپلو هم فصل 2005-2006 پس از باخت مقابل میلان 28 بازی نباخت - تا اخر فصل - که بعدش هم رفتیم سری ب ولی بعد از صعود دوباره دوبازی دیگه هم این رکورد توی سری آ ادامه داشت که با این حساب میشه 30 بازی که خودش یه رکورد حساب میشه توی سری آ ...

درسته، الان نگاه کردم دیدم حق با شماست. پست اول رو ویرایش کردم.

پس مقاله ای که من به عنوان منبع اصلی استفاده کردم اشتباه کرده :
http://www.footballi...beaten-run.html

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی