پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو بوریلو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
386 پاسخ برای این موضوع

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
الآن داشتم هایلایتس بازی با نوارا رو می دیدم ، تو صحنه ی گل بوریلو ... . واقعا حالم گرفته شد . خوشحالی بعد از گلش رو ببینید !!! واقعا آدم غمش می گیره وقتی نگاه می کنه . فشار کاملا تو چهره ش حس میشه و انگار خودش هم باورش نمیشه که گل زده . انگاری یه جوری می خواد به هم تیمی هاش بگه که : ببینید ، من گل زدم . مخصوصا 4.5 ثانیه بعد از شادی گل که به نقطه ی کرنر میرسه و زاویه ی دوربین می خواد عوض شه . خب قبول کنید کونته آدمی ِ که اگه بازیکنی رو بخواد ، کسی نمیتونه نظرش رو عوض کنه . حداقل همین الآنش از دو تای دیگه رو فرم تره . فقط استرسش زیاده . اگه بمونه واسه سال بعد کونته روش کار می کنه . حداقلش اینه که تجربه ی بین المللی ش از بقیه بیشتره .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حق خریده بوریلو که تو قراردادشون با رم هم هست 8 میلیونه !
حالا ماروتا اگه بتونه قیمت رو کاهش بده مارکو رو هم به جمع مهاجمای موفق امسالمون اضافه میکنه :np:

یه جورایی داستان اکوئیلانی تکرار می شه که یووه می خواهد با قیمت پایین بخره ! اگه موفق شد که می خره اگه هم نشد که چیزی رو از دست نداده چون با این مبلغ بازیکن به دردش نمی خوره !

از طرفی تیم ما مگه چند تا مهاجم می خواد؟ بوریلو حتی با 4 میلیون هم به درد ما نمی خوره

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
درسته دو گل زده و این دو گل چون مزاج یوونتوسی ها امسال شیرین است خیلی بهشون چسبیده و حا ل می کنند باهاش اما اگر کل بازی هایی که بوریلو انجام داده نگاه و ارزیابی فنی کنیم متوجه میشیم که مناسب یووه نیست و خدا کنه از یووه بره... چون وقتی می بینم تو ترکیب استت یه حال بدی بهم دست میده.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
به نظرم ما فصل بعد نیاز داریم پر از بازیکن باشیم که بتونیم راحت به بازیکن هامون استراحت بدیم وجود بازیکن هایی مثل بوریلو ، مثل حضور مکسی لوپز تو میلان میمونه ، فقط یه جا رو پر میکنن که در صورت نیاز ازشون استفاده بشه اگر بوریلو با یه حقوق یک میلیونی و با یه قیمت خیلی کم مثلا در حد 3 4 میلیون بیاد یوونتوس ، من مشکلی با حضورش ندارم باتشکر

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
ماكسي لوپز خيلي از بوريلو بهتره!!!بنظر من اگه ايموبيله رو بر ميگردونديم باز از بوريلو بهتر بود!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

ماكسي لوپز خيلي از بوريلو بهتره!!!بنظر من اگه ايموبيله رو بر ميگردونديم باز از بوريلو بهتر بود!

کلا من حاضرم بوریلو و متری و همچنین 5 میلیون پول روش بدم عوضش یکی مثل کاوانی بیاد

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
کاملا موافقم که به جای بازی دادن به بازیکن زیر متوسطی مثل بوریلو میرفتیم ایموبیله رو میاوردیم!

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
8روزه اینجا ارسالی نداشته؟!! :lol: :lol: :lol: :fp: حس میکنم اگه قراردادش تمدید نشه در حقش نامردیه.درسته اصلا در حد یووه نیس اما با تعصب برامون بازی کرد که این خیلی ارزشمنده. فقط اگه میخواست دائمیش کنه باید قول بده سبیلشو درست کنه :laughing: . راستی موهامو مدل بوریلویی زدم :np: :rainbow:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
شایعه شده ماروتا میخواد قراردادش رو تمدید کنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

8روزه اینجا ارسالی نداشته؟!! :lol: :lol: :lol: :fp:
حس میکنم اگه قراردادش تمدید نشه در حقش نامردیه.درسته اصلا در حد یووه نیس اما با تعصب برامون بازی کرد که این خیلی ارزشمنده.
فقط اگه میخواست دائمیش کنه باید قول بده سبیلشو درست کنه :laughing: .
راستی موهامو مدل بوریلویی زدم :np: :rainbow:

ولی این 2-3 بازی خوب 8 میلیون نمی ارزه انصافا :1:

بعد ما الان ماتری و کوالیارلا رو داریم. ماروتا هم گفته که حتما مهاجم می خریم. نیازی به بوریلو نیست واقعا دیگه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
با 5 میلیون دائمیش کنن بد نیست ولی در مجموع علاقه ای به تمدیده قراردادش ندارم ولی اواخر فصل نشون داد که داره با تیم هماهنگ میشه و ممکنه در آینده بهتر هم بشه به هر حال اگه قرار باشه دو تا مهاجم بخریم من ترجیح میدم باهاش تمدید نکنن

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

ولی این 2-3 بازی خوب 8 میلیون نمی ارزه انصافا :1:

بعد ما الان ماتری و کوالیارلا رو داریم. ماروتا هم گفته که حتما مهاجم می خریم. نیازی به بوریلو نیست واقعا دیگه.

4.5 تا بسشه خدایی.
نمیدونم چرا یه دفعه ای ازش خوشم اومد :np:
همین گلش به اون تیمه که 1-0 بردیم قهرمانمون کرد :fp:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

تصویر

مارکو بوریلو نقش خیلی پررنگی را در قهرمان این فصل یوونتوس داشته است . او 2 گل مهم را به ثمر رساند . 2 گلی که می شود روی ان ها عنوان گل موثر در قهرمانی را نهاد . گل دوم او گلی بود که در مقابل نوارا و در حالی که تیم با نتیجه 1-0 جلو بود به ثمر رساند . گلی گه نوارا از کار انداخت . گل اول او هم جایی بود که یوونتوس در مقابل چزنا به مشکل برخورده بود و بوریلو در تنها 10 دقیقه مانده به پایان بازی توانست گل پیروزی و 3 امتیازی یوونتوس را به ثمر برساند .

این بازیکن اهل ناپل , به محض اینکه از رم به یوونتوس آمد شروع به تمرینات بدنسازی کرد تا از لحاظ بدنی به شرایط آرمانی برسد . او خیلی خوب و در زمان مناسب توانست از لحاظ فنی و بدنی به کیفیت لازم برسد . درست زمانی که یوونتوس در کورس قهرمانی به گل نیاز داشت بوریلو توانست نشانه ای از خودش در سال های گذتشه را به نمایش بگزارد .

او 17 بازی معادل 617 دقیقه برای یوونتوس بازی کرد . در این 17 بازیا و 2 گل زد و یک پاس گل زیبا هم به لوکا مارونه هدیه کرد .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
دائمی نکردن بوریلو ، مثل خریدن یه مهاجم بزرگ میمونه

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
به نظرم باید بوریلو یه فصل دیگه توی تیم بمونه . برای فصل بعد ما نیاز به یه روانشناس یا همچین چیزی خواهیم داشت که به بازیکن ها امید بده و روحیه ی تیم رو بالا ببره . به شخصه من با دیدن سیبیلای بوریلو و بازیکردنش احساس میکنم خیلی بازیکن قابل و خوش تیپی هستم ! جدا از شوخی بدترین خرید فصل بود ؛ از استیگاریبیا افتضاح تر بازی کرد ! هرچی بود استی هر از گاهی یه حرکتایی میزد ؛ ولی بوریلو بجز گــــــاهی اوقات که اونم به نظرم شانسی میشد ؛ بقیه ی حرکتایی که میرفت رسما نا امیدم میکرد . خوش اشتها هم بود !! میگفت میخواد با یووه لیگ قهرمانان رو تجربه کنه ! قلمبه ی اعتماد به نفسه کلا ! اگر همین بشر نبود شاید ماتری رو توی لیست بهترین گل زن ها میتونستیم ببینیم !

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
با این حال که یووه هیچ علاقه ای به تمدید ِ قراردادش نداره فعلا ، احتمالا مقصد ِ بعدیش فیورنتینا باشه . اگه قراره مهاجم ِ بزرگ بیاد ، بهتر بود که به جای ماتری و کوا نیمکت نشینش باشه . هم ارزون تر بود ، هم مهاجم تر .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

امروز ، روزِ تولدِ 30 سالگیِ مارکو بوریلو ، مهاجم اهلِ ناپلِ یووه ست. بوریلو ژانویه گذشته به یوونتوس اومد و موفق شد دو باری برای یوونتوس در مقابلِ چزه نا و نوارا گلزنی کنه. تولدش مبارک ...

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

دائمی نکردن بوریلو ، مثل خریدن یه مهاجم بزرگ میمونه

این خرید بزرگ رو به همه تبریک میگم ، واقعا از دائمی نشدنش شدید خوشحالم

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
اَ ه ه ه ه ه ه ه واقعا رفت ؟ :1: :1: پس ما تو زمین دیگه به کی بخندیم و از دستش حرص بخوریم ؟ :1: واقعا هیچوقت کسی به اسم بوریلو رو فراموش نمیکنم :1: کسی بود که یک نیم فصل فقط واسمون بازی کرد اما یک دنیا خاطره واس من به جا گذاشت :1: بابت تمام کمک هایی هم که به تیم کرد ازش ممنون هستم و امیدوارم تو تیم بعدش موفق باشه :rainbow: :222:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
يووه به خوبي ثابت كرده لياقت بهترين ها و بازيكن هاي با كيفيت و موثر بي ادعا رو نداره ، ماركو هم همينطوره . بوريلو به نظرم خيلي موثر بازي كرد ، شايد بهتر بود كسي مثل متري و كواليارلا ترنسفر ميشدن تا اينكه بوريلو بي ادعا از تيم ميرفت . نميدونم خبر رسميه يا نه ، اما اميدوارم هنوز نره ! فكر كنم من تنها كسي بودم كه آواتار بوريلو داشتم تو فروم .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی