پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو بوریلو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
386 پاسخ برای این موضوع

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 ارسال
نمیخوام توهین کنم.از خودش نه ولی از بازیش حالم بهم میخورد. خیلی خوشحالم که رفت.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یوونتوس حق خرید بوریلو رو از دست داد و دیگه نباید به خرید این بازیکن امیدوار بود ؛ شاید بازیکن خوبی نباشه اما واقعا با استعداد هست و فقط به اعتماد بنفس نیاز داشت

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

يووه به خوبي ثابت كرده لياقت بهترين ها و بازيكن هاي با كيفيت و موثر بي ادعا رو نداره ، ماركو هم همينطوره .

بوريلو به نظرم خيلي موثر بازي كرد ، شايد بهتر بود كسي مثل متري و كواليارلا ترنسفر ميشدن تا اينكه بوريلو بي ادعا از تيم ميرفت .

نميدونم خبر رسميه يا نه ، اما اميدوارم هنوز نره !

فكر كنم من تنها كسي بودم كه آواتار بوريلو داشتم تو فروم .

قرارداد قرضیش و حق خریدش تا 30 ژوئن اعتبار داشت ، اگر یووه میخواست تا الان باید دائمیش میکرد :1:
فکر کنم ایستیگاریبیا هم همین وضعیت رو داشته باشه

والا بوریلو بازی به بازی پیشرفت کرد ، بازیهای آخر در حد متری شده بود ولی نه 9 میلیون می ارزید نه یوونتوس میتونست بگیرتش به امید اینکه بتونه یک مهاجمشو رد کنه

به نظر من بهترین تصمیم گرفته شد

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

يووه به خوبي ثابت كرده لياقت بهترين ها و بازيكن هاي با كيفيت و موثر بي ادعا رو نداره ، ماركو هم همينطوره .

بوريلو به نظرم خيلي موثر بازي كرد ، شايد بهتر بود كسي مثل متري و كواليارلا ترنسفر ميشدن تا اينكه بوريلو بي ادعا از تيم ميرفت .

نميدونم خبر رسميه يا نه ، اما اميدوارم هنوز نره !

فكر كنم من تنها كسي بودم كه آواتار بوريلو داشتم تو فروم .

به نظر من خوب شد که رفت . هم واسه خودش هم واسه تیم!

تیم الان به مهاجم ستاره و تراز اول نیاز داره .بازیکنای امثال بوریلو بلکم بهتر از اون زیاد هستن

اگر میموند فصل بعد هم قطعا فیکس نیمکت بود . ما هم نباید خود خواه باشیم . امیدوارم هر جا که میره موفق باشه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
با توجه به صحبت های ایجنت بوریلو ، به نظر میرسه که مارکو دیگه تو یووه جایی نداشته باشه. فیورینتینا و تیمِ سابقش جنوا که دوران موفقی رو در این تیم سپری کرد و در آستانه ی آقای گلی قرارداشت ، نسبت به بوریلو ابراز علاقه کردن. هنوز جدایی بوریلو از یووه قطعی نشده ، به همین خاطر تو این انجمن باقی مونده ، با این حال برای تاپیک نظر سنجی گذاشتم ، لطفاً شرکت کنید و نظرتون رو بگید. :wink2:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
رفتن بوریلو و نخریدنش زمانی ارزش پیدا میکنه یه بازیکن با کیفیت تر جایگزینش کنیم اونوقت میشه گفت باشگاه و ماروتا تصمیم درستی گرفتن یا نه؟

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
من به خیر رای دادم که دومین نفر بودم!!! 2گل واسمون زد که شاید اگر گل نمیشد ما الان قهرمان نبودیم!بازیکنه قوی نیست اما حداقل خیلی واسه تیمش زحمت میکشه. :rose:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مدیر برنامه های بوریلو : " مقصد بوریلو نامشخص است ؛ ما و باشگاه رم پیشنهادهای ارائه شده رو بررسی خواهیم کرد البته نقل و انتقال در خط حمله تا کنون در بین تیم ها صورت نگرفته ، چندین باشگاه به دنبال جذب بوریلو هستن مانند فیورنتینا که البته کمی این انتقال غیر ممکن بنظر میرسه "

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این روزا نت ندارم نمیتونم همه تاپیک هارو بخونم برای همین تاپیک های "مهم" رو سر میزنم نمیدونم چی شد یهو امدم ببینم اینجا چه خبره که یکی از بهترین خبرهای رو برای فصل بعد شنیدم اینکه دیگه بوریلو تو یووه نیست :victory2:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
با توجه به این که یووه حق خرید و دائمی کردنِ قراردادش رو از دست داده ، این تاپیک هم به "آرشیو بازیکنان" انتقال پیدا میکنه.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
با توجه به اینکه زمن علاقه ای بهش نداره مقصد بعدیش احتمالا یکی از تیم های تاتنهام، وردربرمن یا گالاتاسرای خواهد بود.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
گفته میشه میلان و رم قصد مبادله بوریلو رو با کاسانو دارن :76: دیوونه هستن ب خدا :Facepalm: :1:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
با تیم سابقش * جنوا * به توافق رسیده و در فصل جدید برای این تیم بازی خواهد کرد . + بوریلودر فصل 2007/08 موفق به زدن 20 گل برای جنوا شده بود .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یعنی چقدر خوشحالم که دیگه تو یووه نیست . با توجه به انگیزه ای هم که داشت بازم اصلا خوب نبود . و انگار کلا یادش رفته همین 2 3 ماه پیش همین بازیکن ها بهش افتخاری دادن که نه داشته و نه به بعد خواهد داشت . یادش رفته با همین بازیکن ها جشن قهرمانی برگزار کرده . واقعا براش متاسفم :fp:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
^^^ خیلی داشت رو مخ من یکی که راه میرفت.به خصوص درگیری آخر بازیش با بونوچی که دیگه واقعا کفریم کرده بود

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

[img width=480 height=285]http://www.img4up.com/up2/78980352657474420029.jpg[/img]

همینو بگم فقط. خاک تو سرت.... :nish:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
این مردک هم کلا تو بازی خیلی با همه بد برخورد میکرد حتی با بوفون هم یه تیکه یه جوری برخورد کرد :111: ولی خوب واقعا همون دقیقه اول شانس اوردیم اون شوتش گل نشد :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه ما بلد نبودیم رفتار درستی از خودمون نسبت به سوپر ماركو بروز بدیم ، ماركو برعكسش رو بهمون نشون داد . به خدا اشتباه بود از دست داد بوريلوي کبیر :cry2: مرسی به غیرتش که به خاطر حرمت یه نیم فصل بيانكونري بودن و اسكودتويي که باهامون کسب کرد ، بعد از گل خوشحالی نکرد . بعد از اونور موقع تعويضش هوادارا سوت میزدن براش :np: سوپر بوريلو برگرد به تیمت ، الساندرو متزي ... به تیمت :cry2:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
[center]بوریلو تاقبل این بازی 13 بار روبروی یووه بازی کرده بودولی موفق به گلزنی نشده بود ...

Spoiler

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
این فصل 28 تا بازی در مجموع واسه جنوا بازی کرده , 12 تا گل زده داشته با 3 تا پاس گل ! آماره گلزنیش تو سری آ از همه مهاجمای ما بهتر بوده :np: همونطوری که بهمن گفت دارن با جیلاردینو معاوضه اش میکنن پس دیگه بازیکن جنوا میشه بطوره کامل !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی