پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پرسش و پاسخ فوتبالی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
445 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

پر طرفدار ترين تيم هاي جهان 1 تا 5 ؟

پول دار ترين تيم هاي جهان 1 تا 5 ؟

پر طرفدار ترين تيم هاي جهان 1 تا 5 ؟ 1- بارسلونا 2- منچستر3- رئال 4- میلان5- بوکاجونیورز

پول دار ترين تيم هاي جهان 1 تا 5 ؟ 1- منچستریونایتد 2- رئال4-چلسی5-اینترمیلان

منبع این رده بندی رو میشه بگی
یوونتوس هم توی ثروت و هم طرفدار جزو 5 تای اول هست

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اصلا در مورد پر طرفدارها نمیشه چیزی گفت چون همه تیمهای بزرگ مثل یووه پر طرفدارن . در مورد بوکا باید بگم خیلی مسخره هستش چون طرفدارهاش در دنیا هرگز قایل مقایسه با تیمهای بزرگ اروپایی نیست . ثروتمندترین ها هم مطمئنا میلان - منچستر و رئال در صدر تیمها هستن ولی نمیشه گفت که یووه یا بایرن یا لیورپول چیزی ازشون کم دارن .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من یه اشتباه داشتم اونم تو پول دارها بود که گزینه ی سوم یوونتوس هست که احتمالا یادم رفت بنویسم و در مورد بوکاجونیورز هم بگم که اصلا تا حالا شما کدومتون باشگاه های ارژانتین و امریکای جنوبی رو دیده که نظر میدید و فکر کنم خیلی روشنه یوونتوس پس از اون رسوایی های اخلاقی مدیرانش و همچنین کالچو پولی و افتضاح مدیرانش طرفداراش خیلی کم شدند اینم نظر شخصی خودم بود منبعش رو هم بنویسید شواهد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
اتفاقا برعکس طرفداران یوونتوس بخصوص در ایتالیا به طور چشمگیری بیشتر شدن چون همه معتقدن یوونتوس در حقش ظلم شده و از تیم های دیگه پاک تره .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بابا این درسته:1-بارسا 2-یووه3 -رئال4-منچستر5-میلان 1-رئال -2 بارسا-3یووه 4-منچستر 5-الان چلسی (شک دارم)

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
دمتون گرم بعد از اون همه انتظار براي رسيدن به جواب همتون گل كاشتيد ;) پرسيدم پر طرفدارترين تيم هاي جهان 5 تاي اول رو بگين نصف بچه ها حاليشون نشد ;D

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رئال و منچستر پولاشونو از كجا ميارن؟ يووه خودمون كه اين همه كارخونه و چيزاي ديگه داره پس چرا اول نيست؟ اون سالي كه ميلان رفت سري ب مربيش كي بود؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
زماني كه ميلان به سري B سقوط كرد مربي اين تيم ماسيمو جاكوبيني بود ولي توي سري B ايتالو گالبياتي مربي اين تيم بود 3 تا بازيكن انگليسي كه تا بحال واسه يوونتوس توپ زدن ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

3 تا بازيكن انگليسي كه تا بحال واسه يوونتوس توپ زدن ؟

تا جایی که اطلاعاتم جواب می ده

David Plat در سال 3/1992
James Squire سال فعالیتش رو نمی دونم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
پس کو سوال حسین ;D گرانترین بازیکن ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
جیان لوئیجی بوفون 32 میلیون پوند فصل 2002-2001 پارما افتخارات دینو زوف به عنوان مربی؟؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تا اون جایی که من میدونم فتح کوپا ایتالیا و جام یوفا در 1990 .با ایتالیا هم که تو یورو 2000 دوم شد. کدام بازیکن بیشترین باشگاه رو عوض کرده؟؟

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خیلی ها هستن ولی اگر منظورت تو ایتالیا باشه مسلما مارکوپولوی ایتالیا بوبو ویری است ... آقای گل سری آ در فصل 1999 - 2000 ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
شوچنکو با 24 گل. بیشترین بازیکن غیر ایتالیایی در ترکیب اصلی بازی در سزی آ چند نفر بوده و برای چه تیمی هست؟؟

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
مطمئنا 11 نفر اونم واسه اینتر . نام کوچیک رامپولا دروازه بان سابق یووه ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
Michelangelo Rampulla تعداد لژیونرهای برزیل ؟؟؟

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
حسین یدفعه میگفتی تاپیک تعطیل ;D آخه این چه سوالیه . برزیل تو بورکینافاسو و جزایر سلیمان هم بازیکن داره ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین یدفعه میگفتی تاپیک تعطیل ;D آخه این چه سوالیه . برزیل تو بورکینافاسو و جزایر سلیمان هم بازیکن داره ;D

خوب من چه گناهی کردم دوست دارم بدونم دیگه

alex_s7

alex_s7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 127 ارسال
خوب یه آمار میشه داد : خیلی زیاد اولین لژیونر ایران؟ (اگه سئوالم تکراریه ببخشید چون پست های قبلی رو نخوندم)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
رضا احدي يا حميد عليدوستي درسته ؟ اولين آسيايي سري آ ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی