پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

دوستان لطفا توی اسکار شرکت کنید :thank: :53:

• Orphée, mory, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اگه در اسکار شرکت نکردید تا فردا مهلت دارید شرکت کنید . فردا میبندیمش واسه شمارش
http://bianconeri.ir...●♥/#entry502664

• Orphée, L'Avvocato, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

طریقه قرار دادن پیش نمایش عکس :
سایت آپلود مورد نظر رو انتخاب میکنید میتونه پیکوفایل یا هر چیز دیگه ای باشه مثلا اینجا از uupload.ir استفاده میکنیم ..
عکس رو انتخاب میکنید اپلود رو میزنید صبر میکنید آپلود بشه
با همچین تصویری مواجه میشید

3556_screenshot_20180318-123946.png

دقیقا قسمتی که نوشته پیش نمایش برای فروم رو ابتدا کپی و هرجای متن ارسالی که خواستید پیست میکنید و ارسال میکنید تو سایت تصویر مورد نظرتون به شکل زیر نمایش داده میشه

f2hs_1024px-boston_celtics.svg_thumb.png

این پیش نمایشه عکسه هرکس بخواد روش کلیک میکنه و بازش میکنه هرکسم نخواد بازش نمیکنه و حجمش به فنا نمیره
تمام عکس های حجیم بعد از این پست بدون اخطار توسط خودم [و نه مدیر دیگه ای ] پاک میشه

سلام ببخشید یه سئوال. میشه مثلا کلیپ و فیلم هم پیش نمایششو تو فروم گذاشت یا این فقط شامل عکس میشه؟

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

از دوستان مدیر خواهشمندیم دوتا نظر سنجی بذارن فلفور و سریع اولی اینکه ایا بونوچی به زباله دانی برود 

دومی هم نظر سنجی بازی برگشته 

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

زنده بودن تاپیک بونوسوتی باعث سر زنده بودن سایت و پست زدن زیاد کاربران شده

پس حذفش جالب نیست.

• Aminvo, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
بونوچی جایگاهش توی ستاره های سابق هست
چون ستاره سابق بوده تو یوونتوس ، شکی نیست هرکسی شک داره بره بازی های سالهای پیش رو ببینه پیشنهاد دیگه ای ندارم براش
-اما سوال پیش میاد که چرا ویدال و پوگبا توی ستاره های سابق نیستن ، از نظر من اون هم اشتباهه و باید برگردن توی ستاره ها [ میشه راجبش بحث کرد ] اگر نظر شخصی من ملاک بود در کسری از ثانیه این انتقال رو انجام میدادم همین الان هم اگر همفکری جمع و مدیران این باشه خودم انتقالش میدم چون درستش هم همینه ، پوگبا و ویدال از ستاره های پررنگ یوونتوس بودن
-اون موقع من مدیر نبودم وگرنه حتی تاپیک زلاتان رو هم نباید پاک میشد یا کاناوارو به اون صورت .. اینکه من یا شما از کسی خوشمون نمیاد دلیل بر ستاره بودن یا نبودنش نیست و چیزی رو تغییر نمیده نمیشه صبح پاشیم زنده باد بگیم شب موقع خواب مرده باد روی ثبات حرفامون بیشتر کار کنیم
-فیلم پیش نمایش نداریم یا من بلد نیستم ، برای قرار دادن ویدئو فقط از لینک استفاده میکنیم
  • mory, Principino, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

- سجاد جان، حتی اگه شما هم اون زمان مدیر بودی حداقل برای تاپیک زلاتان نمیتونستی کاری بکنی، چون زلاتان کلا تاپیک نداشت.

فروم یه دوره ای کل اطلاعاتش پرید.

پ.ن : محض اطلاع.

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
شما بی اطلاعی من رو ببخش
اصل بحث راجبه چیز دیگست که هرروز گوشه و کنار فروم گفته میشه و باید بالاخره کاریش کرد
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بونوچی جایگاهش توی ستاره های سابق هست
چون ستاره سابق بوده تو یوونتوس ، شکی نیست هرکسی شک داره بره بازی های سالهای پیش رو ببینه پیشنهاد دیگه ای ندارم براش
-اما سوال پیش میاد که چرا ویدال و پوگبا توی ستاره های سابق نیستن ، از نظر من اون هم اشتباهه و باید برگردن توی ستاره ها [ میشه راجبش بحث کرد ] اگر نظر شخصی من ملاک بود در کسری از ثانیه این انتقال رو انجام میدادم همین الان هم اگر همفکری جمع و مدیران این باشه خودم انتقالش میدم چون درستش هم همینه ، پوگبا و ویدال از ستاره های پررنگ یوونتوس بودن
-اون موقع من مدیر نبودم وگرنه حتی تاپیک زلاتان رو هم نباید پاک میشد یا کاناوارو به اون صورت .. اینکه من یا شما از کسی خوشمون نمیاد دلیل بر ستاره بودن یا نبودنش نیست و چیزی رو تغییر نمیده نمیشه صبح پاشیم زنده باد بگیم شب موقع خواب مرده باد روی ثبات حرفامون بیشتر کار کنیم
-فیلم پیش نمایش نداریم یا من بلد نیستم ، برای قرار دادن ویدئو فقط از لینک استفاده میکنیم

ممنونم آقا سجاد

• tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- تسلیت بابت درگذشت خاله محترم جناب حسین صالحی ، مدیریت مجموعه یوونتوس دات ای ار 

روحشون شاد :53:

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

باخت کم بود فوت هم اضافه شد خدا صبر بده .....اقای صالحی ایشالا روزای خوبتون برگرده و روح رفتگانتون در شادی باشه ....حیف

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
من هم به آقای صالحی و خانوادشون تسلیت میگم، روحشون شاد :53:
  • mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

جناب صالحی خدا بیامرزدشون. انشالله خدا بهتون صبر بده

cover_1440_x93r.jpg

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

تسلیت برای اقای صالحی غم اخر

• tecra, ace of glass و DMC از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

نتایج اسکار رو تا آخر امشب میذارم

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

قانون شماره نوزده
شما در انجمن تنها مجاز به داشتن یک اکانت هستید . دسترسی به اکانت دیگری با داشتن رمز عبور آن ، خلاف قوانین بوده و مدیران این حق را دارند که اکانت(های) شما را Ban کرده و یا در صورت تکرار انها را به صورت کامل حذف نمایند .

کاربرانی که در دوره ی محرومیت [ Ban ] بسر میبرند ، در طول این مدت به هیچ وجه حق فعالیت در انجمن را نداشته ، هر گونه تلاش برای دستیابی به اکانت فعال دیگری اعم از ساخت اکانت جدید یا دسترسی به اکانت آزاد دیگر تخلف تلقی شده ، علاوه بر تمدید مدت محرومیت اکانت اصلی ، اکانت دسترسی یافته شده نیز بدون قبول هیچ عذر و دلیلی ، Ban و یا پاک خواهد شد .

- دوستان به این نکته توجه کنند که ما متوجه بسیاری از موضوعات هستیم.

این قانون رو هم به دلیل یادآوری اینجا گذاشتم.

:53: :53:

• mory, فرهاد, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یه استاندارد مفصلی در بحث حفاظت از اطلاعات افراد در فضای مجازی  هست به اسم   GDPR که یکی از بند هاش اینه که کاربر حق این رو داشته باشه که هر موقع خواست اکانت ش یا  تمام اطلاعات ش رو از روی اون پلتفرم پاک کنه و اثری ازش نمونه : Right to erasure

اتفاقا همین چند ماه پیش اجرا ش برای تمام شبکه های مجازی مث اینستاگرم هم الزامی شده.

حالا بگذریم ، سوال من این بود که اگر من بخوام اکانت م رو از روی فروم پاک کنم باید چه کار کنم ؟ به مدیریت درخواست بدم که اکانت من رو دی اکتیو کنه ؟

• Signora Omicidi, Georgia , amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تا حالا همچین چیزی سابقه نداشته و بعید میدونم اصلا بشه ولی خب با بقیه مدیرا صحبت میکنم ببینم همچین امکانی هست یا نه . 

خود فیسبوکش بخوای اکانتت رو پاک کنی باید 12 کپی شناسنامه ببری که فقط به درخواستت رسیدگی کنند اینجا که juventus.ir ئه :1: :nish: 

• GioVanni Agnelli, L'Avvocato, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

علي‌رغم اينكه زلاتان ابراهيموويچ جزو آن دسته از بازيكناني است كه در سال 2006 و پس از سقوط يوونتوس به رقابت‌هاي سري بي، باشگاه را ترك كرد و در آن زمان منفور هواداران شد اما به هر حال بازيكن سرشناسي هست كه تجربه حضور دو فصله در يووه و انجام 92 بازي با لباس بيانكونري‌ها و زدن 26 گل رو هم اصطلاحاً در كارنامه‌اش داره. هر چند شايد اين درخواست در اين مقطع زماني، اونهم از طرف من به عنوان يك علاقه‌مند به اين بازيكن چندان به جا نباشه اما احساس كردم جاش در تاپيك‌هاي مربوط به بازيكنان سابق يوونتوس خاليه و بد نيست كه ايبرا هم تاپيكي در بيانكونري دات آي آر داشته باشه. 

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

- درخواست شما کاملا محترم، ولی با توجه به اینکه اصولا برای بازیکنانی که در یووه حضور ندارند تاپیک ساخته نمیشه، امکان چنین کاری نیست.

ضمن اینکه با توجه به اینکه نهایتا یکی دو سال دیگه زلاتان به فوتبال ادامه خواهد داد، تاپیک این بازیکن (در صورت ایجاد) کاملا متروکه خواهد شد.

در کنار اینها، این رو اضافه کنم که کلا خود تاپیک ساختن حجم زیادی رو از فضای فروم اشغال میکنه.

شاید در آینده ای نه چندان دور مجبور به پاک کردن بعضی از تاپیک های آرشیو هم بشیم حتی.

• حامد, mory, Amir Delpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی