پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زمین فوتبال و تیم یوونتوس دات ای ار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
2257 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز یوونتوسی
من دقیقا از اون موقع که یادم میاد عاشق یوونتوس بودم و هستم (بر خلاف بیشتر اعضای خانواده و فامیل که اصلا رغبتی به این تیم ندارند) حتی موقع دسته 2 بودن هم همچنان عاشق و مشوق و حامیش بودم !
بعد از بازی یوونتوس با رئال مادرید در پی گشت و گذار در اینترنت و جستجوی اخبار و موضوعات مربوط به به سایت شما برخوردم و بسیار لذت بردم ! و بعد در پی گشت و گذار در سایت شما و خواندن اخبار خوب و گزارشهای عالیتان به فوروم رسیدم ! در اینجا هم اول از همه دوست داشتم با محیط کلی فوروم و افراد واقعا حامی این فوروم آشنا بشم که اومدم تو این بخش ! وبعد از اون با موضوع فوتسال و اینها برخوردم و بسیار خوشحال شدم که همچنین جمعی دارید ! و بیشتر صفحات این تاپیک (و البته تاپیک میتینگ و چند تا تاپیک دیگه) را خواندم و با افراد زیادی آشنا شدم! تو ذهنم داشتم که این کمال را من میشناسم طرز حرف زدن و لحن و اینهاش آشناست ! که بعد از تحقیقات فهمیدم دوست چندین ساله ی من (که در یکی از فورومهای کامپیوتری با هم آشنا بودیم) هست که از طریق یاهو صحبت کردم و پی به این قضیه بردم ! در مورد فوتسال باهاش صحبت کردم و گفتم که خیلی خیلی دوست دارم در جمع صمیمانه و مهمتر یوینتوسی شما دوستان عزیز باشم ولی خب به لحاظ اینکه تازه عضو شدم و فعالیتی نداشتم گفتم نگم بهتره چون بعید میدونستم خواسته ام پذیرفته شود! که داش کمال گفت من صحبت میکنم! و الآن دیدم که داش کمال خفن بنده را شرمنده کردند! و از همه ی دوستان که صلاح و مصلحت جو دوستانه را رعایت میکنند ممنونم ! میخواستم بگم اگر که وضعیت جور شد من هم پایه این برنامه ها هستم! حالا یه جلسه در خدمت باشم و اگر دوستان موافق بودم باز هم در خدمتشان هستم! من صبح تا بعد از ظهر روز جمعه هیچ مشکلی ندارم و انشاءالله اگه بشه میشم یه پایه ی اصلی از بروبچ فوتسالی ! باز هم نظر با دوستان عزیز و بزرگترهای این جمع هست !

من تا فردا شب هم به این تاپیک سر میزنم امیدوارم در صورت ملحق شدن به این جمع دوستانه بتونم عضو خوب و مفیدی برای این جمع باشم !

قربانتان : مصطفی عشقی

شما و کمال هم بیاین و ساعت 11:30 خوراکیان باشید .

..............................

نفرات این هفته کامل هستش و لطفاً دیگه نفر جدیدی نیاد و اعلام نکنه ;)

mostafaeshghi

mostafaeshghi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال

شما و کمال هم بیاین و ساعت 11:30 خوراکیان باشید .

..............................

نفرات این هفته کامل هستش و لطفاً دیگه نفر جدیدی نیاد و اعلام نکنه ;)

خیلی ممنون از لطفتان

چشم انشاءالله سر موقع خدمت میرسیم !

به امید روزی قشنگ با فوتبالی زیبا و مفرح !

قربانتان: مصطفی عشقی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امروز خیلی حال داد و دم همگی گرم ! خیلی هماهنگ تر شدیم و خیلی تیمی بازی کردیم به نسبت گذشته که بنظرم خیلی عالی هستش . سالن هم که دیگه OK شد و از این به بعد روزهای جمعه از ساعت 10:30 تا 12 بچه هایی رو که میگم خوراکیان باشن که البته 10 اونجا باشن . از حساب تیم هم 10 هزار تومن بیعانه دادیم و یه مبلغی هم که فکر کنم 6 تومن باشه هستش که حالا یه کاریش میکنیم ! این لیست نفرات تیمه که هرکسی از این نفرات اگر نمیخواد یا نمیتونه بیاد همین الان بگه تا یه فکری بکنیم : امین ، قاسم ، روزبه ، نوید ، امین ، مصطفی ، کمال ، امیر ، سیامک ، احمدرضا ، مسعود ، میثم ، سهیل و خودم که اگر برای مثال هفته ای حداکثر 3 نفر هم از این جمع نیومد مشکلی پیش نمیاد و نهایتاً یک نفر مهمان میاریم . فقط اگر جلسه ای رو نخواستین بیاین حتماً تا حداکثر 48 ساعت قبل جمعه اعلام کنید تا مشکلی پیش نیاد چون ما روی حتی 1 نفر هم حساب میکنیم . البته باید بگم که جای حمید هم توی تیم محفوظ هستش و اون یه جای خالی متعلق به حمید هستش که هر وقت که خواست بیاد . اگر همگی همکاری کنیم و مثل امروز خوب و آماده بازی کنیم بهتون قول میدم بزودی میتونیم همون کارهایی رو که میخواستیم در گذشته انجام بدیم انجام بدیم ;) . بازم جا داره از همتون تشکر و عذرخواهی کنم که امروز یزره بهتون فشار مالی اومد و به امید خدا از هفته های بعد دیگه همچین مشکلی نخواهیم داشت و همون ماهی 10 هزار تومن برای هر نفر میشه .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
جمعه ها سالن اصلی خوراکیان از ساعت 6 غروب به بعد خالی هستش چون اگر هم مسابقه باشه تا اون موقع تموم میشه . اونم میشه گرفت . نظرتون چیه ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

جمعه ها سالن اصلی خوراکیان از ساعت 6 غروب به بعد خالی هستش چون اگر هم مسابقه باشه تا اون موقع تموم میشه . اونم میشه گرفت . نظرتون چیه ؟

با توجه به اینکه اون ساعت حمید هم می تونه بیاد اگر از نظر بقیه مشکلی نداره اون ساعت بهتر هم هست!
کلا من که مشکلی ندارم و چه صبح باشه چه عصر میام

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من خودمم تو همین فکر هستم که جمعه بعداظهر بگیریم تا حمید هم بیاد . البته دلیل دیگش هم اینه که دیگه هر هفته میتونیم تو سالن اصلی بازی کنیم و با توجه به اینکه بیعانه هم دادیم مثل این میمونه که قرارداد بستیم و هیچ مشکلی نداریم . دیروز هم با بچه ها حرف زدم که اونا هم مخالفت خاصی نداشتن و فکر نکنم مشکلی باشه .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اره.منم موافقم.حمیدم میتونه بیاد.تو زمین اصلی هم هستیم.سوم اینکه بعداز ظهر راحتری.بدنت اماده تره تا کله صیح خوابالو خوابالو بدویی اونجا:دی

mostafaeshghi

mostafaeshghi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز به خصوص فوتسالیهاش جمعه ی بسیار حال داد!! خداوکیلی خیلی خیلی خوش گذشت ! انشاءالله هفته های آتی هم از این بهتر باشه و بیشتر خوش بگذره! با توجه به پیشنهاداتی که اقا بابک گل دادند من هم نظرمو میگم ولی در کل تابع نظر جمع هستم ! به نظر من جمعه ها صبحها بهتره حالا نه صبح کله سحر همین 10:30-12 یا 12-13:30 سانسهای عالی ای هستند ! چون به هر حال روز جمعه است و تعطیلی و اکثر مردم میخواهند در این شب با خانواده یا دوستاشون بیرون برند و اگر در این 2 سانس باشه به همه ی کارهامون میرسیم ! ولی اگر بخواد دم غروب باشه بیشتر برنامه ها به هم میخوره ! و همچنین اون دو سانس از جهت سهولت در رسیدن به سالن هم مود توجه است ! آخه اون موقع رفت و آمد تو شهر خیلی کمتره وزودتر میرسیم! این نظر من بود ! به نظر همه ی دوستان احترام میگذارم! و تمام تلاشمو میکنم با نظر جمع خودمو تطبیق بدم ! قربانتان: مصطفی عشقی

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
مرسی از لطفتون، ولی اول به نظرمن از همه کسایی که اسمشونو نوشتید توی این لیست بالا لیست بپرسید و اگر که اکثریت قبول کردند ساعتش رو عوض کنید. منم کلاس های جمعه ام تا اخر اذر هست (ترم بعد رو هم نمی دونم چطوریه البته؟).. منظورم در کل اینه که برنامه کسایی که میان بهم نخوره.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ببین حمید ما که تعارف نداریم باهم ! الآن احمدرضا تنها دروازه بان تیم هستش و به یه گلر دیگه احتیاج داریم . من چون شصتم هنوز خوب نشده و با یزره فشار درد میگیره و احتمال داره دوباره آسیب ببینه نمیتونم توی گل وایسم که البته خودم هم چندان رغبتی دیگه برای دروازه بانی ندارم و دوست دارم بعد از سالها جلوتر بازی کنم . یه مسئله دیگه هم اینکه اگر تو این مدت خبری از بازی دوستانه و ... نبود برای این بود که ما تکلیف زمین و نفراتمون مشخص نبود که گویا از این به بعد دیگه ردیف هستش پس نیاز به یه گلر دیگه داریم . پس طوری سعی میکنیم برنامه ریزی کنیم تا تو هم بیای ... نکته بعدی اینکه ما هر ساعت و هر روزی بگیریم به هر حال اختلاف نظرهایی وجود داره و یه عده موافق و یه عده مخالف هستند که کاملاً طبیعی هستش . تنها راه حل اینه که با در نظر گرفتن تمام جوانب بهترین تصمیم رو بگیریم . الآن همگی به یک نظر واحد برای روز جمعه رسیدیم و بحث فقط بروی ساعتش هستش که من به چند دلیل عصر جمعه رو بهترین زمان میدونم که میگم : اول اینکه ما توی سالن اصلی هر هفته هستیم که از همه لحاظ کیفیت بهتری داره . دوم اینکه میتونیم یسری از نفرات رو کامل داشته باشیم . حمید مثل سابق همیشه میاد و سیامک و قاسم و امیر ، هم به درس و کلاسشون میرسن و هم با آسودگی و نظم هر هفته میان . سوم هم اینکه به قول روزبه صبح جمعه آدم خواب آلود هستش و از اون طرف تا بره خونه و دوش بگیره ناهار قندیل بسته و از دهن افتاده ! البته یه مشکلی که عصر جمعه همونطور که مصطفی گفت داره مسائل خانوادگی هستش که من خودم بارها گفتم . مثلاً غروب جمعه شاید کسی جایی مهمان باشه یا مهمان داشته باشن و یا برنامه دیگه باشه . این یزره کار رو مشکل میکنه که بنظرم با یه هماهنگی و برنامه ریزی کاملاً حل میشه و مشکل بزرگی نیست . من تنها کسی هستم که تو این حدود 10 ماه از ابتدا تا به حال یک جلسه هم غیبت نداشتم چون همیشه طوری برنامه ریزی کردم که این 2 ساعت تو تقویم هفتگیم باشه . یعنی این زمان 2 ساعت رو برای خودم واجب میدونم و مثل کار و کلاس برای خودم قانونمندش کردم . اگر شما هم بروی این 2 ساعت حسابی سوای تفریح بازی کنید و اینو به چشم یک اجبار رفاقتی بدونید مطمئناً مشکلی پیش نمیاد . من باز هم تاکید میکنم که اجباری در کار نیست چون پادگان نیست ! فقط اعضای تیم که اسمشون رو بالا گفتم ، غیبت یا تاخیر نکنن ولی اگر کاری یا خدایی نکرده مشکلی پیش اومد با هماهنگی نیان و سعی کنن 48 ساعت زودتر بگن . فقط سعی کنیم که از این 14 - 15 نفر جلسه ای 2 نفر غیبت داشته باشیم تا خللی توی بازی وارد نشه .

pintoriko

pintoriko

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 30 ارسال
درود منم با صبح جمعه بیشتر موافقم چون صبح ها همه سر حالترن و مشغله کمتری هم دارن در مورد ترافیک هم حق با مصطفی است . ولی اگه شب هم تصویب بشه میام . در مورد بازی این هفته هم باید بگم که خیلی مهیج بود ولی ضعف در دفاع هر دو تیم بیداد میکرد. اگه بخوام بیشتر انتقاد کنم باید بگم که سرعت تیمی در بعضی مواقع انقدر کند بود که تحت کوچکترین پرس توپ لو میرفت و ضد حمله میشد . از گوشه ها هم خیلی راحت دفاع دور میخورد و جا میموند . امثال من و امین دیگه بیشتر از اینی که بلدیم یاد نمیگیریم ولی بقیه بچه ها جای پیشرفت دارن و باید بهتر بازی کنن . راستی یادم رفت بگم ، رفتم از بارسایی ها دعوت کردم که بیان مسابقه بدیم ما هم میزبان باشیم . نظرت چیه بابک؟

pintoriko

pintoriko

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 30 ارسال
P . S نظرات امین باقری هم با چند تا غلط املایی و انشایی بیشتر هموناییه که من نوشتم ، حالا شاید از ایرانسلش اومد بالا و خودش یه چیزایی تفت داد ولی تا اطلاع ثانوی همینا رو ازش داشته باشید .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من مشکلی توی زمان ندارم از اول گفتم بازم میگم به غیر از 1شنبه و 3شنبه هر وقت گزاشتین میام این از این اگه جمعه همون بعد از ظهر باشه خیلی بهتره چون من هرسری خواب میمونم :(

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
من و سهيل با هيچ كد.م مشكلي نداريم هر ساعتي باشه ميام ولي من خودم عصر رو ترجيح ميدم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من ولی من صبح رو ترجیح میدم چون هم بدن ها خیلی سرحال تره و همونطور که مصطفی گفت ترافیک برای ما که راهمون نسبت به بقیه دورتر هست کمتره و بهتر میرسیم به مقصدمون دفعات قبل که شب بود ، پدرمون در میومد تا میرسیدم به مقصد نکته دیگه هم اینکه جمعه ها معمولا ساعت 4 بازیهای لیگ برگزار میشه و فکر میکنم اکثر بچه ها دوست دارن بازی تیم محبوبشون رو ببینن برای همین فکر میکنم اگر صبح باشه حداکثر تا 3 به مقصدشون میرسن و میتونن بازی تیم محبوبشون رو ببینن من فکر میکنم اگر صبر کنیم حمیدرضا ترم بعد رو جمعه نگیره خیلی بهتر هست تا اینکه عصر بندازیم با تشکر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من که اصلا حرفی نزدم که ساعت زمین رو عوض کنید، یکمکی صفحه رو بالا پایین کنید می بینید. توی صفحه های قبل هم گفتم. من فقط گفتم اگر ساعت زمین با برنامه من یکی نبود میام اگر نه هم که نمیام. می دونید دیگه که ترم اول رو خود دانشگاه انتخاب می کنه و منم خبر ندارم که ترم های بعدی درس هایی که بر می دارم چه روزی کلاسش برگزار میشه؟ به نظر من برنامه تون رو عوض نکنید که هم کسی برای برگشتن به خونه پدرش در نیاد هم مشکلات مهمونی رفتن از این قبیل رو نداشته باشه هم اینکه بچه های ثابت زمین فوتبال که این مدت همیشه بودن بتونن بیان..

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حمیدرضا جان بدترین نوع برداشت از پست منو داشتی من که بابک شاهده گفتم چرا حمید نیست ، چون اصلا نبود تو خیلی احساس میشه و واقعا فکر کنم قریب به اتفاق قبول دارن که بودن تو خیلی روی سطح بازیا تاثیر داره تو حساب کن با اینکه مانینگر الان توی یووه خیلی خوب کار میکنه ولی اصلا بودن بوفون خیلی موثره و بودنش به بازی یه اعتبار خاصی میده بهرحال من فقط نظرمو گفتم و فکر میکنم واقعا بودن حمید خیلی مهمه ولی چون میخوایم با برنامه جلو بریم عصرهای جمعه احتمالهایی که بچه ها دادن اعم از مهمونی و بودن مسابقات لیگ برتر و هزار تا برنامه ی دیگه ممکنه هی تعدادمون کم و زیاد بشه و باعث بشه دوباره تیم منحل بشه بخاطر این گفتم فقط با تشکر

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
سلام... بابک خودت که میدونی برا من فرقی نداره فقط تفاوتش اینه که اگه صبح باشه اونم فقط 10.30 -12 یه هفته در میون میتونم بیام ولی هر ساعتی بعد از 11.30 اینا باشه میتونم بیام. امیرم همین که جمعه باشه میتونه بیاد مگه اتفاقی براش بیفته! برای این هفته ام بازم شرمنده ولی چه میشه کرد؟!اتفاق ناخواسته بود...حالا این هفته ام ملوم نیس اگه برا مراسم 7 موندم که هیچ اگه نه در خدمتم! ;)

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
فکر کنم اکثرا با جمعه بعداز ظهر موافق هستند. منم که گفتم جمعه بعدازظهر بهتره.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اول در مورد پیشنهاد میثم در مورد بازی با بارسا بگم که بنظرم هنوز زوده چون هنوز به اون آمادگی و هماهنگی کامل نرسیدیم . من پیش بینی میکنم اگر 1 ماه آینده رو به خوبی بازی کنیم و هماهنگ بشیم و همه نفرات رو داشته باشیم و مشکل خاصی پیش نیاد بتونیم از 1 ماه دیگه و برگزاری 4 جلسه دیگه یه بازی دوستانه انجام بدیم که سعی میکنیم برای شروع با یه تیمی بازی کنیم که بتونیم در برابرش راحت بازی کنیم و به مشکل نخوریم ولی قطعاً با هماهنگی قبلی با بارسا بازی میکنیم . در مورد ساعت هم همونطور که گفتم اختلاف نظر وجود داره که طبیعی هستش و باید به یک نظر واحد برسیم . من با مسئول سالن صحبت کردم و قرار شد فرداشب خبر نهایی رو بده که آیا میشه سانس رو از صبح به عصر تغییر داد یا نه ! من قبول دارم عصر جمعه معایب و مشکلات خاص خودش رو داره ولی بزرگترین حسنی که داره اینه که همیشه تو سالن اصلی هستیم و دیگه خبری از سالن لیز و کوچک نیست ! دلیل دیگه ای که داره و بنظرم جمعه عصرها مناسب تر هستش اینه که یسری از بچه ها مثل قاسم ، حمید ، امیر و سیامک که درس و کلاس دارن به کارشون میرسن و همگی برای عصر جمعه میان و مشکلی ندارن که این خودش یه امتیاز هستش . در مورد برنامه های بعضاً خانوادگی و شخصی جمعه ها هم همونطور که گفتم مشکل بزرگی نیست و با یه برنامه ریزی حل میشه . برای مثال بعید میدونم در یک جلسه مثلاً 7 نفر از اعضای تیم همزمان مهمان باشن یا گرفتاری براشون پیش بیاد ! حتی اگر احیاناً همچین اتفاقی افتاد میشه اون یک جلسه رو استثناً ساعتش رو تغییر داد . من باز هم میگم که اگر با برنامه ریزی جلو بیایم هیچ مشکلی پیش نمیاد و همه هم به زندگیمون میرسیم و هم به تیم . حالا باز من خبر نهایی وضعیت سالن رو تا فرداشب میگم .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی