پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ميتينگ در شهرستان ها

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
759 پاسخ برای این موضوع

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
بله بوشهر فلکه امام خوب البته با بستنی که اگه جمع بشیین من میگیرم.دعوت من اوازه

alex_s7

alex_s7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 127 ارسال
آقا مانی بیا بساط میت رو هماهنگ کن دیگه...

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من تنهام ??? کسی از خراسان شمالی نیست ؟ من تنهام ??? :-\

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
پاشو احسان بيا مشهد دو نفري ميت راه بندازيم ;D تابستون هم من ميام بجنورد. شايد هم سال ديگه دانشگاه بيام اينجا با هم بتركونيم :)

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اره بیا میتینگ دو نفره را میندازیم ;D ;D

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
بابا مثل اينكه من بيچاره فقط تنها هستم حالا مگه چي ميشد يك ميتينگ هم در اهواز برگزار ميكرديد؟؟؟ اهواز،اهواز ،نبود؟؟يك نفر اهواز؟!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اگه شام با جای خوای مناسب و البته زیر شلواری ;D بهم بدید من تو هر شهری که میتینگ باشه میام 8) خدا وکیلی میتینگ با منم خیلی حال میده چون اول تا آخرش میکشی و میخوری ;D احسان که بد پایه هستش برم بجنورد پیشش ولی من میترسم ;D چون میگن قرنها پیش یسری از قزوینیها به سوی بجنورد مهاجرت کردن ;D البته من نمیدونم چه ربطی داره ??? مگه قزوین چیه ;D ??? :o ولی در کل من دور احسان رو خط کشیدم . دوست دارم یه سفر سمت جنوب کشور برم ; یعنی از شیراز و رضا شروع کنم و یسری نظرسنجی بهش بدم ;D بعد برم پیش حسین و نوید و قلیون بکشیم ببخشید با حسین باید ببلعیم ;D بعد بیام به اهواز و پیش سجاد و بعد با سجاد بریم پیش بچه های دیگه مثل بهمن و مانی و سعید و بقیه دوستان و از اونجا هم با لنج بریم دبی و همه تو لنج بخونیم : بیا با هم بریم سفر دبی دبی منو با خودت ببر دبی دبی ;D بعدش بهمن هم جمیله بشه برقصه ;D بعدش همینجور که داریم میریم ... ( این داستان ادامه دارد ) ;D

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
مرد حسابي فكر نميكني ما شنا بلد نيستيم عهمينطوري ما رو وسط خليج فارس ول كردي ،ميگي اين قصه هنوز ادامه داره؟! بابا يا بيا ما رو ببر دبي يا برمون گردون شهر خودمون!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
اگر کسی میتونه با محمد بره بیرون و ببیندش حتما این کارو کنه . خیلی بچه گلیه . سجاد جان ما میتونیم اتوبوس برای اهواز جور کنیم . میخوای یه 30 . 40 نفری بفرستیم اونجا !؟

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

مرد حسابي فكر نميكني ما شنا بلد نيستيم عهمينطوري ما رو وسط خليج فارس ول كردي ،ميگي اين قصه هنوز ادامه داره؟!
بابا يا بيا ما رو ببر دبي يا برمون گردون شهر خودمون!!

خب بابا سجاد بیا ;D همینطور که سمت دبی میریم پلیس اینترپل جلومونو میگیره و به علت نداشتن پاسپورت تعداد زیادی از بچه ها ما رو دیپورت میکنه و البته مانی رو حبس ابد میزنن و رضا رو هم میکنن مامور نظرسنجی از زندانیا ;D و بهمن هم به جزیره ای دور افتاده تبعید میشه و خودتم تبعید میکنن بری پیش احسان و منم اجازه میدن برم یه کنسرت از داریوش ببینم و بعد تیربارونم میکنن :'( چه درام تلخی شد :'( هی ...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
چه شود ميتينگ 2نفره... حتما عكس و گزارش كاملشو براي ما بفرستيد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

مرد حسابي فكر نميكني ما شنا بلد نيستيم عهمينطوري ما رو وسط خليج فارس ول كردي ،ميگي اين قصه هنوز ادامه داره؟!
بابا يا بيا ما رو ببر دبي يا برمون گردون شهر خودمون!!

خب بابا سجاد بیا ;D همینطور که سمت دبی میریم پلیس اینترپل جلومونو میگیره و به علت نداشتن پاسپورت تعداد زیادی از بچه ها ما رو دیپورت میکنه و البته مانی رو حبس ابد میزنن و رضا رو هم میکنن مامور نظرسنجی از زندانیا ;D و بهمن هم به جزیره ای دور افتاده تبعید میشه و خودتم تبعید میکنن بری پیش احسان و منم اجازه میدن برم یه کنسرت از داریوش ببینم و بعد تیربارونم میکنن :'( چه درام تلخی شد :'( هی ...

الکی منو قاطی نکن !
من نمیام ;D

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
تو اومدی خودت خبر نداری ;D

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من هم فکر نکنم از ساری و یا حتی مازندران کسی عضو باشه ... اگه هست بگه تا منم بشناسمش ;D :D ;) :)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر کنم محسن از شمال باشه !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
سعید هم از چالوسه . محسن هم از استان مازندرانه .

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
ایول ....... پس توپه.و.وو.و.و.وو. پس یک میتینگ تو ساری یا حداقل تو مازندران بزارید

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
بچه های اصفههههااااان و حومه میخایم یه تیم درست کنیم.میخایم بترکونیم این ID منه لطفا برای هماهنگ کردن add کنید whiteriver.boy7

javad_juve

javad_juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
بروبچ هرکی همدانی هست بگه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

سعید هم از چالوسه . محسن هم از استان مازندرانه .

محسن از نوشهر هستش. mohsen1989

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی