پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پارما 0-0 یوونتوس ( هفته بیست و یکم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
213 پاسخ برای این موضوع

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بصير جه ربطي داره؟داري مسخره ميكني؟راديو ورزش داشت بخش مستقيم بازي رو كزارش ميكرد تا دقيقه 11.الان تصاوير ماهواره اي قطع شد.نميدونم اين مسئولاي راديو داشتن بازي مستقيم يووه رو كزارش ميكردن دروغ كفتن يا نه؟ولي به هركسي كه ميبرستين داشت كزارش ميكرد يووه و بارما رو كه در ادامه كفت تصاوير دريافتيمون اشكال بيدا كرده و الان داره من سيتي كزارش ميكنه.ضمنا اسم بياباياني كه الان تو بارما هست رو هم كفت

fdelpiero

fdelpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال

دوست عزیز نه در شاَن و منزلت طرفداران یووست که فحش بدن و نه این فحش دادن ها تاثیر خاصی داره!
پس شما بهتره به جای اینکه راه بیافتین در تک تک تاپیک ها این پست رو تکرار کنید یه مقدار در مورد بازی امشب،مسائل فنی و... بحث کنید!

ما جایی راه نیوفتادیم صد جا در تکتک تایپیک ها این پستو بدیم .فقط 2 جا مطرح کردم که اونم مستقیما به خوده سمبل های یووه آقای صالحی و اون ادمین گفتم

خوب شد بازی لغو شد یا استراحت واسه بازی با میلان پیش رو مون افتاد میلان بد جور بهش فشار میاد مصدومامونم برمیگردن :biggrin:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
چقدر منتظر این بازی بودم . با کلی شوق و اشتیاق منتظر بودم که ساعت بشه 23:15 . ولی عیبی نداره . آماده میشیم برای بازی با میلان تو سن سیرو . بردن اون بازی مهمتره

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
[img width=480 height=298]http://www.shiaupload.ir/images/99421656721236927284.jpg[/img]

اینم استادیوم

جون میده برای برف بازی. :1:

fdelpiero

fdelpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
این که شد ورزشگاه حافطیه شیراز دم ورزشگاه دل یووه آرنا گرم با این امکاناتش.سکو عقل نداشت ورزشگاهه خوبی ساخت :nish:

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
اینقد برف زیاد بود که تو زمین آدم برفی درست کردن!
[img width=480 height=271]http://img.juventus.ir/news/418144_357083597635505_154962567847610_1385788_1283967215_n.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شایعه شده بوده که یوونتوس نخواسته بازی کنه ! کونته هم در جوابش گفته -گی گفته ما نمی خواستیم بازی کنیم ؟ من بعد از بازی با اودنیزه به بازیکنان گفتم همچین شرایطی رو توی پارما داریم و برای همین یک روز قبل از بازی خواستم که مسابقه ساعت 3 برگزار بشه که شرایط بهتر باشه که قبول نکردند ! ما حتی توی همچین شرایطی برای این بازی هم تمرین کرده بودیم و پیش بینی می کردیم این شرایط رو

fdelpiero

fdelpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
واسه خودمن ضد حال بود ولی بدم نشد واسمون :nish:ولی خب خودمونیم ز خداش بود بزار مصدوما بر گردن شاخ میلانم بشکونیم بعد این یه استراحتیم میشه چه حالی میده میلان امشب بخوره :onesmiley2: :guntootsmiley:

Mahshid

Mahshid

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال
یووه یه بار دیگه قهرمان بشه رو میاد :blissysmile: و دوباره میشه همون تیمی که همه اروپا از بازی کردن باهاش دلهره دارن ولی به مظرم خوب شد که دیشب بازی برگزار نشد حداقل بچه ها یه استراحت توپی میکنن واسه بازی بعدی :onesmiley2: خوشبحالشون حداقل رفتن برف بازی اینجا که برف نمیاد :hihi:یه چندتا از این گوله برفا رو برداریم امشب بزنیم تو چشم این ابیرا و پاتو بخندیم بهشون :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
به نظر من برگزار نشدن این بازی به حکم بردن میلانه . حسابش رو بکنید ، اگه دیشب بازی می کردیم ، یک شنبه هم با سیه نا ، اونوقت چهرشنبه باید میرفتیم سن سیرو جلوی میلان . از یه طرف دیگه احتمال از دست دادن امتیاز وجود داشت چون که کونته نمیتونست اون تفکراتش رو تو زمین برفی پیاده کنه . پاسکاری سخته تو این زمین ها . تازه احتمال مصدوم شدن هم وجود داشت . امسال این سومین ضد حالیه که می خوریم ولی این سومیه به نفعمون بود .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
زمان دیدار : چهارشنبه 15 فوریه ( 26 بهمن ) ساعت 21 به وقت ایران

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
باز بازی رو انداختن ساعت 21 به وقت ما عمرا یادم بمونه ، مطمئنم مثل اون بازی ای که 21 بود ، نیمه اول رو از دست میدم باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

باز بازی رو انداختن ساعت 21 به وقت ما
عمرا یادم بمونه ، مطمئنم مثل اون بازی ای که 21 بود ، نیمه اول رو از دست میدم
باتشکر

توی موبایل چیزی به اسم تقویم هست که توی اون می تونید یاداوری بزارید !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چیزی تو ما ایرانیا به خصوص شیرازیا هست که نمیتونیم اینکارو بکنیم :1:

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال

بصير جه ربطي داره؟داري مسخره ميكني؟راديو ورزش داشت بخش مستقيم بازي رو كزارش ميكرد تا دقيقه 11.الان تصاوير ماهواره اي قطع شد.نميدونم اين مسئولاي راديو داشتن بازي مستقيم يووه رو كزارش ميكردن دروغ كفتن يا نه؟ولي به هركسي كه ميبرستين داشت كزارش ميكرد يووه و بارما رو كه در ادامه كفت تصاوير دريافتيمون اشكال بيدا كرده و الان داره من سيتي كزارش ميكنه.ضمنا اسم بياباياني كه الان تو بارما هست رو هم كفت

ارررررره.منم داشتم گوش میدادم :nish:بعد از اینکه گفت بازی لغو شده فک کردم تا دقیقه12 بازی کردن بعد بخاطر شرایط بد جوی لغو شده :Facepalm:

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال
یوونتوس هرطور که شده باید این بازی رو ببره خیلی وضعیت خطرناکی داره

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
وضعیت خطرناک رو بیخیال ! برف چی میگه ؟! :1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

تصویر

سه شنبه 11 بهمن

ساعت 23:15 به وقت تهران

ورزشگاه انیو تاردینی

آقا سایت یوونتوس دات آی آر این زده :

سری آ ایتالیا
پارما - یوونتوس
زمان :چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 21:00
مکان : ورزشگاه انیوتاردینی

اگه اصلش اینیه که سایت نوشته پس تصحیح کنید که بعد بازی از دستمون نپره :1:

یه چیز دیگه این هفته بازی "پارما فیورنتینا" که اینم تو تاردینی بود لغو شد !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ورزش 3 هم زده چهارشنبه 26 بهمن ساعت 21

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
بازی پارما - یوونتوس چهارشنبه ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن ۱۳۹۰) ساعت 21:00 به وقت تهران برگذار میشه ! اون پست حسین باید ویرایش شه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی