Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

میلان - یوونتوس (دیدار رفت نیمه نهایی جام حذفی)

- - - - -

• Please log in to reply
248 replies to this topic

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts

من دیشب خیلی شرایط خوبی نداشتم، ولی 1 صحنه بعد از گل یووه لاپو رو دیدم که به شکل عجیبی داشت خوشحالی می کرد حالا مطمئن نیستم خودش بود یا نه (1 شلوار سیاه سفید پوشیده بود فکر کنم)

بله خودش بود ! دیشب همه توی ورزشگاه بودند ! ویدال و متری در کنار اندره ا انیلی و پاول ندود، ماروتا و پارتیچی هم بودند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,004 posts
آمار بازی رو کسی میتونه بنویسه

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 posts
از کنار هیچ چیزی نمیتونم به سادگی بگذرم و بهش فکر نکنم. یا بهتره بگم دنبال ارتباط مسائل مختلف به هم نگردم آخه مگه میشه این چنین بود.
آخه به نظر شما (فلش بک به بازی دور رفت فصل قبل مقابل میلان:ورزشگاه سن سیرو) توپی رو که سیسوکو تحویل گرفت و به سادگی میتونست بچسبونش به تور دروازه میلان چه جوری به پشتش برخورد کرد و افتاد جلوی پای الکس تا الکس یک بار دیگه رکورد شکنی کنه و بونی پرتی کبیر رو پشت سر بذاره. شما میتونید از کنار این و این ها به سادگی بگذرید ؟
دیشب هم یکی از اون شب ها بود که هم زیاد میشه در موردش حرف زد، هم زیاد میشه بهش فکر کرد. چند وقت پیش من هم مثل همه شما از خوندن مطلبی در مورد دختری که عاشق الکس و یووه بود و به کما رفته بود متاثر شدم و وقتی از حس انسان دوستی الکس با پیغام زیبایی که برای دختر جوان فرستاد با خبر شدم یه بار دیگه به انتخاب درستم افتخار کردم. ممنونم الکس
راستش مثل این که این بازی های حذفی بدون مناسبت نیستن، بازی قبل برد شیرین برابر رم به آووکاتو تقدیم شد. و این بازی رو پیروز شدیم فقط و فقط به خاطر جادا و پیغام زیبای الکس در کنار گل های به یاد ماندنی کاسرس هدیه ای بود برای بازگشت به زندگی جادا.

اما چه گذشت در مستطیل سبز:
کونته به قول خود وفا کرد و از ذخیره ها در کنار بازیکنان اصلی استفاده کرد و به نتیجه رسید و نشان داد که برای نتیجه گیری تیم بودن نسبت به چشم دوختن به ستاره ها اولویت داره و ما تیم بودیم و بردیم.
ابتدای بازی من به دلیل این که یه جورایی حس خرافاتی بودن دارم :1: نسبت به بازی بدبین شده بودم (دلیل: پوشیدن لباس سوم این فصل و دوم اون فصل) اصلا به این لباس حس خوبی ندارم. هر چی بود به خیر گذشت
بازی رو با نبود: بوفون، لیکشتینر، مارکیزیو، ویدال، ماتری و ووچینیچ شروع کردیم و 60 % تیم تو ترکیب اصلی نبودن هرچند که میلان به دلیل مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنانش رو از دست داده اما هم چنان از نظر فاز تهاجمی یه سر و گردن از ما بالاتر هستن.
در مورد بازی دوستان مطالب مفید خودشون رو ارائه کردن و من فقط چند نکته در مورد ستارگان زمستانی تیم بیان میکنم:

1- کاسرس: با حضور مجدد در بانوی پیر یه شب رویایی رو پشت سر گذاشت و ارزش واقعی خودش رو ثابت کرد.
اگه کاسرس برای پست هافبک خریداری شده بود به جرات میگفتم که کامورانزی برگشته به تیم. اما این چنین نیست و از مارتین توقعات چیز دیگریست. تو بازی دیشب مارتین در فاز هجومی عالی ظاهر شد و جاگیری های فوق العاده خوبی داشت و هر جایی که نیاز به یک تمام کننده داشتیم مارتین اونجا حاضر بود اما دو نکته رو باید به یاد داشته باشیم:1- همونطور که اول این بحث اشاره کردم مارتین به عنوان یک مدافع خریداری شده. 2- خیلی کم اتفاق میفته که 2-5-3 بازی کنیم و اگه هم این اتفاق بیفته لیکشتینر در اولویت قرار داره.
اما هنگامی که به دلیل شرایط بازی تیم در حالت تدافعی قرار میگرفت کاسرس اصلا خوب نبود، نه میجنگید نه توپ گیری میکرد و نه خوب پوشش میداد. و تمام مسولیت های تدافعی تیم به گردن بارزاگلی افتاده بود و دیدیم که بارزاگلی هم خوب پوشش میداد هم خوب پرس میکرد و ازهمه مهمتر خوب تکل میزد. در حالت تهاجمی هم مارتین ضعف داشت و پستی که بازی میکرد ما باید شاهد فرارهای مکرر از این بازیکن بودیم(همون کاری که لیکشتینر) میکنه اما این چنین نبود به محض رسیدن توپ مارتین به نزدیک ترین بازیکن پاس میداد.
در مورد کاسرس اصلا برداشت من رو سخت گیرانه ندونید منم مثل همه شماها میدونم که کاسرس تازه خریده شده و هنوز با شرایط تیم و افکار مربی و بازیکنان آشنایی چندانی نداره. اما نکاتی رو که یاداوری میکنم فقط چیزهایی هست که در طول بازی به نظرم میومد.
اما در کنار تمامی این مسائل کاسرس دو گل فوق العاده زد که هر دو رو با جاگیری های خوب و بی نقص خودش به ثمر رسوند. گل دومش هم که هر دروازه بانی رو وادار به تماشا میکرد.

2- پادویین: با خروج پاتزینزا وارد تورین شد و اولین حضور خودش رو با پیروزی جشن گرفت.
کونته پست ویدال رو به پادویین سپرد تا بازیکن تازه خریداری شده تیم رو مورد ارزیابی قرار بده. پادویین مقابل هافبک های پر قدرت میلان شب نسبتا خوبی رو پشت سر گذاشت و بیشتر حالت تخریبی به خود گرفته بود و بازی میلان رو خراب میکرد.
تو زدن گل اول مسابقه تاثیر گذار بود و توپی رو که انداخت جلوی پای بوریلو در برگشت تبدیل به گل اول مسابقه شد که کاسرس به ثمر رسوند. و در ادامه من با چشم غیر مصلح موفق به دیدنش تو زمین نمیشدم شما چطور؟ :1:
در کل به عنوان ذخیره بعد از مارونه میتونه گزینه خوبی باشه.

3- بوریلو: مارکو در کنار پیرلو به خانه خودشون برگشته بودن و آماده برای نمایش شایستگی هایی که دارن که از چشمان آلگری و گالیانی به دور ماند.
اولین خرید فصل سرمای یوونتوس هنوز یخ خای حضورش تو تورین رو نتونسته آب کنه و کینه و کدورت بین تیفوسی ها رو هنوز از بین نبرده. بازی مقابل میلان در بازی هوایی نسبتا موفق بود اما روی زمین حرفی برای گفتن نداشت. زوجی رو که با الکس تشکیل داده بودن چندان زوج موفقی نبود هرچند الکس شب بدی رو پشت سر نذاشت، بوریلو هم تاثیر خودش رو در گل اول گذاشت و پایه گذار گل شد اما خودش چندان به چشم نمیومد.
در ادامه هم زوج خط حمله تیم جای خودشون رو به کوا و ووچینیچ دادن که این دو هم شب خوبی نداشتن و ووچینیچ به مراتب از کوا بهتر بود و با ضربه زمینی زیبایی که زد آملیا رو مجبور به واکنش کرد و از اون طرف کوا موقعیت تک به تک رو با رقص لزگی خودش نابود کرد. :1:

اما یه شب بد دیگه رو از استیگاریبیا دیدیم که فریاد الکس بر سرش گواه این امر خواهد بود. :1: نه تو فاز تهاجمی و نه تو دفاع و خلاصه راحتت کنم هیچ جا خوب نبود و نشون داد که در کنار بونوچی چندین و چند لول از سایر بازیکنان تیم پایین تر هستن: این مطالب اصلا منظورم رو نمیرسونه که الیا باید بازی میکرد :1:

حاشیه ها:

1- شلوار الکان :Facepalm:
2- درگیری تاسوتی با کیه لینی :3ztzsjm:
3- درگیری زلاتان با استوراری :fighting29:
4- گریه اختاپوس :1:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,004 posts
شلوار الکان قضیش چیه?

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

شلوار الکان قضیش چیه?

انگار با پیژامه اومده بود ورزشگاه :1:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 posts

انگار با پیژامه اومده بود ورزشگاه :1:

شلوارش خیلی ضایع بود با داداشم کلی خندیدیم. خدایا ما را ببخش :1:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
:))شلوار لورل هاردی پاش بود یا این تمبونهای مثل زندانیها پاش بود من یک لحظه فکر کردم چرا تو ورزشگاه زیر شلواری پاکرده تو این سرما

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

شلوار الکان قضیش چیه?

شلوارش شبیه تخمه کاسکو بود :lol:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran
منم اون شلوار قشنگرو تو هایلایت بازی دیدم اما مطمئنید مدیر آنیلی بود؟ آخه اون همیشه کت و شلوار میپوشه که! :unknw:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
مطمئن نیستیم اصلا.چون لاپو الکان بود نه آنیلی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
دیشب توی ورزشگاه هم لاپو بود هم انیلی ! اون شلوار هم ماله لاپو بود ! مطمئن باشید مد بوده :دی:

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 posts
این همه درباره شلوارش بحث کردید یه عکس بزارید خوب ازش ما هم ببینیم :np: :1:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
اتفاقا من با شلوار لاپو خیلی حال کردم.خیلی خاص بود و بیانکونری!!! اصلا اون شلوار فقط و فقط به استایل لاپو میاد. ولی یه لحظه تصور کنید اون شلوار رو آندرا آنیلی پوشیده باشه :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

این همه درباره شلوارش بحث کردید یه عکس بزارید خوب ازش ما هم ببینیم :np: :1:

تصویر تصویر

سمت چپیه لاپوئه راستیه هم آندره آ :lol:

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 posts

تصویر تصویر

سمت چپیه لاپوئه راستیه هم آندره آ

با این جلیقه و پیژامه ش شبیه بابابزرگ خدابیامرزم شده :1:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
[img width=480 height=384]http://shiaupload.com/images/06619754028935149543.jpg[/img]

[img width=480 height=384]http://shiaupload.com/images/80233947282863439657.jpg[/img]

[img width=480 height=384]http://shiaupload.com/images/53787897137099337667.jpg[/img]

واسه کیفیت بدش شرمنده.دیگه همینه که هست :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts

می گند تلویزیون رای تصویری پخش کرده که زلاتان یه ضربه مشابه بازی با ناپولی به صورت استوراری می زنه ! :np:

این صحنه بوده مثل این که :1: :

[img width=480 height=285]http://cdn.tuttosport.com//images/42/C_3_Media_1420742_immagine_ts673_400.jpg[/img]

ویدئوش رو هم از اینجا ببینید : http://www.tuttospor...cco lo schiaffo

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
چقدر هم واضحه محمد :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
ویدئو رو ببین ! :1: من توی فوتیران هم توضیح دادم که تصویر واضح نیست و توی ویدئو مشخص میشه این کار زلاتان ! :1: اینجا یادم رفت متذکر بشم. :1:

اینم مدرک : http://www.footiran....12&postcount=34

ویرایش : خیلی بد میزنه ! :np:

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 posts
6-7 سال پیش رم یه مدافع داشت به اسم کافر یا کوفر ... همین قدر عوضی بود و یه همچین صحنه ای رو روی بازیکنی که دوست ندارم اسم ببرم ایجاد کرد ...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users