پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو بوریلو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
386 پاسخ برای این موضوع

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

حالا 500 تا نه 499 تا . چه فرقی داره . این که میگی نیم فصل گذشته و کوا هنوز آماده نشده و خیلی از بازیها هم نمیاد تو بازی و حتی مصدوم هم نیست نشون میده چه بازیکن فوق العاده ای هست .

آخه عزیزم شما اطلاعاتت کامل نیس ... کوا این فصل کلا 8تا بازی واسه یووه کرده که از اول تو ترکیب نبوده و بازیکن تعویضی اومده تو زمین ... در ضمن اولای فصل دوباره مصدوم شد ...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

آخه عزیزم شما اطلاعاتت کامل نیس ... کوا این فصل کلا 8تا بازی واسه یووه کرده که از اول تو ترکیب نبوده و بازیکن تعویضی اومده تو زمین ... در ضمن اولای فصل دوباره مصدوم شد ...

اونطوری حساب کنی ماتری هم کامل بازی نکرده و اکثر بازیها تعویض شده . به کوا هم فرصت کافی داده شده . کدوم بازی خوب بازی کرد کوا ، تو این فرصت هایی که بهش داده شد ؟!!!
از کونته که دیگه بیشتر نمی فهمیم . اگه کوا تو تمرین ها بهتر باشه به کوا بازی میده نه ماتری . حالا بوریلو با ماتری تو یک تیم نیست نمیشه قضاوت کرد ولی کوا و ماتری که مشخصه دیگه .

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
اين تابيك بوريلو هست يا قياس ماتري با كوا؟؟؟؟بنظرم خريد بوريلو در اين مقطع زماني كه 6 تا مهاجم داريم و برعكس بارسال كه اين مقطع همه مصدوم بودن العان همه سالم هستند،كار اشتباهي هست.بوريلو يك بازيكن تمام كننده هست كه فقط قابليت با باي جب رو داره و نميتونه از هر دو باش كار بكشه.نسبت به ماتري از جايكاه بايين تري برخورداره و اين حرف رو از كفته هاي كونته هم ميشه فهميد.حتي بنظرم بوريلو از ياكوينتا هم بايينتره.اما درباره كوا بايد بكم بمراتب نسبت به ماتري بازيكن بهتريه و جندتا بازي ضعيف كه بخاطر 7 ماه مصدوميت باركي رباط صليبي بوده تاثير زيادي رو آمادكي بازيكنها ميزاره و نميشه انتظار داشت با جند تا بازي بشه بازيكن قبل مصدوميت.نمونه هاش تو فوتبال دلبيرو و رونالدو بودن كه بعد مصدوميت رباط صليبي زمان زيادي برد تا دوباره به اوج بركردن.بنظرم كوا در اوج جند سرو كردن از ماتري در اوج بهتره.بايد به كوا همينطور زمان داد تا بشه مثل قبل.اينجور بازيكن ها كه خلاقيت ذاتي دارن تو بازيهاي بزرك فوق العاده ان،اكه يووه سال بعد بره باشكاه هاي اروبا اين حرفم به شما ثابت ميشه.

ale67

ale67

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
سلام. من یه تار موی کوا رو با بوریلو عوض نمیکنم.پارسال که کسی رو نداشتیم کوا تا قبل از مصدومیتش عالی بازی میکرد. اگه کونته درست بهش بازی بده خیلی کارها از دستش بر میاد.کوا از اون دسته از بازیکناس که ارزش یووه رو میدونه. اول فصل میتونست بره یه تیم دیگه و فیکس بازی کنه.ولی نرفت چون یووه رو دوست داره. رو چه حسابی باید بوریلو رو بخره؟بازیهای قشنگش تو رم؟اینم یکیه مثل امایوری. دوره اوجش بازی تو میلانه که اونم چنگی به دل نمیزنه.در مورد وضعیت یاکوینتا چیزی نمیدونم ولی اگه مصدوم نباشه اون رو هم به بوریلو ترجیح میدم.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تیتر سایت گل راجع به کریسمس : All JUVENTUS want for Christmas is: not Marco Borriello

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

تیتر سایت گل راجع به کریسمس :

All JUVENTUS want for Christmas is: not Marco Borriello

دمش گرم خیلی با حال بود

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

به آمائوری سالی 4 تا حقوق میدیم ، یاکی و تونی هم همینطور
بدون حتی دقیقه ای بازی کنند !
بزار اینم بیاد دور همی خوش میگذره :1:

اون لوکا تونی اینقدر بهش خوش میگذره که مست میکنه میشینه پشت فرمون تو بزرگراه حرکات نمایشی انجام میده :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
توماسو گیراردی مدیر پارما در پاسخ به ترانسفر بوریلو به یووه امروز در skysport24 گفته: من فک میکنم یووه تو خط حمله بالانس و نظم کافی رو داره و نمی دونم بوریلو میتونه کیفیتی بالاتر از مهاجمان فعلی یووه در اختیار تیم بذاره یا نه :Facepalm:.ولی خوب قطعا ماروتا از من بیشتر میدونه :1: این گیراردی خپل بیشتر از ماروتا فوتبال حالیشه :Facepalm:

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
بوریلو!!؟؟ :rtfm:چه خرید احمقانه ای!!!! :Larisa:امیدوارم خرید بوریلو :hmm: یه تاکتیک تبلیغاتی برای منحرف کردن افکار عمومی باشه :hmm:یه وقتایی ادم به ماروتا و کونته شک میکنه :dunno:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
بوریلو چیزی نمی تونه به یووه اضافه کنه، ولی دقیقا یک مهاجم نوک با خصوصیاتی هست که یووه نیاز داره، هر چند که از نظر کیفی سطح قابل قبولی رو نداره.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ما در حال حاضر تونی ، یاکوئینتا و آمائوی رو به عنوان مهاجم نوک داریم. در صورت جدا شدن هر 3 تاشون از یوونتوس ، اون وقت میشه حداقل از اومدن بوریلو ناراحت دیگه نشد ! در صورتی که بوریلو به یووه بیاد میشه این انتقال رو توجیه کنیم برای خودمون ... . یاکوئینتا 32 ساله ، تونی 34 ساله و آمائوری 31 ساله هستند. حالا ما داریم یه بازیکن 29 ساله در سطح همین 3 بازیکن رو به خدمت میگیریم. با این تفاوت که این بازیکن 29 ساله از لحاظ شرایط جسمانی وضعیت بهتری رو نسبت به اون 3 بازیکن داره ... خیلی هم انتقال بدی نمیتونه باشه اومدن بوریلو به یووه ... . خصوصاً که به صورت قرضی هم قراره بیاد. + سایت فوتبال ایتالیا به نقل از گاتزتا نوشته که بوریلو تنها یک امضا با یوونتوس فاصله داره و این انتقال امروز و یا فردا قطعی خواهد شد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
با محمد کاملا موافق هستم، طبق این شرایطی که گفت منم راضی به اومدن بوریلو هستم.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بسیار با این خرید مخالفم.تکرار اشتباهات فصلهای قبل تو ترانسفر هست. امثال بوریلو رو تیم داریم.اصلا خرید مزخرفی هست حتی اگه جواب بده این خرید به نوعی گول زدن خود هست.تیم مهاجم میخواد با این خرید میخوان بگن ما مهاجم خریدیم.اصلا این کار خوب که نیست خیلی هم بده.عرضه دارن برن یک مهاجم خوب بگیرن ندارن برن لا اقل یک هافبک بگیرن که اگه یکی مصدوم بشه اول بحرانمون هست

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب اگه میخوان ارزون باشه برن یه جوون بخرن بلکه بشه یه امیدی داشت آخه بوریلو رو کجا بزاریم

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ساباتینی مدیر ورزشی رم : " برای انتقال بوریلو به یووه به توافق رسیدیم و مطمئن هستم که این بازیکن نیز با این انتقال موافقت می کند "

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
حیف یاکی که باید بره و این جاش بیاد :( (اگر عقلانی بخوام حساب کنم یاکی بره اون بیاد بهتره :دی)

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
بوریلو فک کنم ورژن پایین ماتریه !
کونته داره واسه ماتری رقیب تراشی میکنه بلکه ماتری زودتر بچهه رو بندازه و به بازی ها برسه ! :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با اومدنش ورود یک آمائوری و تونی جدید رو همه طرفداران یوونتوس در سرتاسر دنیا تسلیت میگم . یه مهاجم جوان 18 ساله از سری ب بگیرن بهتره از بوریلو .

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
مثل اینکه جلا داره با جنوا به توافق میرسه واقعا واسه ماروتا متاسفم بیشتر باید برای یووه اظهار تاسف کرد که چنین مدیرایی داره1 چیزی که ما نیاز داریم جیلاست ولی بازم باید خون دل بخوریم!

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
من مشکلی از لحاظ فنی با اومدنش ندارم , بیشتر نگرانم که اختلاف احتمالیش با متری و ووچینیچ داستان بشه تو تیم!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی