پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آتالانتا 0-2 یوونتوس (هفته ی نوزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
Juventus (4-3-3): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic. .: Storari, Bonucci, Marrone, Estigarribia, Giaccherini, Del Piero, Borriello

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
امیدوار بودم کراسیچ رو نیمکت باشه . اینطوری رو سکو خیلی سخته براش. روحیش بدتر میشه . این کونته هم معلوم نیست چیکار می کنه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
روحیه کراسیچ بد میشه ؟؟ روحیه 14 میلیون هوادار و خود تیم مهم تره .

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
تركيب خوب و منطقي جيده.حضور دي جليه خيلي لازم بود تو بازي و همينطور حضور ماتري.به هر حال عاقلانه تر اين بود كه ماتري كماكان بازي كنه.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
دوستان کسی لینکه خوب سراغ نداره؟؟؟اینترنتا داغونن

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

دوستان کسی لینکه خوب سراغ نداره؟؟؟اینترنتا داغونن

من الان دارم با این لیتک میبینم خیلی عالیه
http://myp2p.cm/live...Itemid=327.html

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

روحیه کراسیچ بد میشه ؟؟ روحیه 14 میلیون هوادار و خود تیم مهم تره .

کراسیچ رو اگه تو این بازی ها بازی بده کونته تو بازی های مهم به دردمون میخوره . کراسیچ تو شرایط ایده آل میتونه چند تا گره رو باز کنه . کاری که هیچ کدوم از بازیکنامون بلد نیستن .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

لینکش عالیه حرف نداره

دمت گرم خیلی حال دادای داداش

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال

میشه بگید چه مقدار اعتبار برای 45 دقیقه دیدن مصرف میشه..........

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

خداییش نمیدونم
الان رفتم ترافیکم رو چک کردم دیدم تو 15 روز 3 گیگ رفته و 1 گیگ مونده

مثل اینکه بخاطر بالا رفتن دلار و تحریم ها ترافیک مصرفی باز کردن صفحه هم دو برابر شده
اقا سیگار اسی شده 1300 :دی:
وینستون لایت هم ....

من که بیخیالم
بشین ببین حالش رو ببر

-----------------------------------

نیمه اول هم داره صفر صفر تموم میشه
چنگی به دل نزد و فقط ترافیکمون ..... رفت

dellealpi

dellealpi

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
آقا چجوری میبینین با این لینک !‌ بر من یه لحظه نشون میده قطع میشه . تازه سرویسم ۲ مگابیت . .. !!!‌

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
یووه خیلی عالی بود..به نظرم حقش 1 گل تو نیمه اول بود

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

من زیاد دقت نکردم
ولی من همه بازیهای این فصل یووه به جز بازی با لچه رو دیدم
حجم زیادم آوردم ، بعید میدونم بیشتر از 200 300 مگ بگیره

نیمه اول اوایلش افتضاح بودیم ، به طوری که صفحه بازی باز بود ، من میرفتم کارهای دیگمو میکردم !!
ولی 15 دقیقه آخرش ترکوندیم ، همش رو دروازه آتالانتا بودیم ، یه تیر هم زدیم
به نظر من این یوونتوس توی دوره ی افتشه ( هر تیمی تو لیگ فرسایشی یه دوره افت داره ) ، امیدوارم تو افتم ، نتیجه بگیریم
باتشکر

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
قشنگ ترین صحنه نیمه اول شوت ویدال بود!

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
واقعا دچلیه یکی از تاثیر گذار ترین بازیکنها تو نیمه اول بود! من که لذت بردم از بازیش!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آتالانتا کاملا تدافعی بازی می کنه و یووه مالک بازی. موقعیت هم به اندازه کافی داشتیم ولی مثل همیشه جون می کنیم تا بالاخره گل رو بزنیم. ماتری دو سه تا توپ فوق العاده رو خراب کرد خصوصا اون توپ اول بازی. دوتا توپ هم به تیر دروازه زدیم. آتالانتا شاید دو موقعیت خطرناک داشت، یه سانتر عرضی رو کیلینی خیلی زیبا با برگردون دور کرد، و یکی هم شوت دنیس روی غفلت دچلیه نزدیک بود الکی الکی یووه رو 1-0 عقب بندازه. تقریبا اکثر بازیکن ها خوب هستند، په په دوباره فعال شده برخلاف یکی دو بازی قبل ولی کاش اینقدر خودخواه بازی نمی کرد و یکم بیشتر پاس می داد موقعیت های آخر رو. ماتری هم نمیشه گفت خوب بود چون موقعیت های خوبی رو از دست داد. جالب اینجاست که بیشتر دچلیه میاد جلو و استفان اکثرا عقب می مونه. حتی کیلینی هم زیاد میاد جلو و حتی دیدیم اومده کنار محوطه و داره سانتر می کنه !!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من واقعا درک نمیکنم ما چرا هنوز صدر جدولیم . نیروی هجومی تیم در گل زدن بازی به بازی داره کمتر میشه . انگار واقعا بلد نیستیم گل بزنیم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
حقمون حداقل یک گل بود، از بازی های قبلی بهتر بازی کردیم ولی متأسفانه سخت به گل می رسیم همون جور که به نظر می رسید، کیه لینی تو این بازی به وسط منتقل شد و دچلیه چپ بازی می کنه و به نظرم بهتر از کیه لینی بود تو پست دفاع چپ، به جز یک باری که آفساید رو پر کرد. آتالانتا تو ضد حمله ها خیلی خطرناک هستش. خیلی باید مراقب باشیم.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
سوای نتیجه و اینکه یووه چطور بازی کرد ، بازی کلا در سطح خیلی بالایی برگزار میشه و توپ دائم در جریان بازی هست و متوقف نمیشه اما در مورد بازی ، یکم ظلمه در حق یووه که تا این لحظه گل نزد ! دو تا تیرک زدیم ، یه تک به تک به اشتباه آفساید اعلام شد هرچند که متری خرابش کرد ، دوسه تا شوت هم ووچینیچ زد و دچلیه 2 تا سانتر خوب براش کردن که خراب کرد فکر کنم موقعیت گل ها حول و حوش 10 به 2 بود تو این نیمه ! شوت ویدال فوق العاده بود ، از اون شوت هایی که تو سری آ کمتر دیده میشه ، از حول و حوش 30 متری یه شوت قوی و کات دار که به زیر تاق دروازه خودر و گل نشد من فکر کنم بدون تعویض با همین بازیکنا بهتر نتیجه بگیریم تا اینکه مثلا آله جای په په بیاد یا استیگیاریبیا جای ووچینیچ ! چون همه شون دارن خوب بازی میکنن در مورد تعویض متری با بوریلو هم چندان بی میل نیستم و راضیم از این تعویض ببینیم نیمه دوم چی میشه ! واقعا ما سرتر بودیم و انتظار نداشتم اینقدر خوب تو برگامو بازی کنیم و تیم میزبان یکی دو موقعیت نصفه داشته باشه فقط

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
تا اینجا خوب بودیم یووه بازی رو خوب شروع کرد و در همون دقایق اول چند موقعیت داشتیم.ولی بعد از اون آتالانتا هم در برهه ای از بازی خوب کار کرد و چند موقعیت داشت .ولی 15 دقیقه آخر کاملا توپ و میدون دست ما بود و اینجوری نیمه دوم رو هم ادامه بدیم به گل میرسیم.بد شانس بودیم که هنوز گلی نزدیم.دوبار هم توپ به تیر دروازه آتالانتا خورد. دچلیه خیلی خوب بود(البته این بازی چون فعلا تحت فشار نبودیم ) ویدال مثل همیشه جنگنده و عالی. پیرلو عالی و مغر متفکر یووه طبق معمول همین :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی