Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

ترانسفر فوتبال جهان

- - - - -

• Please log in to reply
1330 replies to this topic

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 posts
طبق اعلام سایت گل حسین کعبی از لسترسیتی و ویگان اتلتیک پیشنهاد داره
خبرو خودتون بخونین:
http://www.goal.com/...tenutoId=335363

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 posts
اخبار کوتاه: فیورنتینا پیشنهاد 15 میلیونی + مالکیت دو گانه ی والری بوجینف برای گرفتن جیلاردینو از میلان رو ارئه کرد. ----------------------------------------- نیکولا آموروسو ستاره ی سابق یووه و حال رجینا که در این فصل 17 گل ارزشمند به ثمر رساند امیدوار است که به پالرمو برود(برادر زن دل پیرو)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
هانری خائن هم تست پزشکی داد و شماره ی 14 معروف خودش رو گرفت ! هانری یکی از اسطوره های من بود ! هیچوقت نمی بخشمش !

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 posts
میشه خواهش کنم دیگه صفت خائن رو به هیچ کسی نسبت ندید ؟ آنری یکی از اسطوره های من هم بوده ، هنوزم هست و همیشه خواهد بود. دوست ندارم کسی بهش بی احترامی کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,165 posts
مثل اینکه کلوزه رو هم باید بایرنی دونست . ابیاتی هم رفت اتلتیکو مادرید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

میشه خواهش کنم دیگه صفت خائن رو به هیچ کسی نسبت ندید ؟

آنری یکی از اسطوره های من هم بوده ، هنوزم هست و همیشه خواهد بود.

دوست ندارم کسی بهش بی احترامی کنه

باور کن من خودم خیلی خیلی دوسش دارم.همیشه همه جا به شوخی میگفتم هانری داره توی آرسنال حروم میشه.
ولی انتظار نداشتم این طوری بره.
پارسال نرفت و گفت به خاطر عشق به آرسنال.
همین یک ماه پیش گفت از شایعات خسته شدم.می خواید یه پیرهن آرسنال بپوشم و روش بنویسم من هیچ جا نمی رم و توی شهر بچرخم !؟
این جملش خیلی معروف شد و همه ی سایت ها برای رد شایعه نوشتنش.

برای توجیح رفتنش گفت:
بعد رفتن دیوید دین (مدیر آرسنال) و اینکه ونگر هم اعلام کرد یکی دو سال دیگه میره من دیدم بدون ونگر نمی تونم توی آرسنال بمونم.و یکی دو سال دیگه هم مثل الان نمی تونم به هر تیمی که بخواهم برم.پس باید تصمیمی می گرفتم.

ولی الان صحبت هایی که شنیده میشه اینه که ونگر ممکنه توی آؤسنال بمونه.و هانری گفته امیدوارم بمونه توی آرسنال.

واقعا بازیکن بی نظیریه هانری.
ولی...
نمی تونم توی لباس بارسا تحملش کنم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,165 posts
سرنی دروازه بان لاتزیو جانشین ابیاتی شد در تورینو . آبیانی با یک قرارداد یک ساله و قرضی به اتلتیکو مادرید پیوسته بود . جیو ون برونکهورست نیز از بارسلونا به فاینورد نقل مکان کرد .

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,883 posts
کسی از شوستر خبر نداره؟ بالاخره با رئال امضا میکنه یا توی همون ختافه میمونه؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
ارسنال برای جایگزینی انری به دنبال مارتینز میلان هم میخواد کاسانو رو جذب کنه ابیدال هم که رفت بارسا

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,165 posts
کیمنتی دروازه بان سابق یوونتوس که در کالیاری بازی میکرد به اودینزه پیوست . روی ماکای مهاجم بایرن مونیخ به تیم فاینورد هلند پیوست .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
برلوسکونی اعلام کرد به دنبال جذب ادریانو هست توز تو اخرین مصاحبه گفته دوست داره به رئال بره فورلان به اتلتیکو مادرید پیوست دروگبا هم اعلام کرده که نظر خودش در مورد موندن در انگلیس و چلسی رو در هفته بعد اعلام میکنه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
به نقل از روزنامه AS اسپانیا کاکا از برلوسکونی خواسته که به او اجازه بده تا به بئال بره. کاکا گفته:من با این پیراهن همه چیز به دست اورده ام و هم اکنون دوست دارم به رئال بروم.تصمیم با شماست اما حداقل به پیشنهادات انها توجه کنید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,165 posts
لوئیس گارسیا هافبک لیورپول به تیم اتلتیکو مادرید پیوست . لوپولی مدافع ارسنال به تیم فیورنتینا ملحق شد . لوکس از ریورپلاته به تیم مایورکا اضافه شد .

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 posts
داسیلوای کرووات (ار اسمش معلومه) رفت آرسنال(24 میلیون یورو) ------- جواد نکونام پیشنهاد دو میلیون دلاری باشگاه گلاسگو رنجرز رو نپذیرفت و شروع کرد به تعریف از لیگ اسپانیا(Goal.com)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
اين ليورپول امسال داره خيلي ولخرجي مي كنه ها امروز فرناندو تورس با مبلغ 36 ميليون يورو :o رفت ليورپول

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,057 posts
اییییییییییییییییول 36 میلیون یورو وااااااااااااای چه شاخی شده لیورپول راستی علی کریمی با 5 میلیون یورو رفت تو 1کی از این باشگاهای عربی اسمش یادم نیس

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,080 posts
ويكاش دوراسو هافك ذخيره فرانسه در جام جهاني با يك قرارداد 1 ساله به ليورنو پيوست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,165 posts
والنسیا یک خیرد بزرگ کرد و هیلده براند دروازه بان اشتوتگارت و عشق منو به خدمت گرفت . حالا فکر کنم کانیزارس یا بره با باید ذخیره بشه .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
ببينم بهمن اين همون باباي سوفي نيست ؟ كجائيه ؟ اسكانديناوي ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts

راستی علی کریمی با 5 میلیون یورو رفت تو 1کی از این باشگاهای عربی
اسمش یادم نیس

اسمش القطر توي قطره.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users