پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0 - 0 سیه نا ( هفته ی بیست و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
تو بازیی که بیشترین پاسهاشو دفاع ها میدن معلومه که تیم چقدر بی برنامه بوده واسه طرح ریزی حملات و یعنی اینکه مرتب توپ رو بین خودشون رد و بدل میکردن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان چک کردم هر سایتی یه آماری زده ! هیچ دوتایی مثل هم نیست.

مثلا گاتزتا :
http://www.gazzetta....333041681.shtml

ESPN :
http://soccernet.esp...=326993&cc=4716

Virgilio sport :
http://sport.virgili...?matchid=261427

مثلا فوتبال لاین آپ هم 70-30 زده و شوت ها رو 20-7 و 10-2 .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
میدونین داستان چیه ؟ ما یه بازیکن مثل مسی احتیاج داریم که تو همچین بازیهایی بتونه راحت سه چهار نفر رو دریبل کنه و یه کاری صورت بده . حالا مثل مسی که گیر نمیاد ولی تو نسخه های پایینتر حتما باید یکی رو گیر بیاریم . این هازارد که اول فصل هی میگفتم بدرد همچین روزایی میخورد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - فرصت عالی بود، باید ازین هفته نهایت استفاده رو می کردیم. این روزهایی که نتیجه به نفع ماست باید بهتر عمل کنیم. - متاسفانه ما نتونستیم ازین بازی با پیروزی خارج بشیم. به طور خاص به خاطر سد دفاعی محکم سیه نا که جلوی سرعت بازی مارو گرفته بود. - شاید توی این شرایط ما نیاز به یک لحظه درخشش فردی برای خارج شدن ازین وضعیت داشتیم. -پنالتی ؟ لازم نیست من چیزی در موردش بگم. تصویر واضج بود.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
به نظر من همون دل پیروی خودمون تو این شرایط از مسی بیشتر بدرد میخورد،گلی که به رم زد حتی اگه 20 نفرم تو محوطه جریمه بودن بازم گل بود...

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
بهترین فرصت بود تا از میلان فاصله بگیریم. اخه بازی بعدیمون با میلانه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بالاخره فرصت پیشی گرفتن از دست رفت ولی چاره ای نیست باید به بازیهای اینده دل خوش کرد از امار معلومه همه کار کردیم جز گل زنی - کلا تو گلزنی که ضعف داریم این بازی تموم شد امیدوارم هفته های بعد اینطوری نشه به بازی با میلان زیاد خوش بین نیستم - خط حمله میلان فوق العاده خطرناکه _ درسته دفاع و دروازه مون قویه اما میلان بازیکنای خلاق تری داره

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

کونته :
- شاید توی این شرایط ما نیاز به یک لحظه درخشش فردی برای خارج شدن ازین وضعیت داشتیم

بی معرفت ؛ الکس رو داری و هنوز بهش ایمان نیاوردی ... پس کی غیر الکس قراره معجزه کنه ...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
چه امتیاز از دست دادیم!!! این مساوی کمتر از شکست نبود

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
:np: :np: :np: هی... هی... :up: هووووورااااا :hylove: بازم نباختیم و روند بیشترین بازی بدون باخت رو حفظ کردیم :confeti: :np: :np: :np: :np:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

:np:
هی... هی... :up: هووووورااااا :hylove: بازم نباختیم و روند بیشترین بازی بدون باخت رو حفظ کردیم :confeti:

:np: :np:

اینو اگه تو بازی مقابل اودینزه میگفتی قشنگ بود ولی خب جلو سیه نا خیلی ضایعست خوشحال شدی خوبه فقط هوادارای یووه اینو دیدن :nish: :nish: :nish:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بوریلو از امایوری و یاکینتا افتضاح تره.....حیف نیم ساعت وقتی که بازی کرد.........واقعا ضربه بزرگی امروز بهمون وارد شد................

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحنه پنالتی گرفته نشده :
http://img.plug.it/s...sola-mani-2.jpg

صحنه ای که بازیکن سیه نا پرید روی بارتزالی، و بارتزالی کارت زرد گرفت :np:
http://img.plug.it/s.../barzagli-2.jpg

arteen del piero

arteen del piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 391 ارسال
من نمیدونم تا کی کونته می خواد الکس رو روی نیمکت بذاره و نمیدونم بلااخره کی می خواد بهش اعتماد کنه الکس داخل بازی با بولونیا عالی بازی کرد ولی باز کونته تو بازیه بعدی و بعدیاش هم بازیش نداد بازی با رم هم عالی بازی کرد و گل فوق العاده ای زد و ثابت کرد الکس دل پیرو هنوز همون الکس دل پیرو ی سابقه ولی باز کونته بازیش نداد یعنی دل پیرو فقط تو کوپا باید بازی کنه؟؟؟!!!! وقتی هم که بعضی از ماها میگیم کونته با الکس مشکل داره 100 نفر میان حرفمون رو نقل قول میگیرن و بهمون میگن که حرفامون غلطه و دلیلی نداره کونته به الکس حسودی کنه و ......و ..........و......... ولی خودتونم یکم فکر کنید که چرا کونته الکس رو امروز بازی نداد درصورتی که الکس خیلی اماده بود خدایی این رسمشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال
من نمی خوام بگم که کونته به الکس حسودی میکنه و ... ولی با توجه به حرف خودش بعد از بازی معتقدم از بالا برنامه ریزی شده که این فصل الکس رو محو کنن شما حرفهای عجیب آنیلی رو در حالی که هنوز اوائل فصل بود بیاد بیارید و حضور مهاجمهای رنگ و وارنگ (و البته ضعیف ) که بجز ماتری (که اون هم هرگز مهاجم کاملی نشون نداده ) هیچ وقت به کار تیم نیامدند ... از این کارها هم کم ندیدیم توی ایتالیا ... حداقلش این بود که با خطاهایی هم که می گرفت میتونستیم شانس استفاده از ضربات ایستگاهی رو داشته باشیم . امیدوارم مدیران یووه به پسر طلایی تورین پشت نکنن .

obsidian

obsidian

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 146 ارسال
امروزم الکس بازی نکرد!هر بازیکن صبوری ام بود تا به حال طاقتش طاق شده بود...واقعا الکس تو دیگه کی هستی؟ نمی دونم چیزی که می خوام بگم چقدر درسته اما من تو دوران بازیکنی کونته هم شخصیتشو آدم خودخواه و مغروری می دیدم....الان که رفتارش و با اله می بینم همش به ذهنم این طور می یاد که از خودخواهیشه که نمی خواد بازیکن هم دورش تو تیم بدرخشه حتی اگه به قیمت ناکامی تیم تموم شه!!! امیدوارم اشتباه کنم وگرنه دخل یووه اومده

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نیاز به مسی و دیگه بازیکنی نداریم که بیاد و چاره ساز بشه تو این بازیها . یه کراسیچ داریم که کونته میتونه کمکش کنه به تیم برگرده . به نظرم اگه 10 بازی دیگه هم با این سیه نا انجام بدیم 8 تاش رو مساوی میکنیم . بازیکنی نداریم که تو این بازیها چاره ساز بشه . ولی به هر حال هنوز صدر جدولیم با یک بازی کمتر . پیش به سوی قهرمانی

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من یه چیزی بگم ، من خودم از منتقدین کونته ام ، قبولشم ندارم حداقل تا وقتی یوونتوس و به اوج نرسنونه ولی مردونه یه چیزی و دقت کنید در بازی که تیم حریف میاد 90 دقیقه "ضد فوتبال" بازی میکنه ، چی کار میشه کرد؟ وقتی توپ دست هر بازیکنی از ما باشه 2 بازیکن از اونا میان رو پاش باید چه کرد؟ الکس هم اگر بازی میکرد چیزی غیر از این نبود ، در اینجا یه بازیکن خلاق تیم میخواد که با یه نیمچه خلاقیت بتونه تیم و در موقعیت قرار بده ، ما در این بازی یه موقعیت تقریبا خوب داشتیم که جاکرینی با اینکه میتونست یه پاس خوب به بوریلو و کوالیارلا بده خوب به توپ ضربه نزد و با احتلاف کم به بیرون رفت ، این تنها موقعیت تیم بود.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
این بازی قشنگ منو یاده بازی های تیم فرارا انداخت !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خدا نکنه روزی پیش بیاد که این یووه بازی رو واگذار کنه . وقتی با یک مساوی به کونته و ماروتا و ... گیر میدید موقع باخت فکر کنم خانواده کونته رو هم مقصر بدونید . مدتی بود یک بازی می بردیم یکی رو مساوی میکردیم . تیم رشد خوبی داشته 3 بازی برده حالا یکی مساوی کرده . به نظرم خیلی نمیتونه بد باشه . حالا این مساوی در مقابل سیه نا هم باشه ایرادی نداره . این هفته اگه میلان رو ببریم از کونته بهتر وجود نداره .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی