پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان - یوونتوس (دیدار رفت نیمه نهایی جام حذفی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
248 پاسخ برای این موضوع

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

به نظر من هم بازی تو کوپا مهمتره.

و از طرفی اگه تو کوپا قهرمان بشیم ستاره ی نقره ای رو هم میگیریم.

دقیقا من هم به خاطر "ستاره ی نقره ای " جام حذفی رو مهمتر میدونم . فکر میکنم که روم هم مثل ما 9 تا قهرمانیه کوپا داره که اگه ما ببریم 10 تا میشیم و اولین ستاره نقره ای رو میگیریم :1:

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
واقعا خیای مهمه که اولین ستاره نقره ای روی پیراهن یووه حک بشه،بنابراین به نظر من کوپا هم به اندازه لیگ فوق العاده مهمه. کراسیچ که تقریبا مشخصه بازی نمیکنه،الیا هم بعید میدونم،مگر 15،20 دقیقه آخر،ولی حضور الکس و جاکرینی که حتمیه،استیگاریبیا و مارونه هم محتمله،حتی احتمال حضور کاسرس بجای لیختشتاینر هست،چون از اول رقابتا مثل اسب دویده. برای یوونتوس امسال،بردن میلان و اینتر و رم،خیلی راحتتر از بردن کیه وو و کالیاری و سد های دیگس.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به این فکر کنید که یه ستاره ی طلایی خیلی شیک تره! ترجیح شخصی من،سری آ هست.قهرمانی در سری آ کلاس تیم رو بالاتر میبره...ولی خب جام حذفی هم بی اهمیت نیست قطعا.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با برد تو کوپا ممکنه هم ستاره نقره ای بگیریم هم ستاره طلایی . ولی باخت تو کوپا فقط امکان ستاره طلایی هست هرچند بعید میدونم کار ساده ای نیست . ولی یه کم توجه به کوپا میتونه ستاره نقره ای رو حتمی کنه برامون .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بوریلو افتضاحه سه بازی تا الان کرده حتی یه ذره به تماشاگر امید نداده که ازش بازیکن در بیاد اصلا هر چی فکر میکنم ، تو این 3 بازی یه شوتم سمت دروازه نزده با توجه به اینکه میلان هم با تیم دومش میاد ، بهتره به بازیکن های تیم دوم بیشتر بازی برسه مخصوصا به پیرلو یکم استراحت داده بشه ، بازی با سیه نا اصلا حال نداشت راه بره باتشکر

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
خیلی از طرفدارای هم سن من یا خیلی هم از من بزرگتر ، آخرین قهرمانی تو کوپا رو یادشون نمیاد . حیفه به خدا این جام الکی از دست بره چون اصلا امکان نداره که این یووه بخواد جفت بازی رو هم جلوی میلان خراب کنه مگر اینکه ترکیب داغون چیده بشه . خدا کنه بوفون دروازبان باشه که لا اقل از دفاع خیالمون راحت بشه . انگیزه ی پیرلو هم تو این بازی خیلی به یووه کمک می کنه . البته از انگیزه ی الکس هم نگذریم ، چون احتمال داره این بازی آخرین بازیش تو سن سیرو باشه .

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
به نظرم بوریلو اصلا نبیاد بازی کنه هیچی بلد نیست این بشر زوج الکس کوا یا الکس ماتری میتونه خوب باشه (در صورت 2-4-4 )

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خدا کنه بوفون دروازبان باشه که لا اقل از دفاع خیالمون راحت بشه

توی این موضوع که شک نکن که استوراری دروازبان هست . البته به نظرم در حد خیلی از دروازبان های خوب فوتبال دنیاست . فقط در کنار بوفون به حساب نمیاد .
دوست دارم پیرلو گل بزنه و نحوه برخوردش بعد گل رو ببینم

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

توی این موضوع که شک نکن که استوراری دروازبان هست . البته به نظرم در حد خیلی از دروازبان های خوب فوتبال دنیاست . فقط در کنار بوفون به حساب نمیاد .

من بازی پارسال با رم توی الیمپیکو ، قهرمان بازی رو بدون شک استوراری میدونم ولی امسال تو 4 تا بازی 4 تا گل خورده که حداقل 2 تاش رو نباید میخورد .
شتر باج نمیده ، از هر جا که گیر بیاره شوت میزنه تو چارچوب ، واسه همین فقط بوفون میتونه جلوش رو بگیره .
البته جورجو زیاد اجازه ی خود نمائی به شتر نمیده .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
دروازبان که قطعا استوراریه . خود کنته رسما اعلام کرده بود که وظیفه حفظ دروازه در طول جام حذفی به عهده استوراری خواهد بود . ضمنا ما واسه دوگانه داریم میریم دیگه . این و اونش زیاد مهم نیست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - هرچند یه حریف ساده رو ترجیح می دادیم برای این مرحله، ولی بازی فردا برای ما اول نیمه نهایی کوپا ایتالیاست، بعد یه بازی مقابل میلان. - ما در درجه اول می خوایم به فینال جام حذفی بریم، و در درجه بعدی بردن میلان اهمیت داره. - در بازی های لیگ، باثبات ترین تیم قهرمان میشه همیشه. ولی در بازی های حذفی اینطوری نیست، مقداری به کیفیت برمیگرده، مقداری به شانس و فرم تیم در اون مقطع. - من اینجا باید از استوراری هم تشکر کنم که کمک بزرگی برای ما بود و رفتار حرفه ای داشته. اون تاحالا کمک خوبی برای من بوده، چه در زمین، چه در خارج از زمین. - بازیکنانی که خریده شدند برای جانشین بودن نیومدن، برای تقویت تیم اومدن. - کاسرس قبلا بازیکن یووه بوده، پادویین قبلا بازیکن من بوده و با افکارم آشناست، بوریلو هم 1 ماهه که اومده. هرسه باید با تمام وجود در اختیار تیم باشند چون در این مقطع به اونا نیاز زیادی داریم. - من دارم روی الیا کار می کنم، او داره به بازیکن جدیدی تبدیل میشه. کم کم داره با ذهنیت و تفکر جدیدی از فوتبال آشنا میشه و به بازیکن کاملی تبدیل میشه. - به موقع اون به بازیکن با ارزشی برای ما تبدیل خواهد شد، چون چیزهایی در او دیده بودیم که او رو خریدیم. - شما میگید چرا او رو در زمین نمی بینید ؟ اون رو زمانی خواهید دید که شما رو غافلگیر خواهد کرد. - این تاخیر بازی ها اصلا مناسب نیست. ما برنامه داریم، برای هر بازی از ماه ها قبل آماده میشیم و وقتی موقع بازی می رسه یهو همه چیز تغییر می کنه. - مثلا قرار بود ما بین بولونیا و کاتانیا 1 هفته وقت داشته باشیم، ولی حالا بین این دو بازی باید با پارما بازی کنیم.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال

کونته :
- من دارم روی الیا کار می کنم، او داره به بازیکن جدیدی تبدیل میشه. کم کم داره با ذهنیت و تفکر جدیدی از فوتبال آشنا میشه و به بازیکن کاملی تبدیل میشه.
- به موقع اون به بازیکن با ارزشی برای ما تبدیل خواهد شد، چون چیزهایی در او دیده بودیم که او رو خریدیم.
- شما میگید چرا او رو در زمین نمی بینید ؟ اون رو زمانی خواهید دید که شما رو غافلگیر خواهد کرد.

میدونستم،میدونستم،امیدوارم به زودی واقعا همه رو غافلگیر کنه

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
ایشالا با برد قدمی دیگر بر کسب جام برداریم جدا حیفه این تیم جام نگیره.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
22 بازیکن توسط کونته برای سفر به میلان دعوت شدند :

1 Buffon
3 Chiellini
4 Caceres
8 Marchisio
10 Del Piero
11 De Ceglie
13 Manninger
14 Vucinic
15 Barzagli
17 Elia
18 Quagliarella
19 Bonucci
20 Padoin
21 Pirlo
22 Vidal
23 Borriello
24 Giaccherini
26 Lichtsteiner
28 Estigarribia
30 Storari
32 Matri
34 Marrone

په په به علت مصدومیت دعوت نشده. نبود گروسو هم که دیگه طبیعی شده.

آلگری هم 19 بازیکن رو دعوت کرده :

Amelia, Roma, Abate, Antonini, Bonera, Mesbah, Mexes, Thiago Silva, Zambrotta, Ambrosini, Cristante, Emanuelson, Seedorf, Van Bommel, El Shaarawy, Ibrahimovic, Inzaghi, Maxi Lopez, Robinho

نستا به علت مصدومیت و نوچرینو به علت محرومیت حضور ندارند.

+ داور بازی پائولو سیلویو ماتزولنی خواهد بود.

[img width=480 height=294]http://www.tuttosport.com/images/31/C_3_Media_1248331_immagine_l.jpg[/img]

ماتزولنی 38 ساله تا حالا 7 بار برای یووه در سری آ قضاوت کرده که حاصل اون 3 پیروزی ، 3 تساوی و 1 شکست بوده. تا حالا در کوپا ایتالیا برای یووه سوت نزده.

ویرایش : نمیشه یه کاری کرد که عنوان تاپیک مختصر تر بشه تا کامل نمایش داده بشه ؟ :1: من سعیه خودمو کردم ، اما نشد !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
راستی چرا این بازی رفت و برگشته ؟ چرا بازی قبلی نبود ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

راستی چرا این بازی رفت و برگشته ؟ چرا بازی قبلی نبود ؟

توی این سال های اخیر، جام حذفی ایتالیا فقط مرحله نیمه نهاییش رفت و برگشت بوده، فینال هم توی المپیک رم برگزار میشه.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

توی این سال های اخیر، جام حذفی ایتالیا فقط مرحله نیمه نهاییش رفت و برگشت بوده، فینال هم توی المپیک رم برگزار میشه.

اگه یه وقت رم به فینال برسه چی بازم توی المپیک رم برگزار میشه؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

این ورزشگاه از مدتها پیش تعیین شده و ربطی به حضور یا عدم حضور رم نداره

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال

اگه اشتباه نکنم اگه رم یا لاتزیو به فینال برسن دیگه اونا میزبان به حساب نمیان و سهمیه ی تماشاگرای اونا با تیم حریف یه اندازه است!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

علی اگه خاطرت باشه زمان مربیگری مورینیو رانیه ری هم با رم به فینال رسید که اون بازی هم تو المپیکو برگزار شد و انتر بازی رو بردش

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی