پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زمین فوتبال و تیم یوونتوس دات ای ار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
2257 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

من و یاشار امروز زمینی که یاشار می گفت رو رفتیم. ولی اصلا زمین خالی نداشت برای رزو کردن.. سمت ما همین زمین و زمین درفشی فر هست.. پس بنابراین یا هرکسی که می خواد باید کمک کنه زمین پیدا کنه یا فقط همین خوراکیان هست.

تو سردازم یه زمین هست رفتم پرسیدم اینم گفت نداره
تو اکباتان هم یه زمین هست بقل ستاری
اگه کسی میتونه بره یه آماری هم از اون بگیره
ستاری نرسیده به اتوبان "به سمت شمال که میری سمت راست

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
شما اول با خودتون کنار بیاین که چیکاره اید بعد در مورد زمین صحبت کنیم ! الان حدود 9 ماه هستش که استارت هفتگی فوتبال رو زدیم ولی همیشه گیر یه چیزی بودیم و 1 جلسه به جرات نبوده که با نظم و بدور از حاشیه همه نفرات باشن و بازی کنیم و همیشه مشکل داشتیم ! من بارها گفتم که ما به یه تعداد بازیکن ثابت که 8 نفر باشه نیاز داریم که همیشه باشن و تو اون روز و ساعتی که هماهنگ میکنیم بیان مگر اینکه مشکل خاصی پیش بیاد و اونم از قبل بگن تا جایگزین کنیم . ولی من همیشه دنبال این بودم که کی میاد یا نه و باید هزار بار به یه نفر زنگ زد یا SMS داد که آقا میای یا نه و آخرش هم میگه معلوم نیست ! میریم موکت مصنوعی میگیریم میگید سرده یا گرم ، میریم جای خوب و گرون میگیریم میگید گرونه ، میریم جای کوچیک و ارزون میگیریم میگید کوچیکه و لیزه ! والا بلا همونقدر که پول بدیم آش میخوریم و نمیشه هم خر رو بخوایم هم خرما رو که ! توی بازی از اونجایی که من یادم میاد کمتر کسی به فکر اون کسی هستش که بیرون نشسته ! همه دوست داریم خودمون بازی کنیم و خودمون همه کاره باشیم تو زمین و نه پاس بدیم و نه چیز دیگه ، غافل از اینکه ما همه با هم رفیقیم و مهم رفاقت و دور هم بودن هستش نه اینکه کی چندتا گل جلو یا عقبه یا کی بازی بلده یا بلد نیست . من تنها کسی هستم که تو تمام جلسات حدود این 9 ماه بودم و هیچوقت غیبت نداشتم و برای همین همه چیز رو دیدم و با هرکسی که بازی کرده بودم و ازش شناخت دارم و برای همین این حرف ها رو میزنم . خودتون هم دیدید که با همه رفیق هستم و میگم و میخندم ولی دوست داشتم این 2 ساعتی رو که تو هفته وقت میذاریم رو به بطالت نگذرونیم و واقعاً یه چیزی یاد بگیریم و تلاشمون یه نتیجه ای مثل اون قهرمانی آرسنال کاپ داشته باشه . ما از روز اول خیلی جدی دنبال این بودیم که تیم تشکیل بدیم و سر تشکیل شدن این تیم چه برنامه ها و جنجال هایی که ایجاد نشد و چقدر دنبال لباس و زمین بودیم ولی الان همش رو از دست دادیم ! من همه حرفم اینه که تکلیف خودتون رو مشخص کنید که آیا واقعاً دوست دارید هر هفته فوتبال بازی کنیم یا فقط دوست داریم خودخواهانه رفتار کنیم و طوری رفتار کنیم که باعث کدورت و به هرز رفتن تلاشمون بشه ؟! در کل اگر خواستید ادامه بدیم فقط یک راه داریم و اونم زمین خوراکیان هستش که برای پنجشنبه سالن کوچک هستش و برای جمعه هم مشخص نمیکنه که سالن بزرگ باشه یا کوچک ولی برای جمعه یکی از دو سالن خالی هستش . اگر هم قرار شد زمین بگیریم دیگه من به کسی زنگ یا SMS نمیدم و هرکی که قول میده میاد باید همون روز و ساعت بیاد .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
پنجشنبه ها که قطعا نمی تونیم توی زمین اصلی بازی کنیم اما جمعه ها امکانش هست پس فکر می کنم بهتر باشه برنامه رو برای جمعه ها تنظیم کنیم (البته در حالتی که بخوایم زمین خوراکیان رو بگیریم و نفرات اصلی بتونن جمعه ها وقت بذارن)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من این هفته هر روزی که تونستید بزارید من میام دفعه قبل انقدر کار برام پیش اومد به کل یادم رفت اصلا فوتبال هست ، ساعت 11 شب یادم افتاد ;D با تشکر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

پنجشنبه ها که قطعا نمی تونیم توی زمین اصلی بازی کنیم اما جمعه ها امکانش هست پس فکر می کنم بهتر باشه برنامه رو برای جمعه ها تنظیم کنیم (البته در حالتی که بخوایم زمین خوراکیان رو بگیریم و نفرات اصلی بتونن جمعه ها وقت بذارن)

به نظر من برنامه رو عوض نکنید .. همون جمعه بگیرید. اگر ساعت 5 به بعد بود من میام اگر هم صبح بود که نمی تونم بیام دیگه..

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
سلام راستش من هم با حرفهاي بابك موافقم 1 هفته نشد كه ما بدونيم كي ميخواهد بياد كي ميخوهد نياد ؛ در ضمن ما اينجا همه رفيقيم اصلا ارزش نداره كه به خاطر توپ به هم بي حرمتي كنيم سر داوري هند پتالتي با هم جر و بحث كنيم حالا هفته قبل ما 3 تا تيم بوديم فرقش فقط 7 دقيقه هست تا دوباره بيان تو ديگه هسر 1 گل ارزش فحش دادن به هم نداره . مثل 1 مرد بياييم پول 1 ماه قبل رو بديم همگي بعد راحت زمين بگيريم خداييش بابك چه گناهي كرده كه هر هفته بايد خدا تومن از جيبش بده زنگ بزنه كه مسعود ميايي يا نه ؟ و آخر سر هم مسعود ناز كنه بگه نه نميام يا امين بد بخت چرا بايد بعضي وقتها از جيبش پول زمين رو بده كه مثلا مسعود گفنه مياد اما نمياد بعد به خاطر مسعود دوست فلاني نياد كه كه مسعود ميخواد بياد بعد امين بايد پول زمين رو خودش بده ببين اين ها هيچ كدوم حركت جالبي نست و بعد ها به رفاقت صدمه ميزنه اين تيم خيلي برنامه ها داشت كه هيچ كدوم با تنبلي ماها به جايي نرسيد راستي اگر اين هفته 5 شنبه باشه شايد من نيام؛ ةخه عروسي دختر عموم هستش از ساعت 7 تا 11 اگر قبل از 7 بازي تموم بشه ميام اگر نه كه ميام سهم خودم و سهيل رو بدم بعد برم؛ آخه اين ها رو حساب من و سهيل و ........ ميرن زمين بگيرن اميدوارم اين وضعيت بد زود تموم بشه ؛ فقط كمي فكر ميخواد وهمكاري و همدلي

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
حالا این حرفا یعنی چی؟؟؟ یعنی این هفته زمین نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که همه رو اومدم فکر کنم 1کی دوبار غیبت داشتم اونم واقعا نمیتونسم بیام. من هم پنجشنبه و هم جمعه میتونم بیام

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
زمین مشکلی نداره چون اگر واقعاً OK باشید و همه با نظم و ترتیب بیاین و البته سعی کنیم از همه لحاظ چه اخلاقی و چه فنی پیشرفت کنیم و به هم کمک کنیم من شده همه تهران رو میگردم تا یجای خوب و مناسب پیدا کنیم . ولی بی رودربایسی بگم که یه چیزهایی آزارم میده و کلاً هفته پیش خیلی ناراحت شدم چون احساس کردم تو تمام این 9 ماه دنبال هیچی بودیم ! به هرحال باید توجه کنیم که اکثر ماها از قشر محصل هستیم و نمیتونیم خیلی هزینه کنیم وگرنه اگر زمین با تایم مناسب میخواین میتونیم بهترین سالن ها رو بگیریم ولی هزینش بالای 50 تومن برای هر جلسه میشه ! درسته سالن کوچک یا به اصطلاح شماره 2 خوراکیان اصلاً جالب نیست ولی خوبی که داره اینه که هزینه اش مناسب هستش و البته از نظر مسیر به همه نزدیک هستش . من و امین هفته پیش از مسئول سالن پرسیدیم که وضعیت جمعه ها چجوریه و اونم گفت که برای جمعه و اون تایمی که ما میخوایم ( 10:30 تا 12 ) یکی از دو سالن خالی هستش ولی مشخص نمیکنه کدومه . حالا من میگم چون جمعه و اون ساعت مناسب هستش و خوراکیان از لحاظ مسیر مناسب هستش و قیمتش هم خوبه ، ما برای جمعه سالن رو بگیریم حالا هر کدوم خالی شد تو اون بازی میکنیم که مطمئن باشید بیشتر تو اون سالن اصلی بازی میکنیم تا اون کوچیکه ! ما جلسه اول که تو این سالن کوچک بازی کردیم خیلی خوب بود چون تعدادمون مناسب بود مدیریتمون بر بازی بهتر بود و برای همین مشکلی پیش نیومد ولی هفته پیش چون نفرات زیاد شد از دستمون در رفت ! در کل اگر میخواین برای جمعه سالن رو بگیرم ...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یه مطلبی رو هم من اضافه کنم.البته بیشتر می خوام روی حرف های بابک تاکید کنم. هر کسی که می تونه هر هفته جمعه ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ بیاد (این ساعت رو با توجه به این می گم که فعلا با برنامه همه جور هست!حالا ممکنه یه زمان به دلیلی عوض بشه) اینجا اعلام کنه. ۱۰ نفر بشیم کافیه!حالا اگر روزی تعدادمون کمتر شد با بابک هماهنگ کنید و اگر لازم شد یکی رو بیارید.پس خواهشا طوری نباشه که یک هفته دو نفر رو هم اب خودتون بیارید و یک هفته اصلا نیاید!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من از طرف خودم و مسعود اعلام آمادگی میکنم که جمعه ساعت 10:30 تا 12 بیایم . امین و روزبه و نوید هم که هستند . پس فعلاً 5 نفریم و منتظریم تا بقیه اعلام آمادگی کنن . به قول امین 10 نفر نیاز داریم که جای 5 تا خالی هستش . البته 12 نفر میخوایم ولی اون دو نفر زیاد مهم نیست چون میشه از مهمان هم استفاده کرد . فقط این رو در نظر بگیرید که کیفیت سالن خوراکیان همونی هستش که همیشه بازی کردیم و خواهشاً اگر اعلام آمادگی میکنید هم توجه داشته باشید که باید هر هفته بیاین و هم حساب هزینه اش رو بکنید و هم مسائل و مشکلات زمین که باید باهاش کنار اومد .

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
سلام به همه اقا منم جمعه ساعت 10:30 تا 12 رو هستم . روي منو ميثم و محمد هم حساب كنيد . در ضمن همين خوراكيان از همه بهتره چون بهش عادت كرديم و مسيرش هم بد نيست واسه ما بابك اين هفته رو هم رديفش كن كه حتما بريم چون اگه وقفه بيفته از مرز آمادگي دور ميشيم من كه احساس ميكنم دارم آماده ميشم . بابي حتما خبرشو به من بده .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بچه ها این هفته من با یکی از دوستام که یوونتوسی هم هست صحبت کردم که گفته میاد خواهشا سریعتر زمان و مکانش رو مشخص کنید که بارو بندیل ببنیدم بیایم ;D فقط خواهشا سالن باشه که دیگه توی سوز سرما یخ نزنیم با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اول بگم که با مسئول سالن تماس گرفتم گفت ساعت 10 زنگ بزن بهت میگم .

...................................................

با اضافه شدن امین باقری ، محمد و میثم شدیم 8 نفر . 4 نفر دیگه میخوایم تا کمپلت دیگه پرونده بازیکن رو ببندیم . البته کسانی مثل سیامک ، امیر و احمدرضا موندن .

سلام دوستان من
بچه ها این هفته من با یکی از دوستام که یوونتوسی هم هست صحبت کردم که گفته میاد
خواهشا سریعتر زمان و مکانش رو مشخص کنید که بارو بندیل ببنیدم بیایم ;D
فقط خواهشا سالن باشه که دیگه توی سوز سرما یخ نزنیم
با تشکر

کمال خیلی خوشحالم که میخوای دوباره بیای ولی یه چیزی بگم که اگر میخوای منظم هر هفته بیای بگو چون ما میخوایم لیست 10 نفره بچه های ثابت رو ببندیم ;)
در مورد دوستت هم یه چیزی میگم که امیدوارم یعنی مطمئنم که ناراحت نمیشی ;) چون ما ملاکمون بچه های خودمون و به اصطلاح فروم هستش برای همین میخوایم حدالامکان از بچه های خودمون باشیم . بذار اگر نفر کم آوردیم بهت میگم که دوستت رو هم بیاری ولی قدم خودت روی چشم ;)

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
من همونطورم که گفتم جمعه صبحها یه هفته در میون میتونم بیام و متاسفانه این هفته هفته ای هست که نمیتونم،ولی در کل اگه این شرایط من از نظرتون موردی نداره رو منم برای جلسات بعد حساب کنید از امیر خبر ندارم ولی رو اونم میتونید حساب کنید مگه اینکه اتفاق غیر منتظره براش رخ بده!!!!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

اول بگم که با مسئول سالن تماس گرفتم گفت ساعت 10 زنگ بزن بهت میگم .

با اضافه شدن امین باقری ، محمد و میثم شدیم 8 نفر . 4 نفر دیگه میخوایم تا کمپلت دیگه پرونده بازیکن رو ببندیم . البته کسانی مثل سیامک ، امیر و احمدرضا موندن .

کمال خیلی خوشحالم که میخوای دوباره بیای ولی یه چیزی بگم که اگر میخوای منظم هر هفته بیای بگو چون ما میخوایم لیست 10 نفره بچه های ثابت رو ببندیم  ;)
در مورد دوستت هم یه چیزی میگم که امیدوارم یعنی مطمئنم که ناراحت نمیشی  ;) چون ما ملاکمون بچه های خودمون و به اصطلاح فروم هستش برای همین میخوایم حدالامکان از بچه های خودمون باشیم . بذار اگر نفر کم آوردیم بهت میگم که دوستت رو هم بیاری ولی قدم خودت روی چشم  ;)

سلام بابک جان
خودش میخواست پست بده بگه
چون توی فروم هم عضو هست و اصلا کلا میخواست بیاد
فقط به من خبر داد
بهرحال هر چی نظر شماست
در مورد خودم و نحوه ی اومدنم اصلا نمیتونم برنامه درستی بدم
برای همین حس نمیکنم بتونم یار ثابت حساب بشم
با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

سلام بابک جان
خودش میخواست پست بده بگه
چون توی فروم هم عضو هست و اصلا کلا میخواست بیاد
فقط به من خبر داد
بهرحال هر چی نظر شماست
با تشکر

بذار ببینیم از بچه هایی که همیشه میان کیا میان اگر کم اومدیم بهت میگیم بگو بیاد ;) . خودت وضعیتت چی شد ؟ میای ؟

...............................................

من الان زنگ زدم برای جمعه ساعت 12 تا 1:30 سالن اصلی خوراکیان رو گرفتم ولی بهم گفت برای محکم کاری فردا ساعت 5 هم بهم زنگ بزن . در کل اون بچه هایی که اعلام آمادگی کردم فردا مشخص میشه ولی به احتمال 90% سالن OK هستش . حالا فردا بعداظهر خبر میدم .

الان 10:30 تا 12 پر شده ! اگر دیر بجنبیم از هفته های بعد میشه مثل درفشی فر و دیگه نوبتمون از دست میره . پس این هفته اگر زمین OK شد که به احتمال زیاد میشه ، باید تکلیف جلسات بعد رو هم مشخص کنیم .

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
اگه این هفته 12-1.30 باشه منم میتونم بیام ;)

mostafaeshghi

mostafaeshghi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز یوونتوسی من دقیقا از اون موقع که یادم میاد عاشق یوونتوس بودم و هستم (بر خلاف بیشتر اعضای خانواده و فامیل که اصلا رغبتی به این تیم ندارند) حتی موقع دسته 2 بودن هم همچنان عاشق و مشوق و حامیش بودم ! بعد از بازی یوونتوس با رئال مادرید در پی گشت و گذار در اینترنت و جستجوی اخبار و موضوعات مربوط به به سایت شما برخوردم و بسیار لذت بردم ! و بعد در پی گشت و گذار در سایت شما و خواندن اخبار خوب و گزارشهای عالیتان به فوروم رسیدم ! در اینجا هم اول از همه دوست داشتم با محیط کلی فوروم و افراد واقعا حامی این فوروم آشنا بشم که اومدم تو این بخش ! وبعد از اون با موضوع فوتسال و اینها برخوردم و بسیار خوشحال شدم که همچنین جمعی دارید ! و بیشتر صفحات این تاپیک (و البته تاپیک میتینگ و چند تا تاپیک دیگه) را خواندم و با افراد زیادی آشنا شدم! تو ذهنم داشتم که این کمال را من میشناسم طرز حرف زدن و لحن و اینهاش آشناست ! که بعد از تحقیقات فهمیدم دوست چندین ساله ی من (که در یکی از فورومهای کامپیوتری با هم آشنا بودیم) هست که از طریق یاهو صحبت کردم و پی به این قضیه بردم ! در مورد فوتسال باهاش صحبت کردم و گفتم که خیلی خیلی دوست دارم در جمع صمیمانه و مهمتر یوینتوسی شما دوستان عزیز باشم ولی خب به لحاظ اینکه تازه عضو شدم و فعالیتی نداشتم گفتم نگم بهتره چون بعید میدونستم خواسته ام پذیرفته شود! که داش کمال گفت من صحبت میکنم! و الآن دیدم که داش کمال خفن بنده را شرمنده کردند! و از همه ی دوستان که صلاح و مصلحت جو دوستانه را رعایت میکنند ممنونم ! میخواستم بگم اگر که وضعیت جور شد من هم پایه این برنامه ها هستم! حالا یه جلسه در خدمت باشم و اگر دوستان موافق بودم باز هم در خدمتشان هستم! من صبح تا بعد از ظهر روز جمعه هیچ مشکلی ندارم و انشاءالله اگه بشه میشم یه پایه ی اصلی از بروبچ فوتسالی ! باز هم نظر با دوستان عزیز و بزرگترهای این جمع هست ! من تا فردا شب هم به این تاپیک سر میزنم امیدوارم در صورت ملحق شدن به این جمع دوستانه بتونم عضو خوب و مفیدی برای این جمع باشم ! قربانتان : مصطفی عشقی

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال

من از طرف خودم و مسعود اعلام آمادگی میکنم که جمعه ساعت 10:30 تا 12 بیایم . امین و روزبه و نوید هم که هستند .

پس فعلاً 5 نفریم و منتظریم تا بقیه اعلام آمادگی کنن . به قول امین 10 نفر نیاز داریم که جای 5 تا خالی هستش . البته 12 نفر میخوایم ولی اون دو نفر زیاد مهم نیست چون میشه از مهمان هم استفاده کرد .

فقط این رو در نظر بگیرید که کیفیت سالن خوراکیان همونی هستش که همیشه بازی کردیم و خواهشاً اگر اعلام آمادگی میکنید هم توجه داشته باشید که باید هر هفته بیاین و هم حساب هزینه اش رو بکنید و هم مسائل و مشکلات زمین که باید باهاش کنار اومد .

در ضمن از اونجايي كه سهيل چند هفته با من اومده و تونسته تقريبا خوب بازي كنه
من سعي مي كنم اون هن باهام بياد در نتيجه ما 2 نفر هم حاضريم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من اومدم جایی بودم که به نت دسترسی نداشتم من هم هستم فقط زمان رو مشخص کنین چون من باز دارم میرم جایی آخر شب یه چک میکنم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی