پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان - یوونتوس (دیدار رفت نیمه نهایی جام حذفی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
248 پاسخ برای این موضوع

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
حرکت ایبراهیموویچ عمراً بدتر از لگد توتی به بالوتلی نبود ... اون رو هم 4 جلسه فقط برای کوپا محروم کردند ...

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

حالا محروم هم که بشه! به "این" بازی که ربطی نداره!

بر فرض ربط هم داشته باشه! یعنی یووه و یووه ای باید بشینه که زلاتان محروم بشه؟

یووه باید با قدرت برنده بشه! برد میلان با تمام قوا هم لذت بخش تره!

نه ! . به هیچ وجه یووه ننشسته تا ایبرا محروم بشه و با قدرت ظاهر میشه . حتی به نظر من امسال فتح کوپا از مقام اول سری A مهمتره!

این بحثی که من شروع کردم بابت این بود که این روزها میلان بد جوری به این بازیکن وابسته هستش!

توی همین بازیه دیروز "ناپولی-میلان" میلان 9 موقعیت خطر ناک داشت که توی 7 تاش ایبرا موثر بوده ; یا ضربه آخر رو زده یا پاس داده یا با حرکت بدون توپش موقعیت و فضا ایجاد کرده مثل بازی های گذشته ی این تیم...

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
بارسا تی وی قرار نیست بازی رو پخش کنه. دیگه شورشو در اوردند. :furious: :king_Aragorn: :diablo:

JUVE_HFZ

JUVE_HFZ

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
بچه ها میدونید کی به صورت قطعی و نهایی تعداد جلسات محرومیت شتر معلوم میشه ؟

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال

بارسا تی وی قرار نیست بازی رو پخش کنه.
دیگه شورشو در اوردند. :furious: :king_Aragorn: :diablo:

به نظر من همه اگه هم ایمیل هم sms هم تو سایت نظر بدیم
چون من بازی یووه-رم تو جام حذفی این کار رو کردم خیلی هم خوب جواب داد

pooya_ghame

pooya_ghame

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
آقا مگه یووه نشسته تا ایبرا محروم بشه we win :ghelioon:

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال

به نظر من همه اگه هم ایمیل هم sms هم تو سایت نظر بدیم
چون من بازی یووه-رم تو جام حذفی این کار رو کردم خیلی هم خوب جواب داد

فکر کنم چون هر شب برنامه هفت نشون میده به مناسبت جشنواره فجر حتی اگه بارسا هم بازی داشته باشه نشون نمیده

فکر کنم پارسال هم همین موقه ها بود که بازی یووه اینتر رو با تاخیر پخش کرد

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
به خاطر برنامه هفت نیست. قراره برنامه (این هم کیشان)پخش بشه.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بابا این بازی رو راحت میشه تو ماهواره هاتبرد رو رای تماشا کرد

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

فکر کنم چون هر شب برنامه هفت نشون میده به مناسبت جشنواره فجر حتی اگه بارسا هم بازی داشته باشه نشون نمیده

فکر کنم پارسال هم همین موقه ها بود که بازی یووه اینتر رو با تاخیر پخش کرد

ای بابا مرده شوره این برنامه رو با اون قیافه جیرانی رو ببرند !!!
حیفه ملت این بازی رو نبینه !! یه چهار تا شبکه داریم یکی از یکی مزخرف تر

-----------------------------------------------------------

راستی به نظرم برد میلان در سری ا مهمتر از برد در کوپا ایتالیا هست
به نظرم برد در لیگ از باخت در رفت و برگشت کوپا هم مهمتره

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

-----------------------------------------------------------
راستی به نظرم برد میلان در سری ا مهمتر از برد در کوپا ایتالیا هست
به نظرم برد در لیگ از باخت در رفت و برگشت کوپا هم مهمتره

من با نظرت کاملا مخالفم . برد تو بازی رفت برگشت کوپا ما رو تو یک قدمی گرفتن جام قرار میده . ولی باخت توی لیگ تاثیر زیادی به حال تیم نمیکنه . مخصوصا اگه پارما رو ببریم و اختلاف 4 امتیازی باهاشون داشته باشیم . در هفته های بعد میشه این نتیجه رو جبران کرد ولی باخت در کوپا رو دیگه جبران بی جبران .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

من با نظرت کاملا مخالفم . برد تو بازی رفت برگشت کوپا ما رو تو یک قدمی گرفتن جام قرار میده . ولی باخت توی لیگ تاثیر زیادی به حال تیم نمیکنه . مخصوصا اگه پارما رو ببریم و اختلاف 4 امتیازی باهاشون داشته باشیم . در هفته های بعد میشه این نتیجه رو جبران کرد ولی باخت در کوپا رو دیگه جبران بی جبران .

این تیم فراز و نشیب زیاد داره و نمیشه روش حساب کرد که حتما فلان بازی رو ببره _ برد در برابر میلان در لیگ 3 امتیاز نداره بلکه 6 امتیاز داره چون گربه سیاه و نزدیکرتین رقیبمون رو جلو میزنیم و راهمون برای قهرمانی هموار تر میشه

البته چون کوپا رفت و برگشت میشه یه کاری کرد اما تو لیگ فقط 90 دقیقه وقت هست و ولاغیر

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
به نظر من هم بازی تو کوپا مهمتره. و از طرفی اگه تو کوپا قهرمان بشیم ستاره ی نقره ای رو هم میگیریم.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
نتیجه ی 10 بازی اخیر مقابل میلان :

تصویر

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
ایبرا بازی با ما رو از دست داد... البته من زیاد خوشبین نیستم... یووه مثل تیم ملی ایتالیا میمونه...همیشه تو شرایط سخت و با حریفهای قوی خوب بتزی کرده!

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
ایبرا بازی با مارو تو لیگ از دست داد نه جام حذفی الان اعلام شد که جلوی ادینزه چزنا و یووه تو لیگ نمیتونه بازی کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
همینطور که این دوستمون گفت، بیخیال این ایبرا بشید توی این تاپیک. اصلا اون قضیه ربطی به جام حذفی نداره. ترجیح میدم برای این بازی مثل بازی های قبلی کونته دست به خط دفاع نزنه. هرچند فکر می کنم کاسرس رو بازی بده. درضمن، چشم خیلی ها توی این بازی احتمالا به مارونه خواهد بود.

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
خیلی دوست دارم جاکرینی و بوریلو فیکس بازی کنن,مطمئنم جواب میده مخصوصا جاکرینی!

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

ترجیح میدم برای این بازی مثل بازی های قبلی کونته دست به خط دفاع نزنه. هرچند فکر می کنم کاسرس رو بازی بده.

درضمن، چشم خیلی ها توی این بازی احتمالا به مارونه خواهد بود.

منم دوست دارم مارونه بازی کنه.نمی دونم چرا انقده دوستش دارم.فک میکنم بتونه یه روز جانشین پیرلو شه.
در ضمن نوبت کاسرس و پادوینم هست که خودی نشون بدن ببینیم چند مرده حلاجن والبته بازم نمیدونم چرا دلم برا الیا لک زده! این بچه اونروز که با جت اختصاصی اومد فک کردم خبراییه ولی حالا حتی تو 18 تام نیست! :sad1:
و نفر آخرم بوریلوس که آنچلوتی گفته باید بهش بازی برسه تا رو فرم بیاد.دوس دارم رو فرم اومدشو ببینم چون تا این لحظه که فقط تو زمین راه رفته!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم ترجیح میدن تو بازیهای کوپا از این بوریلو استفاده بشه تا بازیهای لیگ . بازی کردن الکس هم که حتمیه . اگه پیرلو هم قراره بازی کنه امیدوارم حداکثر 60 تا 70 دقیقه باشه . این بازی منتظر الیا و کراسیچ هم هستم . کاش حداقل به الیا بازی برسه . واقعا حیفه . یک مساوی با گل در حکم یه برد میتونه باشه . مدت کوتاهیه با مارونه و جاکرینی هم خیلی حال می کنم . استیگاریبیا هم که احتمالا فیکسه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی