پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-2 جنوا (هفته هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جنوا از سال 94 تا حالا توی تورین از یووه امتیاز نگرفته بود.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
متاسفم فقط همین.من نمیدونم چرا باید ووچینیچ تا اون دقیقه تو زمین بمونه.چرا تیم باید به این راحتی بازی رو رها کنه ک هرو یک موقعیت رو گل خوریم.تاسف باره. این دفاع کی میخواد درست بشه فقط بازی با میلان.شانس اوردیم نباختیم .پس کی کیلینی دفاع میشه. من تو دو تا بازی اخیر اصلا تعویضهای کنته رو نپسندیدم.بازی قبل که کلا تعویضها اشتباه بود.تو این بازی به نظرم فقط تعویض پاتزینتزا به نظرم بد نبود. ووچینیچ باید زودتر تعویض میشد. پپه رو نباید تعویض میکرد. در واقع بازی برده رو دادیم حریف.به راحتی مثل اینکه بهشون گفتیم بفرمایید شما گلتون رو بزنید. اینجاست که ارزشهای ویدال معلوم میشه. کراسیچ رو هم همون بهتر بفروشیم بره.دیگه به درد نمیخوره. الیا وکوالیارلا رو گذاشتیم خاک بگیرن. چرا نبایداز کوالیارلا بجای ووچینیچ لا اقل تو این بازی که ووچینیچ ضعیف بود استفاده بشه. تنها میشه گفت بحران شروع شده واگر جلوی اون گرفته نشه بدتر هم خواهد شد.انگار نه انگار که تیم امتیاز از دست میده .بازیکنها بی تفاوت بازی رو ول کردند. 15 دقیقه اخر بازی رو سرسری گرفتند ونتیجش رو هم دیدیم.قرار نیست تیمهای حریف 90 دقیقه حمله کنند .به نظرم همه تیمها شناخت خوبی از ما پیدا کردند. باز هم امتیازهای مفت از دست میدیم. بازیهای سخت داره شروع میشه وبحران هم شروع شد.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
:ultra:من بازی روندیدم ای کاش دل پییروکمی زودترتعویض میشد

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
کیلینی واقعن بدرد دفاع کنار نمیخوره ، سر تا پاش اشتباه بود اون کنار !!!!! رو گل اول که کاملن مقصر بود ؛ معلوم نبود اون جلو چی دیده بود اومد برداره یهو یادش اومد پشتش یه مدافعه !!! گل دوم رو اگه استوراری میموند تو دروازه احتمال 99 % می گرفت بازی کاملن دست یووه بود ؛ اما اشتباه این بود که تو اوج حمله ها کار رو تموم نکردیم و بازی رو فقط نگه داشتیم و طیق معمول گل خوردیم!

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
این یوونتوس با یوونتوس دل نری هیچ فرقی نداشت فقط پیرلو رو داشت . کلا کونته داره راه اشتباهی رو میره و اون مربی جسور و با فکر اول فصل نیست و دیگه نمیتونه احساسات خودش رو به بازیکنان منتقل کنه امیدوارم فقط همین بازی این مشکل پیش اومده باشه و دیگه تکرار نشه چون باید از این اشتباه درس بگیره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

جنوا از سال 94 تا حالا توی تورین از یووه امتیاز نگرفته بود.

آمارها یکی یکی داره شکسته میشه !!!!! چیرو فرارا هم از همینجاها شروع کرد به نیم فصل نرسیده اصلا یوونتوس و آماری دیگه وجود نداشت که شکسته بشه. نمیئونم ، امیدوارم کونته مثل لیپی و کاپلو از اون دیسیپلین های شدید بگذاره که کسی نتونه نفس بشکه و نگذار تیم از دستش در بره.

خیلی حیف در فصلی که نه میلان میلان ، نه رم رم و نه اینتر اینتر ، یوونتوس هم یوونتوس نباشه و جنگ قهرمانی بین دو تیم ناپولی و اودینزه شکل بگیره ، اون موقع دیگه باید فاتح یوونتوس و سری آ را خوند ، اودینزه به احتمال قوی فردا بازیش و میبره و تیم های دیگه هم منتظر تساوی یوونتوس نمیموند و میرن برای برد امیدوارم حداقل نزول تا رتبه 4 باشه.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
کنته با این تعویضهایی که تو دو تا بازی گذشته ازش دیدم واقعا انتقاد بهش وارده

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
آقا آخه استیگاریبیا چیه؟ پازینزا چیه با اون سنش هیچی هم نیست!!! اینا در حد باری و نوارا هستن! . گند زدن به این تیم آخه من هی می خوام ساکت باشم نمیشه!! :2mo5pow: کجاست اون تیم قهرمان اروپا!! به جای 6 تا بازیکن بیخود برن 2 تا تاپ بخرن !!

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
فیوره هم تو زمین خودش با کاتانیا 2-2 مساوی کرد دو گل فیوره رو یووتیچ زده امیدوارم سه شنبه از فیوره 3 امتیاز رو بگیریم.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
امتیازی که تو دو تا بازی گذشته از دست دادیم بدون شک تعویضهای اشتباه مربی تو اون دخیل بوده.ضعف دفاعی تیم کی میخواد حل بشه ما نمیدونیم.لا اقل تا نیم فصل یه جوری تیم باید تو رده های بالا قرار بگیره تا یه فکری واسه این دفاع بشه.

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
واقعن امتیازای مفتی رو داریم از دست میدیم ادم زورش میگیره اخه به یک گل برتری که نمیشه دل خوش کرد میلان وناپولی اگه بیفتن رو دوره برد یووه با این وضع به گردشون هم نمیرسه کم کم تعویضا و تاکتیکای کونته داره رو میشه مثل اینکه ضد تاکتیک رقیبا بیشتر از تاکتیک خودمون جواب میده

kiya

kiya

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 37 ارسال
:stopsign:

آقا آخه استیگاریبیا چیه؟ پازینزا چیه با اون سنش هیچی هم نیست!!!

اینا در حد باری و نوارا هستن! . گند زدن به این تیم آخه من هی می خوام ساکت باشم نمیشه!! :2mo5pow:

کجاست اون تیم قهرمان اروپا!! به جای 6 تا بازیکن بیخود برن 2 تا تاپ بخرن !!

شما خودتو ناراحت نکن مهندس...ایشالا بازی بعد.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
شب مسخره ای بود ! نمیشه مسخره بودن تعویض های کونته رو در قالب کلمات توصیف کرد ! متوجه 2 تعویض اول که اصلاً نشدم ! استوراری به عیر از شوت دقیقه ی آخری که گرفت ، افتضاح بود ... جورجو هم بدون شک بدترین بازیکن زمین بود ... ایستیگاریبیا کمی امیدوار کننده بود. کراسیچ به غیر از اون 2 پاسی سالمی که از فاصله ی 2 متری برای پیرلو و لیختشتاینر فرستاد ، هیچ کاری نکرد ...

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

:stopsign:
شما خودتو ناراحت نکن مهندس...ایشالا بازی بعد.

شما که طرفداره میلانی انقدر که اینجا ول میچرخی تو سایت خودتونم میری؟ :1:

kiya

kiya

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 37 ارسال

شما که طرفداره میلانی انقدر که اینجا ول میچرخی تو سایت خودتونم میری؟ :1:

داداش یه میلانی همیشه باید از حالو روزه رقیب خبر داشته باشه.. در ضمن سایت و فروم میلان که سروره ماست. راستی خوبه خودم بهت گفتم بازی دارینا فک کنم یه یوونتوسی دور خاش خاشی باید از بازیهای تیمشون خبر داشته باشه...

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

داداش یه میلانی همیشه باید از حالو روزه رقیب خبر داشته باشه.. در ضمن سایت و فروم میلان که سروره ماست. راستی خوبه خودم بهت گفتم بازی دارینا فک کنم یه یوونتوسی دور خاش خاشی باید از بازیهای تیمشون خبر داشته باشه...

من کاملا تکذیب میکنم حرفهای ایشون رو و از همینجا اعلام میکنم نمیشناسمشون! :1:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
دقت کردید الکس چه افسوس شدیدی خورد هنگام گل دومی که خوردیم ؟ دلم کباب شد :cry2:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
واقعا ميخوام جند تا حرف و فحش أبدار به كونته بدم تا آروم بشم ولي مراعات فروم دارم ميكنم.ديكه داره شورش رو درمياره.روند بازي دادن به مهاجما فوق العاده مسخرست.از بازي با بارما كه 4 تا زديم بدون هيج دليلي الكس كذاشت بيرون و يهو ووجينيج بازي داد.بعد از 2 بازي يهو ماتري رو كذاشت بيرون و باز هم اصرار به بازي دادن ووجينيج.با كوا هم كه لج كرده و بازيش نميده.بقرآن رفتكر خيابون هم ميفهمه كه كوا 100 برابر ميركو موثرتره اونوقت اين ميركو ديلاق نفهم داره بازي ميده و ميره رو اعصاب.خدا لعنت كنه تيم رم كه اينو انداخت به جون ما.جرا الكس بازي نميده؟؟؟با وجود آمادكي بالا و اين همه تشويق هوادارا دقيقه 90 أورد تو تا به ريش همه بخنده؟؟؟جندمين باريه كه داريم بخاطر اشتباهاتش تاوان ميديم و امتياز از دست ميديم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خوب خیلیا نکات بدد رو گفتند و خیلی کم هم بودن کسانی که رسانه ای عمل نکردند و شمشیر رو از رو نبستن ! اما نکته ای که هستش اینه که از تیم کونته توقع نداشتم که در حالی که تیمش 2-2 مساوی هستش ، اجازه بده حریف صاحب بازی بشه ...! یه نکته دیگه اینکه سریع میاید می گید فرارا و دل نری و اینا ، اصلا انگار کارد می زنید بهم ، واقعا متفاوت هست نگید تو رو خدا ! این تیم بعد از 7 هفته هنوز نباخته ...! و آخر اینکه کونته در مورد کوا و الکس داره خیلی خیلی بد عمل می کنه ، و حتی در مورد لوکاتونی !

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

دقت کردید الکس چه افسوس شدیدی خورد هنگام گل دومی که خوردیم ؟
دلم کباب شد :cry2:

تو نبود الکس چه کسی به حال این تیم افسوس میخوره :20:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی