Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 votes

• Please log in to reply
1246 replies to this topic

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

لیست تیم ملی آرژانتین اعلام شد. جالبه ایکاردی دعوت نشده :1:  ولی هیگواین هست

دلیل ش اینه 90 بابت ش پول دادن و فشار روشونه که حتما ازش استفاده کنن

• mory, Aminvo, Signora Omicidi and 5 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,636 posts
صحبت هایی در مورد هیگواین دارم که اگه تا چند روز آینده فرصتی پیش اومد مطرح میکنم.

موضوع : واقعا هیگواین تا چه حد سطح تیم رو ارتقا میده و
" یووه با موراتا " چه تفاوتی با " یووه با هیگواین " داره و کدوم قراره یوونتوس رو به اهدافش برسونن.
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 8 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,163 posts

- شایعه جدید : هیگواین + 50 میلیون برای ایکاردی ! :22: :22: :22:

از بدو تولد که کلا این شایعه مسخره ای ـه و واقعی نیست ولی به صورت کلی، آیا با معاوضه ایکاردی و هیگواین موافقید ؟

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº and 8 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

من نظرم اینه ایکاردی بهتر از ایگواینه

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra and 2 others like this

cover_1440_x93r.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,515 posts

شاید بگیم چاق و خپل ولی هیگوایین در تاکتیک یووه مثل سگ میدوئه و پرس میکنه.. بشدت دوندگی داره. شاید به چشمتون نیاد ولی قدرت دفاعی فعلی یووه از مشارکت مهاجما در کارهای دفاعیه نه اماثل بن عطیه و دی شیلیه..

ایکاردی با این سن کم از هیگوایین کمتر پرس میکنه و جنگندگی و هوش پرسینگ هیگوایینو نداره.. نصف هیگوایین هم تجربه نداره.

از طرفی ایکاردی جای پیشرفت خیلی زیادی داره.. داخل هیجده مثل قاتله و باهوشه.. در شرایط فعلی هیگوایین یخرده بهتره ولی هیگوایین از فصل بعد روند نزولیش شروع میشه در حالیکه ایکاردی همچنان میتونه رشد کنه.

برا اروپا هم بنظرم هیچکدوم بدرد نمیخورن یا بهتر بگیم، اونقدرا موثر نیستن  

• mory, eⁿzº, Aminvo and 5 others like this

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,750 posts

هیچ کدام به سبک بازی یووه زیر نظر آلگری نمیخورند .

هر دو از بهترین تمام کننده های دنیا هستند ولی یووه ی آلگری مهاجمی رو میخواد که در عین سرعت , قدرت حمل توپ مناسبی هم داشته باشه تا در ضد حملات بتونه کار تیم رو تکمیل کنه .

مثلا نامی که خیلی سریع به یادم میاد کارلوس توز مرحوم هست که خوراک بازی ضد حمله بود .

توز میتونست به سرعت و با یک یک ودو ساده از میانه ی زمین خودش رو به محوطه ی حریف برسونه یا با توپ 20 یا 30 متر رو طی کنه و موقعیت گل بسازه .

البته موراتا هم خوب بود ولی نوسان زیادی داشت .

هیگوایین و ایکاردی بهترین بازدهی خودشون رو در محوطه ی جریمه حریف دارند و باید از جناحین یا اطراف محوطه به خوبی تغذیه بشن که فعلا این شکل از نمایش و بازی اصلا به گروه خون یووه زیر نظر الگری نمیخوره .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo and 11 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,636 posts
با یه نگاه ساده میشه فهمید باشگاه به تمام اهدافی که در نظر داشت با هیگواین به اونا برسه، رسید. جدی ترین رقیب ما تضعیف شد و با هیگواین از بازی های حساس تورنمنت های داخلی برنده بیرون اومدیم. بدون شک هیگواین بازیکن محبوب باشگاهه اما الزاما بازیکن محبوب یوونتوسی ها نیست، ولی من میخوام دلایلی رو بررسی کنم که چرا هیگواین در مواقع افت هم مرد اول خط حمله یووه است.
هیگواین درک بالایی از فضا ها داره و از کوچک ترین فضایی ‌که از طرف حریف بهش هدیه میشه بهترین استفاده رو میکنه؛ بدون چنین توانایی ای نمیتونست تو ایتالیا بازیکن تعیین کننده ای باشه. ( بر خلاف موراتا )
بهترین بازی هیگواین برای یووه رو بازی برگشت با تاتنهام میدونم، جایی که مثل یه شکارچی کمین کرد و منتظر پیدا کردن فضا موند و در نهایت تیم رو برنده از زمین در اورد.
اما بزرگترین نقطه ضعف هیگواین عدم برتری در دوئل هاست. هیگواین روی هوا فعال نیست و روی زمین توانایی عبور از یک در مقابل یک رو نداره. استارت نمیزنه و یه ضعف ریشه دار و همیشگی روی تک به تک داره. این ضعف ها باعث میشه در اروپا که بدست اوردن فضا ها به اندازه ایتالیا حیاتی نیست و این ویژگی های تکنیکی هستن که به بازیکن برتری میدن، به موفقیت چندانی نرسه.

همونطور که mory عزیز هم فرمودن، مهاجمی مثل هیگواین نیاز داره که دائما از کناره ها تغذیه بشه؛ بر خلاف کارلوس توز که میشد با یه پاس بلند عمقی اونو توی موقعیت قرار داد، هیگواین چنین امکانی رو به تیم نمیده.

اما موراتا، بازیکنیه که به اندازه هیگواین تو ایتالیا موفق نیست ولی توی اروپا عملکرد درخشانی داره، چون موراتا یه بازیکن تکنیکیه و به اندازه هیگواین درک تاکتیکی نداره، موراتا به تیم امکان ضدحمله زدن میده، یک در مقابل یک رو برمیداره و روی هوا فعاله. اما موراتا و هیگواین در یه نقطه شبیه هم هستن؛ شخصیت ستاره بودن. یه نگاه به بیل بندازید، دو فصله که نقشش توی تیم زیدان کمرنگ شده و یه نیمکت نشینه اما میاد و توی فینال لیگ قهرمانان تفاوتا رو رقم میزنه. موراتا و هیگواین بازیکنای احساسی هستن و به شدت تحت تاثیر مسائل روانی قرار میگیرن. هیگواین اول فصل فرم خوبی نداشت ولی کم کم به فرم مورد نیاز تیم رسید و بعد از فیفا دی قبل از بازی با رئال دوباره به همون فرم اول فصلش برگشت.
مهاجمای نوک تیم بازیکنایین که باید اسلحه تیم باشن اما بازیکنایی مثل موراتا و هیگواین و حتی دیبالا در مقطعی از فصل به جای اینکه سلاح تیم باشن، بار اضافه ای بر دوش تیم میشن و مربی مجبوره با فلسفه " نمیشه، اما آخ اگه بشه چی میشه. " خودشو راضی کنه که بهشون بازی بده.

از بین موراتا و هیگواین کدوم قراره یووه رو به اهدافش برسونن ؟ مسلما تا وقتی که هیگواین رو داریم، با اون به اهداف داخلیمون میرسیم ولی نمیشه برای لیگ قهرمانان توقع چندانی داشت، همچنین موراتا هم بازیکنی نیست که بتونه " به تنهایی " موفقیت اروپایی تیم رو تضمین کنه.
اما همه این ها به اهداف تیم بستگی داره. طی این چند سال هدف تیم قهرمانی در ایتالیا و " تا حد ممکن تو اروپا پیش برو " بود اما اگه بخوایم این هدف رو به " قهرمانی در اروپا " تغییر بدیم، تصور رسیدن به این هدف با موراتا آسون تره.
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo and 10 others like this

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

پس با این اوصاف باید هم ایگواین رو داشته باشیم هم موراتا رو. اگه یادتون باشه من خیلی وقت پیش گفتم ما یکی مثل توز رو میخوایم یا یکی مثل دیدیه دروگبا هم به نظرم خوب بود واسه ما

• Aminvo, tecra, ace of glass and 2 others like this

cover_1440_x93r.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

بدون شک ایکاردی. با سنی که داره حداقل 6 7 سال دیگه میتونه خط حمله یووه رو در کنار دیبالا بیمه کنه . بخوایم بفروشیمش هم پولی خوبی به باشگاه میرسه . از نظر تموم کنندگی فوق العادس .

البته همه اینا دلیل به این نمیشه بگیم از هیگی بهتره . ولی هیگی با توجه به فیزیک بدنیش حداکثر یک سال دیگه میتونه تو این سطح بمونه و سال بعد هیگی رو باید + 100 تا بدیم ایکاردی رو بگیریم و سال بعدش که دیگه قیمتی نداره و حتی به درد تمدید هم نمیخوره

• mory, Aminvo, Signora Omicidi and 5 others like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

در لیست فروش

• tecra, ace of glass and cr7 like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,043 posts
  • LocationKhorram Abad
این بدبخت هم شانس نداره ها... اگه معاوضه ایکاردی-هیگواین رنگ واقعیت ب خودش بگیره احتمالا منفورترین شخص تو ایتالیا میشه... توی ناپل ک ب خونِش تشنه هستن از یووه داره میره اینتر (هرچند خودش تصمیم گیرنده نیس) و قطعا بین یوونتوسیا هم منفور میشه از طرفی اینتریا ب این راحتی قبولش نخواهند کرد تو تیم ما با اینکه از توز هم بیشتر گل زد اما کسی دوسش نداره وای ب حال اینتر... بقیه تیمهای ایتالیا هم از بس ازش گل خوردن بدشون میاد ازش...

دلم براش میسوزه اگه بمونه شاید بتونم یکم بیشتر دوسش داشته باشم!

ویرایش: تو آرژانتین هم منفوره و صد البته بارسلونا!
  • tecra, ace of glass, D E L P I E R O and 2 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 posts

این بدبخت هم شانس نداره ها... اگه معاوضه ایکاردی-هیگواین رنگ واقعیت ب خودش بگیره احتمالا منفورترین شخص تو ایتالیا میشه... توی ناپل ک ب خونِش تشنه هستن از یووه داره میره اینتر (هرچند خودش تصمیم گیرنده نیس) و قطعا بین یوونتوسیا هم منفور میشه از طرفی اینتریا ب این راحتی قبولش نخواهند کرد تو تیم ما با اینکه از توز هم بیشتر گل زد اما کسی دوسش نداره وای ب حال اینتر... بقیه تیمهای ایتالیا هم از بس ازش گل خوردن بدشون میاد ازش...

من تعهد می دم اگه از یوونتوس بره محبوب یووه ای ها میشه....به برکت همین ماه عزیز

• GioVanni Agnelli, Pinturicchio, tecra and 8 others like this

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

دیشب مثل اینکه خوب کار نکرده تو تیم ملی

• tecra, ace of glass, cr7 and 1 other like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,163 posts

- اینکه 60 دقیقه بازی کنی اونم مقابل هائیتی و موثر نباشی دیگه واقعا نوبره !

منم مثل دوست عزیزمون این تعهد رو میدم که اگه از یووه بره نزد بسیاری از یوونتوسی ها محبوب خواهد شد.

هر چند احتمال میدم که با رفتن از یووه دوباره به روزهای خوبش برگرده ...

• mory, eⁿzº, Pinturicchio and 8 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 posts
امسال اگه نفروشیمش سال بعد 30 تاهم کسی نمیخرش ، بهترین فرصت فروشش همین الانه!
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio and 6 others like this
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

در نظرسنجی یکی از یکی از سایت‌های ایتالیاییِ که بیش از یک‌هزار نفر تاکنون در آن شرکت داشتند؛ 75,28 %خواهان حفظ گونزالو هیگواین در یووه و 24,72 % نیز خواهان معاوضه او با مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی باشگاه اینترمیلان هستند.

• Prince Claudio, tecra, ace of glass and 2 others like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

روزنامه tuttosport نوشته سرمربیان اینتر و یووه برای انجام معاوضه گونزالو هیگواین و مائورو ایکاردی چراغ سبز نشان داده‌اند.

• eⁿzº, tecra, amirali2001 and 2 others like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

دوست بایرنیم میگفت دوس دارم هیگواین بیاد و لواندوفسکی بره چون ساز رفتن میزنه واقعا هم خوب میشه مهاجم کاملی مثل لوا بگیریم و اینکه موراتا بیاد ک خیلی بهتر میشه 

ظلمی ک ب ایکاردی شد بی هیچکی نشد این خیکی دیگه کیه واقعا با رفتنش نزد همه ما محبوب میشه

• Aminvo, tecra, amirali2001 and 2 others like this

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

اگه واقعا قیمت لواندوفسکی رو بیارن پایین تر خوبه. نیمار با اون جوونی و تکنیک و شم گلزنی و بار تبلیغاتیش هم 200 تا زیادش بود دیگه لواندوفسکی واقعا به نظر من 200 تا نمی ارزه چه خبره آخه. بایرن مونیخ هم زبل شده واسه ما اگه یه کم جوون تر هم بود یه چیزی ولی تقریبا 30 سالشه

• mory, Aminvo, tecra and 4 others like this

cover_1440_x93r.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

اگر ساری به چلسی بره ، با توجه به نیاز چلسی به یک CF و علاقه متقابل ساری و هیگواین ، احتمال این انتقال خیلی بالاست.

ولی واقعا چند تا بازیکن هستند که بتونن جای هیگواین رو برای ما پر کنن ؟

از اون بین چند تا شون حقوق شون در حد هیگواین ـه؟

چند تاشون رو اصلا میشه خرید؟

پ.ن : اگه بفروشیم ش به احتمال زیاد گران ترین بازیکن بالای 30 ساله تاریخ میشه

• mory, MaMpIeRo, El rey leon and 6 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users