پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

I can confirm that something has broke between Higuain and Juventus, the player is on the market.

GDM

البته تقریبا از ندود گرفته تا الگری و ماروتا و حتی خود هیگواین هم تلویحا  قبلا این موضوع رو تایید کرده بودن

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

نگرانیه منم بابت جانشین هیگیه اگه نمیتونیم بازیکن در حدش بگیریم نباید اجازه خروج بدیم بهش .فقط تورو خدا نگین موراتا ک اصلا قابل قیاس نیست با هیگی

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

نگرانیه منم بابت جانشین هیگیه اگه نمیتونیم بازیکن در حدش بگیریم نباید اجازه خروج بدیم بهش .فقط تورو خدا نگین موراتا ک اصلا قابل قیاس نیست با هیگی

در توانایی های هیگواین شکی نیست ولی باید شرایط تیم رو هم در نظر بگیریم

سبک بازی آلگری جوریه که توش هیگواینی که می تونه سالی 30 40 تا گل توی لیگ بزنه تعداد گلاش به 10 20 تا کاهش پیدا می کنه

حالا همین مورتا که به صورت تقریبا ذخیره برامون سالی 7 8 تا گل تو لیگ می زد شاید بتونه اگه فیکس باشه همون 10 20 تای هیگواین رو بزنه و از نظر من فک نکنم با وجود آلگری به عنوان سرمربی، یووه چیز زیادی رو با تعویض این دو بازیکن از دست بده. ضمن این که موراتا حداقل برای ما توی دیدارهای مقابل تیم های بزرگ بازی بهتری رو نسبت به هیگواین به نمایش گذاشته. 

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

گفته میشه پیشنهاد 60 میلیونی چلسی براش به باشگاه رسیده

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

تا لاغر شد از چشم یووه افتاد. گویا تپل دوست داشتن. حیف شد واقعا. بنده خدا تازه داشت یاد میگرفت تا جلوی دروازه خودی پرس کنه :دی

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

بری دیگه برنگردی

• tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
چه رویی داره داداشش که مدیر برنامه اش هست گفته زوج رونالدو هیگواین در یوونتوس تماشایی هست :22: بیخیال شو لطفا. تحمل هیکلت رو ندارم. اصلا شبیه ورزشکارها نیست
  • Pinturicchio, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

byvc_maxresdefault.jpg

• Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

• مهمان

فرمودند اولا باید چلسی حداقل 7 میلیون بهم بده و دوما یوونتوس باید یه پولی تحت عنوان "حق وفادارای :39: " بهم بده وگرنه هر پیشنهادی باشه رد میکنم  :22:  :fp: منتظرم اون لحظه برسه که بازیکن یووه نباشه و  :45: ...

• eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4146 ارسال

یعنی یووه بی وفایی کرده و از پشت خنجر به هگواین زده در حالی که هگوان قرار نبوده تا اخر قراردادش با یووه به جایی فروخته شه؟؟؟

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دقیقا مث قضیه مارچلو سالاس شده و نمیخواد از یووه بره ب نظر اذیت کنندست و امیدوارم ساری ی کاری کنه تا شرش از تیم کم بشه ....خدارو شکر رونالدو رو گرفتیم و منتظر نموندیم تا این فروش برسه 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

نمیشه چندان بهش خرده گرفت.. وقتی دو فصل بهترین بازیکن تیمت (یا حداقل یکی از بهترینا) میشی و تهش یکی بهتر میخرن و میخوان از دستت راحت بشن آدم حس خوبی بهش دست نمیده.. گونزالو افت هم نکرده بود که بگیم در حد یووه نیست. هنوز اوج بازیشه.. 

ولی بنظرم قبل جام جهانی ناراضی بود و صحبت رفتنش بود.. اگه اون واقعیت باشه خب حرکتش زشته چون میخواد سوء استفاده کنه..

ولی در کل آدم مثبتیه.. یادمه Goal.com اینو با توز مقایسه میکرد که در مقابل اون گونزالو مثل مسیح می مونه! در این حد آدم مثبت و بی حاشیه ایه. واقعن هم این دو سال همینطور بود. 

• mory, Aminvo, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
واقعا منم هر چی فکر میکنم تو این دو سالی که بود هیچ حاشیه ای نداشته و بیشتر وقتا در خدمت تیم بوده. بازی با ناپولی هم با اینکه دستش مشکل پیدا کرده بود ولی بازی کرد و تک گل یووه رو هم زد. به شخصه از موافقان رفتنشم و هنوز هم موقعیت خراب کردنهاش و تو بازیهای بزرگ محو شدنهاش از یادم نرفته ولی واقعا تو این دو سال یه بازیکن نسبتا سربراه بوده
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

• مهمان

من نمیخوام مقایسه بین توز و هیگواین رو انجام بدم اما به نظرم هنوز هم توز بهترین خرید یووه بعد از 2006 بوده و رونالدو فقط در صورتی که یووه رو به قهرمانی اروپا برسونه میتونه این عنوان رو ازش بگیره. توز کلی بازی برای یووه در اورد و تیم رو برد فینال لیگ قهرمانان . بازیکنی که با 10 میلیون اومد و بخاطر حواشیش تیم های درجه یک نمیخواستنش. توز گل میساخت. اصلا تعصبی نظر نمیدم همین الان میتونم چندین گلش رو نام ببرم که از هیچ برای یووه زد. گلش جلو دورتمند گل پیروزی بخشش به همین پرین ! گلهاش به میلان و... توز برای من یکی از محبوب ترین بازیکنان یوونتوسه. هیگواین اگه همون وظیفه اش تو 6 قدم رو درست انجام میداد ما امسال فینال لیگ قهرمانان رو تجربه میکردیم. من که اصلا از سبک بازیش و کاری که برای یووه کرد راضی نیستم. 

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

توز که یه چیز دیگه بود از اون دست بازیکنها بود که میتونست از محوطه جریمه خودی توپ رو بگیره و پا به توپ بره و گل بزنه. گلی که به رئال زد رو فراموش کردی بگی همون پنالتی که خودش از زمین خودمون توپ رو گرفت و رفت پنلتی رو گرفت. اگه توز و پوگبا به هر صورت حفظ میشدن الان یووه فاتح فینال کاردیف بود

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4146 ارسال

به نظر در ایتالیا خوب و حساس گل زد

اما اگر اون چند موقعیت گل تو فینال اروپا گل زده بود...........

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
درک بالای هیگواین از فضا میتونه کار رونالدو رو راحت کنه اما تنها بحثی که مطرحه این نیست و یه سری محدودیت های دیگه ای هم برای آقای هیگواین هست؛ باید افکار آقای الگری رو در نظر بگیریم.
  • mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

اتفاقا با ورود رونالدو من موافقم هیگوایین بمونه تو تیم قطهعا قبلا با هم بازی کردن و میشه زود هماهنگ بشن و میتونه کار کریم بنزما تو رئال رو برا کریس انجام بده هم برا خودش مفیده هم برا رونالدو

اما ای دل غافل که ما رئال بارسا نیستیم و بودجه باشگاه محدوده

اینی که بچه ها گفتن هیگوایین حق وفاداری میخواد رو جایی ندیدم درموردش بگن نباید هرچیزیو باور کرد مخصوصا هوشیار باشید که خرید میلانی سوز رونالدو باعث میشه کلی حاشیه برا تیم بوجود بیاد

در کل مجبوریم بفروشیم و احتمالا با 60 تای چلسی موافقت میشه

از اینور اگه موراتا رو قرضی بیاریم از چلسی عالی میشه

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

رونالدو و هیگوایین هردو مهاجم های خودخواهی هستن.. هردو تمام کننده ن. حضور همزمان هردو در زمین بی معناست. 

بقیه باید بسازن تا یکی بزنه. نوک فلش پیکان یه نفره. در رئال بنزما اسمن نوک بود ولی عملن داشت برا رونالدو بازی میکرد. مانژو اتفاقن کمابیش همچین خصلتی داره که برای دیگران بازی کنه و قبلن این کارو برا دیبالا هم انجام می داده و مشکلی نداره. 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

انتقال ش در مراحل نهایی یه.

با گل های حساسی که تو لیگ زد قهرمانی این دو فصل رو بدست اوردیم اما وقتی به اخر فصل رسید همه تمام این گل های حساس رو فراموش کردن و  گفتن بدون اون هم قهرمان  لیگ میشدیم _که من شک دارم.

در لیگ قهرمانان هم هرچند نتیجه اون چیزی نشد که میخواستیم و همه گفتن چرا تو فینال گل نزد اما کسی یادش نموند اگر هیگواین نبود اصلا از موناکو تو نیم نهایی رد نمیشدیم.

سال بعد دوباره به رئال خوردیم و هیگواین تو بازی گم بود و بهش انتقاد شد اما کسی نگفت بدون هیگواین جلو تاتنهام حذف شده بودیم واصلا به بازی به رئال نمیرسیدم.

بی حاشیه ترین بازیکن دو فصل اخیرمون بود

به نظرم قدرش رو ندونستیم

منتظر درخشش زیر نظر ساری هستم

• Aminvo, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی