پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Trofeo TIM

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
102 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره بابا نامردی نکنید 3 تا توپ رو داشت می گرفت !!! به هر حال بردیم :دی:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ملو تو چشم نمیاد وعالی هست امیدی به پولسن تو این فصل هم نیست مولینارو بازم با این سانترهایش نشود داد در حد یووه نیست ولی خدای اینتر خیلی پاس تک ضرب میدادند بیشتر از ما هماهنگ بودند

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من به پنالتی ای که برای یووه گرفته شد هم شک دارم چه برسه به اخراج ماتراتزی! البته اون اخراج و پنالتی تاثیر مستقیمی روی نتیجه نداشت اما به هر حال جانشین ماتراتزی بود که گل مساوی رو بهمون تقدیم کرد!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
یوونتوس چند دقیقه خیلی هماهنگ بازی کرد که نتیجه اش پنالتیه بود.. ولی اون کوارسما (؟) خیلی عالی بازی می کنه.. یه حرکت گردن ملو هم خیلی باحال بود.. طرف کرک و پرش ریخت فکر کرد میخواد بزنه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
از حق نگذريم ملو واقعا عالي كار مي كنه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بچه ها اگه میلان رو ببریم قهرمانیم نه ؟ ....... یک سوال : این Trofeo TIM جایزه قهرمانیش چی هست ، کاپ هم داره؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

من به پنالتی ای که برای یووه گرفته شد هم شک دارم چه برسه به اخراج ماتراتزی!
البته اون اخراج و پنالتی تاثیر مستقیمی روی نتیجه نداشت اما به هر حال جانشین ماتراتزی بود که گل مساوی رو بهمون تقدیم کرد!

به نظر پنالتی نمی امد
اخراج ماتراتزی اشتباه بود

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
پنالتی می تونست باشه می تونست نباشه.. فکر کنم داور چون دقیقا از پشت می دید، دست ماتراتسی رو که جلوی امائوری دید خطا گرفت ولی اخراج که اصلا نبود..

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
چه عجب توی پنالتی ها برنده شدیم ... :biggrin: :biggrin: :biggrin: اینتر واقعا تیم خوبی امسال داره و بسیار منسجم بازی می کردند . با این خط دفاع به مشکل می خوریم به نظر می رسید یووه با 8 یا 9 نفر داره بازی میکنه یعنی واقعا مولینارو - گریگرا و پولسن بدجوری بی خاصیت و محو بودند توی بازی . اون جلو هم خبری از کارهای ترکیبی نبود که میشه به خاطر نبود الکس یا دیگو توجیه کردش ولی یک نیم ساعتی واقعا همش توپ روی هوا بود . یاکوئینتا چرا اینقدر افت کرده ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته گرفتن موقعیت صد در صد گل به هر شدتی اخراج داره، چه یه هل کوچیک چه جفتک. اینتر خیلی هماهنگ تر بود، خط دفاع یووه به خاطر نفوذ دائمی مدافع ها به شدت آسیب پذیره، مولینارو پارسال یه خصوصیت خوب داشت که می جنگید دیگه اونم نداره.شل و ول بازی می کنه.افتضاح بود ! پاس زمینی می داد تو اوت (2 بار) سانتر بلند می کرد تو اوت ن(3 بار) جا می موند موقع حملات اینتر (هزار بار !) دریبل می خورد مثل ماست (چند بار !) البته ترکیب خط دفاع خیلی ناقص بود اما بهرحال جالب نبود.ملو خیلی خوبه، پولسن اوج تلاشش همینه، امروز بد نبود، خوب هم نبود.تیاگو بهتر از تیم رانیری ولی هنوز قدرت ایجاد تفاوت نداره.کلا خط هافبک خیلی عجیب غریبه، پولسن و تیاگو و ملو وسط، یاکوینتا چپ، حسن راست !!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بچه ها بازی میلان و اینتر چی شد؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
انتر یکی زد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

اون جلو هم خبری از کارهای ترکیبی نبود که میشه به خاطر نبود الکس یا دیگو توجیه کردش ولی یک نیم ساعتی واقعا همش توپ روی هوا بود .
یاکوئینتا چرا اینقدر افت کرده ...

بد بازی کردن یووه تنها بدلیل نبود دیگو و الکس نیست ما تو این بازی مارکیزیو ، کامو ، تره زگه ، الکس ، دیگو رو نداشتیم به اضافه ی بازیکنان ملی پوش که کاملا خسته هستند ... پس نباید تو این بازی سخت گرفت چون ما تقریبآ با تیم دوم که خسته هم هست داریم بازی میکنیم ولی یک نکته در مورد مولینارو هست که با وجود بازی کردن برای یووه در مدت سه سال نه تنها پیشرفت نکرد بلکه افت هم کرده :scare: بنظر من باید مدیران حرفشون در مورد بسته شدن ترانسفر رو پس بگیرند.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
وقتی آمائوری آماده باشه محال ممکنه که گل نزنه یا توی نتیجه تاثیر نداشته باشه !
واقعا عالی و اماده بود .
به نظر من بهترین پنالتی رو هم آمائوری زد، خیلی محکم و مطمئن.

با باخت احتمالی میلان، یووه باید میلان رو شکست بده تا قهرمان بشه.
کار سختی نداریم تا قهرمانی .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

بچه ها اگه میلان رو ببریم قهرمانیم نه ؟ ....... یک سوال : این Trofeo TIM جایزه قهرمانیش چی هست ، کاپ هم داره؟

چی شد ، کسی اطلاع نداره ؟

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

چی شد ، کسی اطلاع نداره ؟

اره ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

چه عجب توی پنالتی ها برنده شدیم ... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

واقعا.. من تا جایی که یادمه تا قبل از این بازی با بوفن توی پنالتی فقط یه بازی ایتالیا - فرانسه رو برد، که اونم همه رو خلاف جهت رفت. ترزگه مردونگی کرد و زد به تیرک.
بجز اون من هرچی فکر می کنم نبرده. بدترینش هم که اون فینال 2003 مضحک بود..

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
http://www.mypicx.com/08142009/no/

جامش مفت نمیارزه !!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

http://www.mypicx.com/08142009/no/

جامش مفت نمیارزه !!!

دمت گرم ............ بازی اینتر و میلان یک بر صفر به سود اینتر تمام شد.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
2 فصل قبل که مهاجم ها آماده بودند ، هافبک موقعیت ساز درست و حسابی نداشتیم ، حالا که هافبک ها ردیف شدند مهاجم ها رو اوج نیستند ! ولی با این وضعیت فعلا که 2 مهاجم فیکس باید مثل شروع فصل قبل الکس و آمائوری باشند تا ببینیم یاکوینتا و ترزگل به خودشون میان یا نه ! ******************* فکر می کنم یووه از پس میلان بتونه بربیاد ! البته بستگی به تیمی داره که فرارا می فرسته میدون

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی