Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

میلان - یوونتوس (دیدار رفت نیمه نهایی جام حذفی)

- - - - -

• Please log in to reply
248 replies to this topic

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

+ من این بازی رو سر 3 تا ناهار بسته بودم که بردم :1:

خوش به حالت.من تو دوره لیسانس دو تا رفیق میلانی تیر داشتم. چقد کیف میداد بعد برد یووه و متلک به پیری بازیکنای میلان و.... :dreamy:
طرفدارای بقیه لیگا مسخرمون میکردن که ای بابا هنوز سری آ نیگا می کنید؟ و من :furious:میشدم
بچه ها تو ارشد خیلی بی حالن.اصن نمی دونم فوتبالین یا نه :sad1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,883 posts

بدون شرح :lol: :lol: :lol:

تصویر

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 posts
  • Locationtehran
فقط میتونم بگم وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای وااااااای :guntootsmiley:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,457 posts
wow عجب بازگشت باشکوهی کلا سبک بازی کاسرس رو بیشتر از لیخشتاینر دوست دارم یه جورایی کاسرس تکنیکی تره البته بازی هنوز تموم نشده و یه بازی برگشت هم مونده . من تا صعود نکنیم کری نمیخونم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
ولی خداییش چه سمت راستی پیدا کرده یووه !!! با لختشتینر و کاسرس واقعا وضع خوب شده !! پس از دوران اوجه کامورانسی دیگه این ابهت رو سمت راست نددداشتیم !!!!! تو زمین میلان چقدر آسون می شه پیروز شد با کونته ...

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 posts
چه بردی بود حال داد!!! انشاالله که همینطوری ادامه بدیم به همه ی بچه های یوونتوسی تبریک میگم من کلا کم وقت می کنم بیام هر موقع اومدم سعی می کنم نظرم رو بدم در کل دیشب تیم عالی کرد بعدا بیشتر در مورد بازی حرف میزنیم باید برم تا بعد :clapx:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
آقا راضی ام !راضی!! یک بازی دلچسب که عینه 90 دقیقه اش پر از هیجان بود ! توپ لحظه ای در آرامش نبود و مدام در حال حرکت کار تیمی یووه عالی بود ! همه خوب بودن اینقدر خوب بودن که اشتباهات کوچیک فردی به چشم نمیومد تو زمین میلان هر کاری که خواستیم کردیم ! هرکی نمیدونست فکر میکرد بازی تو دل آلپیه پیرلو هم حسابی ترکوند !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
یووه میلان مثل همیشه حساس و جذاب نیمه اول زیاد چنگی به دل هزد هرچند دو تیم موقعیتای خوبی داشتند شراوی برای میلان و استگاریبیا برای یووه نیمه دوم ولی خیلی بازی قشنگی بود یه بازی خوب از شاگردای کونته که تو سنسیرو عالی بازی کردن کاسرس دو گل زد و نشون داد تو کارای هجومی خیلی خوبه پیرلو عالی بازی کرد جلو یارای سابقش ایبراهیمویچ هیچی برای ارائه نداشت و خیلی عصبی بود در کل حالا امید زیادی به رفتن به فینال داریم مهم تر از همه اینکه بازم نباختیم ولی کونته نمیدونم چرا مقابل تمای کوچک هم نمیتونه اینجوری تاکتیکش رو عوض کنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
بازی دیشب واقعا فوق العاده بود... حیف که بازی رو آنالیز کردم و تو مجله میخونید :1: وگرنه خیلی دوست دارم در مورد این بازی حرف بزنم. بازی به شکل عجیبی پر تکاپو بود.کاسرس همونطور که خود کونته در دفاع خوب نبود ولی در حمله عالی بود.بارتزالی روی توپ های هوایی که پشت سرش برای ایبرا ارسال میشد،خیلی اذیت شد.از دقیقه ی 67 هم که کوا و میرکو همزمان اومدن تو،یووه واقعا جون گرفت تو حملاتش... + نمیدونم متوجه شدید یا نه،اما زمین خیلی لغزنده بود.به خصوص طرف نیمکت میلان.بازیکنای یووه هم به مراتب بیشتر سُر میخوردن!!!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

:nish:
خب الان رو پیراهن یووه یه ستاره دیگه اضاف میشه اگه قهرمان بشه نقره ای رنگ؟
سپر طلایی پس چیه؟
حالا این ستاره رو خوده فندراسیون اجازشو میده بزارن یا خود باشگاه؟
تو لیگ پس ما 29 تا هستیم یا 27 تا؟

-جواب سوال اولتون رو تو پستای بالاتر دادم :1:
-من نمیدونم منظورتون از سپر طلایی چیه ولی اگه منظورتون اینه تصویر این نشان اسکودتو هستش که قهرمان سال قبل رو پیراهنش حک میکنه.

-قهرمان جام حذفی یا کوپا این نشان رو روپیرهنش حک میکنهتصویر
-این نشان ها مثل یه قانون شده و قطعا هیچ تیمی سرخود نمیتونه نشان رو پیرهنش حک کنه :1:
- ما خودمون میگیم 29 تا :65: ولی چیزی که فدراسیون فوتبال ایتالیا فعلا به رسمیت میشناسه 27 تاست .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts

کاسرس باز هم با گل شروع کرد اینبار دو گل و در سن سیرو

چه شبی بود دیشب.باز هم تحقیر یه تیم بزرگ.این بار نوبت میلان بود که در سن سیرو مقابل نصف یووه شکست بخوره.یووه که بازی رو بدون بوفون،لیخت،مارکیزیو،په په،ویدال،ووچنیچ،متری شروع کرده بود باز هم سرتر از میلان بود و بیشتر تحت فشار قرار میداد هرچند که مالکیت توپ بیشتر دست میلان بود.نیمه اول زیاد موقعیت خطرناکی نداشتیم و خطرناکترین موقعیت شوت جاکرینی بود که بلوکه شد و آملیا از زیر طاق دروازه توپ رو بیرون کشید.میلان هم یه موقعیت روی اشتباه بارتزالی یه موقعیت داشت که ال شاراوی خراب کرد.
نیمه دوم یووه بهتر شد و روی پاس عالی جاکرینی و حرکت پادوین بوریلو یه موقعیت خوب داشت که با شوتش و دفع ناقص آملیا کاسرس خودشو رسوند و یووه رو پیش انداخت.اما بعد گل بدجوری عقب رفتیم خیلی زود هم دروازمون توسط الشاراوی باز شد.بعد گل هم به هم ریخته بودیم و یه گل دیگه هم خوردیم که به دلیل هند زلاتان مردود اعلام شد و با ورود میرکو و فابیو دوباره بهتر شدیم و در حالیکه بازی متعادل بود باز هم فرار جاکرینی که مثل فرارش تو بازی رفت لیگ بود و ارسالش هم به همون شکل که اینبار به جای ویدال آمبروزینی هد زد و توپ به کاسرس رسید و از پشت محوطه یه سوپر گلو وارد دروازه آملیا کرد تا بهترین نتیجه رقم بخوره.پیروزی 2-1 تو خونه حریف یعنی صعود به مرحله بعد مگه اینکه اتفاق خیلی خاص و عجیبی بیفته.
لذت این برد موقعی بیشتر میشد که چهره زلاتان رو بعد از بازی میدیدی.زلاتانی که با خیانت به یوونتوس به خیال خودش فوتبال حرفه ایش رو نجات داد و بدون کوچیک ترین احترامی برای تیفوسی های یووه به تیم رقیب یعنی اینتر رفت.ولی حالا بعد 5 سال از اون اتفاق عجز و ناتوانی زلاتان مقابل یووه میتونه درس عبرت خوبی برای اون و امثالش باشه
واقعا برد شیرینی بود.بعد گل دوم از شادی بیش از حد گریم گرفت(قشنگ مثل حسی بود که سال پیش بعد گل دوم اله به میلان تو سن سیرو داشتم)
نکته جالب دیگه هم لباس سوم یووه با شرت دوم یووه بود... :1:
استوراری : اصلا روی گل مقصر نبود و کلا شب خوبی رو سپری کرد 6.5
بونوچی : از گذشته بهتر شده بود و فقط یه صحنه توپ رو گم کرد که کیلینی نجاتمون داد و جلوی زلاتان رو گرفت 6
بارزاگلی : مثل همیشه عالی بود و با اعتماد به نفس بالا بازی کرد و فقط یه اشتباه داشت که در مقابل این همه بازی بدون اشتباه هیچه 6.5
کیلینی : عالی و مطمئن بود. داره کم کم همون صخره ای میشه که ازش انتظار داریم 6.5
کاسرس : یه بازگشت رویایی و یکبار دیگه شروع همراه با گل.امیدوارم مارتین همینطوری ادامه بده.یه ترانسفر فوق العاده.هرچند تو اینجور موارد اسمی از ماروتا برده نمیشه :1: 7.5
جاکرینی : شاید بعد از کاسرس بهترین بازیکن زمین بود.تو ضدحملات فوق العاده و واقعا هم مثل دینامیت میمونه 7
پیرلو : مثل همیشه.بدون اشتباه .یه لیدر به تمام معنا برای یووه و وجودش خیلی خیلی ضروریه و هر چی ازش تعریف کنی کمه.تو یه صحنه چه بلایی سر روبینیو و امانولسن آورد 7
استیگاریبیا : تو پرسینگ و دوندگی و جنگندگی عالی .ولی اگه رو ضربات آخر کار کنه فوق العاده میشه.یه موقعیت خوب رو نیمه اول خراب کرد ولی در مجموع خوب بود 6
پادوین ‌ :اولین بازیش رو برای یووه انجام داد و خوب هم بود.با سیستم تیم به خوبی آشنا بود و نشون داد که قبلا هم شاکرد دن آنتونیو بوده 6
اله ‌‌‌‌‌ : به مراتب از بازی هایی که اول فصل انجام میداد (تو اون دقایق اندک) بهتر شده و دیشب خیلی خوب دوید و هنوز کاپیتان زهرداره خودمونه 6
بوریلو : منو یاد آمائوری میندازه.سبک بازیش و دریبل هاش و غرغراش :1: به هر حال رو گل اول موثر بود 6
این تیم بوی قهرمانی اروپا میده.کار هر تیمی نیست که با یک سوم تیمش میلان رو تو سن سیرو شکست بده

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 posts
:lol:
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
ولی من دوست دوست داشتم گلی که خوردیم رو یه آدم حسابی بهمون میزد. چیه ال شاراوی با اون موهای مسخره اش...سیدورف بهمون گل میزد بهتر بود

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,940 posts
تاکتیک نیمه اول پرسینگ از جلو بود ، و همین باعث شده بود میلانی ها دائما توپ رو از دست بدند و دائما دنبال توپ باشن ، اما با این وجود یووه هم نتونست زیاد روی پاس کاری هاش اتکا کنه که حس می کنم به دلیل عدم هماهنگی بازیکنای ذخیره بود ! مثلا پیرلو نمی دونست باید به کی پاس بده و اطرافش کسی نبود ، کاسرس هم که اون جلوها سیر می کرد :1: و اگه هم به الکس پاسی می رسید همین طور ، بوریلو و الکس همکاری ای نداشتن باهم ، به نظرم کاپیتان :love: یه ذره تو یکی دو صحنه خودخواه شد می تونست به جای شوت پاس بده اما همین جلو کشیدن یووه باعث شده بود فضاهایی پشت کاسرس به وجود بیاد که نیمه اول خیلی حملات خطرناکی ازین منطقه می کردن ، و یه جورایی حملات میلان ازین نقطه پی ریزی می شد شاید اگه کیه لینی رو جلوی زلاتان نداشتیم ، واقعا تو دردسرمی افتادیم :sleep: کیه لینی هم شب خوبی رو سپری کرد استوراری هم با بیرون کشیدن اون توپ از خط دروازه نشون داد الکی جای بوفون بازی نمی کنه اما نیمه دوم ، حس کردم یووه دقیقا برعکس عمل کرد ، و بازی مستقیم و استفاده از ضدحملات رو دستور کار قرار داد ، یه جورایی تا دقیقه 60 انگار کونته منتظر مشخص شدن وضعیت میلان بود که الگری با اوردن روبینیو بار مهاجمیش رو بیشتر کرد و تقریبا از تاکتیک پرسینگ یووه می خواست بر علیه خودش استفاده کنه و موفق هم بود اما بعد مردود شدن گل زلاتان و اوردن کوالیارلا و ووچینیچ شیوه بازی یووه عوض شد و رفت روی ضدحمله و بازی مستقیم ، و همین رفتن یووه تو بازی دفاعی باعث شد که میلانی ها واسه پرسینگ که لازمه اش داشتن توپه نتونن موفق عمل کنن و توپ رو از دست بدن البته ابزارش رو هم نداشتن ، با اینکه فشار زیادی رو خط دفاع یووه بود و هر لحظه امکان گل خوردن بود :np:، اما این تاکتیک جواب داد و گل دوم رو با استفاده از ضدحمله و سرعت جاکرینی و کاسرس زدیم :happy: این بازی بردمون رو مدیون تفکرات و بازی خونی کونته بودیم ، الان بازی های یووه جوری شده حتی تا دقیقه 90 هم ناامید نمی شه بود :smile:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,112 posts
  • Locationطهران
واقعا همه چیرو که کنار بذاریم بازی که تموم شد فقط قیافه ایبرا دیدن داشت ! وای خدا ...
یعنی اینقد لذت میبرم وقتی میبینم این زلاتان پول پرست حرصش در اومده .

[center][img width=480 height=314]http://www.up.98ia.com/images/r1ue1dngio7zgf8f5zyd.jpg[/img][center]

بنظره من دیشب با اینکه رونده تیم خیلی خوب نبود ولی نسبت به این فشردگی بازی ها و بازیکنایی که اولین بارشون بود با هم بازی میکردن واقعا عالی بودیم !

% 100 بهترین بازیکن زمین کیه لینی بود !
چقد این جرجو عالیه . اون صحنه ای که ایبرا بونوچی و بارتزالی رو رد کرد من فک کردم گل رو خوردیم ولی نمیدونم یهو جورجو از کجاش پیدا شد با تکلش جلو شوتو گرفت .
نیمه اول هم که اصلا نذاشت امانوئلسون کوچکترین کاری بکنه . یجورایی دیشب جور بونوچی و بارتزالی رو هم کشید
اینکه ایبرا نتونست کاری بکنه فقط و فقط بخاطره کیه لینی بود !

بارتزالی هم دیشب واقعا خسته بود ! چندتا سوتی داد که که واقعا باورم نمیشد بارتزالی اینطوری کنه .
نیمه اول رو اون توپ هوایی تو محوطه که ال شراوی بش لایی زد ولی بعدش خدا رو شکر تک به تکو خراب کرد .
نیمه دوم هم که سره موقعیت ایبرا هم بونوچی هم بارتزالی قشنگ جا موندن .
سره گلی هم که خوردیم قطعا مدافعامون مقصر بودن ! جا گیریشون افتضاح بود

در مورد نوع بازی پادوین میشه فهمید که مثل ویدال بازی میکنه ! یعنی دیشب که کونته نقش ویدال رو داده بود بش که بنظره من خوب بازی کرد . واقع جنگید تو زمین ! اون موقعی که کونته تعویضش کرد دیگه واقعا جون نداشت .

دیشب بازم زوج بوریلو - الکس خوب جواب داد !
بوریلو دیشب خیلی خوب بازی کرد . رو همه توپ های هوایی تاثیر گذار بود !
گل اول هم که از ریباند شوت بوریلو بود . تو زمین میلان هم هروقت میلانی ها توپ دستشون بود مثله اسب میدوید میرفت پرسشون میکرد . وقتی هم که داشت تعویض میشد نشون داد هم کونته ازش راضی بوده هم هوادارا !

[center][img width=480 height=314]http://www.up.98ia.com/images/b3r0eegfnkhdknbhf7q.jpg[/img][center]
[center][img width=480 height=463]http://www.up.98ia.com/images/9b0u7nohnr0jl06zlc2.jpeg[/img][center]
[center][img width=480 height=314]http://www.up.98ia.com/images/6mzjwx574td9n7552.jpg[/img][center]

نکته جالب راجع به کاسرس اینه که سره گله اولی که زد واقعا کاسرس اونجا چیکار میکرد !!
کلا جا گیری هاش تو زمین عالی بود حتی سره گل دوم .

جاکرینی دیشب واقعا بد بازی کرد ! اگه 1 بار دیگه برید بازی رو ببینید تعداد توپ هایی که از دست داد , پاس های اشتباهش , لیز خوردناش , ... کلا اصلا خوب نبود ! نه تو دفاع نه تو حمله !

آقای الگری هم فهمید که با اینکه خودشو الکی بزنه به خونسردی به هیچی نمیرسه !
درسته که میلان خیلی مصدوم داره ولی همین بازیکنای دیشبشون هم از نظره فنی هم قیمتشون بازم از بازیکنای ما گرون تر و بهتر بودن پس دیشب کونته واسه بار دوم باز هم آلگری رو مغلوب کرد .

داستان درگیری آخر بازی این بود که اون شوتی که میلانی ها زدن میگفتن خورده به دسته استوراری ! واقعا هم خورده بود به دستش اما وقتی روبینیو داشت بش میگفت بگو خورده به من گفت نخورده .
سره همین هم اون ایبرا داشت خودشو جر میداد !

[center][img width=480 height=308]http://www.up.98ia.com/images/nxet3ltr9gujqakv2iz7.jpeg[/img][center]

[center][img width=480 height=553]http://www.up.98ia.com/images/la413lcmiry6n5oy23i6.jpeg[/img][center]

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
حاشیه های دیدار دیشب : بعد از بازی دیشب ، ستوراری با ابراهیموویچ درگیر شد و کیه لینی با تاسوتی مربی میلان . هواداران میلان هم به محرومیت سه جلسه ای ابراهیموویچ اعتراض می کردند و اعتقاد داشتند که با این محرومیت ، یووه اسکودتو را کسب خواهد کرد . کیه لینی در مورد درگیری ستوراری و زلاتان گفته : صحنه ی روز یکشنبه ( درگیری زلاتان و آرونیکا ) یکبار دیگر تکرار شد و کسی که خطایی انجام میده باید مجازات بشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
می گند تلویزیون رای تصویری پخش کرده که زلاتان یه ضربه مشابه بازی با ناپولی به صورت استوراری می زنه ! :np:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
من نمیدونم شماها چطور میگید که یووه خوب نبوده ! اتفاقاً من یووه رو دیشب خیلی خوب دیدم ! نیمه اول که میلان باید خودش رو به آب و آتیش بزنه که گل اول رو بزنه ، کونته و تیم با پرس هاشون کاری کردن که نذازن میلانی ها تکون بخورن ! به نسب میلان ، حملاتمون زهر دار تر بودن و یکجورایی به خوبی بازی رو بسته بودن تو نیمه دوم هم باز یووه بود که حمله میکرد ! میلان موقعی که عقب افتاد توپ رو به طور جدی در اختیار داشت. بعد از گل هم توپ برای اونا بود و لی نه به اون شدتی که تیم میزبان باید فشار بیاره ، فشار اورد در کل یووه تو سن سیرو خیلی از میلان سر تر بود

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts
من دیشب خیلی شرایط خوبی نداشتم، ولی 1 صحنه بعد از گل یووه لاپو رو دیدم که به شکل عجیبی داشت خوشحالی می کرد حالا مطمئن نیستم خودش بود یا نه (1 شلوار سیاه سفید پوشیده بود فکر کنم)

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
یه نکته خیلی جالب واسه من این بود که پیرلو که عادت داره آخر بازی همیشه تیشرتشو با بازیکن حریف عوض کنه ، این بار عوض نکرد . خیلی حرکت خوبی بود و من یه نفر باهاش حل کردم . در مورد اینکه یکی از دوستان گفته بود که بالوکو اسپانسر کوپا واسه یووه هست ، باید بگم که فکر نکنم اینطور باشه چون بازی 1/8 با بلونیا یووه بیانکونری پوشیده بود جاکرینی هم که نیاز به تعریف نداره و خودش جواب منتقدانش رو میده . باز هم ملت روشون میشه که ازش بد بگن ؟

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users