پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ترانسفر فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1330 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
مانی جان هیلده براند المانی هست . دروازه بان دوم المان در حال حاضر .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
لیورپول به دنبال جذب Quaresma .بازی این بشر فوق العاده است.یه کریستین رونالدو دیگس.در ضمن پیشنهاد لیورپول 13.5 میلیونه.این لیورپول خوب جوونایی رو داره جذب میکنه.اول تورس و حالا هم کوارسما

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره جدا بازیکن خوش تکنیکی و بین نظیریه ! من کلیپ های زیادی ازش دیدم.خیلی بازیکن توپیه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
البته فراموش نکنید . لیورپول لوئیس گارسیا رو خیلی راحت فروخت . من خیلی گارسیا رو دوست دارم . هواداران لیورپول هم از بنیتز بخاطر این کارش خیلی انتقاد کردن

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
گارسیا در این فصلی که گذشت پایین تر از حد انتظار کار کرد.اما 2 فصل پیش بی نظیر بود.گلش به یووه یادتونه؟استثنائی بود.ولی مطمئنا کوارسما بهتره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
فوتبال ایتالیا امروز روز شلوغی رو داشت . نگاه کنید : ورون و لوکارلی از رجینا رفتند سیه نا . جیاکوماتزی از لچه رفت امپولی . دی میکله از پالرمو رفت تورینو . میکولی از یوونتوس رفت پالرمو . ترلیتزی هم از سمپدوریا رفت کاتانیا .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
ریکاردو الیویرا مهاجم میلان رفت زاراگوسا !!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
فابيو گروسو " به تيم ليون فرانسه پيوست " فابيو گروسو " مدافع ايتاليايي با عقد قراردادي به تيم ليون ، قهرمان شش دوره مسابقات فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي فرانسه پيوست به گزارش خبرگزاري ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از ليون ، بازيكن سابق تيم اينترميلان روز شنبه پس از شركت در معاينات پزشكي تيم ليون با اين تيم قرارداد منعقد كرد. تيم ليون پيش از اين نادر بلهاجي از تيم سدان ، متيو بودومر و كادار كيتا هر دو از تيم ليل فرانسه را به خدمت گرفته بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
چند تا ترانسفر جدید : مالودا از لیون رفت به چلسی زندن از لیورپول رفت مارسی سیسه هم از لیورپول رفت مارسی ده سانتیس دروازه بان اودینزه رفت به سویا ( من خیلی ده سانتیس رو دوست دارم امیدوارم در سویا موفق باشه ) ===============================================================

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
ساویولا از بارسلونا به رئال مادرید پیوست . بوو مدافع پالرمو به تیم جنوا ملحق شد . توماسون مهاجم دانمارکی اشتوتگارت رفت ویارئال . ============================== 3 تا ترانسفر جدید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لودویک ژولی با 5 میلیون از بارسا به رم پیوست.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
" يوهان فوگل " بازيكن كهنه‌كار سوييسي به عنوان بازيكن آزاد به تيم اورتون انگليس پيوست. به گزارش خبرگزاري ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از ليورپول ،اين بازيكن ‪ ۳۰‬ساله كه ‪ ۸۹‬بار پيراهن تيم ملي فوتبال سوييس را برتن كرده است به همراه اين تيم در رقابت‌هاي فوتبال جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان و جام ملت‌هاي اروپا در سال ‪ ۱۹۹۶‬و ‪ ۲۰۰۴‬حضور داشت. فوگل از تيم بتيس اسپانيا به اورتون ملحق شد. وي سابقه بازي در تيم‌هاي گراس هاپرز ، ايندهوون و آث ميلان را نيز دارد. ***** تيم فوتبال استون ويلا اعلام كرد كه " مارلون هاروود " مهاجم تيم وستهام را به خدمت گرفته است. به گزارش خبرگزاري ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از لندن ، اين بازيكن روز گذشته قرارداد سه ساله‌اي را با تيم استون ويلا به امضا رساند. ***** تيم پورتو قهرمان فصل گذشته مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر پرتغال ، " ماريانو گونزالز " بازيكن آرژانتيني را به خدمت گرفت. به گزارش خبرگزاري ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از رم ، اين بازيكن كه در سال ‪ ۲۰۰۴‬از تيم راسينگ به تيم پالرمو پيوست به صورت قرضي فصل گذشته را در تيم اينترميلان بازي كرد

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال

لودویک ژولی با 5 میلیون از بارسا به رم پیوست.

کمال تاسف خودم رو اظهار میدارم :-\

خوب بدارم ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
اينم جديدترين نقل و انتقالات فوتبال : بيانكي از رجينا رفت منچستر سيتي ريچاردسون از منچستر يونايتد رفت ساندرلند گونزالس از پالرمو رفت پورتو ژولي از بارسلونا رفت رم ريواس از ريورپلاته به اينتر پيوست خيمنز از ترنانا رفت اينتر مخيا از رئال رفت مايوركا اورتون از زاراگوسا رفت اشتوتگارت

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
میلیتو در رابطه با پیوستنش به بارسا گفته همیشه دوست داشتم در بارسا باز کنم و فکر میکنم بعد از 4 فصل حضور در زاراگوزا تجربه کافی برای انجام این کار رو دارم.در ضمن گفته به نظرش بارسا بهترین باشگاه جهانه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
فيورنتينا دو خريد داشت . كريستين ويري و سميولي از كيه وو . بوجينوف هم انگار رفتنيه شايد ليگ انگليس .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
يرسي دودك" قراردادي دو ساله با رئال مادريد امضا كرد "يرسي دودك" دروازه‌بان لهستاني كه قراردادش با تيم فوتبال ليورپول انگليس به پايان رسيده بود، قراردادي دوساله با رئال مادريد اسپانيا امضا كرد. به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از مادريد، دودك كه پس از "ايكر كاسياس" دروازه‌بان دوم رئال مادريد خواهد بود، پس از انجام معاينات پزشكي، رسما به عضويت اين تيم درآمد. بر اساس گزارش مطبوعات، اين بازيكن ‪ ۳۴‬ساله دستمزدي معادل ‪ ۱/۵‬ميليون يورو در سال در رئال مادريد دريافت خواهد كرد. دودك پس از پيوستن "كريستوف متزلدر" از بورسيا دورتموند، "په‌په" مدافع برزيلي از پورتو و "خاوير ساويولا" مهاجم آرژانتيني از بارسلونا به رئال مادريد، چهارمين بازيكني است كه در تابستان با اين تيم قرارداد امضا كرده است. وي در سال ‪ ۲۰۰۱‬به ليورپول رفت و در جريان پيروزي اين تيم در فينال مسابقات ليگ باشگاه‌هاي ‪ ۲۰۰۵‬اروپا در ضربات پنالتي مقابل آث ميلان، خوش درخشيد اما در فصل گذشته با "رافائل بنيتز" سرمربي ليورپول دچار اختلاف شد و به عنوان دروازه‌بان ذخيره پس از "په‌په رينا" اسپانيايي در تركيب اين تيم باقي ماند. دودك پس از "روزيتسكي" از سال ‪ ۱۹۱۳‬تا ‪ ۱۹۱۵‬و "ريموند كوپا" در دهه ‪ ،۱۹۵۰‬سومين بازيكن لهستاني الاصل است كه رئال مادريد بازي خواهد كرد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
ميدو از تاتنهام رفت به بيرمنگام . هلگوئرا هم از رئال رفت والنسيا دوشر از دپورتيوو رفت به راسينگ و اما ديه گو تريستان مهاجم مورد علاقه من از مايوركا اومد به ليوورنو . من كه خيلي تعجب كردم . عجب ليگي ميشه سري آ !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
امرسون گفته دوست داره فصل دیگه تو میلان بازی کنه چون به نظر میرسه جایی تو تیم شوستر نداره. خودشم گفته میلان باشگاه منظم تری هست و در صورت گرفتن پیشنهاد بهش فکر میکنم چون پول همیشه تایین کننده نیست

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
شوستر که گفته بود امرسون رو میخواد! هر چند که امرسون هافبک دفاعیه و رفتنش زیاد لطمه نمیزنه به رئال اما رئال هنوز هم به یه هافبک نامبر وان مثل ریکلمه احتیاج داره. ظاهرا رئال داره تیمشو واسه جام قهرمانان میبنده!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی