پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آتالانتا 0-2 یوونتوس (هفته ی نوزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
کلا این په په خیلی تلاش میکنه خیلی دونده بازی میکنه ولی یه جاهایی یه کارایی میکنه که ادم دلش میخواد چشمش رو ببنده دهنش رو باز کنه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
نیمه اول به هر ترتیب تموم شد.من که راضی نیستم.داغونیم.کسی تو فوتبال به گردش توپ امتیاز نمیده اما دلایل این وضعیت زیاده میرم سر اصل مطلب لجبازی دو نفر یکی ماروتا و یکی کنته من نمیدونم بازیکنی که بدرد یوونتوس نمیخوره رو اصلا چرا میگیریم و اگر مفیده چرا کنته لجبازی میکنه ازشون استفاده نمیکنه ویدال غیر از ضربش کلا ضعیف بود مارکیزیو هم همینطور و پر اشتباه پپه خیلی بد و بی ثمر دلیل حضور ماتری تو تیم چیه کسی میدونه به ما بگه اگه مهاجم ئنداریم اقای ماروتا مهاجم خوب بخر.اگه میخوای بگی خریدم وخوبه اقای کنته ازش استفاده کن اگه وینگر راست خوب نداریم اقای ماروتا بخر و اگه خریدی کنته لجبازی نکن با این کارات همه رو مسخره نکن کسی خبر الیا داره استیگاریبیا دو سه هفته هست قیافشم ندیدیم علت حضور کراسیچ تو بازی قبل چی بود اگه فروشیه چیکار داشت تو زمین من احساس میکنم از ناحیه ماروتا و کنته یک نوع لجبازی داره تیم رو نابود میکنه نه ماروتا بازیکن خوب میاره نه کنته بازیکنایی که ماروتا میخره استفاده میکنه خب یکبار بیخیال شین اصلن بازیکن نخرید چیکارش داریم

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
یه نکته توی بازی نیمه اول به چشمم خورد اونم بازی خوبه دچلیه توی دفاع بود فقط توی یک صحنه آخر بازی افساید رو پر کرد نفوذهای خوبی هم داشت،و یه چیز دیگه اینکه مالکیت توپ یووه خیلی بالا بود و اینکه اگه په په خود خواهی نکنه موقعیتهامون بیشتر میشه...فعلا همین :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
به نظرم نیمه دوم جاکرینی رو بیاره . بدرد این بازی میخوره . و اینکه واقعا چرا بازیکن سرعتی مثل الیا رو بازی نمیده

dellealpi

dellealpi

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
آقا این همه آدم از کجا دارین میبینین :( . الجزیره که قطع بر من . ictimal هم کد شده باز نمیشه !!!‌. نت هم که همش قطع میشه با اینکه سرعتم عالیه ولی نشون نمیده !! من چیکار کنم !!!!!!!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خیلی توپ خراب کردیم په په یک ذره از مغزش استفاده کنه خیلی خوبه شوت ویدال فوق العاده بود

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

آقا این همه آدم از کجا دارین میبینین :( . الجزیره که قطع بر من . ictimal هم کد شده باز نمیشه !!!‌. نت هم که همش قطع میشه با اینکه سرعتم عالیه ولی نشون نمیده !! من چیکار کنم !!!!!!!

کد ایستیمای تو کد ها و فرکانسها هست . بزن باز میشه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تعویض مارکیزیو با جاکرینی !! بیخیال ... امیدوارم آخر بازی کونته رو به خاطر این تعویض تحسین کنیم ... هر چند بعید میدونم !! فورست گامپ :yesssmileyf:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
گلللللللللللللللللللللللللل لیختاینرررررررررررررررررررر با سررررررررررررررررررررررر

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بابا اين ماتري جش شده.جرا موقعيت به اين خوبي خراب كرد؟اه اه.بخدا حاضرم بوريلو همين العان بياد جاش.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ماتری به امائوری گفته زکی تو این بازی! دیگه داره میره رو اعصاب!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اوردن مارونه به جا په په دیگه توهین مستقیم بود به کراسیچ . به جا په په دیگه باید میاوردش

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
مارونه که تو لیست نیست..........
http://persian.juven...H_LIVEMATCH.php

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

اوردن مارونه به جا په په دیگه توهین مستقیم بود به کراسیچ . به جا په په دیگه باید میاوردش

پژمان جان توقع داری کونته کراسیچ رو بیاره که دروازه خالی رو بزنه تو اوت و از اونور دقیقه ی 90 گل بخوریم؟!
اومدن مارونه به جای په په خیلی تعویض هوشمندانه ای بود!
جاکرینی رفت سمت راست و مارونه کنار پیرلو و ویدال قرار گرفت!
امیدوارم اخرین تعویض اومدن بوریلو به جای ماتری باشه!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خوب چرا مارونه . پازینزا رو میاورد حداقل الان هم با هین توپایی که ماتری از دست میده بعید نیست دقیقه 90 گل بخوریم خوب خدا رو شکر جاکرینی زد . حرفمو پس گرفتم . مارونه عجب پاسی داد

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
انقدر که توپ به متری رسید اگه به همون امائوری و یاکی هم میرسید بالاخره یدونش رو گل میکردن :1: تعویض متری لطف بزرگیست .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

خوب چرا مارونه . پازینزا رو میاورد حداقل

پاتزینتزا اصلاً به این بازی دعوت نشده !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
جاکرینیییییییییییییییی تعویض های کونته فوق العاده بوددددددددددددد مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی مارونه چه می کنه

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
به این میگن یه گل حرفه ای

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
گلللللللللللللللل...................با سوپر پاس مارونه..........

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی