پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan
"!شما نمی توانید موضوع جدیدی آغاز نمایید"
ظاهرا استارت تاپیک برای من مقدور نیست ! یکی از دوستان زحمت تاپیک دیشیل رو بکشه
  • El rey leon, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

شرمنده این تاپیک رو ندیدم و موضوع رو استارت کرده بودم ، ایشالله تو شادیات جبران کنم :1: :fp:

تمامی دوستان اگه خواستند تاپیکی رو بزنند بیاند توی همین تاپیک عنوان کنند .

• tecra, Georgia و Serie A از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

هرکاربر عادی این دیسترسی رو داره که داخل باکس مقالات تاپیک ایجاد بکنه با هماهنگی قبلی البته .. [ نه به این دلیل که مدیریت خعلی خفنه و باید باهاشون هماهنگ باشید صرفا بخاطر اینکه ی نظمی داشته باشه وگرنه سایت مال خودتونه ]

بعد از اینکه تاپیک رو توی باکس مقالات ایجاد کردید یکی از مدیرای رنگی براتون منتقلش میکنن به باکس مربوطه .. خیلی راحت دو نقطه دی ای اف جی اچ ... etc

• mory, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

______ Never chase a bitch _______

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

^^^

اصلا اطلاع نداشتم که حتی در قسمت مقالات یک کاربر می تونه  تاپیک ایجاد کنه، برای همین کنجکاور شدم و وارد قسمت مقالات شدم متوجه شدم بزرگ در یک کادر طوسی رنگ با خط سفید نوشته شما نمی توانید موضوع جدیدی آغاز کنید!!!  

• mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

درود 

نمیدونم از کدوم قسمت رفتید

ولی مطمئنم که همچین امکانی فراهم هست ..

زمانی که خودم کاربر عادی بودم هم تاپیک مانزوکیچ رو از همین روش زدم بعد از مدیریت هم کلی از افراد طی تاپیک های مختلف از همین راه تاپیک زدن و زیر نظر خودم و من همشونو منتقل کردم

اصلا توی باکس مقالات برید نوشته ::

مقالات

تحریریه اعضای سایت

یعنی مال اعضای سایت هست اگرم دقت کنید یک تاپیک اونجا هست به  :: به این شرح ::

http://bianconeri.ir...ساختن-تاپیک-بخ/

که به همین منظور ایجاد شده ..

من همین الان حاضرم یک اکانت عادی بسازم و باهاش از همین روش تاپیک بزنم

حالا نمیدونم چرا اینجوری شده برای شما اما لطفا دقت کنید بعد از بازبینی اگر موردی بود به من بگید اگر تونستم رفعش کنم

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

منم چک کردم ، کاربرا میتونند تاپیک جدید بسازند . تیکش خورده .

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

درود 

نمیدونم از کدوم قسمت رفتید

ولی مطمئنم که همچین امکانی فراهم هست ..

زمانی که خودم کاربر عادی بودم هم تاپیک مانزوکیچ رو از همین روش زدم بعد از مدیریت هم کلی از افراد طی تاپیک های مختلف از همین راه تاپیک زدن و زیر نظر خودم و من همشونو منتقل کردم

اصلا توی باکس مقالات برید نوشته ::

مقالات

تحریریه اعضای سایت

یعنی مال اعضای سایت هست اگرم دقت کنید یک تاپیک اونجا هست به  :: به این شرح ::

http://bianconeri.ir...ساختن-تاپیک-بخ/

که به همین منظور ایجاد شده ..

من همین الان حاضرم یک اکانت عادی بسازم و باهاش از همین روش تاپیک بزنم

حالا نمیدونم چرا اینجوری شده برای شما اما لطفا دقت کنید بعد از بازبینی اگر موردی بود به من بگید اگر تونستم رفعش کنم

منم چک کردم ، کاربرا میتونند تاپیک جدید بسازند . تیکش خورده .

درود فراوان

بله من اشتباه رفته بودم، من در باکس تاریخ یوونتوس توی قسمت مقالات رفته بودم که طبیعتا در این قسمت امکان ارسال موضوع جدید نیست. اصلا دقت نکرده بودم یک باکس مخصوص مقالات داریم  :fp:

:53:  :53:  :thank:  :53:  :53:

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

یه انتقاد از بچه های فروم دارم.. چرا از استیکرای خوشگل فروم استفاده نمی کنید؟

خیلی نازن  :8:  و منظور رو خوب می رسونن  :272:  :CerealSpitting:  :Shaking:  :no:  :trollo:  :144:  :177:  :me gusta mucho cre:  :spiderpman:  :troll insane:  :k4571_jn8rie9y7m4x:  :milk:  :t4739_5:  :c732_14:

:1234:  :like a sir wine:  :64054_smiley_tools:  :435:  :quasimodo:  :410:  :528:  :Asemoniha.com(98):  :421:  :174:  :image180:  :bik:  :15644_shrk:  :122fs329172:  :417:  :419:  :86504_smily_bahal_:  :wacko1:  :www.pichak.net-346:  :getsmiley:  :450:  :1357103224_فححش  :okay:  :125:  :449:  :473:  :430:  :15:  :26:  :29:  :30:  :32:  :36:  :38:  :102:  :hug:  :64:  :frusty:  :a025:  :105:  :42:  :croc:  :Happy-Epic-Win-l:  :Troll-Typing-Troll:  :Troll-Melvin-l:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

جودی  :8:  :8:  :135555:  :135555:

• mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

خیلی نازن :8: و منظور رو خوب می رسونن :272: :CerealSpitting: :Shaking: :no: :trollo: :144: :177: :me gusta mucho cre: :spiderpman: :troll insane: :k4571_jn8rie9y7m4x: :milk: :t4739_5: :c732_14:
:1234: :like a sir wine: :64054_smiley_tools: :435: :quasimodo: :410: :528: :Asemoniha.com(98): :421: :174: :image180: :bik: :15644_shrk: :122fs329172: :417: :419: :86504_smily_bahal_: :wacko1: :www.pichak.net-346: :getsmiley: :450: :1357103224_فححش :okay: :125: :449: :473: :430: :15: :26: :29: :30: :32: :36: :38: :102: :hug: :64: :frusty: :a025: :105: :42: :croc: :Happy-Epic-Win-l: :Troll-Typing-Troll: :Troll-Melvin-l:

رو موبایل نمیان )شکلک غم و غصه)
  • tecra, ace of glass, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

نرم افزار  tapatalk این قابلیت رو داره ولی من امتحان کردم این انجمن پشتیبانی نمیکنه باید صاحب سایت اقدام کنه امکانات خوبی داره 

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
میگن کارشناسای سری آ فصل بعد رو بررسی کردن.
آیتم های پیش بینی:

آیا یوونتوس نسبت به فصل قبل قوی تر شده است یا ضعیف تر؟
قهرمان اسکودتو و 4 تیم راه یافته به لیگ قهرمانان؟
آقای گل؟
بهترین خرید فصل؟
پدیده فصل یا بهترین بازیکن جوان فصل؟

میشه یه بخش بذاریم تو فروم هم بررسی کنیم ؟
  • mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- بله، چرا که نه، باهات توی پیغام خصوصی هماهنگ می کنم

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

خیلی نازن  :8:  و منظور رو خوب می رسونن  :272:  :CerealSpitting:  :Shaking:  :no:  :trollo:  :144:  :177:  :me gusta mucho cre:  :spiderpman:  :troll insane:  :k4571_jn8rie9y7m4x:  :milk:  :t4739_5:  :c732_14:

:1234:  :like a sir wine:  :64054_smiley_tools:  :435:  :quasimodo:  :410:  :528:  :Asemoniha.com(98):  :421:  :174:  :image180:  :bik:  :15644_shrk:  :122fs329172:  :417:  :419:  :86504_smily_bahal_:  :wacko1:  :www.pichak.net-346:  :getsmiley:  :450:  :1357103224_فححش  :okay:  :125:  :449:  :473:  :430:  :15:  :26:  :29:  :30:  :32:  :36:  :38:  :102:  :hug:  :64:  :frusty:  :a025:  :105:  :42:  :croc:  :Happy-Epic-Win-l:  :Troll-Typing-Troll:  :Troll-Melvin-l:

اینارو  یادت رفت :1:  :528:  :125:

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alesandro del piero

alesandro del piero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال

سلام خدمت دوستان یوونتوسی.    من اشنایی کامل ندارم و نیاز کمک دارم.       ممنون از همتون       

• Orphée, mory, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

سلام خدمت دوستان یوونتوسی.    من اشنایی کامل ندارم و نیاز کمک دارم.       ممنون از همتون       

سلام  خوش اوممدی تو این قسمت خودتو معرفی کن  و هر قسمتی که بخوای میتونی نظر بدی و هر جایی هم فعالیت کنی 

http://bianconeri.ir...ناسنامه-ی-اعضا/

• Orphée, mory, El rey leon و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

حذف

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

عکس های بیش از 70 کیلوبایت بدون تذکر دادن حذف میشه ، گفتم بگم که بعدا ناراحت نشین .
وقت تذکر دادن بعد از هر بار عکس گذاشتن رو ندارم دیگه .

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
عکس های مورد دار و پست های 30یاسی هم نفرستید، چند مورد پاک کردم امروز، دردسر میشه واسه فروم و برگردوندنش هم به این راحتیا نیست
  • mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1478 ارسال

عکس های بیش از 70 کیلوبایت بدون تذکر دادن حذف میشه ، گفتم بگم که بعدا ناراحت نشین .
وقت تذکر دادن بعد از هر بار عکس گذاشتن رو ندارم دیگه .

با بازرس ژاور آشنایی دارید مدیر عزیز؟ نماد اجرای قانون به هر قیمتی حتی با سنگدلی. 

تو این بی‌پستی و بی‌کاری؟! بذارید بذارن مدیر جان :fp:  حالا 20-10 کیلو این‌ور یا اون‌ور چه توفیری داره با این نت نامحدود غیرحجمی ارزون :fp: طبیعتاً بحث عکس‌های مگابایتی جداست :53:

تازه می‌خواستم چند تا عکس سنگین 70+ بذارم که خورد تو ذوقم :fp: از الان بجای بعداً ناراحت شدم :1:

• mory, El rey leon, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی