پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو بوریلو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
386 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
یووه هیچ مشکلی نداره فقط ما یک مشکل بزرگ داریم.وجود شخصی بنام ماروتا تو باشگاه.اگه باشگاه بتونه یک جایگزین مناسب برای این پست پیدا کنه و ماروتا رو رد کنه بره همه مسایل تیم حل میشه.من پیشنهاد میدم یکی از این عربها بیاد مشکل حل بشه.همون طوری که رفتن منچستر سیتی رو که یک تیم درجه دو بود حالا شده درجه یک.پاریسن ژرمن هم همین خواهد شد.اما مثلا لیورپول هیچوقت درجه یک نمیشه حالا هی پز بدن ما این بودیم ما هم یکی میخوایم که لا اقل نابودمون نکنه.با این خریدهای مزخرف انگار دارن واسه تیم لچه خرید میکنن حالا بوریلو خرید خوبشون هست.جالبیش اینه که خبر رسیده آقا مصدوم هم هست.دیگه باید به ماروتا چی گفت

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

حالا بوریلو خرید خوبشون هست.جالبیش اینه که خبر رسیده آقا مصدوم هم هست.دیگه باید به ماروتا چی گفت

دیگه واقعا آخرشه . دیگه از این بدتر نمیشه . آمائوری و تونی حداقل مصدوم نبودن موقع خریدن . این بوریلو تا از مصدومیت در بیاد چند هفته گذشته . تا دوباره به شرایط مسابقه برسه چند هفته دیگه میگذره . دیگه فصل تموم . آخر فصل هم می فروشنش . این ماروتا فکر کنم میخواد صدقه بده به بوریلو

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
هنوز هضم این موضوع برام سخته که چرا سراغ جیلاردینیو نرفتن :whaat: :whaat: :whaat: :13:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
از یک قدم هم نزدیک تره به یوونتوس :دی:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

با یووه به توافق رسیده.فقط به خاطر مصدومیت زانو همراه تیم به دوبی نمیره :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
وسط فصل میخواد مهاجم مصدوم بگیره؟! واقعا ماروتا فکر میکنه و این تصمیم ها رو میگیره؟! خیلی غیر طبیعیه وقتی ما که بیرون فوتبال نشستیم این چیزا رو میفهمیم اما یه کسی مثل ماروتا که قطعا تجربه ش خیلی خیلی بیشتر از ماست و توی متن فوتباله اینجوری تصمیم میگیره ! با اینکه قبلا مخالف اومدن جیلاردینو بودم به امید گرفتن یه مهاجم تاپ اما با این حرکات محیرالعقول ماروتا الان به اومدنش راضی هستم حداقلش از این بوریلو خیلی بهتره، از اون طرف دل بهمن هم شاد میشه :1:

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
به نظرم باید یه نظر سنجی در مورد خود اقای ماروتا بذاریم :1: :lol:براش ارزوی سلامتی میکنم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

من که تو PES 2012 اینو و مارتین کاسرس ترانسفر کردم تو یوونتوس رفت پی کارش :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ساعتی پیش جلسه ی ماروتا و فنوچی مدیر ترانسفر رم به پایان رسید ، طبق گفته ی خبرنگار اسکای تمام کارهای انتقال بوریلو به یووه انجام شده البته در این جلسه در مورد پیزارو نیز صحبت شده .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
رم یه آشغال دیگه به اسم سیسنیو داره ، اونم میتونیم بخریما تا ماروتا بلند نشده ، بگید در مورد اونم بحرفه :|

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
برای آشغال خری ماروتا استاده حالا اگه بلند هم بشه کلا لیست بازیکنهای از دور خارج شده و بنجل رو داره.نباید از این بابت نگران بود.بنجل بعدی کیه خدا خیر گردونه چون قراره دو سه تا بنجلها رو بفروشیم دو سه تا بنجل در راهه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اگه به چشم فقط یه خرید قرضی بهش نگاه کنیم که بعنوان یه تزریق کمکی به خط حمله یووه باشه و به قول دوستمون خصوصیاتش هم شبیه به چیزیه که سیستم کونته میطلبه میشه بعنوان یه خرید نسبتا مفید روش حساب کرد ولی از نظر شخصی من خرید جالبی نیست بهتره یووه هر چه سریعتر یاکی و تونی رو هم رد کنه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
دیگه واقعاً باید بازیکن یوونتوس دونستش ... اکثر خبرگزاری ها قراداد بوریلو رو به این صورت اعلام کردن : نیم میلیون یورو برای شش ماه و 7.5 میلیون یورو برای دائمی کردن قراردادش.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خوب درسته که موافق نبودیم همه ما ها تقریبا والی خوب فصل پیش برا رم خوب کار کرد و میتونه با وچینیچ راحت بازی کنه خدا کنه که به کار بیاد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

دیگه واقعاً باید بازیکن یوونتوس دونستش ...
اکثر خبرگزاری ها قراداد بوریلو رو به این صورت اعلام کردن : نیم میلیون یورو برای شش ماه و 7.5 میلیون یورو برای دائمی کردن قراردادش.

اسکای که 1 میلیون اعلام کرده با حق قرارداد 7.5 میلیون !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
همین بوریلو اگه بازیکن ما بود بیشتر از 4 میلیون فروخته نمیشد! کلا توی فروش مشکل داریم و همینطور خرید، واقعا 7.5 میلیون واسه بازیکن در حد بوریلو زیاده

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اگه بوریلو بازیکن ما بود که اصلا نمیشد فروختش . مثل آمائوری و یاکی و تونی که نمی دونم باید چیکار کنیم باهاشون . تازه مصدوم هم که هست . آمائوری مصدوم نیست نمیشه فروختش . 2 میلیون بابتش میدن . بعد بوریلو میخریم با این همه پول . به جاش دو تا بازیکن از جوانان بیاریم اونقدر پول بهشون بدیم بهتره حداقل به درد نخورن دو سال دیگه راحت می فرستیمشون برن .

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
اگه جواب داد چی؟ منظورم اینه که خب همه میدونیم کونته تمریناش پدر بازیکنو در میاره شاید اینم آماده کرد با تمریناش خدا رو چه دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اگه جواب داد چی؟
منظورم اینه که خب همه میدونیم کونته تمریناش پدر بازیکنو در میاره
شاید اینم آماده کرد با تمریناش
خدا رو چه دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کونته چند بازیکن رو آماده تر کرده با تمرین هاش ولی چند تا بازیکن رو هیچ کاری روشون انجام نداده . مثل کراسیچ ، یاکی و ... . شاید آماده بشه اصلا دلیل خوبی نیست . بازیکن آماده میاریم افت می کنه حالا بازیکن متوسط اونم مصدونم به تیم اضافه کنیم که شاید کونته معجزه کنه ؟!!!!

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من از همون اول جبهه ی خودم رو جدا کردم و از تصمیمات ماروتا حمایت کردم . تو این تابستون کارایی کرد که من بهش ایمان بیارم . مطمئنم خرید بوریلو هم جواب میده و تمام دوستانی که الان سر مال دارن میزنن ، چند روز دیگه میگن " عجب بازیکنیه " . من عادت ندارم حرفمو عوض کنم واسه همین از همون اول موضع خودم رو گرفتم . اومدن بوریلو رو هم به خودم تبریک میگم . چون کسی نیست که بهش تبریک بگم . به امید موفقیت یووه . حالا با هرکی و با هر چی .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی