پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پرسش و پاسخ فوتبالی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
445 پاسخ برای این موضوع

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
شايد ناكامورا باشه شانسي گفتم زياد جدي نگيريد     بهترين ليگ كدوم هستش ؟ 3 تاي اول رو بگيد؟ از خودتون نگيد لطفا منبع موثق باشه.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اسپانیا . انگلستان . ایتالیا . نام کامل پله ؟

alex_s7

alex_s7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 127 ارسال
ادسون آرانتز دو ناسیمنته (Edson Arantes do Nascimento) پر افتخار ترین مربی ایتالیایی؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فکر کنم تراپاتونی باشه بیشترین گل زده در تاریخ لیگ ایتالیا برای چه تیمی هست و تعدادش چه قدره؟ (منظورم جمع گل های یک تیم در تاریخ بازیش تو لیگ ایتالیا)

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
ايتاليا چند بار قهرمان اروپا و نايب قهرمان شده و بيشترين قهرماني مربوط به كدوم تيم هست؟

alex_s7

alex_s7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 127 ارسال

ايتاليا چند بار قهرمان اروپا و نايب قهرمان شده و بيشترين قهرماني مربوط به كدوم تيم هست؟

ایتالیا تا حالا یه بار در سال 1968 قهرمان اروپا شده و در یورو 2000 لعنتی هم نایب قهرمان شد.
حالا که یاد قدیم زنده شد یه کم کامل تر میگم ;)
در سال 68 که بازی ها در خود ایتالیا برگزار می شد ، ایتالیا در دور مقدماتی در گروه 6 و با تیم های رومانی - سوئیس و قبرس هم گروه بود که ایتالیا با 5 برد و یک مساوی (دور برگشت - مقابل سوئیس که ایتالیا تا دقیقه ی 85 هم عقب بود) به دور بعدی راه یافت. ایتالیا در دور بعد به مصاف بلغارستانی رفت که باعث حذف شدن پرتغال در دور گروهی شده بود. ایتالیا بازی رفت رو در بلغارستان با نتیجه ی 3-2 واگذلر کرد اما در دور برگشت در شهر ناپل موفق شد 2-0 بلغارستان را شکست دهد و با پیروزی 4-3 در مجموع به دور بعد راه یابد.
در دور بعد که نیمه نهایی محسوب میشد ایتالیا به مصاف یکی از قدرتمند ترین تیم های آن دوره یعنی شوروی رفت و در یک مسابقه نفس گیر دو تیم به تساوی 0-0 دست یافتند. برنده ی این مسابقه به قرعه ی سکه انتخاب می شد و ایتالیا خوش شانس بود که سکه به نفع آنها افتاد.البته در طول بازی نیز ایتالیایی ها هیچ چیزی از روس ها کمتر نداشتند و در بعضی دقایق سرتر از آنها نیز بودند.
و بالاخره در بازی فینال ایتالیا به مصاف یوگوسلاوی رفت. یوگوسلاوی که با له کردن فرانسه با نتیجه ی (مجموع) 6-2 در 1/4 نهایی و مغلوب کردن انگلیس پر مدعا با نتیجه ی 1-0 در نیمه نهایی به بازی فینال رسیده بود، تصمیم داشت ایتالیا را هم در خانه خود مغلوب کند اما شکست دادن ایتالیا، آن هم در شهر رم و مقابل 85000 تماشاچی به این سادگی ها نبود.ایتالیا بازی اول را با نتیجه ی مساوی 1-1 به پایان برد.این دومنگینی بود که با گلزنی در دقیقه ی 80 مانع شکست خوردن ایتالیا در این بازی شد. این بازی در وقت اضافه هم گلی در بر نداشت و در بازی ای که تکرار این بازی محسوب میشد ایتالیا توانست با دو گل ریوا و آناستاسی یوگوسلاوی را مغلوب کند و جام قهرمانی را به دست آورد.

ببخشید اگه پستم طولانی شد...آخه اسم ایتالیا اومد منم حیفم اومد در مورد قهرمانی ایتالیا نگم.(خیلی چیزا رو حذف کردم تا اینقدر کم شد :D)

alex_s7

alex_s7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 127 ارسال

فکر کنم تراپاتونی باشه
بیشترین گل زده در تاریخ لیگ ایتالیا برای چه تیمی هست و تعدادش چه قدره؟ (منظورم جمع گل های یک تیم در تاریخ بازیش تو لیگ ایتالیا)

جواب این هم پیدا کردم . تا ابتدای این فصل یوونتوس با 4852 گل بیشترین میزان گلزنی توی سری آ رو داشته. میانگینش میشه 1.72 گل در هر بازی

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
بیشترین گلی که یک بازیکن تو لیگ قهرمانان اروپا زده چه کسی هست ؟

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اول رائول با 57 گل بهترین اقایی گلی لیگ قهرمانان در یک دوره ؟

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکر کنم الکس و کاکا 10 گل باشن.احتمالا یه بازیکن 11 گله هم هست.نمیدونم شک دارم.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
بهترین گلزن باشگاه یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا در تمام دوره ها ؟

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
کسی جواب منو نمیده ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
روبرتو بتگا فکر کنم . سوالی ندارم  ;D

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
یووه با کاپلو چند بار اسکودتو رو کسب کرد ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

کسی جواب منو نمیده ؟

Name Goals
Gerd Müller 62
Andriy Shevchenko 59
Raúl 58
Eusébio 56
Filippo Inzaghi 56
Ruud van Nistelrooy 53
Alfredo Di Stéfano 50
Thierry Henry 50
Carlos Santillana 47
Henrik Larsson 47
Jupp Heynckes 45
Alessandro Del Piero 45

چرا مردم رو گمراه میکنی بهمن !؟
========

چه تیمیه که تعداد قهرمانی های چمپیون لیگش بیشتر از قهرمانیش تو لیگ کشورش هست ؟!

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
عجب سوالی پرسیدی . کی میتونه جواب بده .فکر کنم بلکبرن باشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه. ناتینگهام فارست. 2 بار چمپیون لیگ قهرمان شده.1 بار لیگ برتر انگلیس !!!!!! الان توی دسته 1 انگلیس بازی میکنه.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
یک سوال دیگه داشتم . بهترین گل دیوید تره زگه در جام باشگاههای اروپا را به چه تیمی زد ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من که به شخصه منظورت رو نفهمیدم از این سوال

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
یعنی اینکه قشنگترین گل دیوید تو جام باشگاههای اروپا مقابل چه تیمی بوده ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی